Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) DrJaka válasza isakamay (#4994) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Milyen progival retusáltad fel a villámot a képre? :DDD

Huawei Mate 20 prO

(#5002) isakamay válasza D4ni (#4997) üzenetére


isakamay
tag

teljes méretben
Éjszakás műszakban időzítővel 10 másodperces záridővel, ablaküveghez belülről hozzászorítva, végtelen fókusszal, visszatartott levegővel :D

Kb 70-80 képet lőttem, 20on van villám, 5 értékelhető...

[ Szerkesztve ]

(#5003) D4ni válasza isakamay (#5002) üzenetére


D4ni
őstag

Szép lett, még szabad kézzel is!

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#5004) Tsebacsi válasza isakamay (#4994) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Áztáq... Ez gyönyörű! Grat! Respect! :R :C

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5005) Maxentius válasza isakamay (#4994) üzenetére


Maxentius
addikt

Gyönyörű... :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#5006) isakamay


isakamay
tag

Köszönöm mindenkinek! Még egy kollázs a jobbakból:

Nagyban: [link]

(#5007) manokaki válasza isakamay (#5006) üzenetére


manokaki
őstag

:R :R :R

(#5008) vadászcsiga válasza isakamay (#5002) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ne haragudj de görbe a villám :D

(#5009) james008bond


james008bond
őstag

Kár hogy a telefon szar kamerája cikcakkosra görbít a teret...vagy mi... izé...és így nem lehet nagyon klassz képeket készíteni vele...
Én is gratulálok. Klassz képet lőttél. Egyszer nekem is sikerült villámot fotózni de ez jobb :-)

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#5010) Tsebacsi válasza vadászcsiga (#5008) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Epic win :C

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5011) mtm800


mtm800
senior tag

Frankó lett, gratula :K

(#5012) isakamay válasza james008bond (#5009) üzenetére


isakamay
tag

Meglepetés volt a vihar, pont éjszakás voltam, a DSLR meg természetesen nem volt nálam. Csak B-terv volt, hogy telefonnal próbáljam, de pozitívan csalódtam. Legközelebb állvánnyal és raw-ban próbálom.
Vagy visszavisszem gariban cseréltetni, mert az a villám nyílegyenes volt, képen meg cikkcakkos :D

(#5013) Lala6 válasza Lala6 (#4918) üzenetére


Lala6
őstag

Na, rászántam magam, és csináltam egy gyári visszaállítást, ez úgy tűnik megoldotta a problémát, most már valóban néma rezgő és néma módban is.

(#5014) laci0530 válasza isakamay (#5006) üzenetére


laci0530
senior tag

Ez igen! :) Gyönyörűen elkaptad!

(#5015) MartOOn válasza Grafy12 (#4990) üzenetére


MartOOn
addikt

Nem kell letöltenem. A jelenlegi rom-ban benne van csak az ujakban nincs. Azokat meg ugyse hasznalom mert nekem csalodas volt mindkettő.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#5016) Grafy12 válasza isakamay (#5006) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Azta :R szuper! :C

(#5017) Luck Dragon válasza isakamay (#5006) üzenetére

Nagyon szuper lett. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5018) heidrich


heidrich
senior tag

Sziasztok!

Én az elmúlt 1 hónapban mióta megvan a készülék egyáltalán nem pörögtem rá erre a kamera torzítás témára, magam észre se vettem volna szerintem ha itt nem írjátok. Feltettem a APD1 (NEE - nordic) romot és tényleg ég és föld a különbség. (ugyebár a torzítás érdekes módon ki-be kapcsolható a kamera beállításokban.)

Az is jó ötlet, hogy a DPI is állíható mostmár, sokkal kényelmesebb a "sűrített" beállítás mert sokkal több minden elfér a képernyőn. (tudom Nova-ban ezt a rejtett beállítást elő lehett csalogatni a korábbi rendszerben de azért jó, hogy bekerült hivatalosan.)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#5019) lukoz válasza heidrich (#5018) üzenetére


lukoz
aktív tag

Huu. És azt hol lehet beállítani?

