Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45001) California1 válasza xedos (#44992) üzenetére


California1
őstag

Soha nem volt bekapcsolva

(#45002) California1 válasza Jag (#44995) üzenetére


California1
őstag

Igen , más laptopon (MBP) is szaggat. Pár hozzászólással fentebb tettem ki youtubeos linkeket is ,azokon is látszik bár nálam kicsit jobban

(#45003) hubertus33 válasza gerner1 (#45000) üzenetére


hubertus33
tag

Köszönöm a választ igen elolvastam és az mit jelent hogy nagyon körülményes? Nekem fontos lenne CSC váltás és az ITV-s rom megtudom oldani valahogy?

Xbox Series S, Galaxy A34 5G

(#45004) alcapone386 válasza gerner1 (#45000) üzenetére


alcapone386
őstag

kivéve ha rootolt a teló, mert akkor custom romnál twrp alól 1 perc ;)

[ Szerkesztve ]

(#45005) gerner1 válasza hubertus33 (#45003) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nekem egyelőre nincs ilyen infóm, azért szerepeltettem ott feltételes módban. De, esetleg vedd fel vele a kapcsolatot. Lehet, hogy neki több van...

(#45006) vohanyi válasza California1 (#45002) üzenetére


vohanyi
senior tag

Ott volt Keem1 tippje [link], feltöltöd pl. drive-ra eredeti videót telóról, letöltjük,és megnézzük.. mert amit mutattál nekem is privin fészen,az már átkonvertált fész részéről.... Vagy tel/kamera hiba, vagy feltöltési hiba, más nincs sz.tem. Én is sokszor töltök fel fb-re,és semmi gond.

[ Szerkesztve ]

(#45007) OCTAMD válasza hubertus33 (#44999) üzenetére


OCTAMD
őstag

Itt lehet a gond,ha mondjuk neked itt nem 1es szám van,hanem esetleg 2es

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#45008) gerner1 válasza vohanyi (#45006) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Te is FHD-60Fps -es videókat töltesz fel, amelyekkel nincsen gond? ... -vagy esetleg alacsanyabb felbontás, vagy alacsonyabb Fps értékűeket ? Nagyon nem mindegy, mert FHD-60fps dupla annyi adatot mozgat /s, mint egy normál ⇒30Fps -es. Persze, ez még önmnagában nem biztos, hogy "a megoldás" (nem is ezért írtam..), de mindenképpen tovább szűkítheti a lehetséges okok listáját...

(#45009) vohanyi válasza gerner1 (#45008) üzenetére


vohanyi
senior tag

Nem, ezt California1 -el privin megbeszéltük,már a beállitást. full hd, de nem 60fps ... azzal sem volt jó neki ...

(#45010) California1 válasza vohanyi (#45009) üzenetére


California1
őstag

Vagy 4 felbontást próbáltam már.

Amúgy köszi mindenkinek a segítséget

(#45011) vohanyi válasza California1 (#45010) üzenetére


vohanyi
senior tag

Én tudom,megbeszéltük ezt már privin.. sima fhd-val mennie kellene. De amit írtunk, feltöltöd ??

(#45012) California1 válasza vohanyi (#45011) üzenetére


California1
őstag

Feltöltöttem 3 felbontásban ,el is küdtem nektek.
UHD-ban felvett, telón is szaggat nagyon azt már nem is toltam fel.

(#45013) vohanyi válasza California1 (#45012) üzenetére


vohanyi
senior tag

Megnéztem mindhárom videót letöltés után.
A 30fps fhd még elmegy, többi szaggat vlc-vel nálam is. Csak egyre tudok gondolni. Teló v.mivel le van terhelve, tehát cpu "kiakadt".
Nem adtál rá engedélyt, ezért nem rakom be ide a 3 féle drive linket, de sz.tem nyugodtan rakd be ide, több szem, többet lát, és vannak itt komoly szakemberek.
Én csak telo tulterhelésre tudok gondolni, sok app, sok feladat fut egyszerre...

Gondolom közben teló hátulja forrósodott rendesen...

