Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) MartOOn


MartOOn
addikt

Nah megérkezett az első foliam megpedig a telo hatuljara. Screenknight nevre hallgat es tapintasra olyan mint a zagg invisible shield. Utoljara ilyet (csak is hatlapra) az s4-esemen hasznaltam. Elolapra sztem ez nem jo. Kicsit tapados az erintese pont ezert hatlapra kitűnő. Vizes felhelyezesu kb 5 perc volt a muvelet. Sztem jo lett. Kicsit elcsusztam egyik iranyba de nem látszik nagyon. Majd ha teljesen kiszaradt dobok képet is.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2152) wong kok wah válasza MartOOn (#2151) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Én is ilyet rendeltem a hátuljára..
Remélem hamarosan megkapom én is.

(#2153) wong kok wah válasza SeatZola (#2141) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Az S7 Edge meggyőzött. Első töltéssel 2 nap 4 óra üzemidő, 3 ó 40 p bekapcsolt kijelző és még 50%-os van.

Nekem ez egy kicsit soknak tűnik... Vagy max. minden ki van kapcsolva, fényerő minimumon..

(#2154) SeatZola válasza wong kok wah (#2153) üzenetére


SeatZola
őstag

Pedig ennyinél vagyok. Volt benne böngészés wifin, telefonálgatás, Sygic, Kindle olvasás.

Rappi

(#2155) wong kok wah válasza SeatZola (#2154) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Hát nem tudom, számomra ez hihetetlen...
Jó az akkuja az biztos. Ha nem lenne ilyen telefonom még el is hihetném, de lassan 1 hete használom. Nagyjából tudom mire képes az akkuja.

Most hétvégén, nem nagyon használtam a telefont.
Nem mozgattam, folyamatosan az asztalon volt szinte. Néhányat telefonáltam pár emailt elolvastam.
1 nap, 11 óra használat, ebből kijelző 1 óra 48 perc. Most 30 % -on van.

[ Szerkesztve ]

(#2156) MartOOn válasza SeatZola (#2154) üzenetére


MartOOn
addikt

Kezd el hasznalni majd nem birja ilyen jol. :D tolj egy kis VR-t majd az leszivja. ;)
A legjobb az lenne ha kb a 6 oras kijelzo idot 3 nap keszenlettel hozna. De ne legyünk telhetetlenek. Az egyik legjobb telo van a kezunkben es talan csucskategoriaban a legjobb akkumlator. Szoval 5-7 ora SOT nem scifi már.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2157) leslien válasza MartOOn (#2156) üzenetére


leslien
nagyúr

montam én h ezt kell venni...és ahoz képest h

mit akartál venni...
első körben mindig azt mondtam h S7 edge aztán október végén már lehet venni G5 is...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2158) ForRedGlory válasza leslien (#2157) üzenetére


ForRedGlory
félisten

LG V10-et ne bántsd, mert megcsapkodlak :DDD Az S7/S7E után a legjobb androidos telefon. :)

(#2159) SeatZola válasza MartOOn (#2156) üzenetére


SeatZola
őstag

Nincs VR-em hozzá. Nem is kell!

Rappi

(#2161) leslien válasza ForRedGlory (#2158) üzenetére


leslien
nagyúr

G4 t ismerve csak jó lehet a V10 ez nem vitás... ;)

azért kíváncsi vagyok h a Snap 820 verziónak is ilyen jó fogyasztása van ?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2162) nuri válasza leslien (#2161) üzenetére


nuri
aktív tag

Azt írták XDA-n, hogy néha zabálja az akksit. Software bugra gyanakodnak.

