Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) front3r válasza Kasya (#988) üzenetére


front3r
őstag

Nekem meg nincs Gear vr-om, de a TheVR tesztelte, és szerintük sokkal jobb mint az Oculus Rift DK2. Nekik pozitív csalódás volt az eszköz.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1002) vadászcsiga válasza MartOOn (#999) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szomszédnak lesz egy jo napja :D

(#1003) w333 válasza MartOOn (#999) üzenetére


w333
félisten

Micsoda egy elmaradott ország ... :DDD

Ott nincs Pick Pack Pont ? vagy esetleg helyszíni átvétel lehetőség :F

És ha szerdán kapod meg ? az akkora nagy dráma ? :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1004) vadászcsiga válasza w333 (#1003) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezen gondolkodtam én is.

(#1005) #79335424 válasza Dare2Live (#1000) üzenetére


#79335424
törölt tag

A VR egy speciális felhasználási terület, speciális hardverigénnyel, aminek a többletköltségét megfizettetik azzal is, akinek csak általános felhasználásra kell az eszköz. Ráadásul ennek akkuidőben is mérhető ára is van. Sztem is a VR az külön hardvert igényel.

(#1006) buvartacsko válasza #79335424 (#1005) üzenetére


buvartacsko
addikt

"Ráadásul ennek akkuidőben is mérhető ára is van."

???? :F

(#1007) Yany


Yany
addikt

Az én S7-esem megjött.

Nem csomagolták mellé a VR-t. K*****tt ideges vagyok, mert fontos szempont volt nekem és nem annyira csipázom, mikor 700 Euró lecsengetése után hülyére vesznek! Lesz egy kanyarom a Samsung-gal úgy látom. :(

Mielőtt a VR-fikázók megtalálják a hozzászólásomat, én már ismerem és fejleszteni akarok rá.

#Laci: samsung.com (Németo., itt lakom).

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1008) laci0530 válasza vulnrea (#986) üzenetére


laci0530
senior tag

Semmiség. :) Ma és holnap felhívnak minden érintettet a szállítással kapcsolatban és a héten szállítanak a VR-ral együtt. Kezdem kissé úgy érezni magam, mint a kislányaim, amikor karácsonykor percenként nézték, mikor lesz már a fa alatt a sok ajándék. :D

#Yany: honnan rendeltél? Ha nem hívták fel külön a figyelmet egy esetleges mennyiségi limitre az ajándék VR-ral kapcsolatban, akkor van esély megkapni utólag. Készíts szerintem képernyőmentést a weboldalon a feltételekről, mert ha leveszik, már nehezebb lesz rá hivatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#1009) spawn21 válasza Yany (#1007) üzenetére


spawn21
veterán

Kíváncsi leszek én is, igaz magyar Samu boltban rendeltem elő. Azt mondták vr jár mellé, de a számlán nem szerepel.

iPhone 13p

(#1010) WinstonWolf válasza buvartacsko (#1006) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Gondolom arra célzott, hogy a VR felhasználása több erőforrást igényel és jobban merül az akku...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#1011) Yany válasza spawn21 (#1009) üzenetére


Yany
addikt

Nálam sem tüntették fel a számlán. A legjobban az bosszant, hogy nem merem így kibontani a dobozt sem, mert ha nem kapok hozzá szemüveget, hozzájuk vágom. Itt az asztalomon az S7 és NEM BONTHATOM KI! :((

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1012) WinstonWolf válasza Yany (#1011) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Miért ne bonthatnád ki? Honnan kellett volna tudnod, hogy nem olyan pici, hogy elférjen a dobozában? :DD

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#1013) #79335424 válasza buvartacsko (#1006) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mit nem értesz ezen? A kijelzőt és a GPU -t a speciális felhasználás magasabb erőforrásigényéhez kell méretezni. Annak a hétköznapi használat során is magasabb az energiaigénye. Egy Ferrarival hiába mész csak 50 -nel, nem annyit fog fogyasztani, mint egy Swift 50 -nél.

