Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) gps76 válasza hackeeeee (#24957) üzenetére


gps76
őstag

Amit linkeltem oldalt, a leírtak alapján nem fog semmi elveszni nem csinél FR-t, induláskor egy optimalizálást csinál és ott lesz minden programod,dolgaid. Az O2C-vel semmi gond nincs eddig...

(#25002) enemi válasza kkdesign (#24994) üzenetére


enemi
senior tag

Lucky Patcher.. Ez má' magában 250 kg...és az alap TC. Szeretem kézben tartani a dolgokat. Mentéseket végezni (az ördög soha nem alszik)..kicsit nehezebb root nélkül megközeliteni pl pont az ő /data/data/com.ghisler.android.TotalCommander/shared_prefs mappáját.

"Lehetőség van arra, hogy a telefonon rendszergazdai jogokat szerezzünk, ezáltal a gyári ROM-okon kívül módosított ROM-okat is kipróbálhatunk, amivel megnyílhat az út a processzor tuningolásához, ezáltal a telefon teljesítményének növeléséhez. Módosíthatjuk/törölhetjük a telefon rendszerfájljait, magyarán teljes jogú hozzáférést kapunk a készülékünk szoftveréhez/fájljaihoz. A gyári ROM nem tuningolható. A root-olt telefonon a gyárilag előtelepített programok is eltávolíthatóak, dióhéjban erre használható."

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#25003) Leslie1966 válasza gps76 (#25001) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Nálad is baszk nyelvű a teljesítmény optimalizáló szövege ?

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#25004) enginev3.0 válasza vadászcsiga (#24996) üzenetére


enginev3.0
félisten

Feltettem, de vpn kapcsolatot kér, csak akkor működik ha engedélyezem a vpnt? :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#25005) EnterR válasza ΞΔGLΞ (#25000) üzenetére


EnterR
veterán

Nekem az a problémám a kamerával, hogy a videostabilizátor és az alakjavító automatikusan kilövi magát.

PSN ID: marquuard

(#25006) AliceWake válasza Leslie1966 (#25003) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Eléggé annak tűnik :K Legalábbis a BTU ROM-ban.
Egyébként én nem tapasztaltam hálózati, vagy hangminőségbeli problémákat.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#25007) ΞΔGLΞ válasza AliceWake (#25006) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A legjobb helyen van elírva. Ez az optimális. :)

(#25008) Locsi válasza CsGábor (#24978) üzenetére


Locsi
senior tag

HA minden igaz, akkor a fejlesztői mód. Nekem is kint volt, de újra raktam, és nem engedélyeztem a fejlesztőit, és most nincs kint.

(#25009) Leslie1966 válasza AliceWake (#25006) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Igen, a BTU-val nekem is ilyen- meg gondolom mindenkinek.O2C-vel milyen ? Ezért kérdeztem akinek az van flashelve.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#25010) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Olvasva a cikkeket, úgy tesznek a gyártók, mintha az első androidos telefont raknák össze, szinte mindenhol rettentő hibák vannak

Bár elvileg a nougat maga is hibás, már a google fejlesztése is, így nem állja meg a helyét az első állításom, de az hogy kiadják majd visszavonják, majd hatalmas hibák vannak, tök érthetetlen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#25011) ollie válasza enemi (#24990) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem azért fizettél, hogy ne legyenek reklámok, hanem hogy legyen egy csúcsmobilod.

***

(#25012) EnterR válasza enginev3.0 (#25010) üzenetére


EnterR
veterán

Sonyék is leálltak, nem lepődök meg semmin. :D

PSN ID: marquuard

(#25013) enemi válasza EnterR (#25012) üzenetére


enemi
senior tag

Hjah. Képzelj el egy Ferrarit(nah,azt nem ,mivel a múltkor már valaki megjegyezte,hogy túlzás)egy BMW-t,ami különféle hirdetéseket dob fel navigáció közben,vagy mielőtt "kilépsz" még csak bezárod,hogy nem,nem kell vaniliás wunderbaum...és visszakérdez,hogy Biztos?

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#25014) CsGábor válasza Locsi (#25008) üzenetére


CsGábor
tag

Fejlesztői !? Tudtommal nem engedélyeztem ilyesmit és emiatt nem hiszem hogy újra rakom. Hol tudom ellenőrizni hogy ebben a módban van e?
Egyébként reggel óta háromszor hívtak telefonon a hívás bejött, tudtam fogadni, hang mind két oldalon jó. Fényképezőben is minden rendben. A beállításaimat megtartja és a kép minőség sem rosszabb mint a 6-os rendszeren . Alkalmazás telepítések és futtatások szintén teljesen rendben eddig. Nem érzem lassúbbnak a rendszert de gyorsabbnak sem, inkább olyan finomabbak lettek a képernyő váltások, animációk. Kezelőfelület csinosabb lett. Pár dolog másképp érhető el de ez nekem nem okozott problémát. Tehát eddig minden oké és tetszik a 7.0 .