(#2163) Tsebacsi válasza xabolcsy (#2135) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én váltottam. Kamera általános fotózással samsungnál jobb de a profi mód LG-nel nyerő. UIban a Samsung jobb, dupla kopp nem hiányzik az ujjlenyomat miatt. A kerekítés miatt furcsa fogni, fotózásnál néha nem tudsz csak a hangerő gombokkal exponálni mert belenyúlsz a kijelzőbe és nem reagál a szoftveres gomb. Szerintem kinek mi én úgy érzem jobban jártam a samsunggal. Lehet másnak nem éri meg.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2164) james008bond


james008bond
őstag

Elbizonytalanodtam. Megvenni jöttem, de jóval kisebb, mint S6 Edge+ és a kinézete se jobb, sőt szerintem az S6E+ szebb. Fogás nem játszik, mert gyári tokban hordom. Viszont tényleg iszonyat gyors, viszont nem valós használatban hanem ugye demo fut rajta. Így pl nem kommunikál kifelé, nincs telelítve 50 app...szal nem tudom. A memokártya bővíthetőség hiányzik. Víz alatti fotózáshoz van fényképezőgépem. Akkuidőben a mostani is bőven kibír 1 napot a használati szokásaimmal. Mi van még amit kihagytam? Ja és nyilván ha el tudnám adni a mostanit, jókorát buknék rajta. Néztem vannak akik sza...hú...ért eladnák...

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#2165) vadászcsiga válasza james008bond (#2164) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Neked nem éri meg váltani úgy tűnik. Amúgy víz alatti fotózás: nem kell még egy kütyü a tengerpartra, nem lopják el amíg furdesz, de nekem pl az esőben való telefonálás, netezés inkább szimpatikusabb es életszerűbb. Utóbbi a mostani LG-mel gyakori... lenne ha nem félnék hogy beázik.
Én is hezitalok még, én leginkabb az ára miatt bár a 2+ éves G2-m nem kérdés hogy le kell cserélni. Root hiánya is aggaszt. Már már ott lennék mintha iPhone-t vennék, persze ez nem igaz, nehogy felhördüljon a társaság de a zártságot nem szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#2166) SeatZola


SeatZola
őstag

DBRAND hátlap skinekkel valakinek volt már tapasztalata? Honnan érdemes rendelni?

Rappi

(#2167) MartOOn válasza SeatZola (#2166) üzenetére


MartOOn
addikt

Csakis a DBrand saját oldalarol. Honnan mashonnan? Egyebkent necus4 es 5 meg galaxy 4 es 5 mindegyiken vokt vagy fekete bőrös vagy a carbon mintas. Minosegiek tovabb birjak mint a telefon. Cserebe nem is olcsoak.illetve evek ota nem valtozott a kinalat sokat. Nezz ra megva slickwrap oldalra. Sztem ott jobbak vannak.olyanom a g4-en volt pl Hulk-os.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2168) Kasya válasza MartOOn (#2167) üzenetére


Kasya
nagyúr

Csak kíváncsiságbol... nyom nelkul leszedheto?

(#2169) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Rendeltem egy bőr kihúzós tokot, egyelőre bőven megteszi, nem akarok se fóliát se állandó tokot. Ez a telefon így jó, érezni akarom :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2170) sultansmith


sultansmith
senior tag

mivel nem mukodik az adopt storage, ezert felve kerdezem a szakikat h van-e mas mod az sd kartya adoptalasanak az adb shelles modszeren kivul?

elore is koszi! :R

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#2171) MartOOn válasza Kasya (#2168) üzenetére


MartOOn
addikt

Igen. Sot ha szepen tarolod akkor ujra visszarakhato. Pwrsze ahhoz szpen is kell levenni, ne nyuljon meg sehol. De megoldhato.

Mas: cinema 4K-val akartam videozni de full hd felbontasban nem engedi a 60fps lehetoseget. Holott a gyari tudja. Vajon mi lehet az oka?

