Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) oAcido


oAcido
aktív tag

Na, végre hozzám is megérkezett feketében. Ez a telefon még mindig gyönyörű :)

Most majd megint rámegy 2 napom, mire rendesen belakom :D

Nekem most kínálta fel az APEQ telepítését.

(#9002) Keem1 válasza Telefonőrült (#8998) üzenetére


Keem1
addikt

Közben rájöttem, hogy itt van a telefonom, szóval megvan az export.
Itt éred el. Ezek "csak" a tiltott appok, le tudod tölteni és importálni a Package Disabler Pro-val, de vigyázz, akkor egyből tiltja ezeket nálad is!
Telekomos legfrissebb rom van fent épp.

(#9003) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Én úgy látom, hogy a szolgáltatós romok az APEQ-k és a függetlenek pedig APF2. Nem igazán érdemes várni a XEH magyar független romot mert mivel több Pr kód van a CS ben nem biztos hogy a XEH pr. kódot teszi fel a szoftver. Van akinek lengyel vagy portugál stb. Ami pr. kódok vannak a romba azok mind feltehetik mert mindenki ugyan azt a romot kapja. Nincs különbség. Ne gondoljátok, hogy minden országnak külön romot fognak csinálni.

(#9004) hackeeeee válasza Keem1 (#8996) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezaz a program? Lehet megveszem akkor, mert mondjuk elég hasznos lenne olyan cuccokat letiltani, amiket tényleg nem használok viszont nem eltávolítható.

Véleményem szubjektív...

(#9005) Keem1 válasza hackeeeee (#9004) üzenetére


Keem1
addikt

Igen, erről van szó. :K
Nem tudom mennyibe kerül, még az S4-emhez vettem meg kb. 200 forintért. Bőven megérte.

[ Szerkesztve ]

(#9006) hackeeeee válasza Keem1 (#9005) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Most is annyi. Csak így a gear-hez kapcsolódó összes hülyeséget le lehet tiltani, stb.

Lehet bezsákolom majd aztán Én is kezelésbe veszem egy kicsit a rendszert.

Véleményem szubjektív...

(#9007) Keem1 válasza hackeeeee (#9006) üzenetére


Keem1
addikt

Sajnos muszáj. Az a baj, hogy a gyártók és a gugli is elkurvult, ezért muszáj kézzel helyrehozni a rendszert, már amennyire engedik. Nem tudom, eljön-e egyszer az a nap, hogy az előre telepített appok mindegyike szabadon eltávolítható legyen (a rendszer működéséhez szükséges cumókat kivéve persze).
De nem ez a tendencia. Amíg egy 5 MB-os windowsos apphoz is vírusirtót kapsz 100 MB-tal, addig Androidon se várom ezt el. Tudom, vegyem ki a biliből a kezem... Jelenleg az első 5 dolog fontossági sorrendben: pénz, pénz, pénz, pénz, pénz. És utána minden más. Nexuson is van egy nagyon minimális szemét, de legalább root után egyszerűen eltávolítható és a root se jár retorzióval. És úgy a tárhelyet se foglalja. Samsungon hiába 32 GB van, ha 13 GB a rendszer meg a sok szemét. Dupla annyi tárhelyen +8 GB-ot nyertem mindössze a Nexushoz képest (16 vs. 32 GB). Na de már nagyon elkanyarodtam a lényegtől.

(#9008) Kronk


Kronk
őstag

Sziasztok,

Jól tudom, hogy a szolgáltatós készülékek kártyafüggetlenek, egészen addig amíg bele nem teszünk egy kártyát, és onnantól olyan függő lesz?

Tehát ha a vodafonenál veszem meg, bele tudok tenni egy telekomos kártyát, de onnantól már telekom függő lesz.

Üdv: Kronk

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#9009) vadászcsiga válasza Kronk (#9008) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hát persze :D

[ Szerkesztve ]

(#9010) hackeeeee válasza Keem1 (#9007) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mondjuk Én a google szolgáltatások nagyrészét eleve használom, így pl. azokat hiába tiltom le, mert kellenek. :)

Viszont nézem, hogy ebből az appból van a pro+ változat is, az mivel ad többet, vagy az mire kell?

Amúgy jah, elég sokat elkajál a rendszer maga, és mondjuk azt root nélkül kigyomlálni nem is nagyon tudod.

Véleményem szubjektív...

(#9011) Kronk válasza vadászcsiga (#9009) üzenetére


Kronk
őstag

Korábban valaki mintha ezt írta volna :F

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#9012) Keem1 válasza vadászcsiga (#9009) üzenetére


Keem1
addikt

Én se így ismerem a hazai szolgáltatókat :D

9011 Kronk: Én se hinném, hogy itthon ezt megcsinálnák. De nem is látom értelmét. Ha valaki függetlent szeretne, vegyen függetlent, ha meg egy szolgáltatónál fogja úgyis használni, egyszerűbb eleve attól az operátortól megvennie, amivel használni fogja.