(#5020) Jano_023


Jano_023
őstag

Egy always On app. Nézzétek meg, érdemes. http://www.xda-developers.com/xda-external-link/always-on-ambient-clock-for-android-4-0-devices/

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#5021) heidrich válasza lukoz (#5019) üzenetére


heidrich
senior tag

A torzítást a kamera beállítások "alak javítása" opció alatt, a DPI-t a kijelző -> megjelenés méretezése alatt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#5022) mtm800 válasza Jano_023 (#5020) üzenetére


mtm800
senior tag

tényleg jó kis app.

(#5023) mtm800 válasza heidrich (#5021) üzenetére


mtm800
senior tag

Nálam nem jött be ez a rom sajna két ok miatt....akksi idő gyengébb volt mint a régebbin + sajna a jelerősség az gyengébb mint elvárható lenne 4G-n különösen......szal ment vissza a régi.Egyébként a kamera + a dpi tényleg jó.

(#5024) MartOOn válasza mtm800 (#5023) üzenetére


MartOOn
addikt

Nalam detto ugyanezek az okok miatt ment vissza a regi. Akkor csak nem kepezeltem. Ehh... Samsung hozza a formajat. De most már legalább havonta jonnek az új 'javitasok' :D na mindegy. Az elso verzio (APAW) a kamerat leszamitva sztem sikerült olyan jól hogy booooven használható es bármikor vissza lehet "menekulni" rá. Szóval nincs gáz.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#5025) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

A raw fotókat sikerült már valakinek szerkeszteni valamilyen appal vagy pc-s programmal? Nikon .nef képeket Nikon Capture NX-el szoktam de .dng-t természetesen nem nyit meg. Pc-n PS-el sem az igazi. Még egy fehéregyensúlyt sem tudtam állítani.

(#5026) MartOOn válasza isakamay (#5006) üzenetére


MartOOn
addikt

Sztem a legjobbat dobd be [ebbe] a topikba is. Hozzáértők vannak itt, sztem ők is megtapsolnak ezt a képet, kitartást es ugyesseget. :C

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#5027) a8l válasza MartOOn (#5024) üzenetére


a8l
aktív tag

Én megvárom amíg kijön a xeh romhoz a frissítés. Az akkuidő nem érdekel annyira, 1 napot kibír mindenképpen. A 4g térerő csökkenés az már baj lenne, remélem nálam nem jelentkezik majd, az egyik amiért új telefont vettem az a 4g net, már nem bírtam a 3g lassúságát(pár éve még az volt gyors).
A kamera javítást nagyon várom, addig nem is nagyon használom a kamerát.

(#5028) glacious válasza vadászcsiga (#5025) üzenetére


glacious
addikt

Corel PSP-t használok, az kezeli.

(#5029) ShadowX válasza Jano_023 (#5020) üzenetére


ShadowX
őstag

Ez tényleg jónak ígérkezik (nexus 6p). A gyári always on használatakor S7-en az ujjlenyomatolvasó működik? Mármint ha azt használjátok, akkor felold és a homescreen-re visz rögtön? Mert ennek az appnak és az összesnek az a baja, hogy nem működik együtt az ujjlenyomatolvasóval, hanem először fel kell ébreszteni hozzá a kijelzőt.

(#5030) cousin333 válasza vadászcsiga (#5025) üzenetére


cousin333
addikt

A Raw Therapee például tudja kezelni őket. Ingyenes.

Érdekes, hogy a PH szerint a hozzászólásom pár perccel a jövőben született. :)

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#5031) Grafy12 válasza glacious (#4942) üzenetére


Grafy12
aktív tag

A xiaomi hybrid dual driver-el működik a hangerőszabályzás?