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2172) csabicska válasza Tsebacsi (#2169) üzenetére


csabicska
senior tag

Szia.
Milyet,honnan?
Köszi

-Galaxy S20 - The best-

(#2173) RAID 2 válasza Tsebacsi (#2169) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Majd amikor az apro porszemcsek osszecsikarjak a ki-be huzogataskor.. tapasztalat. ;-)

(#2174) #79335424 válasza MartOOn (#2171) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pl. az, hogy külsős alkalmazás nem, vagy nem úgy fér hozzá a GPU -hoz, mint a gyári. Nem ritka jelenség, főleg a Malinál (zárt forráskód).

(#2177) Jakesz válasza RAID 2 (#2173) üzenetére


Jakesz
őstag

S4-em van már több mint 2,5 éve, és az elejétől kezdve kihúzós tokban hordom, mégsem kapott egyetlen karcot sem.

(#2179) laci0530 válasza james008bond (#2176) üzenetére


laci0530
senior tag

Spanyolországban nem ünnep március 15-e valószínűleg. :)

(#2181) nuri válasza sultansmith (#2170) üzenetére


nuri
aktív tag

Nem elég ha az appeket átpakolod?

(#2182) kinguci


kinguci
csendes tag

Sziasztok! Váltott valaki 5s-ről erre a telefonra? Én ezt a lépést szeretném megeszközölni, viszont sarkallatos pont nálam a kamera vagyis a fotózás. Főként a gyorsasága! Az 5s villámgyorsan fókuszál és exponál (akár vakuval is). Volt már egy A3-as samsungom, hát az valami katasztrófa volt, mire belőtte a témát, és ellőttem vakuval egy képet sok idő telt el, jó tudom ez felsőbb kategóriás telefon, de ilyen irányú tapasztalatok is nagyon érdekelnének. Köszönöm! :)

(#2183) Tsebacsi válasza csabicska (#2172) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

ilyet

RAID 2: Volt már egy pár, az általad említett jelenség egyiknél sem történt meg ;)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2186) Ákkk válasza kinguci (#2182) üzenetére


Ákkk
addikt

Jobb készülék az 5s nél fotóban is jobb.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#2187) spanglee001


spanglee001
addikt

tetszik a kamera, egész jó 360°-os képeket lehet lőni :DDD
de az akksi nagyon kemény streamelek letöltök gps bluetotth mindent rányomtam, hogy merüljön, de nehezen akar :DDD van egy olyan szokásom hogy 3x lemerítem az új telót nullára aztán egész estés töltés, lehet nem kell, de nem is árt neki :K

aztán majd veznyó nélkül is mehet a töltés, de először kábellel, nem gyors töltéssel adom neki. egyébként veszi a töltést a spigen tough armor tokon keresztül is.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2188) yodamester10 válasza kinguci (#2182) üzenetére


yodamester10
őstag

Samsung s5-re gondolsz vagy szifon 5s-re :F

(#2189) szimike79 válasza spanglee001 (#2187) üzenetére


szimike79
őstag

A hozzáértők azt mondják ezeknek az aksiknak nem tesz jót ha nullára meríted, már nem olyanok mint a régi aksik hogy teljesen le kellett meríteni, és úgy lehetett formázni.

Kinguci: Ennél gyorsabb fókuszálást még nem láttam telefontól. Pillanatok alatt megtörténik, a dual pixel technológia miatt. Ha ez egy fő szempont nyugodtan válthatsz.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#2190) kinguci válasza yodamester10 (#2188) üzenetére


kinguci
csendes tag

Bocsi, szifon 5s, :((( Így újraértelmezve a kérdést is, jobb az s7nek a kamerája?

[ Szerkesztve ]

(#2191) vadászcsiga válasza kinguci (#2182) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha láttad jó. Kiveszem a képet mert kifolyik a szemem :)

[ Szerkesztve ]

(#2192) kinguci válasza vadászcsiga (#2191) üzenetére


kinguci
csendes tag

Ezt láttam, igen így nagyon gyors. A fotózásra is kíváncsi vagyok, hogy az exponálás vakuval is ilyen gyors-e....

