Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29001) proly01


proly01
őstag

Olyan app nincs veletlenül ami leveszi gyári touchwiz alatt az állapotsávot?

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#29002) katona.jozsi


katona.jozsi
aktív tag

Valaki megtudná mondani, hogy lehet beállítani, hogy kikapcsolt kijelzőnél néhány perc eltelte után ne lője le a wifit az eszköz? Szinkonizálni szeretnék felhőbe több gigát, erre mindig megszakad, mert eldobja. :(((

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#29003) Kispotter


Kispotter
tag

Gyerekek aki frissít és kétségbe van esve, hogy nem lett jobb az üzemidő az várjon csak türelemmel! 3 töltésnél hihetetlen jó lett az üzemidő az első töltéshez képest. 10 órája vagyok aksin 1 óra youtube hd ban. 4 óra kijelző idő és 60% on vagyok. Szóval türelem kell idő míg észbe kap. 😁 De ez így nagyon tetszik! Ja és telepítés után kell az a gyári visszaállítás. Bár lehet ha vártam volna jó lett volna akkor is de a GPS bugos volt nekem.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#29004) Keem1 válasza katona.jozsi (#29002) üzenetére


Keem1
addikt

Wifi beállításaiban, Wifi készenléti módban: mindig.

(#29003) Kispotter: Én már 10 töltésen is túl vagyok :DDD
De nem érdekel, a lényeg, hogy minden körülmények között kibírjon egy teljes napot, töltő úgyis van. Annyit eddig még kibírt, szóval no para.

[ Szerkesztve ]

(#29005) Kispotter válasza Keem1 (#29004) üzenetére


Kispotter
tag

Nekem is ez a lényeg. Eddig is kibírta, de elég szűkösen de most.. most már bármit csinálhatok vele!

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#29006) gerner1 válasza SonyNex7 (#29000) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Kössz az infót, de ez online konvertál...

(#29007) Fixmiki


Fixmiki
tag

A hetesen a bluetooth hangminőség autó kihangosítónál és okosóránál is nagyon rossz lett, hatoson tökéletes volt. Más is tapasztalt ilyet vagy csak engem büntet a 7?

(#29008) fatomas673 válasza Timeola (#28964) üzenetére


fatomas673
tag

Könnyű magyar billenytűzet! Play áruház, ékezetes betűk nem kell váltani, hosszan nyomni, szerintem próbáld ki!

(#29009) Yogibear974 válasza 22balu (#28987) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Est'! Itt van!

Üdv: -=Yogibear=-

(#29010) bandor


bandor
tag

Lefrissítettem én is a 7.0-ra. Sok mindent nehezen találok meg.Kikapcsolt kijelzőnél ugye látszik az óra. A 6.0-án belehetett állítani , hogy milyen stílusú legyen az óra.(digitális vagy analóg). Többféle lehetőség is volt.Most viszont vagy megszűnt ez a lehetőség, vagy csak én nem találom sehol.Tudnátok segíteni, hogy van-e rá beállítási lehetőség? Ha igen akkor hol? Sehol nem találom.Köszönöm.

(#29011) fatomas673 válasza bandor (#29010) üzenetére


fatomas673
tag

Beállítások-kijelző-always on display-bekapcs-bekapcs-elrendezés és kiválasztod ami neked kell!

(#29012) bandor válasza fatomas673 (#29011) üzenetére


bandor
tag

Köszönöm szépen.

(#29013) alcapone386


alcapone386
őstag

Még ma akciós wireless gyorstöltő: 6.5 dollár. [link]

[ Szerkesztve ]

(#29014) fatomas673 válasza bandor (#29012) üzenetére


fatomas673
tag

Nincs mit!

(#29015) katona.jozsi válasza Keem1 (#29004) üzenetére


katona.jozsi
aktív tag

Köszönöm, de ezen a beállításon vagyok és így is eldobja. Mikor feloldom a kijelzőt, kiírja h újra csatlakozott.

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#29016) seger


seger
addikt

Telekom-os telomra most jött meg a nougate....

(#29017) vadászcsiga válasza seger (#29016) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Inkább most csekkoltad, mert már a múlt heten megjött.

