Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) HUTCHDB válasza EnterR (#18999) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mindjárt kiderül, hogy maga a 3 fájlos rom nem e csinál resetet..
Lefutott a flash, az odin szerint kész, viszont a telefon nem indul újra magától.
Kézzel indítsam újra?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#19002) badmad válasza HUTCHDB (#19001) üzenetére


badmad
senior tag

Igen kézi inditást csináld....

(#19003) HUTCHDB válasza badmad (#19002) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Most nézem, hogy az odinban nem volt bekapcsolva az options fül alatt az auto reboot, így várhattam volna, hogy újraindítsa a telefont...
Közben kész is, természetesen resetet csinált az odin, mondjuk így a tiszta!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#19004) Joe.36 válasza Kasya (#18990) üzenetére


Joe.36
addikt

De szebb mint egy összetört telefon :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#19005) kaisers válasza HUTCHDB (#18995) üzenetére


kaisers
aktív tag

Próbáld a legújabb odint használni, nálam az okozott egyedül gondot.

Láttam közben megoldódott. (csak nem frissült)

[ Szerkesztve ]

(#19006) EnterR válasza HUTCHDB (#19001) üzenetére


EnterR
veterán

Factory resetet legközelebb a HOME_CSC flashelésével tudod elkerülni, de ebben az esetben nem érdemes mert beakadhat az Android rendszer az akksinál.

PSN ID: marquuard

(#19007) szabosasito válasza RaveForce (#18998) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Köszönöm a segítséget.

(#19008) OGábor


OGábor
csendes tag

Tud valaki a Nougat-hoz Xposed modult, nem találok sehol.

(#19009) olahroberto


olahroberto
tag

Linket tudnátok adni a Nougat szeretném Odinnal fel tenni. Köszönöm szépen ☺

(#19010) palee69 válasza olahroberto (#19009) üzenetére


palee69
senior tag

(#19011) olahroberto válasza palee69 (#19010) üzenetére


olahroberto
tag

Kösz szépen

(#19012) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Sziasztok srácok láttam a you tube - on videókat arról hogy vízbe merítik a telót. Állítólag attól hogy valaki vr -el való használat után betette a vízbe ezért a hátulja egy kicsit úgymond "megrepedt" a hevültség miatt.
Gondolom egy erős egy órai játék után ne vigye be az ember a zuhanyzóba magával...
Amúgy ha gyári garis a telefon akkor erre az esetleges repedésre is kiterjed a garancia?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#19013) Kasya válasza Zsozsoka 74 (#19012) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem terjed ki ra. De ki az a hulye, aki felhevulten teszi hideg viz ala? Nem eletszeru...

(#19014) Deck válasza Kasya (#19013) üzenetére


Deck
titán

Jó dolog a vízállóság is de én tuti nem fogom szándékosan vízbe tenni :D Esőben jól jön meg a véletlen balesetekhez.

PS5

(#19015) dave182


dave182
senior tag

A fotó alkalmazásban miért nem tudom a RAW mentést bekapcsolni?

(#19016) SanyikaDC válasza greyslay (#19000) üzenetére


SanyikaDC
tag

Én rendeltem bele egy kijelzőt a ses-ben. Másfél hónapot úgy vártam hogy a telefon nálam volt. Jött az sms hogy megjött az alkatrész és bevittem a szervizükbe ahol 3 óra alatt cserélték a kijelzőt vízállósági tesztet is beleértve :) gariban még egy akksit is kaptam bele :)) csíkos volt a kijelzőm és nem törött...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#19017) Kasya válasza Deck (#19014) üzenetére


Kasya
nagyúr

En hetente mosom (tavasztol oszig naponta) a telefont viz alatt. Semmi gond nincs vele, sot...nagyon kenyelmes. Csak fel ev utan lekopik az oleofob reteg...

(#19018) Keem1 válasza Kasya (#19017) üzenetére


Keem1
addikt

Az amúgy is lekopik, csak később.

(#19019) Zsozsoka 74 válasza Kasya (#19017) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Ha lekopik akkor utána már a fólia nélküli kijlező gyorsabban karcolodik?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#19020) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Képernyő fedvény. Ezt az opciót vagy beállítást hol találom.?? Kameránál állandóan ezt kéri, de ilyet sehol nem találok. Képet sem tudok ide feltölteni mert ahhoz is kikellene kapcsolnom ezt az opciót. :W

Üdv, István.

(#19021) ollie válasza Zsozsoka 74 (#19019) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem karcolódhat jobban, mert alatta ott van a GG4.

***

(#19022) Keem1 válasza Zsozsoka 74 (#19019) üzenetére


Keem1
addikt

Dehogy, az oleofób réteg zsírtaszító. Attól pereg le minden folyadék rögtön, nagyobb cseppekben.