Csak mert az LG G2 fülesével nem......Nem mintha kétségbeesnék, csak rendeltem egy Xiaomi Piston 3-t (arról tudom hogy q*va jól szól) és nem lenne túl nagy baj ha működne a szabályzó :D

[ Szerkesztve ]

(#5032) glacious válasza Grafy12 (#5031) üzenetére


glacious
addikt

Működik. Bár a füles bedugásakor megjelenő "túl magas hangerő üzenet" még mindig idegesítő.

(#5033) laci0530 válasza Grafy12 (#5031) üzenetére


laci0530
senior tag

Annyit tudok, hogy a Xiaomi Piston 2.1-gyel és a Hybrid-del működnek a szabályozó gombok. Először én is Piston 3-at akartam rendelni, de jellemzően basszusorientált zenét hallgatok (a Hybrid és a 2.1 ebbe az irányba mutat, a 3 az elmondások szerint inkább kiegyensúlyozottabb), így a Hybrid mellett döntöttem. A 2.1 egyébként (persze hosszú bejáratás után) jobban szól összességében.

(#5034) lukoz válasza vadászcsiga (#5025) üzenetére


lukoz
aktív tag

Telón is kezeli :) és reklámmentes

[link]

(#5035) Grafy12 válasza glacious (#5032) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Köszi a válaszokat ☺️

[ Szerkesztve ]

(#5036) gyga válasza vadászcsiga (#5025) üzenetére


gyga
senior tag

Lightroom

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#5037) vadászcsiga válasza lukoz (#5034) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Snapseed nem nyitja meg. Nálam a .dng fájlok szürkék.

Többit kipróbálom, foleg a rawtherapyt. Köszi az ajánlásokat.

(#5038) Jano_023 válasza ShadowX (#5029) üzenetére


Jano_023
őstag

Nem rossz, csak 15% merült tőle az aksi egy este. Lehet annyira nem is jó. Majd ma újra kipróbálom. Hátha csak beakadt valami. Ami azért fura lenne mert este kb 1-2 % szokott merülni.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#5039) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Lehet nem témához tartozik, de ki milyen kiadás-nyilvántartó progit használ? Az se hátrány, ha tud magyarul, és nincs halálig bonyolítva. :U Köszi!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5040) lukoz válasza vadászcsiga (#5037) üzenetére


lukoz
aktív tag

Nekem tökéletesen műkszik a snapseed

(#5041) james008bond válasza Tsebacsi (#5039) üzenetére


james008bond
őstag

Költségvetésem. Full magyarított. Szerintem nagyon jó. Pár hete használom. Sokoldalú, de eléggé egyszerűen kezelhető.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#5042) vadászcsiga válasza lukoz (#5040) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Biztos a .dng-t nyitod meg nem a jpg-be mentett párját?

(#5043) kulu22 válasza isakamay (#4994) üzenetére


kulu22
aktív tag

Szép

[ Szerkesztve ]

(#5044) Silent77 válasza vadászcsiga (#5042) üzenetére


Silent77
veterán

Biztos, írja is. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#5045) lukoz válasza vadászcsiga (#5042) üzenetére


lukoz
aktív tag

A sarokban ott is van a raw felirat
És itt más beállítási lehetőségek jönnek elő.
Gyakorlatilag a galériából kiválasztod a készült képet /ami ott jpg, de az annak megfelelő dng-t nyitja meg

Ok. Szuper :)

[ Szerkesztve ]

(#5046) vadászcsiga válasza lukoz (#5045) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ok meg van. Én erőltettem a betallozast. Köszi.

(#5047) nuri válasza Tsebacsi (#5039) üzenetére


nuri
aktív tag

Money Manager Ex
Van hozzá desktop app is.

(#5048) Tsebacsi válasza nuri (#5047) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Köszi srácok megnézem őket. Közben találtam még1 magyar, a Koint is. :))

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5049) Grafy12


Grafy12
aktív tag

Imádom a tavaszt és most már van mivel fotózni is! Ez mindig kéznél van! :C
KÉP
KÉP

Bénáztam egy keveset a képek forgatásával, de most már jó.... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5050) laci0530 válasza Grafy12 (#5049) üzenetére


laci0530
senior tag

:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.