[ Szerkesztve ]

(#1014) ^Boss


^Boss
őstag

ejj-ejj, mostmár nem probléma a nanoSIM, ami anno "tökéletesen felesleges" volt a másik cég esetében? ;] ;]
hogy lehet majd így a 3310-esbe átrakni a SIM-et? (akkori érvek) :C

amúgy jónak tűnik, de úgyis a hosszabb tapasztalat a mérvadó, eléggé ömlengés lett ez a cikk.

[ Szerkesztve ]

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#1015) laci0530 válasza Yany (#1011) üzenetére


laci0530
senior tag

A meghirdetett feltételeket teljesíteniük kell, különben kiadós felügyeleti bírságra számíthat bármelyik kereskedő.
Ha mégsem küldenék nekem a VR-t, ez nem akadályozna meg abban, hogy a telefont használatba vegyem, szakmába vág a saját érdekeim képviselete, rengetegszer sikerült keresztülvinnem a fogyasztói érdekeket az éppen aktuális kereskedővel, bankkal, szolgáltatókkal, építési vállalkozókkal, ügyvéd kollégákkal, stb. szemben.
(Mondjuk általában a már-már paranoiás elővigyázatosság jegyeit vélem felfedezni magamon, ennél a rendelésnél is videóra került az egésznek a menete, képernyőmentések, e-mailek szortírozva elmentve, az ügyfélszolgálattal folytatott telefonbeszélgetések hangfelvételeivel együtt.. jobb az óvatosság.) :))

[ Szerkesztve ]

(#1016) savoo válasza front3r (#1001) üzenetére


savoo
addikt

LoL.

(#1017) wong kok wah válasza spawn21 (#1009) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Nekem szerepel a számlán a VR (Samu store polus)
Samsung SM-R322 GEAR VR, White 1db 1.00 Ft

(#1018) wong kok wah válasza wong kok wah (#1017) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Szóval mégsem ingyen kaptam.... :(((
:B

(#1019) vadászcsiga válasza wong kok wah (#1017) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jol nézel ki. Honnan veszel 1 Ft-ot?

(#1020) Bossi


Bossi
őstag

Nekem ez van a számlán gondolom akkor jönni is fog...

Sam G S7 EDGE/SL 32GB
tel+VR szemüveg,b
SAM G S7 EDGE/SL
32+VR #BLK

(#1021) Blyan válasza vadászcsiga (#1019) üzenetére


Blyan
félisten

1 forint, hogy áfázható legyen, de nem kell kifizetni. A vodánál is így vannak az 1 forintos ajánlatok.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1022) vadászcsiga válasza Blyan (#1021) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hülyűltem 😜 Annyira rá vannak feszülve néhányan a témára mintha a messias jönne.

[ Szerkesztve ]

(#1023) wong kok wah válasza Blyan (#1021) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Tudom... csak irtam....

(#1024) Lala6


Lala6
őstag

No, elcsábultam én is, ma megrendeltem a T-nél. Egy kitűnő LG G2-őt cserélek le rá, remélem nem bánom meg. A T készlet egyébként elfogyott, nevetségesen kevés db volt megrendelhető, nekem is csak előrendelésben tudták felvenni, úgyhogy a héten nem számítok rá.

(#1025) Blyan válasza vadászcsiga (#1022) üzenetére


Blyan
félisten

Én azt nem értem, hogy ezt a szar techdemónak is gyenge VR-t miért várja bárki ennyire. :D Mert az S7-et azért még csak csak megértem. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1026) Gedeon31


Gedeon31
addikt

A Telekom weboldalán gondolom ez megint elírás csak ,de egy garanciát írnak az S7-re is és a S7 EDGE telefonnál is S7 EDGE

(#1027) MK VII válasza Yany (#1011) üzenetére


MK VII
veterán

Szerintem ne aggódj.. Már nem emlékszem melyik cikkbe volt, de írták, hogy sok S7-hez nem fognak küldeni VR-t, de kicsit késve küldeni fogják.. Ha jól emlékszem 1 hetet írtak.. Mármint, hogy a telefon kézbesítése után 1 héttel fogják kézbesíteni a szemüveget.

