Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) polyszi válasza Angel78 (#1697) üzenetére


polyszi
csendes tag

Szerintem megint összeomlott az oldal.. Ja, hogy a héten nem is tudom, hogy hanyadjára... :U

(#1702) Kasya válasza xrvman (#1684) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez szoftveres bug, vagy beallitas lehet. Semmi koze a keszulekhez. Ha a Samsung billentyuzetenel nem latsz ra beallitast es zavar, csereld le. Ajanlom a Swype-ot.

(#1695) Yany: nagyon jo teszt es igeretes. Ez alapjan sose fogunk latni throtlingot.

[ Szerkesztve ]

(#1703) Locuste válasza Lala6 (#1700) üzenetére


Locuste
tag

tegnap még hozzácsapták a VR-t

(#1704) Kasya válasza norti (#1686) üzenetére


Kasya
nagyúr

- Wifi settings-ben van valami beallitas, ugy emlekszem, de mar nem tudom hogy pontosan hol. Szerintem a jobb felso sarokban lesz...

- Kijelzonel a csuszkat tedd kisebbre es autora. Lehet segiteni fog. Ha nem, akkor sajnos a manualis opcio marad este.

- En csak Spotyt hallgatok, desoha nem akadt meg. Nem lehet hogy a program nem a legjobb amit hasznalsz, esetleg energiatakarekos modban vagy?

- Z2 ideje nem tudom milyen, de a Google szolgaltatasokat erdemes kikapcsolni, az mindig sokat eszik.

- Always on es ejjeli ora eseten nem tudok mit mondani. Amoleden ilyet nem hasznalok...

Nekem csak 400 apk-m van jelenleg, ennek 10%-a blokkolva. Minden fluentul megy, lekopogom.

(#1705) IamTheDog válasza Lala6 (#1700) üzenetére


IamTheDog
tag

van hozzá vr most is.

(#1706) Blyan válasza Yany (#1695) üzenetére


Blyan
félisten

Bakker, ne mondja már senki, hogy 25 futtatás után is pontosan ugyanolyan pontszámot dob az A9. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1707) Jano_023 válasza IamTheDog (#1705) üzenetére


Jano_023
őstag

Ezen a linken már nem tölt be az oldal. Buktak a szemüveget.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1708) Kasya válasza Blyan (#1706) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ezen en is csodalkoztam...

(#1709) caky


caky
csendes tag

Vodafone se ad már VR-t, vezeték nélküli töltő van helyette...
[link]

(#1710) polyszi válasza Blyan (#1706) üzenetére


polyszi
csendes tag

Na ezt én sem hiszem el. Ez már azért kicsit túlzás. :N :DD
De át kell gondoljuk ezt az egészet egy sötét sarokban, mert megkérdőjeleztük az almát. :))

[ Szerkesztve ]

(#1711) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Dilemma. Legyen egy újabb kacat a kacatos dobozomban amit valszeg csak egyszer fogok kipróbálni, es soha nem tudok majd eladni, vagy csak a meztelen telefon?

caky
Na ez mennyivel praktikusabb bar ebayen 1500ft.

[ Szerkesztve ]

(#1712) csabesz89


csabesz89
tag

ezt én is észrevettem hogy az aut. fényerőn lehetne csiszolni, elég lassan reagál a dolgokra és sztem ehhez kapcsolódik az is hogy túl fényes az AOD éjszaka néha, remélem ezt javítják szoftveresen
egyébként másba eddig nem tudok belekötni, kamerát még nem tudtam részletesen letesztelni
egyébként ezzel a hyper lapse-el lehet sima time lapse-et felvenni?

(#1713) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Szerintem szentségtörést követek el, és a régi megszokott "zokni" stílusú tokba fogom tenni az Edge-t. Nem akarok rá üveget, és tokba sem tenném, mert jó fogni az üveget... Öregszem :B

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1714) vadászcsiga válasza Tsebacsi (#1713) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kárókockás legalább? :D

(#1715) ForRedGlory válasza csubííí (#1698) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"A készülék árát a boltban egyből visszakaptam,gondolom ezt boltja válogatja"