(#2194) MartOOn válasza kinguci (#2192) üzenetére


MartOOn
addikt

Ennel gyorsabban fokuszalo telot nem találsz a piacon jelenleg es a rossz fenyviszonyok mellett is a legjobb. Már amennyire egy telotol ez elvarhato.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2195) MartOOn


MartOOn
addikt

Na ilyen amikor nem teker a gugli play szolgáltatások:
14 ora készenlét, 7 óra kijelző idő es meg tuti van benne egy ora bongeszes.

Javaban chrome bongeszes, telefonalas, facebook, youtube volt benne. Kb egy atlagos nap jatek es VR nelkul.
Számomra több mint tökéletes.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2196) Acheron


Acheron
őstag

Ma megnézegettem az S7 Edge -t közelebbről, egész pofás lett. A családban megfordult már pár darab Samsung, eddig nekem nem jöttek be annyira, hogy foglalkozzak velük, de ez az Edge tényleg szép lett, ügyesen játszottak a hajlított kijelzővel. Emellett sok érdekes funkció is került bele (hogy hasznosak -e, azt csak a használat tudná eldönteni)
Ezeket a "széle felé kékül" hozzászólásokat nem értem - valóban van egy, vagy akár két árnyalatnyi eltérés - ellenben a telefon széléig fut a képernyő. A legtöbb telón itt nem kékes színárnyalatba váltó fehér szín, hanem átlátszatlan fekete keret van... Most akkor melyik a jobb? (már egyébként ha a hajlított és szélig érő képernyő a user-nek jelent egyáltalán bármit is - de ha nem, akkor alighanem nem ezt a modellt nézi)
A kezelőfelülettel még barátkozni kell, trenírozom magam a feleségem Samsungján, gondolom ezt is meg lehet szokni. Sajnos fehérben nincs a szolgáltatómnál, a fekete és arany pedig annyira nem tetszik. Alszok még rá párat...

(#2197) MartOOn válasza MartOOn (#2195) üzenetére


MartOOn
addikt

Update:

Ezert nem ertettem h g4 3000-es akksival miért csak 4 orat tudott? Ott vmi nem kerek.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2198) #93966848 válasza MartOOn (#2195) üzenetére


#93966848
törölt tag

Hogy érted azt h nem teker?tiltottál valamit?Fényerő automatán van?

(#2199) MartOOn válasza #93966848 (#2198) üzenetére


MartOOn
addikt

Jah. Fenyero auton. Nem tiltottam semmi extrat. Package disablerrel lottem ki gugli cuccokat amiket soha nem hasznalok. Drive meg újságos meg carmode meg ilyen suletlensegeket. Nem hiszem h ezek ennyit jelentenenek. De volt 2 napom amikor nagyon tekert a gugli
Nem tudom miért.

Szerk: annyi meg h ma nem volt mobilneten a telo csak itthon wifin. De akkor is a g4-el is voltam itthon mégsem ment 4,5 ora fölé sose a screen on time. QHD az is felhasználói szokasaim ugyanazok. Es megis 15,5 ora keszenlet 8,5 SOT es 8%-on vagyok. Vmit eltalaltak samuek most nagyon. 9 óra is meglenne 3%-ig...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2200) sipy888


sipy888
aktív tag

Úristen, ma vettem észre hogy az még kisebb baj hogy a kijelző széle kékesedik (edge) de hogy a betekintési szög is ennyire gyenge hát ez már nevetséges. Nyissatok egy Googlet és forditastok kicsit jobbra vagy balra a telot. Az egész kékül pfffff. És ezt többen is szóvá tették ma a westend Samsung boltba. Az eladók meg csak mekegtek :D nálatok is jelentkezik ez? Ez az amoled sajátossága lenne? Nekem eddig slcd kijelzoim voltak és azoknal ilyen nem jött elő (iPhone, htc). Szerencsére, bár ezt el is várom egy prémiumtol.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.