Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) a8l válasza james008bond (#2737) üzenetére


a8l
aktív tag

Egy kis torzítás engem sem zavarna, de ez nagyon is szembetűnő(nem vagyok fotós) csináltam pár képet az acuhan padlójáról aztán meg a note2-vel is, az nem torzít ehhez képest semmit. A kép közepén van egy részen hordótorzítás.
Ez másnál is jelen van S7-nél?

(#2752) savoo válasza a8l (#2751) üzenetére


savoo
addikt

Én csak az előlapi kameránál vettem észre, nyújtja a fejeket..

(#2754) leslien válasza ForRedGlory (#2753) üzenetére


leslien
nagyúr

ez van sajnos ezzel együtt kell élnünk.... most már mindegy... ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2755) a8l válasza savoo (#2752) üzenetére


a8l
aktív tag

S7 edge:

Note2:
[/L]

(#2756) james008bond válasza a8l (#2755) üzenetére


james008bond
őstag

Szerintem teljesen más szögből készült a két kép. S7 látószöge nagyobb, ha nem tévedek. Selfinél meg minél közelebbről fényképezel, annál nagyobb lesz a torzítás. Azt nem "élethű" fotózásra találtak ki. Viszont annak is nagy a látószöge. Persze egy ilyen apró lencserendszertől ne vájunk már el igazán profi DSLR minőséget.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#2757) MartOOn válasza a8l (#2755) üzenetére


MartOOn
addikt

Sony kamera van az enyemben:

Most fotoztam. Ez egy radiator. Totál szemből, a keresőben jól is allt. Harmadolo vonalakra raigazitva nem torzít viszont a végeredmény meg ilyen lett.

Ugyanez egy motox 2gen teloval.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2758) a8l válasza james008bond (#2756) üzenetére


a8l
aktív tag

Csináltam egy csomó képet, mindegy a szög. A note2 képein is van egy kevés torzítás ami teljesen normális, de az s7 -nél már nagyon szembetűnő ami szerintem nem normális.
Egy boltban megnézek majd egy másikat és ha azon nem lesz ilyen mértékű hanem csak normális akkor viszem gariban, amúgy is ott a ferde "hagszórórács", kár mert ezt leszámítva jól működik.
Ilyen mértékű torzítás nem elfogaható szerintem.

Martoon: Nem tudsz csinálni vmi hálós pl csempézett részről pár képet? Azon jól kijön.

[ Szerkesztve ]

(#2759) expendables válasza a8l (#2758) üzenetére


expendables
aktív tag

Sony vagy Isocell kamera van a telefonodban?

(#2760) a8l válasza expendables (#2759) üzenetére


a8l
aktív tag

Sony

(#2761) savoo válasza james008bond (#2756) üzenetére


savoo
addikt

A selfis dolog baromság, még sosem találkoztam olyan eszközzel ami így nyújtja a fejeket.

(#2762) Leskin válasza savoo (#2761) üzenetére


Leskin
tag

Selfienel alapból a szép arc módban van a szoftver ami torzít. A kamerán a jobb felső sarokban lévő ikonra bőven tudod kikapcsolni

Samu S5

(#2763) savoo válasza Leskin (#2762) üzenetére


savoo
addikt

Gondolom az alak javítására gondolsz ami jobb lent van. Az ki van kapcsolva...

(#2764) a8l válasza MartOOn (#2757) üzenetére


a8l
aktív tag

Most ahogy néztem ha valami egyenest nézek a keresőben a kép közepén egyenes és az alján és tetején is aránylag egyenes az a kis torzítás normális, a kép alsó és felső negyedénél a legdurvább a torzítás ott rendesen görbe lesz minden ami egyébként egyenes.

(#2765) csutizs válasza a8l (#2764) üzenetére


csutizs
tag

Ahogy írtam itt össze is nyomott a kép kicsit. http://mobilarena.hu/tema/re_samsung_galaxy_s7_edge_a_tokeletesseg_hataran/hsz_1897-1897.html

Valamint csináltam fürdőszobacsempés fotót, ugyanígy fos. Girbe gurba ahogy írod felső harmadban, alsó harmadban. Hihetetlenül el*szták a kameráját. S6 edge-el tökéletesek ugyanezek a képek és egyenesek a vonalak. Tök gáz ez a színvonal. Felgáborító 270ért. Szégyen... Hiába viszed vissza ugyanilyen szart kapsz. Mind ilyen. Ba*szhatjuk...