[ Szerkesztve ]

(#45014) gerner1 válasza California1 (#45012) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálam az első kettő ~rendben. A harmadik röccen egyet-kettőt, annak utolsó ⅓ -adában. Megnéztem 2db notebook -on VLC -vel, és a média lejátszómon is. Mindegyiken ua... Az első kettőn, csak olyan hibákat látok, amelyek csak gimball -lal fognak kisimulni. Tedd fel az UHD -s felvételt is.

Milyen üzemmódban van a készülék? ... - optimalizált, valamelyik energiatakarékos, vagy teljesítmény módban?

[ Szerkesztve ]

(#45015) vohanyi válasza California1 (#45012) üzenetére


vohanyi
senior tag

Lehet rosszul írtam... mivel fullhd-s a monitoromon a felbontás, nagyobb felbontás szaggat... mutatom az általam készített teszt videókat, ugyanaz beállításban:

FHD - [link]
FHD60fps - [link]
QHD - [link]

Telj. üzemmód: Optimalizált

[ Szerkesztve ]

(#45016) würzburger


würzburger
aktív tag

No srácok... beleszaladtam egy IMEI szám eltüntetésbe... The Galaxy Project rom telepítése után az IMEI szám eltűnt... hiába az EFS mentés és visszaállítás... olvasgattam itt ott, de nem nagyon találom a kezdőlépést... valakinek akadna ötlete?

(#45017) Jack Oneill válasza vohanyi (#45015) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Mindegyik jól megy! Egyébként QHD-ban nincs hdr mód, csak megjegyzés, mert azt mondtad auto.

(#45018) vohanyi válasza würzburger (#45016) üzenetére


vohanyi
senior tag

Imei repair : [link]

(#45019) vohanyi válasza Jack Oneill (#45017) üzenetére


vohanyi
senior tag

Köszi, de ' California1'-nek vannak gondjai, illetve a feltöltött videóival ..

(#45020) Nagya21 válasza vohanyi (#45015) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Nálam mind a 3 röccenésmentesen ment, lg fullHD monitor.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#45021) würzburger válasza vohanyi (#45018) üzenetére


würzburger
aktív tag

Köszi...

(#45022) vohanyi válasza Nagya21 (#45020) üzenetére


vohanyi
senior tag

Köszi, közben leesett a tantusz... meghalt a video kártyám, és az integrált,hát az ....

(#45023) Keem1 válasza California1 (#45012) üzenetére


Keem1
addikt

Én is megnéztem a videókat. Két dolgot szűrtem le. Az egyik, hogy nagyon billeg a kamera mozgatás közben oldalirányban. Bocs a példáért, de mintha egy sánta menet közben kamerázna :DDD
A másik, hogy mindhárom videó nagyjából ugyanolyan képkockatartalom mellett röccen meg. Szinte kizártnak tartom, hogy képkocka eldobás lenne a hátterében (míg nem láttam a videókat, arra gyanakodtam).
Egyik ok lehet az, amit a topikgazda írt, hogy ez már gimballal lenne simább. De akár az OIS mozgató szerkezetével is lehet valami. Mintha időnként félrehúzna stabilizálás közben. Ki tudod próbálni másik appal is? Akár a Google Camera vagy az Open Camera is jó lehetne.
Plusz esetleg nappali fényben is. Műfényben (neon, hidegfehér led) nem a legjobb tesztelni.
Egyelőre ezeket tudtam leszűrni a látottakból.

(#45024) würzburger


würzburger
aktív tag

Az IMEI szám probléma megoldva... méghozzá a feb.8. telekom rom telepítésével... ráadásul azért használtam eddig custom romot, mert nem vettem figyelembe a januári frissítés nyűgjét, hogy már csak előre lehet frissíteni vissza nem... ez a rom ezt is megoldotta... lehet, hogy csak nekem újdonság, de gondoltam megosztom veletek...

[ Szerkesztve ]

(#45025) California1 válasza Keem1 (#45023) üzenetére


California1
őstag

Srácok mind3motoknak köszönöm a segitséget.

Nem , nem melegszik videózás közben, optimalizált a beállítás, kb 5-6 app van bent az alkalmazásváltóban.

A feltett videókat gyorsan készítettem nem is figyeltem az apróságokra.
Igen az lesz megpróbálok másik appot.