[ Szerkesztve ]

(#19023) Jack Oneill válasza Istyu74 (#19020) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nekem amikor ilyet kiirt, rohton fel is ajanlotta, hogy megnyitja azt a beallitast. Szoval igy talaltam meg. De magamtol meg nem talalnam. Ha megtalalom, leirom neked.

[ Szerkesztve ]

(#19024) SanyikaDC


SanyikaDC
tag

Öröm bódottá! :DDD

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#19025) #67656192 válasza Kasya (#19013) üzenetére


#67656192
törölt tag

Gál Balázs

(#19026) #67656192 válasza Burt1793 (#18976) üzenetére


#67656192
törölt tag

Csak azért irtam mert pár hónapja már belinkeltem valakinek :D

(#19027) Burt1793 válasza #67656192 (#19026) üzenetére


Burt1793
veterán

Uhh, pedig a te hozzászólásaidat el szoktam olvasni :D, csak ne az edge topikba írd, sokszor csak legörgetek, amikor telefonnal olvasom, próbálom a számomra hasznos infókat kiszűrni, most se sikerült. :C

(#19028) #67656192 válasza Burt1793 (#19027) üzenetére


#67656192
törölt tag

Én még soha nem olvastak a topikot mással,csak telefonnal. Saját "számigatógéppem" nincs is, csak bent a cégnél. Otthoni laptopom is poros, csak a letöltés:)

[ Szerkesztve ]

(#19029) Zsozsoka 74 válasza Kasya (#19013) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Egy videóban láttam a you tube - on Gál Balázs vr használat után tette bele vizbe hogy megmutassa valakinek, valóban vízálló a teló... Otthon vette észre hogy egy kicsit berepedt a hátlap és így már nem nagyon meri vízbe meríteni csak max a zuhanyzóba nézi rajta a sorozatokat mert ott nincs víz alatt a teló...

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#19030) Kasya válasza Zsozsoka 74 (#19029) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ugy latszik, kulon fejezet kell ezentul a leirasba a telefonhoz eletszeru peldakkal...pl:
- Antutu tesztek utan ne tegyuk be a gyorsfagyasztoba a telefont a jobb eszteredmenyek miatt, mert a telefon serulhet...
- (Foleg nyaron) a telefont a szelvedobol leveve ne vigyuk vizbe, vagy a strandon ha a napon hagyjuk, ne hutsuk le a medencebe...

Komolyan... :D Nem ismerem a sracot, de JerryRigEverything-nek adhatna tippet a tesztelesi modok bovitesere ^^

[ Szerkesztve ]

(#19031) #67656192 válasza Kasya (#19030) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nagy észlény.

(#19032) Zsozsoka 74 válasza Kasya (#19030) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Csak azért feszegettem a témát mert mondjuk otthon egy órányi játék után vinném magammal "fürdeni" a telefont - mert közben én is néznék videót rajta - és nem tudom mi a küszöb érték a telonak ilyen téren mert én sem szeretném ha egyszer csak azt venném észre hogy berepedt.
Tudod a tipikus eset hogy dobj fél téglát egy tömegbe és pont az én fejemre esik..
Amúgy gondolom ha felmelegedne egy bizonyos szintre a teló akkor csak jelezné, kiirná és visszahütené magát nemde?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#19033) Keem1 válasza Zsozsoka 74 (#19032) üzenetére


Keem1
addikt

Én szeptemberben nyaraláskor bevittem a hotel medencéjébe. Kicsit hűvös volt, de semmi baja nem lett (jó, előtte nem játszottam vele, nem forró hátlappal vittem be, de volt pár fok különbség a hátlap és a medence vize között).

Ide :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19034) laszlolczka válasza dave182 (#19015) üzenetére


laszlolczka
őstag

Csak prof.módban lehet.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#19035) Burt1793 válasza Zsozsoka 74 (#19032) üzenetére


Burt1793
veterán

Ha nagyon felmelegszik, akkor kikapcsol. Mit játszol? Komolyan mondom, nem tudok egyetlen játékot sem, amit 1 percnél tovább el tudok viselni. Kádban miért nem relaxálsz? :D

(#19036) Kasya válasza Zsozsoka 74 (#19032) üzenetére


Kasya
nagyúr

Persze, jelez. Eloszor csak a fenyerot veszi le es bezarja a hatterfolyamatokat, majd ha ez sem eleg, kikapcsol.
Ettol fuggetlenul a hatlap az uveg.

Bar nekem sem volt meg problemam ezzel, pedig nyaron nekem szokott is jelezni tulmelegedest (fotozas alatt).

