Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) NandorHUN válasza Gabmami (#32999) üzenetére


NandorHUN
addikt

És nem témaáruházas témát honnan lehet leszedni? Ez egyáltalán hogy néz ki, ez is apk file?
- Nekem theme store tök mindegy, hogy van e, ha felteszek valamit azt úgyis hetekig vagy hónapokig használnám.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33002) gerner1 válasza NandorHUN (#33001) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen. Azok is, mind apk.

(#33003) vadászcsiga válasza NandorHUN (#32998) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hűha az hol is van. Régebben tudtam.

(#33004) enginev3.0 válasza Gabmami (#32999) üzenetére


enginev3.0
félisten

És olyan sűrűn váltogatják az emberek a témájukat?
Nálam le van tiltva egy hete, de eszembe sincs témát váltani :N :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#33005) Jack Oneill válasza enginev3.0 (#32995) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ezt a mai napig nem ertem. Mindig frissitem, de soha nem volt benne napom funkcio nekem :D Sot, a paromnak sem,pedig o is frissiti. Nekem jala az egnek semmi bajom vele. Semmi hang nemitas es semmi napom.

[ Szerkesztve ]

(#33006) NandorHUN válasza vadászcsiga (#33003) üzenetére


NandorHUN
addikt

XDA-rol feltettem S8 Dark témat, de igy is csak a probat engedi meg.
Fizetés opcio ott van, de hibat ír ki.
1-1 ilyen téma egyébként mennyibe kerülne?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33007) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Adhell nem szűri a reklámokat olyan hatásosan mint az Adguard. Plusz valamikor, valamiért kikapcsolt. Most állítottam on-ra.

NandorHUN
Eltakarós mutatvány nem javított a messengeren, illetve a hangon. Továbbra sincs.

[ Szerkesztve ]

(#33008) NandorHUN válasza vadászcsiga (#33007) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én ezért használok Disconnect Pro + Adhell-t.
Bőngészőre meg tettem még + 1 adblockolót.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33009) vadászcsiga válasza NandorHUN (#33008) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Adguard minden egyben.

(#33010) NandorHUN válasza vadászcsiga (#33009) üzenetére


NandorHUN
addikt

Csak azt elfelejted, hogy állandóan ott figyel az ronda Notification. Szóval nálam már ettől kiesik.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33011) alcapone386


alcapone386
őstag

Én facebook helyett Friendly-t használok. Nekem tökéletesen megfelel és nem szipkázza az akksit sem...

(#33012) Varszegig válasza vadászcsiga (#33009) üzenetére


Varszegig
veterán

Csak az adguard folyamatosan fenntart egy vpn kapcsolatot. Ráadásul ha jól tudom, egy orosz szerverre. Én ettől nem lennék nyugodt...

(#33013) NandorHUN válasza Gabmami (#32918) üzenetére


NandorHUN
addikt

Töröltem a samsung theme store adatait, de az egész app eltűnt. Megnyitni se tudom. Package disableler Pro-ban megtaláltam, de sötéten van megjelnítve a "Run" is, azaz nem tudom sehogyse megnyitni...

Ilyenkor mi van ? :O

Ja és ha frissítést telepítek rá (apkmirrorról), se tudom megnyitni, csak a "kész"-re tudok kattintani.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33014) Gabmami válasza enginev3.0 (#33004) üzenetére


Gabmami
tag

Szerintem pedig izlés dolga. Aki naponta akarja váltogatni az váltogassa naponta. Egyébként Megvettem egy jó pár témát és az eladó direkt az izlésemnek megfelelő témát csinált NEKEM! Szóval én is váltogatom, mikor milyen kedvem van. Ha nagyon süt a nap akkor világos témát használok amikor esik akkor sötétet. Ez pont olyan, hogy ahhoz sincs senkinek semmi köze, ha naponta 5-ször öltözök át!
Az, hogy neked egy téma kielégíti az igényeidet az a te dolgod :D

"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája' (Schlegel)

(#33015) Gabmami válasza NandorHUN (#33001) üzenetére


Gabmami
tag

Az XDA-n vannak témák és nem csak az s7-es topicban. Az s6-os-ban is nézz körül. :D