(#1028) wong kok wah
Az jó.. De ez hol tartozik a topik témájához?
Tedd legalább offba.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1028) wong kok wah


wong kok wah
senior tag

Ebben a pillanatban hivtak a Samsung Store-ból, hogy holnap 11 től átvehetem a telefont. Viszont a VR csak 11-én lesz....

(#1029) #72042496 válasza wong kok wah (#1017) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ilyenkor mi van, ha azt mondod, elállsz a Galaxy S7 vásárlásától? Már hogy csak az S7-esétől, de a Gear VR-t megtartod 1 forintért. ;]

(#1030) spider80 válasza Gedeon31 (#1026) üzenetére


spider80
őstag

Nem biztos. Kzoom is így volt páromnak. Utána mysamsung oldalon kellett beregisztrálni,úgy lett meg a 2 év.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#1031) Varszegig válasza Gedeon31 (#1026) üzenetére


Varszegig
veterán

Nem elírás. Jelenleg a Samsung 1 év garanciát ad, amit regisztrációval 2 évre hosszabbít. Azaz igazából 2 év, csak tenned kell érte:)

(#1032) Gedeon31 válasza spider80 (#1030) üzenetére


Gedeon31
addikt

Régebben a Telekom weboldalán sem így volt írva ,hanem egyből a 2 év. Nem regisztrálod be ,akkor is le lehet adni bármelyik Telekom boltban a második évben és ezért kellene két évet írni szerintem.

(#1033) Gedeon31 válasza Varszegig (#1031) üzenetére


Gedeon31
addikt

A szolgáltatós telefonokra ,akkor jár a két év ,ha nem regisztrálod be régebben nem így volt?

(#1034) Vincent-Vega


Vincent-Vega
tag

Engem a mediamarkt most hívott,hogy ötszörös túlrendelés van,és valószínűleg hónap közepére csúszik a kiszállítása a telefonnak. És ez még a jobbik eset,mert februárban adtam le a rendelést. És aki tegnap adta le esetleg az megkapja jövőre vagy mi? Szánalmas az egész. Eleve úgy kéne készülniük,hogy belekalkulálják az esetleges túlrendeléseket,de ebben az országban már nem lepődök meg semmin. :W :W :W

(#1035) front3r


front3r
őstag

Jó kis review! :)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1036) Varszegig válasza Gedeon31 (#1033) üzenetére


Varszegig
veterán

Ezt sajnos a szolgáltató tudja csak, de a Samsung garanciajegy már így működik.

(#1037) kbadam83 válasza Vincent-Vega (#1034) üzenetére


kbadam83
senior tag

Én szombaton rendeltem elő a " gyorsboltnál ", és holnap 10-kor érkezik vele a futár ma hívtak ;-)

(#1038) Blyan válasza front3r (#1035) üzenetére


Blyan
félisten

Jah marha jó, csak félúton lekapcsoltam, mert marcozoommal nézhetem a csávó zsíros ujjlenyomatait a telefonon. :C

Broáf

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1039) Gedeon31 válasza Varszegig (#1036) üzenetére


Gedeon31
addikt

Értem :)

(#1040) vadászcsiga válasza Vincent-Vega (#1034) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Balkánon vagyunk.

(#1041) #72042496 válasza vadászcsiga (#1040) üzenetére


#72042496
törölt tag

Végül is ezek echte balkáni problémák, igen. A fejlett nyugaton még csak nem is hallottam róla, hogy előfordult volna hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#1042) #93966848 válasza Lala6 (#1024) üzenetére


#93966848
törölt tag

Tavaly a G2-met lecseréltem előbb egy S6-ra majd egy i6-ra.Azóta is maradt a G2 :) Remélem nem marad ez a tendencia :DDD G2-t mindenképp megtartom backup telónak CM13-mal.

