Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) alcapone386 válasza passat77 (#39999) üzenetére


alcapone386
őstag

Sajnálattal hallom. Mindenképp védeni kell a telefont, de az se jó, ha túl "batár". Pl egy óvatlan pillanatban pont azért esik ki a zsebből, mert kilóg.

De a fő kérdésedre a megoldás sajnos nem egyszerű. Kihagyták valamiért a "kesztyü módot" így csak próbalkozással lehet kiküszöbölni. Értem ezalatt azt, hogy ez a konkrét tok ennyit tud :( Nekem pl van 4 tokom, de az első a legjobb :)

[ Szerkesztve ]

(#40002) passat77 válasza alcapone386 (#40001) üzenetére


passat77
tag

Nos nekem volt már s6 edge-n Love Mei tokom. Na az tényleg batár nagy! De ez vállalható tok: [link] A kollegáim flipes tokjai mind kinyiltak esés közben :( Sajnos ez van.....

[ Szerkesztve ]

(#40003) whited


whited
addikt

Üdv
Az új telefonhoz 2 fajta töltő is jár alapáron, ugye?
A gyors töltő hosszú távon mennyire befolyásolja az akku élettartamát ? :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#40004) gerner1 válasza whited (#40003) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Adaptív, 2 féle teljesítmény üzemmódot tudó, 1db hálózati töltő van a dobozban.

(#40005) jacis válasza whited (#40003) üzenetére


jacis
nagyúr

Elméletileg semennyire. Az én telóm 13 hónapos és csak gyorstöltéssel kapja a szuflát. Ugyanolyan jó mint új korában. Feleségem Nexus 6-os telefonja is csak gyorstöltéssel kapja az áramot és az most két éves viszont itt már beteg az akksi aminek lehet nincs köze a gyorstöltéshez, de fene tudja....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#40006) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

Rugged Armor Extra tok van a telefonhoz?
Vagy ami nagyon hasonlít rá, szinte ugyan ez? :U

(#40007) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok.

Ilyet esetleg használ valaki?

Vagy, jó a ""sima" is?

Tervezném lecserélni a "sima" fekvőt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#40008) gerner1 válasza hackeeeee (#40007) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az első, az S8 -hoz fejlesztett, de gondolom probléma nélkül tölt az is mást, ahogy korábban is volt. A második van nekem is. Eddig nem volt vele gondom.

(#40009) palee69 válasza hackeeeee (#40007) üzenetére


palee69
senior tag

A "sima" nagyon jó.

(#40010) hackeeeee válasza gerner1 (#40008) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez a "felnyitható" dizájn bejön, de akkor nem költenék rá pluszt ha nem muszáj. :)

Régi fekvő változatom van, azt tervezném cserélni. Valszeg gyorstölteni nem is fog, csak az a lényeg, hogy a fekvő lapon eléggé nehézkes eltalálni a pozíciót, hogy töltsön.

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#40011) benczeb


benczeb
aktív tag

Sziasztok! Szemezek ezzel a keszulekkel, de nem tudom, hogy 2017 vege fele megerne-e valtanom ra. S5-rol jovok, egy picit az mar oregecske, lassu, es rohamtempoban merul az akksija. Koszonom!

(#40012) KTibxx


KTibxx
aktív tag

Bocs ha volt:
nesze semmi fogd meg jól
Nem tudom mit képzelnek ezek, kéthetente lesz rá szükség? :W

(#40013) mistar válasza hackeeeee (#40007) üzenetére


mistar
tag

A "sima" vagy csak tok nélkül jó, vagy nagyon igazgatni/faragni kell.
Egy fórumos kolléga tanácsára vettem a közelmúltban egy Chocolate töltőt 8$-ért, az sokkal toleránsabb az elhelyezésre és azonos akkuszint mellett mindig kevesebb időt ír a teljes feltöltésre is.

(#40014) hackeeeee válasza mistar (#40013) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehetőség szerint pont, hogy állót szeretnék, és nem fekvőt. Most is samsung "fekvő" van, a kis négyzet alakú, azt szeretném lecserélni, lehetőség szerint.

Csak egy clean cover van a telón,semmi több. Azon keresztül simán töltődik a mostani lapkán.

Véleményem szubjektív...