"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája' (Schlegel)

(#33016) NandorHUN válasza Gabmami (#33015) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ok, de mint írtam eltűnt a Témák alkalmazásom, illetve fent van, de valamiért nem lehet futtatni.
Ilyenkor mi van?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33017) Gabmami válasza NandorHUN (#33013) üzenetére


Gabmami
tag

Vagy a package disabler, vagy pedig a tunnelbear. Egyszerre a kettő nem használható!
A package disablerrel teljesen kiiktatod a témaáruházat mint app-ot. Ezért nem jelenik meg. Engedélyezd és utána indiítsd újra a telód akkor helyreáll.
A tunnelbeart pedig amikor rendesen működőképes a témaáruház tehát nem tiltja a package disabler akkor tudod használni értelemszerűen. Ahogy leírtam.

"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája' (Schlegel)

(#33018) NandorHUN válasza Gabmami (#33017) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, de Package Disabler Pro-val ha letiltom a témákat alkalmazást akkor is visszaáll az eredeti 5 perc után.
Vagy én csinálok valamit rosszul?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33019) Gabmami válasza NandorHUN (#33018) üzenetére


Gabmami
tag

Pont ez a lényege. Ezt mondtam az előbb. Azért éri meg a témát megvenni, mert akkor a tied és tudod cserélgetni, újat letölteni, tehát a témaáruházat használni. (ehhez kell a tunnelbear)
Ha nem akarod megvenni akkor kell a package disabler mert az letiltja a témaáruházat és nem tudja ellenőrizni, hogy a téma honnan való ezért tudod használni 5 perc után is. DE! Akkor nincs használható témaáruház! Csak ha feloldod a tiltást a package disablerrel! Csak az ingyenes témákat tudod használni a package disabler nélkül és azokat amiket megvettél.

[ Szerkesztve ]

"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája' (Schlegel)

(#33020) sergio81 válasza NandorHUN (#32987) üzenetére


sergio81
tag

Nálam nem áruházas téma van de az áruház fizetősként kezeli tehát csak kipróbálni lehet 5percre! Ezért gondolom a fizetőssel is ugyanez a helyzet!
1. letöltöd a témát , majd kipróbálás!
2. Fejlesztői beállítások (ha még nincs aktiválva: Beállítások: Az eszköz névjegye: szoftveradatok ! Itt addig böködsz a build számára amíg nem írja hogy fejlesztő lettél! Innentől a beállítások legalsó pontja a fejlesztői beállítások!) Itt a futó szolgáltatásokon belül a témákat kikapcsolod!
3. Beállítások: alkalmazások, itt a témaáruház adatait törlöd!
Nekem így működik! Újraindításkor lehet hogy újra kell csinálni ezt nem próbáltam! Nem szoktam újraindítgatni a telót úgyhogy ez a része nem mozgat, ha meg igen 1perc visszaállítani!
A package disabler pro-t! Letöltöttem én is hirtelen felindulásból de a tiltás után ugyanúgy visszaált az eredeti téma! Azóta látom hogy még valami mókolás kell neki és műkszik! Én kidobottnak érzem azt a 2€-t :-( !
Ez a módszer ingyenes! :-)

Huhh! Látom közben jött egy pár válasz!

[ Szerkesztve ]

(#33021) NandorHUN válasza sergio81 (#33020) üzenetére


NandorHUN
addikt

Kösz mindkettőtöknek!
Fejlesztőiből letiltottam a Témákat és Témaáruházat, így megy. (Amit leszedtem - S8 dark - megvenni se tudtam volna, mert hibát írt ki, és csak próba volt , (XDA-s téma)).

Viszont sajnos Muzei nem megy ezekkel :( - meg még jó pár más témával se.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33022) vadászcsiga válasza Varszegig (#33012) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Melyik országéval lennel nyugodt? :D

(#33023) sergio81 válasza NandorHUN (#33021) üzenetére


sergio81
tag

Nekem is onnan való a téma! Ezeket nem lehet megvenni mert hivatalosan nem elérhető! Csak próba van! Szerintem a fizetősekkel ugyanígy műxik!