#9013 MK VII:
"Nem meztelen csiga ez"
Na ezen besírtam a röhögéstől :DDD

#9010: hackeeeee Hát ez az, én is gugli cuccokat használok, mint samut :D Google Play a Samsung sajátja ellenében, Google Naptár, stb. Néha eltöprengek, miért nem Nexust vettem, de aztán rájövök, hogy a szoftveren kívül mindenben jobban tetszik a Samsung.

[ Szerkesztve ]

(#9013) MK VII válasza Kronk (#9008) üzenetére


MK VII
veterán

Hajaj...
Ezt az infót honnan vetted? Most hallom ezt a butaságot életemben először..
Egy szolgáltatós készülék jó esetben, vagy független, vagy olyan hálózat függő ahol árulják..
Nem meztelen csiga ez, hogy "nemet" váltson attól függetlenül, hogy mi kerül bele!..

"Korábban valaki mintha ezt írta volna"
Felejtsd el! ;)

[ Szerkesztve ]

(#9015) kakuk100 válasza Kronk (#9008) üzenetére


kakuk100
őstag

Nem jól tudod. Nem a kártya befolyásolja hanem a szolgáltató titkos kódja. Jó pénzért lehet függetleníteni a szolgáltatónál. T mobil, Voda mind más kód.

(#9016) Kronk


Kronk
őstag

Most akkor hogy is van?

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#9017) Tsebacsi válasza bulikavagyok (#9014) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:K Én is emlékszem erre a hírre és mekkora felzúdulás volt miatta! :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9018) vadászcsiga válasza bulikavagyok (#9014) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És ez igaz?

(#9019) bulikavagyok válasza Tsebacsi (#9017) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

És vadászcsiga: Persze ez nem jelenti azt, h itthon így működik -vagy, h a szolgáltató nem tesz bele egy SIM kártyát mire eljut hozzánk a telefon-, de szerintem lehet alapja a dolognak. :B

[ Szerkesztve ]

(#9020) hackeeeee válasza bulikavagyok (#9014) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én kipróbáltam a telekomos változatot úgy, hogy először egy vodás kártyát tettem bele, és nem működött. :D

Véleményem szubjektív...

(#9021) vadászcsiga válasza hackeeeee (#9020) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Túl szép lenne, bár nem tudom mi értelme van, legalábbis itthon?

(#9022) Keem1 válasza hackeeeee (#9020) üzenetére


Keem1
addikt

Lett volna ráb.szás, ha mégis, és hozzánő a vodás kártyához :DDD

(#9023) leslien válasza hackeeeee (#9020) üzenetére


leslien
nagyúr

telenorosba tettem bele a t-s kártyát nekem sem működött...
és mi van ha ez jó magyar szokás miatt szívatnak minket a szolgáltatók? jó lenne tudni h a külföldi szolgáltatók h árulják?...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#9024) MartOOn válasza leslien (#9023) üzenetére


MartOOn
addikt

O2 Anglia, függő amikor veszed viszont ingyen nyitják. Csak kérned kell a kódot. Hisz attól az elofizud megmarad es fizeted.
Carphone warehouse O2-es elofizuval vett s7e, független.
;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9025) leslien válasza MartOOn (#9024) üzenetére


leslien
nagyúr

arra gondolok amit fentebb kolléga linkelt... te gondolom eleve függetlenül kaptad vagy most már O2 függős lett.. ha jól vettem ki h O2 simed van..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#9026) hackeeeee válasza Keem1 (#9012) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nah, feltoltam, aktiváltam amit kért. Valami knox-os cucc volt. Ez már tetszett, hogy alapból le tudtam tiltani olyat is, amit alapból nem. :D Pl. stock böngésző, gear cuccai, S appok. :)

Persze a galaxy áruház marad, mert azt használom.. Kéne valami jó lista, hogy mi az ami tiltható.

Véleményem szubjektív...

(#9027) Keem1 válasza hackeeeee (#9026) üzenetére


Keem1
addikt

Amit rózsaszínnel jelez, az mind tiltható, de vigyázz, kicsit bő lére vették, azért nem érdemes az összeset. Egyébként XDA-n szoktak ilyen jellegű listák keringeni.

Az aktiválás az annyi volt, hogy eszközadminisztrátor alkalmazásnak engeded, csak így tudja root nélkül tiltani a cuccokat. Azt amúgy láttad, mire fordítják a nevét? Megbénít Csomag Pro :D A magyar fordítás gépi, a tetején az EN felirattal érdemes angolra váltani, mert elég hülyén néznek ki a magyar szövegek.