(#40015) Ferenczi Áko válasza benczeb (#40011) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Hogy érted, hogy megérné-e váltani? A legjobb ár-érték arányú telefon jelenleg. Az S8 nem ad annyival többet mint amennyivel drágább.. A Note 8..az más kategória, főleg árban.. Ha nem idegenkedsz a használt telefonoktól, patika állapotút, normális garanciával 100ezer ft körül találsz! ;)

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#40016) Joe.36 válasza vadászcsiga (#39973) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem is megvolt többször is de sajnos nálam is jobban merül az új T-s frissítéssel, talán a VoLTE lehet az oka ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#40017) benczeb válasza Ferenczi Áko (#40015) üzenetére


benczeb
aktív tag

Köszönöm. Általában egy telefont 3-4 évig használok, ezért félek, hogy mivel ez tavalyi termék, majd szívok a frissítésekkel, illetve azok hiányával. Előfizetéssel venném a Telekomnál. 140 az S7 Edge, 182 az S8, 230 az S8+ a kiszemelt előfizetéssel.

(#40018) fegya válasza hackeeeee (#40007) üzenetére


fegya
csendes tag

Szia. Én 'ilyet' használok és tökéletes :K . Használtan vettem nagyjából fél áron. Ha rászánsz pár napot és nézegeted az apróhírdetésekat biztos találsz megfelelőt. Viszont ha eredetit szeretnél mindenképp kérd el a számlát mert nagyon sok a kínai koppintás.

(#40019) Sza_Sa válasza benczeb (#40011) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

S5-öt cseréltem szintén, kb. 1 hónapja. Én sima S7-et rendeltem a Mm-ból, 2 hét alatt nem érkezett meg, mérgemben vettem egy edget.

Szerintem jó telefon az S7, nekem nem tetszett az S8 házlapi olvasója, én megvárom a következő szériát, hátha ott megoldják ezt a problémát.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#40020) bandi0000


bandi0000
nagyúr

miért lehet az, hogy APK mirrorror néha nem tudok letölteni, pl most leszedtem az S8 AOD-t, de viszont a TW-nél nem jelenik meg a letöltés opció

Xbox One: bandymnc

(#40021) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Ma vennék egy ilyen telót,hogy tudnàm le ellenőrizni nem-e lopott?

(#40022) bandi0000 válasza SteveJobs (#40021) üzenetére


bandi0000
nagyúr

sehol...

ha meg vannak a papírjai nem lopott, ha nincs és nem tud vele elszámolni, lopott

Xbox One: bandymnc

(#40023) gerner1 válasza bandi0000 (#40020) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ott a Link mindegyiknél. Nálam működnek. Az igaz, hogy pl a legutolsó TW -nél, picit lejjebb kell görgetni, és előbb a verziószám link -re katt, majd utána adja a letöltést. Néhány app -nál, így a másodlagos link -ről indítható a letöltés.

(#40024) bandi0000 válasza gerner1 (#40023) üzenetére


bandi0000
nagyúr

igen közben észre vettem én is, jól meg van bonyolítva :D

Xbox One: bandymnc

(#40025) gerner1 válasza bandi0000 (#40024) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Viszont éppen most került ki egy új TouchWiz Home verzió, + néhány másik app ...

(#40026) Leslie1966 válasza hackeeeee (#40007) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Nekem is sima van és kiválóan működik. :D

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#40027) Predikative


Predikative
tag

Üdv mindenkinek! Elvileg jövőhét közepe tájékán érkezik meg az új telefonom. A kérdésem az lenne, mennyire érdemes nugátra váltani egyből még a nyers készülékkel? Hallottam és olvastam az üzemidő romlásáról. Esetleg várjam meg az Oreo kiadását és majd inkább arra frissítsem? Mi a véleményetek? Előre is köszi.

(#40028) gerner1 válasza Predikative (#40027) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Van aki észrevett hasonlót, de nálam ~nagyjából ugyan annyi az üzemidő. Se jobb, se rosszabb... Mivel a frissítések már csak 7.0 -ra érkeznek (értelem szerűen, mindig a legfrissebbre..), szerintem javasolt a 7.0.

[ Szerkesztve ]

(#40029) g4mer válasza SteveJobs (#40021) üzenetére


g4mer
senior tag

Szerintem, ha a doboza megvan, az már azt jelenti, hogy nem lopta, nem hallottam még olyanról, aki kidobta volna a telefonja dobozát.

Amikor én vettem a telefont, jófogáson nézelődtem pár hirdetést, volt egy olyan ember, aki 80-ért árult egy s7edge-t csak töltővel, mert, idézem a hirdetés szövegét: nyaralás közben elhagyta a dobozát :DDD

Sprint logo azért befigyelt a bootolós képen, amit feltöltött :DDD

Sic Parvis Magna

(#40031) Jack Oneill válasza Sza_Sa (#40019) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Az S9 is hatlapi ujjlenyomatolvasoval lesz. Legalabb is az uj hirek szerint.