[ Szerkesztve ]

(#1043) fogtunder válasza Dare2Live (#1000) üzenetére


fogtunder
nagyúr

tökéletesen leírtad, hogy miért is az a véleményem, ami. egyszer majd lehet jó lesz, csak az egyszer lesz, most meg most van.

azt nem látom, hogy a következő generációra hogyan forrná ki magát, hogy a felbontás miatt meg tudod számolni a pixeleket és a pentile mátrix miatt nem homogének a színek, plusz elmosódottak az élek, de úgy legyen.

felraktam, megnéztem. a VR-nek pont az lenne az élménye, hogy bele tudjam élni magam, ilyen kép mellett nekem ez egyszerűen nem megy. és nem a polygon szám zavar, hanem a fentiek.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1044) wong kok wah válasza Vincent-Vega (#1034) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Most szombaton adtam le a rendelést a samsung storeba és holnap megkapom......

(#1045) yodamester10


yodamester10
őstag

És vajon ezt a gear vackot mennyiért lehet eladni?

(#1046) #72042496 válasza fogtunder (#1043) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én is kipróbáltam ma a Gear VR-t. Azt gondoltam előtte, hogy ezek a kommentek túloznak, de nem, tényleg ennyire gyerekcipőben jár a dolog. Valaki említette fentebb a Voodoo 2-es grafikát, nos, nekem a az első két Doom jutott az eszembe róla. :)

Maga a VR mint technológia érdekes egyébként, biztos jó lesz ez, csak nem most, és van rá egy söröm, hogy nem is jövőre. A Galaxy S7 viszont még mindig tetszik. Meg is fogom venni, csak nehogy kiderüljön valami sunyi típushiba, illetve csökkenjen csak egy Gear VR-nyit a független ára.

(#1047) Motyi:

Mikor felpróbáltam, a Doom után nekem is az volt az első gondolatom, hogy ide a 4K is kevés lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1047) Motyi válasza fogtunder (#1043) üzenetére


Motyi
senior tag

Szép lassan majd eljutunk oda, hogy ezeket kiküszöbölik.Az S8 le merem fogadni 4k kijelzőt kap, ami mellett kevésbé látszódnak a pixelek, a kijelző technológia és maga a VR szemüveg is sokat fog még fejlődni, és ha nem csak egy múló hóbort lesz akkor az S11-12 környékén, az akkori min.8K felbontású kijelzőkön nagyon szép lesz/lehet.
Én speciel ezért nem vettem még Oculust Rift-et sem, mert min 4K-s kijelzőnél vagyok hajlandó pénzt adni érte, de inkább 8K magassága lesz az ahol beszállnék. Persze ehhez jelenleg még se display se hardver nincs, de idővel.. :)

(#1048) #93966848


#93966848
törölt tag

Át lehet rakni gyári sw-ben az Alkalmazások ikont máshova a kezdőképernyőn?Jó lenne mert balkezes vagyok.S6-ban nem lehetett.

(#1049) fogtunder válasza #72042496 (#1046) üzenetére


fogtunder
nagyúr

na ez nem jutott volna eszembe, de tényleg a Voodoo 2 produkált ilyen katasztrofális képet anno. a telefonnal amúgy semmi bajom nincs, tök elégedett vagyok vele, de ha megvettem volna a Gear VR-t teljes áron, hipnotizőr kellene hozzá, hogy ne érezzem totál hülyének magam.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1050) wong kok wah válasza #72042496 (#1046) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Még nagyon gyerekcipőben jár a VR. Bár technikailag simán megtudnák csinálni most is jobbra.
De majd egy év múlva is el kell adni valamit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.