(#33024) NandorHUN válasza NandorHUN (#33021) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ha valakinek nem működik a Muze vagy Wallpaper Changer esetleg "élő háttérképek" ezeknél a témáknál, az egyetlen megoldás a Tasker.

Csak tipp, ha valaki ugyanúgy belefut ebbe a hibába.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33025) szabosasito


szabosasito
aktív tag

Sziasztok!

DBT Német régiós a telefonom, várom a frissítést, főleg az android biztonsági javítás miatt 2017 január havi jelenleg. Már kb ötödszörre kinálja fel a frissítést, megjelenik a kezdőképernyőn a frissítés szokásos szövege. Frissítés most vagy későbbi időpontban stb--- De amikor ráokézok, hogy frissítsen, behozza a szoftver frissítés ablakot és kiírja, hogy már telepítve vannak a legújabb frissítések.
Ilyet még nem láttam. Szerintetek ez mi lehet?

Előre is köszönöm.

(#33026) Gabes13


Gabes13
tag

Udv! Honnan lehet rendelni gyari foliat, amit nem gyur fel a tok? Van valami atlatszo szilikon tok ami jol mukodik a gyari foliaval? Koszonom

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#33027) balintka válasza Gabes13 (#33026) üzenetére


balintka
addikt

(#33028) Varszegig válasza vadászcsiga (#33022) üzenetére


Varszegig
veterán

Nem tudom, vpn-t csak sajátot használok inkább. De oroszt biztos nem. A vpn-ben az a szar, hogy a csőben biztonságosan utaznak az adatok, de a cső 2 vége ...

[ Szerkesztve ]

(#33029) NandorHUN válasza Varszegig (#33028) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én nem tudom orosz e vagy sem. De nekem se nagyon tetszik, hogy minden adatom keresztülvándorol valaki más gépén.
Bár engem leginkább a notification zavart.

Legjobb egy hosfile mokoló lenne, illetve MinMinGuard + Adaway, de ezekhez root kell.
így marad az Adhell + Disconnect Pro.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33030) enemi válasza ngabor2 (#32972) üzenetére


enemi
senior tag

most is működik a fülhözemelős hívás,csak az ikonra(képre) kell kattintani

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#33031) sergio81 válasza Gabes13 (#33026) üzenetére


sergio81
tag

[link]
Nekem ez az egy vált be próbáltam 3félét köztük azt a bizonyos gyárit is! Volt amelyik fel se tapadt :) , volt merev ilyen üvegnek mondott prémium 30Euróért a MediMax-ból ez csak a szélein tapad de ott körbe aláragad minden sz.r meg a gombnál és a hangszórónál kivágott résznél is alámegy minden ráadásul a kijelző érzékenységét is jelentősen rontja! A gyári se volt tökéletes az első pillanattól! :(
A linkeltből 2db-ot rendeltem mindkettő tökéletes az egyik az asszonyén a másik az enyémen! :K A samsungosból az egyik megmaradt vésztartaléknak, bár a linkeltből rendelek még tarcsiba!

gyári 1hét használat után!

[ Szerkesztve ]

(#33032) gatto_ válasza NandorHUN (#33029) üzenetére


gatto_
senior tag

Nem vándorol semmilyen gépen. Az Adguard helyi VPN-t hoz létre, azaz csak a telefonodon van.

Local VPN mode

If you are using this mode, Adguard does not need ROOT privileges to carry out filtering. At the same time, a VPN-server is located on your device, so that there is no need to pass your traffic through a remote server in order to filter it.

(#33033) Gabes13


Gabes13
tag

Koszonom a valaszokat!!! :R

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#33034) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Arra van valami app vagy mod, hogy Fingerprint sezonzorhoz csak hozza kelljen érni feloldáshoz, ne kelljen benyomni a gombot?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33035) palee69 válasza NandorHUN (#33034) üzenetére


palee69
senior tag

Igen van.
Régebben használtam,talán ennél is nyomni kell először utána érinteni. :B

[ Szerkesztve ]