(#45026) xedos válasza vohanyi (#45015) üzenetére


xedos
addikt

California1:
Én is megnéztem a videókat- folyamatos mindegyik.
Ugyanakkor videózni tudni kell... túl gyorsan mozgatod a kamerát + még billeg is.

[ Szerkesztve ]

(#45027) grabber válasza Keem1 (#45023) üzenetére


grabber
addikt

Megnézten én is,de nekem a böngészőben darabos amikor oldara mozdítja a telefont. Nálam ilyen vagy mindenkinél. Nem annyira sima a mozgás. 60fps jobb,de ott is inkább darabos.
Csinálnék olyan videót is hogy nagyon lassú elmozdulást egyre gyorsabbra váltani. Nagy képtartalom változást hogy reagál le a telefon.

(#45028) California1 válasza xedos (#45026) üzenetére


California1
őstag

Világos, mert a "teszt" videókat gyorsba csináltam. Csak szemleltetni akartam. Komolyan nem akarok itt lángot gyújtani de a i6S+ telómnál soha semmi ilyen vagy ehhez hasonló se volt. Azért csinálom/csinálnám az S7E telón a képeket (amikre semmi panasz és igen jók) videókat mert szebbek készülnek mint a i6S+ telón, ez a meggyőződésem . De tettem ki pár hozzászólással fentebb pár yt-os videót ahol ilyenek vannak . Sajna .

(#45029) gerner1 válasza California1 (#45028) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ez előtt, nekem is 6s -em volt. De nekem már ahhoz is kellett a gimball ...

(#45030) gyuri81


gyuri81
veterán

Ha esetleg emlékeztek rá, akkor nekem nem működött az AOD megfelelően, mert szürkén világított a háttér!
Jelentem a probléma megoldódott...hétfőn elvitte a szerviz és ma visszahozta, kicserélte a kijelzőt, akkut :)

Eladó új bontatlan Samsung S24 Ultra - 3 év garancia - https://bit.ly/3vedqBg

(#45031) gerner1 válasza gyuri81 (#45030) üzenetére


gerner1
Topikgazda

👍 Akkor megint "új" a készülék. 😃

(#45032) seger válasza gyuri81 (#45030) üzenetére


seger
addikt

Megint új a note 8 mellett! Szuper!

(#45033) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Egy ilyen power bankot rendeltem,ezzel 7-8szor fel lehet tölteni a telót?
[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#45034) gyuri81 válasza gerner1 (#45031) üzenetére


gyuri81
veterán

Pedig nem ez volt a cél, de mivel eladásra kerül a készülék, nem akarok senkit átverni vele...

Eladó új bontatlan Samsung S24 Ultra - 3 év garancia - https://bit.ly/3vedqBg

(#45035) dodoroli válasza beci (#45033) üzenetére


dodoroli
tag

Szia!
Ha nem is 7-8 szor,de legalább 4szer tudtam.Tolja neki rendesen szeretem nagyon!

(#45036) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

Számla nélkül Samsung szervizben le tudom adni a készüléket tmobileos vásárlás esetén az első évben? Vagy anelkul csak szolgáltatónál?

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#45037) Varszegig válasza Bdanyy (#45036) üzenetére


Varszegig
veterán

1. évben elég a garanciajegy.

(#45038) Bdanyy válasza Varszegig (#45037) üzenetére


Bdanyy
addikt

Köszi

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#45039) Csobotario


Csobotario
csendes tag

A nagy tökéletesség határán 6%-ot merült kemény 2 óra alatt, úgy hogy hozzá sem nyúltam.. Szerintem az nem állapot,hogy egy telefont naponta újra kell indítgatni meg wipe-cachelni, hogy rendbe jöjjön.. Soha nem fürödtem még be telefonnal, mint ezzel... Pénteken kiadom az útját kemény 4 hónap után..

(#45040) balintka válasza Csobotario (#45039) üzenetére


balintka
addikt

Nekem november óta van ugyanez. Hamarosan S8+ csere vagy nyár végén S9+ lesz. Sajnálom, de ezért felesleges 3.600 mAh.... áprilisban lesz egy éves.