(#40032) enginev3.0 válasza Jack Oneill (#40031) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azért az már elég rossz lenne

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#40033) Jack Oneill válasza enginev3.0 (#40032) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Gyerekcipoben jar a technologia.

[link]

(#40034) jacis válasza bandi0000 (#40020) üzenetére


jacis
nagyúr

Dobsz egy linket az S8 AOD-hoz? Köszi

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#40035) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Végre az új TW-ben akár hol húzom le az ujjam, előjön az értesítési sáv :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#40036) Jack Oneill válasza enginev3.0 (#40035) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Es az miert jo?

(#40037) enginev3.0 válasza Jack Oneill (#40036) üzenetére


enginev3.0
félisten

Miuiban mindig úgy volt, nem kell az értesítési sávig fel nyújtózkodni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#40038) kkdesign válasza Jack Oneill (#40036) üzenetére


kkdesign
senior tag

Nekem azért, mert kicsi a kezem viszonylag és így nem kell a másikkal felnyúlni a képernyő tetejére, hanem csak lehúzom az újjam. Én ezért hagytam fenn az új tw-t :) Amúgy nálam valamiért a régebbi jobban átjött, és smooth-abb érzést keltett

(#40039) Jack Oneill válasza enginev3.0 (#40037) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Most hogy mondjatok, van benne valami :D Eddig nem is gondoltam erre. De nem zavaro, hogy akar veletlenul elojohet az ertesitesi sav?

(#40040) gerner1 válasza jacis (#40034) üzenetére


gerner1
Topikgazda

S8 AOD. Nekem a v2.7.29.3 van fent, és ez még "jól" működik (nem fagyaszt..)...

[ Szerkesztve ]

(#40041) enginev3.0 válasza Jack Oneill (#40039) üzenetére


enginev3.0
félisten

A keresés is sűrűn előjön véletlen mikor felfelé húzom

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#40042) jacis válasza gerner1 (#40040) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszi szépen. Azt a verziót raktam fel amit írtál 👌

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#40043) kisnokia


kisnokia
aktív tag

-Napok óta szemezek a Screen Knight fóliámmal, de még nem mertem belekezdeni a felhelyezésbe :) A szappanos víz töménységére van valami előírás/tapasztalat?
-Én nem kaptam a telómhoz a USB adaptert. Ez csak egy egyszerű micro/normál USB fordító, vagy elektronika is van benne?

(#40044) meszipeti válasza gerner1 (#40040) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Hogy tudom felrakni, nekem azt írja, hogy már van fent egy aod, ezért nem telepít. Vagy hogyan szedem le a régit?

"A játék az nem játék"

(#40045) gerner1 válasza meszipeti (#40044) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Beállítások →Zárolt képernyő és védelem →Biztonságos indítás →Minta kérése az eszköz bekapcsolásakor . Itt adjunk meg egy húzás-mintát, vagy a PiN kódot (aki az ujjlenyomathoz PiN -t állított be másodlagos biztonsági elemnek, annak ezt fogja ajánlani lehetőségként...). Amennyiben korábban ujjlenyomathoz megadtunk egy másodlagos biztonsági elemet, akkor érdemes újra azt megadni, így biztosan nem lesz keveredés a későbbiekben (húzásminta, vagy PiN). Majd reboot.

Aki már ezt megcsinálta, és mégsem engedi neki .... -az kapcsolja ki (tehát csinálja vissza a műveletet...) a Biztonságos indítás -t, + ismét egy reboot. A nejem telóján -éppen most- szintén erre volt szükség.... Működik.

[ Szerkesztve ]

(#40046) Csocsesz75 válasza gerner1 (#40045) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Majd vissza be ha megint nem működik. Ez egy ilyen oda-vissza játék.

[ Szerkesztve ]

(#40047) gerner1 válasza Csocsesz75 (#40046) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen. De, szerencsére ennyi "kellemetlenség árán", azért megoldható. Nem kell megvárni a következő OTA frissítést →mint korábban, vagy downgrade -elni a készüléket az első 7.0 -ás release -re ...

[ Szerkesztve ]

(#40048) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Aki S5-ről jött át, nincs véletlenül egy felesleges wireless lapkája a hátlap alá? Megvenném tőle :) Egy barátomnak kellene, akinek tönkrement a töltő rész, így wireless töltené. Ha boltot tudtok, ahol lehet kapni, az is segítség, sajnos mindenhol kifutott termék.

(#40049) jacis válasza Jack Oneill (#40048) üzenetére


jacis
nagyúr

Ebay?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#40050) gerner1 válasza Jack Oneill (#40048) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ebay -en, van most is. Javaslom a listából választható, 3pin -es változatot (utolsó a legördülőből)...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.