(#19037) Zsozsoka 74 válasza Burt1793 (#19035) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Rossz hírem van sajnos nincs kádam csak zuhanyzó akad :)
Elég sokat szoktam játszani a Swamp attack játékkal és leginkább órákat böngészek és olvasok a telón.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#19038) Zsozsoka 74 válasza Kasya (#19036) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

És mi van ha például nyáron az emberfia 40 fok melegben kocsiban waze - t használ akkor mi várható.. működésbe lép a folyadék hűtés?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#19039) Deck válasza Zsozsoka 74 (#19037) üzenetére


Deck
titán

Tehát állsz a zuhany alatt majd közben fogod a telefont és videót nézel?
Arra a kis időre?

Én max zenét szoktam hallgatni, na jó netezni is de fekve a kádban sör meg a másik kezembe ;]

Próbálom elképzelni a helyzeted. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#19040) Zsozsoka 74 válasza Deck (#19039) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Tudom hogy nem a reklám helye de you tube - on szoktam közben Mogács Dani hülyeségeit hallgatni... ;)

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#19041) ollie válasza Zsozsoka 74 (#19032) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sima fizika, ha meleg üveg találkozik hideg vízzel (vagy fordítva), pláne ha vékony az üveg, az megreped.

***

(#19042) Burt1793 válasza Zsozsoka 74 (#19040) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem mondom, hosszan zuhanyzom (5-10 perc néha), de nem jutott eszembe, hogy videót nézzek közben, ezért gondoltam, hogy kádban ülve nézel valamit. Zenét hallgatni szoktam, de vízálló hangszóróval, bluetooth-on, viszont ilyenkor is kint van a zuhanyzón kívül a hangszóró és a teló is. Mióta rajta van a DBrand, nem volt vízbe merítve, csak esőben használtam, azelőtt fürdött többször is. Ez előtt nem voltak vízállók a mobiljaim, most ezt is úgy használom, direkt nem keresem a helyzetet.

Nem vízhűtésű a telefon, van benne egy fémszál, amiben folyadék van, ez jobban elosztja a hőt a telefonban, ha jól tudom.

Nincs benne se keringető szivattyú, se hűtővízkör. ;]

[ Szerkesztve ]

(#19043) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Feltettem a 7-et.
Szerintem sokkal smooth-abb a rendszer, erdemes feltenni!
Sajnos a gyari bongeszo meg nem az igazi, de gondolom javitjak.
Ezzel kapcsolatban kerdeznem, hogy akinek nem jott ota-n a frissites az probalkozott feltenni mashogy?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#19044) Deck válasza HUTCHDB (#19043) üzenetére


Deck
titán

Csak a kamera sokkal rosszabb, minőség, fókusz, stb.

PS5

(#19045) ollie válasza Zsozsoka 74 (#19037) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Zuhany alatt tuti, hogy előbb-utóbb be fog ázni, mert nagy nyomású víz megy a telefonra, és a hangszóróknál meg a mikrofonnál nem fogja bírni a víztaszító szövet.

***

(#19046) Kasya válasza Zsozsoka 74 (#19038) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ugyan az, amit irtam is:
Eloszor csak a fenyerot veszi le es bezarja a hatterfolyamatokat, majd ha ez sem eleg, kikapcsol. :)

(#19045) ollie : nincs semmi baj vele a zuhany alatt. Csak nem a rozsa ala kell tenni. Normal "aztatas" kozben nem fog beazni.

[ Szerkesztve ]

(#19047) Burt1793 válasza ollie (#19045) üzenetére


Burt1793
veterán

Attól függ milyenre állítja a sugarat, szerintem az enyhe sugarat kibírja. Terveztem, hogy kiszámolom. Ha azt vesszük, hogy 1 méter vízoszlopot kibír, ebből lehet számolni statikus nyomást és ki lehet számolni, hogy ennek megfelelően mekkora dinamikus nyomást bír. Bár az időkorlátot nem tudom, hogy milyen mértékben lehet/kell átszámolni.

(#19037) Zsozsoka 74: Uhh, ez az a játéktípus, amitől a mintaképek alapján elmegy a kedvem. :D

Melyik a legjobb autós parkolós játék? :)

(#19048) HUTCHDB válasza Deck (#19044) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

En nem latok kulonbseget, mondjuk annyira nem is teszteltem...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#19049) Zsozsoka 74 válasza Burt1793 (#19047) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Akkor lehet hogy velem van a baj... mert tetszik az Osmos nevű játék is és azon sem csodálkoznék ha ezek után azt írnád hogy beteg állat vagyok ;)

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#19050) Leslie1966 válasza Zsozsoka 74 (#19038) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Nekem a Mate 7-es forrósodott a Wazze alatt, de ez még csak nem is langyos. :D

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.