Azt jogszabály válogatja :) Van egy pénzmosás elleni jogszabály, ami kimondja, hogy ellenértéket csak a befizetés módjával megegyező módon lehet visszaadni. Azaz, ha utalással fizettél, személyesen nem csengetik ki, hanem majd utalják. Persze ezzel szerintem nem nagyon vannak tisztában az üzletek. Edigitalban is volt barátnőmnek egy elállása. Online vett terméket, de személyesen vittük vissza és ki is fizették kp-ban. Meglepődtem, de nem bántuk :)

(#1716) Blyan válasza polyszi (#1710) üzenetére


Blyan
félisten

Én megtehetem, almaharapó vagyok. :D Legfeljebb megbüntetnek és csak lagoló updateket kapok. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1717) Kasya válasza Blyan (#1716) üzenetére


Kasya
nagyúr

Arra az uj IOS verzioig varnod kell, szeptemberig ;] :P

(#1718) Blyan válasza Kasya (#1717) üzenetére


Blyan
félisten

Neem, majd a jövő év szeptemberi lesz a kovász. :D Tapasztalat! : ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1719) Tsebacsi válasza vadászcsiga (#1714) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Még nemtudom, de lehet szívecskés, plüssmackós, kárókockás, stb-stb. :DDD Sőt emlékszem nagy divat volt a dugó ördögös is. Vagy az boxeralsó volt? :F :DD

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1720) laci0530


laci0530
senior tag

Kíváncsiságból kipróbáltam, hogy a Note 3 stylus-a működik-e az edge kijelzőjén, hátha valakit ilyesmi is érdekel: sajnos - nálam legalábbis - nem.

(#1721) Jano_023


Jano_023
őstag

Sikerült nekem is végül rendelni egyet. Csak jövőhéten szerdán kapom meg.

Más: Ha valakinek van szemüvege amit eladna az kérem írjon egy PM-t. Köszi.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1722) tomas01


tomas01
aktív tag

Sziasztok. Nos új fejlemény a pixelhibás s7 edgemmel..
Most végeztem a t-nél . Ma már nem kelett leadnom a gear vr t csak a telefont és láss csodát kicserélték és ez eddig jónak tűnik. Bár nem értem ,hogy tegnap miért nem lehetett ezt csinálni.. és minek kellett volna a szemüveget is vissza cserélni.. De mindegy. Lényeg, hogy kb 5percet vártam és megcsináltunk mindent. Ezúttal is köszönet a t-nek. Viszont azt is megtudtam, hogy tegnap kár volt bemennem. De a lényeg, hogy megoldódott a gondom. Köszönöm azoknak is akik segítettek.

Off: A Telefon hátulján fehér matricát le lehet szedni úgy hogy ne legyen ragacsos?

[ Szerkesztve ]

(#1723) stevve válasza Jano_023 (#1721) üzenetére


stevve
nagyúr

Ott az apró, sok VR van már fent. A fórum nem hirdetésre való. :N

tomas01:
Le lehet szedni simán, nem marad nyoma.

[ Szerkesztve ]

(#1725) Tsebacsi válasza stevve (#1723) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

+1 simán leszedtem a matricát és felkerült a füles tartódoboz hátuljára :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1726) laci0530 válasza tomas01 (#1722) üzenetére


laci0530
senior tag

Gratula, használd egészséggel! :)

(#1727) tomas01 válasza laci0530 (#1726) üzenetére


tomas01
aktív tag

Köszönöm :)

stevve köszi neked is :)

(#1728) spanglee001 válasza Tsebacsi (#1725) üzenetére


spanglee001
addikt

ööö megkell tartani a matricát :F csak mert én már hazafele a boltból kidobtam :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1729) stevve válasza spanglee001 (#1728) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem, a sorozatszám és az IMEI is kinyerhető a papírokból, dobozból, telefonról.

(#1730) leslien


leslien
nagyúr

hol kapok Bp. fóliát az egdre? :O

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1731) xrvman válasza Kasya (#1702) üzenetére


xrvman
őstag

Egyszerűen beakadt valami, a Samsung szervizes, a 3 gombos gyári visszaállítással orvosolta az ügyet. Jó lett.