(#29018) seger válasza vadászcsiga (#29017) üzenetére


seger
addikt

Nem csekkoltam soha. Most kezdte letölteni....

(#29019) Jack Oneill válasza seger (#29018) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Akkor jol megkesett az automata csekkolasal...

(#29020) seger válasza Jack Oneill (#29019) üzenetére


seger
addikt

Úgy néz ki. Páromé még nem dobta fel, de kézzel sem lett keresés indítva...

[ Szerkesztve ]

(#29021) Tibe


Tibe
aktív tag

Ez a szemkímélő, kékfény szűrő mód is a Nougattal érkezett? Vagy volt eddig is csak én nem vettem észre? Mindenesetre nagyon bejön, netezéskor nem fárad úgy a szemem.

(#29022) T0rnad0 válasza Tibe (#29021) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, azzal érkezett, Note 7-ben volt amúgy :)

Z Fold 4

(#29023) r.feco válasza TODI1111 (#28736) üzenetére


r.feco
csendes tag

Nekem is ugyan ez volt. Gyári visszaállítás segített!

(#29024) Tybike81


Tybike81
őstag

Miért van az , hogy mióta a 7.0 van fent a Messenger lekapcsolódik a hálózatról?
Azt vettem észre, ha 10 - 20 percig nem használom és belépek akkor kapcsolódik újra a netre? Ezt valahol lehet szabályozni?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#29025) D4ni válasza Tybike81 (#29024) üzenetére


D4ni
őstag

Szerintem csak takarékra rakja, attól még megkapod a pusht

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#29026) Jack Oneill válasza Tybike81 (#29024) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ez neha nekem is jelentkezik. Eloszor az adattakarekos modra gyanakodtam,de azt kikapcsoltam mar. De az uzenetek jottek amugy.

[ Szerkesztve ]

(#29027) bigkokas


bigkokas
tag

Szép napot minden forumtársnak. Érdeklődnék hogy lehet átköltöztetni mindent iphone 6 s rol erre a telefonra. Nagyon gondolkodom a váltáson.első almás telefonomat sajnos meguntam és kell egy kis változatosság. Elötte S6 om volt azt nagyon szerettem. Mire érdemes figyelni az edge vásárlásánál? Új függetlent néztem ki. 160 eFt ért.

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#29028) Keem1 válasza bigkokas (#29027) üzenetére


Keem1
addikt

A Smart Switch szifonról is átpakol.

Szerk: az appban most nem látom, de egy bemutató videón promózták ezt is, szóval lehet, valaki ezt itt még cáfolja vagy megerősíti.

[ Szerkesztve ]

(#29029) seger válasza bigkokas (#29027) üzenetére


seger
addikt

Mire gondolsz hogy mire kell figyelni? Egy új készüléknél max a garanciára! Szerintem

(#29030) gerner1 válasza Keem1 (#29028) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Működik. Én is azt használtam, amikor eladtam a szifon6s -t.

(#29031) hkari


hkari
őstag

Sziasztok.

A diktálás funkciót szokta valaki esetleg használni? Miért lehet az, hogy bármilyen billentyűzetet teszek fel, nincs kint a mikrofon ikon? A beállításokba engedélyezve van a hang alapú gépelés.

(#29032) Novver


Novver
senior tag

Szervusztok!

Kicsit komplexebb kérdésem lenne, semi-hozzáértőként. Első és legfontosabb, hogy elolvastam mycso idevágó hozzászólását/összefoglalóját [https://prohardver.hu/tema/mycso/hsz_16-16.html]

Felvázolom a helyzetet, illetve mit szeretnék, aztán megmondjátok hogy melyik megoldás a legmegfelelőbb.

Adott egy Telenoros S7 Edge (obviously :) )
A Sammobile oldaláról letöltött XEH Nougat ROM
ODIN 3.11.1 szintén Sammobile oldaláról.

Meguntam a Telenor frissítési lassúságát, így mint anno a Note4-em esetében is, felraknám a sammobile oldalán lévő XEH Nougat romját.

Jelenlegi CSC ugye PAN - gondolom továbbra sem járna garanciavesztéssel a hivatalos romolás, és a KNOX-ot se ütné ki. - Gáz ha egy PAN romos telefonra rádobok egy XEH romot? Jár garanciavesztéssel (gondolom nem) ?