(#2766) spanglee001 válasza csutizs (#2765) üzenetére


spanglee001
addikt

akkor fogyasztóvédelem vagy valami kárpótlás :DDD mondjuk egy 50k samsung kuponnal rendbe lennék :C
és egy pixel hibát is találtam :W szabad szemmel nem is látható igazán, de a riftben igen. azthittem kosz de nem, vagy 1 db pixel hiba. mit csináljak? 14 napos elállás van előfizus telón? vagy gariba cserélik esetleg javításba kókányolnak valamit? ötlet?

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2767) csutizs válasza spanglee001 (#2766) üzenetére


csutizs
tag

Szépen csendben az újabb szériákon javítanak majd. Nem fogják elismerni. Ha hülyék lennének. Ez így megy...

(#2768) xabolcsy válasza spanglee001 (#2766) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Ilyenel hiába mész, vásárlás előtt kell tájékozódni.
Ezt fogják mondani.

[ Szerkesztve ]

(#2769) csutizs válasza spanglee001 (#2766) üzenetére


csutizs
tag

Vannak gyerekbetegségek rendesen azért... Újraindulgatások, kamera fos, home gomb fura, kijelző használata fura, kényelmetlen, rentgeteg téves érzékelés, ugyanakkor széleken érzéketlenség... Komolyan felmerül bennem, hogy visszaállok az s6 edge-re. :-(

[ Szerkesztve ]

(#2770) csutizs válasza spanglee001 (#2766) üzenetére


csutizs
tag

Én ezért nem mertem vrbe tenni. Jobb ha nem tudom , ha van pixelhiba. Az s6 edge-el vrezek csak :-)

[ Szerkesztve ]

(#2771) Silent77 válasza csutizs (#2769) üzenetére


Silent77
veterán

Tuti én kaptam egyedül jót, nálam egyik sincs. :C
Kamerát azért holnap megnézem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2772) a8l válasza csutizs (#2765) üzenetére


a8l
aktív tag

Azt kéne már csak megtudni hogy minden s7 /s7 edge kamerája ilyen vagy csak egy pár széria.
Az isocell is ilyen e, mert ha nem akkor csere isocell-re. Egy kis torzítás belefér de azért ez már nagyon látszik és szerintem nagyon nem normális. Egyébként nekem nincs más bajom vele, nem volt random restart vagy más hasonló. Talán a ferde hangszórórács de az nem vészes. A kijelző érzékelése tényleg fura kicsit, de nem vészes, talán azt majd szoftveresen javítják.
Az első kamera engem nem érdekel, de a hátsó azért jó lenne ha használható lenne, mert egyébként szép képeket csinál telefonos kamerákhoz képest.

Elsőre én is azt hittem van egy pixelhiba, VR-ben látszott egy szürke folt, de lencsetörlés után eltűnt, nincs pixelhiba sehol szerencsémre.

[ Szerkesztve ]

(#2773) spanglee001 válasza a8l (#2772) üzenetére


spanglee001
addikt

nálam is torzít a kamera sony, de a pixel hibára ötlete valakinek? nézzem meg a vízállóságot csináljak egy töréstesztet aztán biztosításra csere? csak az 28k :F gariba lehet csak szétbarmolnák, igazából a vr-nélkül nem látni, de a vr-ban nagyon is zavaró pont pont középen a pixelhiba. minden samsung termékemmel volt valami gond eddig, ettől féltem :O