[ Szerkesztve ]

(#45041) Csobotario válasza balintka (#45040) üzenetére


Csobotario
csendes tag

Én most siratom a Note4-em, hogy eladtam, ezért a ****ért. Isten jó telefon volt, ha nem használtam 3 naponta töltöttem, amúgy 2 napot 30% maradék akkuval bőven kihúzott. Nem volt vagy 1500 wakelock!!! amit nem tudom mi okoz. A legnagyobb fogyasztó az android system.. mi más lenne :)..Én nem veszek több Samsungot..

[ Szerkesztve ]

(#45042) gerner1 válasza Csobotario (#45041) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nos, vagy kifogtál egy hibás darabot, vagy olyasmit/olyasmiket használsz sokat, hosszú ideig, amelyek ráadásul még be is ragadnak, és az Android rendszer mögé "bújnak", vagy éppen azt "rugdossák" így nehéz kideríteni mi okozza.
Azért a többségnél, mindezek nem jellemzőek. De, remélhetőleg az utóddal szerencsésebb leszel.

(#45043) würzburger


würzburger
aktív tag

Hát én pedig 29%-kal hoztam haza a telót melóból... Full mobilnet mellett kb 2.5 óra beszélgetéssel, facebook, messenger, fifa18... Semmi gondom vele... Ugyanazt hozza mint bármelyik eddigi mobilom...

(#45044) Jhericho


Jhericho
tag

Sziasztok!

A mai nap arra lettem figyelmes hogy nagyon nehez benyomni a home gombot es baromi hangosan kattan. Ezt tapasztalta bárki? Garanciálisan orvosolható?

Windows lefordítva apacsra: Sápadtarcú várni homokóra.

(#45045) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Sziasztok.

Én is beálltam a tulajok közé. Az lenne a kérdésem, hogy a nagyobb, szebb grafikájú játékokat milyen mobilokra tervezik ? Például egy Dead Trigger 2, Modern Combat 5 és Online, CSR Racing 2. Azt értettem, hogy az S6-on nem futnak a legjobban, de hogy ezen sem ? 2 éve ez volt a legjobb Androidos telefon (tesztek alapján) és ezek már 2 éves játékok. Sok az FPS drop, és a belassulás, FullHD-bam és WQHD-ban egyaránt. Ez kicsit elszomorító. Minek ide akkor az izmos hardver ? A tochwiznek ?

Amúgy teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, gyönyörű, és tökéletes telefon, de hogy ezen sem lehet normális FPS értékekkel játszani...

[ Szerkesztve ]

(#45046) Jacksonrodeo válasza thedivision2 (#45045) üzenetére


Jacksonrodeo
csendes tag

Nincs bekapcsolva veletlenul az energiatakarekos mod?

(#45047) gerner1 válasza thedivision2 (#45045) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálam ezek WQHD -ban, mind tökéletesen futnak. A készüléket teljesítmény módban használom.

(#45048) Lallos


Lallos
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek hogy véleményetek szerint mennyire normális az hogy a 3 hetes s7 edge telefonom egy éjszaka 8 százalékot merül. kikapcsolok minden alkalmazást az utoljára használt programokat mind bezárom, a beállítás/ eszközök karbantartásnál is mindent tisztítok leállítok és a közepes energia takarékos módon van beállítva. a fényerő kb 50%on van. Nem értem miért megy le így is 8%ot.
Olvastam az akksi problémákról a mi gyári garanciával kicserélik. Nem tudom hogy nálam ez a probléma ál e fent?

Válaszokat köszönöm :))

(#45049) gerner1 válasza Lallos (#45048) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Amennyiben nálad is gyenge a térerő éjjel -mint nálam- akkor ~normális. Nálunk is ~kb ennyit merülnek a készülékek egy éjjel, itthon. Itt, éjjel max 2 -es térerő van. Apósoméknál fullos a térerő, és ott 2-3% -ot szokott merülni mindkét S7E. Mindkét készülékünk teljesítmény módban van. Fényerő automatikuson.

[ Szerkesztve ]

(#45050) Lallos


Lallos
csendes tag

Hát ezt is néztem ami érdekes hogy az előző telokon mindig fullon volt a térerő ezen meg egyes 2es. Miért?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.