- Mi az amire oda kell figyelni? (Sammobile oldalán 3.11.1 Odin-t ajánlanak, gondolom nem árt a legújabb ahogy olvasom)
- Látom hogy ez már nem egyfileos rom, ilyet még nem csináltam. Igazából magától értetődik minden, kivéve a két CSC file. Melyiket rakjam fel? Fontos hogy megmaradjon a PAN CSC és rakjam fel a HOME_CSC_XXX filet? Viszont a leírás alapján "Ezt akkor kell betallóznunk, ha a telefonunkon lévő rom régiókódja (CSC) megegyezik az újonnan felrakni kívánt roméval." na de ugye nem egyezik.

Van-e bármi egyéb amit meg kell csinálnom, oda kell figyelnem?

Sok banális kérdés, elnézést a tudatlanságért, de hülyeséget semmiképp sem szeretnék csinálni.

Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket :R

Life is a game... The game is my life!

(#29033) schferenc77


schferenc77
aktív tag

Sziasztok!
Fiam S7E telójára véletlenül felment a 7-es Nougat. Van rá hivatalos mód, hogy visszarakjuk 6-os Android-ra? Telekom-os.

(#29034) vadászcsiga válasza schferenc77 (#29033) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem lesz tőle semmi baja :D

(#29035) gerner1 válasza schferenc77 (#29033) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Van. Letöltitek a korábbi 6-ost, és Odin -nal visszarakjátok.

(#29036) Leslie1966 válasza Novver (#29032) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Tedd fel nyugodtan, nekem is Telenoros van, de én a BTU CSC-t használom. Ha gebasz van, visszarakod a PAN-es verziót.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#29037) schferenc77 válasza gerner1 (#29035) üzenetére


schferenc77
aktív tag

oké, ODIN leírás megvan az összefoglalóból, de Telekom-os 6-os rom-hoz linket tudtok adni?

(#29038) TODI1111


TODI1111
addikt

Telenorosok figyelem.

(#29039) gerner1 válasza schferenc77 (#29037) üzenetére


gerner1
Topikgazda

(#29040) noxon


noxon
őstag

Hát ez a disconnect pro nálam nem blokkolja a reklámokat és már az adblock for samsung browser sem :(

We live in a simulated world...

(#29041) alcapone386 válasza noxon (#29040) üzenetére


alcapone386
őstag

Nálam még műxik. Teszi 90% osan a dolgát :)

(#29042) petrson


petrson
senior tag

zur Info: XEU-ra is megérkezett végre valahára.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#29043) enginev3.0 válasza petrson (#29042) üzenetére


enginev3.0
félisten

Na végre, jönnek

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#29044) vadászcsiga válasza noxon (#29040) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Adguard a megoldás.

(#29045) noxon válasza vadászcsiga (#29044) üzenetére


noxon
őstag

Nemjó sőt szarabb lett, nem tölti be elsőre a weboldalt csak, ha ráfrissítek párszor.

We live in a simulated world...

(#29046) Ákkk válasza noxon (#29045) üzenetére


Ákkk
addikt

Nálam jó.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#29047) Novver válasza Leslie1966 (#29036) üzenetére


Novver
senior tag

Na, csak elhatározni kellett magam az XEH Odinizálása mellet, de előtte még poénból rányomtam a frissítés keresésre, és felajánlotta a Nougat lehetőségét.

Szóval Telenorosoknak, PAN OTA is van már Nougat. Bár Sammobile firmwarek közt még nincs meg, de a samfirm le tudja már tölteni.

[ Szerkesztve ]

Life is a game... The game is my life!

(#29048) yodamester10 válasza TODI1111 (#29038) üzenetére


yodamester10
őstag

Kell menteni képeket stb,vagy simán mehet rá?

(#29049) vadászcsiga válasza noxon (#29045) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Használom honapok óta, semmi gondom vele.

(#29050) TODI1111 válasza yodamester10 (#29048) üzenetére


TODI1111
addikt

OTA frissítésnél minden megmarad de én minden frissítés előtt csinálok mentést mert az a fránya ördög nem alszik. Ráadásul főverzió váltásnál mindig ajánlott a teljes reset és az viszont mindent töröl.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.