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2774) a8l válasza spanglee001 (#2773) üzenetére


a8l
aktív tag

Szerintem várj vele egy kicsit aztán majd gariba kérd a cserét, a samsung szervíz a nyugatinál azt írják jobb mint a tmx.
Én várok vele amig lesz tapasztalat, hátha az isocell nem torzít ennyire és kicseréltetem, a hátlapot levenni és gondolom új ragasztóval visszatenni nem lehet annyira nehéz művelet egy szakképzett samsung szerelőnek, alatta ott a kamera könnyű kicserélni. Kijelző miatt úgyis csere lesz, nem hiszem hogy azt szerelgetni fogják. Mivel VR-el is lehet használni ezért igenis számít akár az 1 pixelhiba is ha látható.
A többi nyűgöt meg lehet javítják szoftveresen. A kijelzőt nem lesz nehéz beégetni és akkor csere egy remélhetőleg javított kiadásra, ha nem javul az érzékelés az is lehet csak szoftver gond.
Mivel megjelenéskor vettük a telót ezért mi vagyunk a tesztalanyok nincs is ezzel baj ha idővel orvosolják a hibákat.
Note2-t is megvettem megjelenés után nem sokkal , rá fél évre alaplapcsere a hibás emmc miatt, mindegyik elhalálozik a korai darabok közül. A samunál a lényeg hogy legyen gyári gari mert akkor addig csinálják amig jó nem lesz, ha más nem cserélik. Ezért is nem szabad samsungot venni gari nélkül(bolti gari), mert azok simán elhajtanak ha bármi kisebb baja van.

Isocell-esek várjuk a tesztképeket. Az is ennyire torzít vagy sokkal jobb mint a sony.

[ Szerkesztve ]

(#2775) w333 válasza spanglee001 (#2773) üzenetére


w333
félisten

Csak magánvélemény ... de amíg van elállás ezt mindenképp használd ki, egy új telefont én biztosan nem vinnék szervizbe hogy szétbarmolják :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2776) laci0530 válasza w333 (#2775) üzenetére


laci0530
senior tag

+1, ha netes rendelés volt, 14 nap van az elállásra, ez a jövő hét elején pár napig még valószínűleg beleférhet, kb. másfél hete kezték el kiszállítani az előrendeléseket.

[ Szerkesztve ]

(#2777) spanglee001 válasza laci0530 (#2776) üzenetére


spanglee001
addikt

de akkor bukom a vr-t. gariban lenne az igazi ha cserélnék. plusz ha kiderül hogy az isocell lesz a jó kamera akkor olyanra cseréltetném, ha meg nem garizzák akkor biztosításra cserélik, előtte megrootolom, karctesztelés aztán elejtem a kilencedikről az erkélyről :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2778) #93966848 válasza spanglee001 (#2766) üzenetére


#93966848
törölt tag

Simán visszaviheted az előfizus telót is, én is anno visszvittem az S6-ot és 30 napon belül visszautalták a pénzt és visszaállt a havidíjam a készülék nélkülire, mert már lejárt a telós előfizum.

(#2779) SlayR válasza Silent77 (#2771) üzenetére


SlayR
senior tag

Nálam sincs ezekből a hibákból egyik sem...érdekes ;] ....azaz volt egyetlen fagyás/újraindulás ami a roppant jól megcsinált messengernek köszönhető...és sztem sokaknál van hasonló aminél nem a készülék az ok...

[ Szerkesztve ]

(#2780) Kripke válasza spanglee001 (#2777) üzenetére


Kripke
tag

Csatlakozom a többiekhez, szerintem is vidd vissza, ha van 14 napod hogy elállj a vásárlástól. Ha úgy alakul hogy az isocell kamerával nem fog ennyire torzítani, akkor se fogják kibontogatni az összes telót hogy milyen kamera van benne. Őket ez nem fogja érdekelni.

(#2781) sapex


sapex
tag

Sziasztok. Ez a kameratorzitas melyiket kamerat érinti (elsőt ill. hátsót)?

(#2782) leslien


leslien
nagyúr

Erica Griffin teszt...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2783) qMAGICq


qMAGICq
tag

Sony
Nekem nem tunik torznak.

GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

(#2784) qMAGICq


qMAGICq
tag

A keresoben tokeletes. Feltoltve fura

[ Szerkesztve ]

GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

(#2785) szimike79 válasza qMAGICq (#2784) üzenetére


szimike79
őstag

Én a helyedben a burkolók körmére néznék! :DDD

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#2786) qMAGICq


qMAGICq
tag

Radiator sony

GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

(#2787) migabi24 válasza qMAGICq (#2784) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez is szar, a radiátoros kép meg nem jó tesztre, mert annak centi vastag a bordája, ha már azt is görbítené a kamera abból botrány lenne

[ Szerkesztve ]

(#2788) lukoz


lukoz
aktív tag

Kezdek aggódni a kamera miatt :(
Pedig most akarok venni egyet. Lehet s6 edge + lesz belőle

(#2789) expendables


expendables
aktív tag

Nekem nincs semmi gondom a kamerával szerencsére, viszont az akku idővel annál inkább.
Este 10 órakor vettem le a töltőröl és reggel 6-ra 12%-ot merült. Most volt másodjára feltöltve de minimum fényerőn használva kevésnek tartom a két és fél óra kijelzőidőt.
Gyakorlatilag egy 2 órás filmet nem bír ki az akku.
Az a gyanum,hogy fájdalmas búcsút veszünk egymástól...

[ Szerkesztve ]

(#2790) front3r válasza expendables (#2789) üzenetére


front3r
őstag

Ez inkább garanciális probléma inkább, HA nem egy alkalmazás miatt történik mindez. Tehát ha alapból, gyári állapotban ezt csinálja a telefon, akkor az tényleg lehet hibás darab. Legalábbis szerintem.

A többiektől kérdezem:
A cella készenléti időt mi befolyásolja? A SIM kártya "állapota"? Láttam itt 1%-os készenléti időt a fórumban, de nálam pl. 12% Jó lenne lecsökkenteni! Cseréltessem ki a szolgáltatóval a kártyát?

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#2791) expendables válasza front3r (#2790) üzenetére


expendables
aktív tag

12% ???
De örülnék én ennek... Nekem több mint 70%-on megy.

Amíg ide beírok egy hozzászólást,átlagosan 4%-ot esik az akkuszint.

[ Szerkesztve ]

(#2792) leslien


leslien
nagyúr

na itt van nálam is ...

LG G3

S7 Edge

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2793) szimike79 válasza expendables (#2789) üzenetére


szimike79
őstag

Ott valami gáz van, mert nekem közepes fényerőn van, automatában. És röhögve hozza a 6 óra feletti kijelzőidőt. Ha egy gyári visszaállítás sem segít, akkor az garanciális csere vagy javítás lesz.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#2794) expendables válasza szimike79 (#2793) üzenetére


expendables
aktív tag

Az biztos,hogy nagyon nem jó valami.
Szerintem az akku is szar. Gyorstöltés be van kapcsolva és kb 2.5 óra mire feltölti 10-14%-ról.

(#2795) szimike79 válasza leslien (#2792) üzenetére


szimike79
őstag

Kövezetek meg de nekem egyforma a kettő, vagy a padló olyan! Mármint ha a vonal párhuzamosságot nézzük. :)
Nálam samus kamera van, és nálam is van minimális torzítás.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#2796) leslien válasza szimike79 (#2795) üzenetére


leslien
nagyúr

sztem sincs probléma...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2797) szimike79 válasza expendables (#2794) üzenetére


szimike79
őstag

Akkor ott 100% hogy aksi gond lesz. Normál töltéssel feltölti teljesen 1 óra 40-50 perc alatt. Gyorstöltést ki is kapcsoltam.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#2798) mtm800 válasza expendables (#2794) üzenetére


mtm800
senior tag

Vidd vissza ,cseréltesd ki ez nem is kérdés....

(#2799) expendables válasza mtm800 (#2798) üzenetére


expendables
aktív tag

Én már inkább azt szeretném, ha visszaadnák az árát.
Vennék valami mást,akár sokkal olcsóbban.
Mérges is vagyok és csalódott is,hogy vettem egy negyed millás moslékot.

(#2800) mtm800 válasza expendables (#2799) üzenetére


mtm800
senior tag

Végül is megértem....jártam már én is így anno htc-vel kb ilyen gondja volt mint neked, cseréltettem , két nap múlva meg annak döglött be a kijelzője.Így kb egy hetes volt a htc-s éra és egy percig sem bánom ,hogy soha nem volt több.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.