(#1732) spanglee001 válasza leslien (#1730) üzenetére


spanglee001
addikt

a westendbe biztos nem, körbejártam tegnap :(

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1733) Vincent-Vega


Vincent-Vega
tag

Na egyébként sikerült azóta valakinek normális fóliát találnia edge-re? Nekem eddig mindenhol aztmondták hogy beláthatatlan,vagy kb 1 hét. Azon gondolkozom hogy ideiglenesen meg kéne vagdosni egy s6 edge plus fóliát,és felrakni,mert így tutifix hogy lesz karc a kijelzőn,akárhogy vigyázok rá. Univerzálisat valaki rakott már fel? ha igen mennyire tart,és hány colosból? köszi! :)

(#1734) Wucky


Wucky
senior tag

Gondolom szolgáltatónál nem lesz kék ill. zöld színben. Marha jól néznek úgy ki.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#1735) Silent77 válasza Silent77 (#1573) üzenetére


Silent77
veterán

Ma párom bevitte a készüléket, persze ott nem csinálta a hibát, és nem akarták így cserélni.
Szerencsére telefonon szóval tartottam, és mondtam, hogy addig nyomkodják amíg nem produkálja a hibát.Egy csöppet ideges voltam már, mivel azt hajtotta, hogy nincs baja, jó a telefon.
Abban a pillanatban párom szólt is, hogy most. :) Milyen érdekes, hogy nekem lett igazam.

Sajnos nincs arany színben, csak fekete (nem tudom hogy fog kinézni arany spigen tokban), de rábólintottam, hogy jó lesz az.
Időközben az is kiderült, hogy még nem kapták vissza a papírokat, így nem tudja cserélni. :W
Most várhatok, lehet jövőhétig. :(
Bízom benne, hogy jól néz ki a fekete, mert élőbe még nem láttam.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1736) SeatZola


SeatZola
őstag

Nem sikerült lebeszélni magam az S7 Edge-ről :O

Sok évnyi Note-ozás után engedtem a csábításnak és megvettem ma egy fekete 32-est. Elsőre nagyon tetszős. meglátom pár nap használat után. Azért addig biztonsági okokból nem adom el a Note4-et....

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#1737) yodamester10


yodamester10
őstag

(#1738) w333 válasza yodamester10 (#1737) üzenetére


w333
félisten

Várható volt ... ezt minden évben eljátsszák ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1739) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

Filmet akartam nézni a Nas ról de állandóan le akarja tőlteni a telefonra miért?

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#1740) Blyan válasza w333 (#1738) üzenetére


Blyan
félisten

Jah, legalább lehet min hőbörögni. ;)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1741) laci0530 válasza SeatZola (#1736) üzenetére


laci0530
senior tag

Leld örömöd benne! :) Én is hasonlóan cselekedtem, de a Note már pihen. Csak az infra hiányzik. :)

(#1742) laci0530 válasza Vincent-Vega (#1733) üzenetére


laci0530
senior tag

Én egy Note 3-ra való fóliát tettem rá (persze levágtam belőle), amíg nem találok valami erre valót, de a széleken természetesen nem tapadt meg, úgyhogy igazából csak a sík részre igazítottam, vagdostam,a szélekig nem ér ki. Vis maior megoldásnak egy ideig megteszi, hosszabb távon persze vállalhatatlan lenne így. :D

(#1744) SlayR


SlayR
senior tag

Speedshopéknál egy-két héten belül lesznek üvegfóliák ma kaptam válaszként tőlük :)

(#1745) ForRedGlory válasza SlayR (#1744) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Gondolom megrendelték ők is ebay-ről :DDD

Ha hazaértem, leírom miket rendeltem a telefonhoz, de vagy 5-6 fél dolgot emlékeim szerint :D

[ Szerkesztve ]

(#1746) laci0530 válasza ForRedGlory (#1745) üzenetére


laci0530
senior tag

:D :D :D

(#1747) leslien


leslien
nagyúr

Alle ban volt vki chekkolta a fóliát h lehet kapni?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1748) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#1711) üzenetére


vadászcsiga
félisten

T megoldotta a dilemmámat. Megszűntette az ajándék VR szemüveget a telefon mellé.

(#1749) MartOOn válasza vadászcsiga (#1748) üzenetére


MartOOn
addikt

Nem a T szuntette meg. EU szerte ez volt az ajándék ELORENDELES esetén. Viszont mától a polcokon van hivatalosan is es ez igy mar nem elorendeles. Teccikerteni?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1750) Sebibalu válasza yodamester10 (#1737) üzenetére


Sebibalu
őstag

Én ma vettem át a T-be. Sikeresen egy isocell-t. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.