[ Szerkesztve ]

(#9028) MartOOn válasza leslien (#9025) üzenetére


MartOOn
addikt

O2-es simem van, ami konkrétan O2-tol van az fuggon érkezett de ingyen nyitják. Carphone-os s7e jelenleg is független. Hiaba raktam bele O2-es kártyát. De szép is lett volna ha rázár pl a magyar vodas kartyamra... :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9029) szpajk válasza hackeeeee (#9026) üzenetére


szpajk
tag

[link]

spike

(#9030) hackeeeee válasza Keem1 (#9027) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah néztem, hogy kicsit gáz. Plusz amikor letiltom akkor magyarul hibát ír. :D

Igen, de ehhez kapcsolódóan kért valami knox-os cuccot.

Megnézem, láttam egy rakat com-samsung-os csomagot.

És, kigyalulható vele a cleanmaster cucca, ami nem elhanyagolható tényező.. Igaz, így hibát dob, ha a menüben meg akarom nyitni.. De még véletlen sem fut..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#9031) leslien válasza MartOOn (#9028) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor ott eleve függetlenül kaptad... mázlis :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#9032) bulikavagyok válasza hackeeeee (#9020) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én nem voltam ilyen bátor... :B

(#9033) MartOOn válasza ForRedGlory (#8853) üzenetére


MartOOn
addikt

Egy XML-be exportalast megtennel nekem/nekunk? Majd azt kellene megosztani. Koszi elore is.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9034) SuPeSoft


SuPeSoft
tag

Na. Kicsit alábecsültem a telefont. :D fele/fele arányban 3g és wifi. Peckage disabler nélkül, adp1 rommal. :)

(#9035) hackeeeee válasza bulikavagyok (#9032) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én kipróbáltam. :)

Mert aki még a széria elején vett telót, és elvileg független volt, attól függetlenül, hogy Telekom-os logóval indult.

Véleményem szubjektív...

(#9036) ForRedGlory válasza Telefonőrült (#8998) üzenetére


ForRedGlory
félisten

[link]

(#9037) MartOOn: Keem1 feltolt egyet, nem tudom mennyiben tér el az enyém. Bár ha neki ~60 és nekem ~90, akkor elég sokban :DDD Ha kell, majd otthon csinálok. Melóban nem érek rá. :)

[ Szerkesztve ]

(#9037) MartOOn válasza ForRedGlory (#9036) üzenetére


MartOOn
addikt

Lustaknak egy xml export? ;)

Itt az enyém de ez joval rovidebb/szolidabb
[link]

Szerk: oksa. Koszi. A tiedet vegigneztem screenshotok alapjan, az övét nem tudtam elotte atnezni igy meg nem engedném rá a telóra.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9038) hackeeeee válasza MartOOn (#9037) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én lényegében csak a samsung-os motyókat heréltem ki alóla + a knox-ot, a többi maradt.

Véleményem szubjektív...

(#9039) Grafy12 válasza MartOOn (#9037) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Melyik programot használod, mert van vagy 6 féle.... 😀

(#9040) nuri


nuri
aktív tag

Én pont most mielőtt felraktam APEQ romot szedtem le package disabler-t "megnézem milyen a gyári fíling felkiáltással".

Más: feltűnt már valakinek, hogy az új rommal ki tudja rakni touchwizes appok widgetét nova launcher-ben, pl: S-plannerét (szép magyar mondat lett).

+mostmár nem dob notification-t sd kártyáról bootoláskor

(#9041) MartOOn válasza Grafy12 (#9039) üzenetére


MartOOn
addikt

[link]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9042) Grafy12 válasza MartOOn (#9041) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Köszi :)

(#9043) Joe.36


Joe.36
addikt

[Ezt] tudom használni S7 edge-vel, szilikon tokban, bekapcsolt állapotban ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#9044) leslien válasza Joe.36 (#9043) üzenetére


leslien
nagyúr

sztem simán.. nekem a sima van és működik...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#9045) vadászcsiga válasza Joe.36 (#9043) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen. Ilyen van nekem is.

(#9046) Ákkk válasza Joe.36 (#9043) üzenetére


Ákkk
addikt

Bármilyen állapotban ráteheted tölteni fog.
Tudja gyostöltést is.
Kábelt és adaptert nem adnak hozzá ha jól tudom ( De a telefonhoz adott töltővel tudod használni.)

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#9047) DrJaka válasza MartOOn (#9037) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Tiltottam ezeket, köszönöm.
Az alap facebook appot használod, vagy liteot?

Huawei Mate 20 prO

(#9048) MartOOn válasza DrJaka (#9047) üzenetére


MartOOn
addikt

En chrome alol hasznalom bekapcsolt ertesitessel.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9049) Joe.36 válasza Ákkk (#9046) üzenetére


Joe.36
addikt

Köszönöm az infókat :) mindenkinek :R

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#9050) Risard


Risard
aktív tag

[kép]

[kép]

Semmit nem tiltva nem olyan rossz ez!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.