(#33036) NandorHUN válasza palee69 (#33035) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, ismerem.De engem csak a feloldás érdekelne :)
Tehát nem a Home Gomb használat fingerprint esetén, hanem hogy feloldásnál ne kelljen benyomni.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33037) Cry0 válasza NandorHUN (#33036) üzenetére


Cry0
őstag

arra nincs megoldás :(

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#33038) taranis válasza Ákkk (#32666) üzenetére


taranis
addikt

Megcsináltam mindent amit mondtál, azóta eltelt egy hét, és sajnos semmi változás. 2 és fél nap, kb. 1 óra kijelzőidő, és 10%-on a teló. A gyári statból semmi sem látszik, ami ezt indokolná, egyenletes a merülés, és nincs app, ami ébren tartaná. Csak hát fele annyit bír, mint kb. egy hónapja, és nem tettem fel semmilyen új appot, csak a frissítések érkeztek. Ezek közül akadhat be valami, de esélyem sincs kideríteni. Amíg fenn volt a wakelock detector, az sem mutatott semmit amúgy, ami ezt indokolná. (Facebook nincs.)

colorizer.net

(#33039) vadászcsiga válasza gatto_ (#33032) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja ja Adguard helyi VPN-t használ úgyhogy ha az értesítési ikont meg tudjuk szokni jobb mint az adhell

(#33040) qfm


qfm
senior tag

Túl vagyok az első nem túl intenzív lemerítésen. Döbbenetesen jól bírja az akkumulátor, pedig ha jól vettem ki a szavaitokból ez még javulni fog. (második feltöltés) 4.5 nap üzemidő után (energiatakarékos mód nélkül) 4%-on az akku, ~2.5 nap wifivel, ~5.5 óra kijelző idővel (böngésző és kamera használat, playstore telepítések, beállítgatások), folyamatos cella készenléttel, ~15 perc telefonálással. A régi s2-esem már reggel lemerült (egyszerre lettek töltve), pedig az végig csak készenlétben volt egy-két email íráson kívül.. :))

[ Szerkesztve ]

(#33041) NandorHUN válasza vadászcsiga (#33039) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nekem leírt appoknal így sincs semmi reklám a telón, VPN-es notification t pedig nem tudom megszokni sehogy.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33042) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Megjött a XEH frissítés ma hajnalban. Más lett az animáció a menüben lépkedve. Ezt vettem eszre kapásból.

[ Szerkesztve ]

(#33043) balintka válasza Zsolaf (#33042) üzenetére


balintka
addikt

Na ez igen, kapcsolom is be a telót! Köszi h szóltál.

(#33044) gerner1 válasza Zsolaf (#33042) üzenetére


gerner1
Topikgazda

:) Megelőztél. Épp írtam volna én is. Még jó, hogy ránéztem a fórumra ...

(#33045) balintka válasza gerner1 (#33044) üzenetére


balintka
addikt

Nálatok is fenn áll az a hiba, h kikapcsolás után elfelejti a telefon az akkumulátor használati adatoknál a korábbiakat?

Ezt most vettem észre 7.0 alatt. Kikapcsolom, aztán bekapcsolás utánra törlődik minden.

Ebben a frissítésben volt valami lényegesebb is sztem, mert a changelog szám ugrott felfelé.

[ Szerkesztve ]

(#33046) Aryon87 válasza Zsolaf (#33042) üzenetére


Aryon87
félisten

Mindjart en is esek neki. Koszi

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33047) nagyj74


nagyj74
senior tag

Sziasztok!
A témaáruházban letölthető élő háttérképet miért nem lehet beállítani háttérképnek?

(#33048) gerner1 válasza nagyj74 (#33047) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ezt telepíted, indítod, és lehet....

(#33049) Unying


Unying
tag

Érdekes, vagyis inkább dühítő dologra lettem figyelmes. A lényeg az, hogy ha a közelség érzékelő előtt van valami, akkor random elkezd villogni a telefon. Pár másodpercre felvillan a kijelző, majd kialszik, és ezt addig, míg van előtte valami. Ti tapasztaltatok már ilyet? Mi a fene okozhatja?

Samsung Galaxy s8 plus

(#33050) Zsolaf válasza Unying (#33049) üzenetére


Zsolaf
addikt

Mióta csinálja?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.