(#25015) Kasya válasza enemi (#25013) üzenetére


Kasya
nagyúr

Sose jok az autos hasonlatok, de akkor mar valamit olyat kepzelj el, hogy a radiot bekapcsolva az autoban nem hallasz reklamot...oh wait.

[ Szerkesztve ]

(#25016) EnterR


EnterR
veterán

Ismer valaki ehhez hasonló alkalmazást, vagy ez hardveres post-process?

PSN ID: marquuard

(#25017) Kasya válasza EnterR (#25016) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szelektiv fokusz nem megfelelo?

(#25018) Keem1 válasza EnterR (#25016) üzenetére


Keem1
addikt

Google Snapseed, vagy photoshop.

(#25019) enemi válasza Kasya (#25015) üzenetére


enemi
senior tag

Rádió-->No root
MP3,CD--->Root.
Hireket,meg hallgasson akinek van hozzá gusztusa.

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#25020) Kasya válasza enemi (#25019) üzenetére


Kasya
nagyúr

Na pont ezert irtam, hogy az auto rossz pelda...

(#25021) Locsi válasza CsGábor (#25014) üzenetére


Locsi
senior tag

Megjelenik, a beállítások között, a legalján, ha minden igaz. Én most legalábbis erre következtetek, mert az előző telepítés után bekapcsoltam, most meg nem. Bekapcsolni, meg úgy lehet, hogy 7-szer koppintasz a build számra.

(#25022) #18001664


#18001664
törölt tag

Ma szóltak nekem, hogy a hangpostám jelentkezik be! BTU Nougat. Elég nyugtalanító.

(#25023) EnterR válasza Kasya (#25017) üzenetére


EnterR
veterán

Ez eszembe se jutott. :D :R

PSN ID: marquuard

(#25024) Ati007


Ati007
őstag

Sziasztok, feltettem én is a nougatot és nem találom benne hol lehet beállítani a dtmf-t ? Szeretném a bankom telefonos ügyfélszolgálatán keresztül beállítani dolgokat de sajnos nem küldi el vagy nem azokat a számokat küldi el.
Azt mondták a dtmf-el lehet baj de nem találom a beállításokban :(

(#25025) CsGábor válasza Locsi (#25021) üzenetére


CsGábor
tag

Megvan mi ez . Adathasználat - adattakarékos üzemmód. ennek a bekapcsolt állapotát jelzi. gondoltam átnézek minden beállítást és mindent átkapcsolgatok. Hamar meg is lett :) .

(#25026) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

Nap'!

Nézegettem a gyönyörű korál kéket egy bevásárló központban a modell név: SM-G935X Ugye az F-verzió az
európai/nat. egy sim-es változat. Legalább is én úgy tudom Az X-es meg a nemzetközi legfrissebb variánsa!
Kérdem én, a Samsun Eelctronics Magyar Zrt. a hivatalos viszonteladóin keresztül "szürkeimportos" készüléket forgalmaz?! Ja, hab a tortán, hogy megkérdeztem a Telenyomornál, hogy mikor lesz kék színű!? Azt mondta az eladó, hogy szolgáltatók nem is kapnak belőle, mert csak kártyafüggetlenként lehet majd kapni!!!

Gyorstöltés funkció ezen a verzión is működik, mert a a samsung oldalán valami dezinformáció van 2015.11.20 válasz keltezéssel!
Biztosan más modellhez dobta a keresőmotor!

!!! Szeretlek Magyarország !!!

p.s.:Azért kíváncsi leszek majd, hogy pölö. a német Telekomnál majd lehet-e kapni az összes palettát?!
"Jobb" szolgáltatóknál itthon van ugye Pink/Rózsa arany

Mindenesetre rendeltem weben, mert most "kedvezményes" 195K. Napokban át is vehetem majd! :-)
Amire már nagyon vártam! Mint friss tagként, csatlakoznék ide a többi topiklakóhoz ;-)

Üdv: -=Yogibear=-

(#25027) Bence004


Bence004
aktív tag

A minap jött meg a gyári s-view cover tok amit amazonról rendeltem, és bekapcsoltam az always on display-t rajta, namost mintha jobban merülne így a teló, régebben sima flip wallet cover volt rajta és az ugye teljesen zárt volt.
AOD-vel tényleg gyorsabban merül az akksi ?

(#25028) ollie válasza Yogibear974 (#25026) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hol vetted?

***

(#25029) vadászcsiga válasza enginev3.0 (#25004) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Át kell irányítani a bejövő reklámok miatt az útvonalat. Másképp nem megoldható. Root nélkül természetesen. Nincs vele gondom, több mint fél éve használom.

[ Szerkesztve ]

(#25030) Kasya válasza Bence004 (#25027) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen, orankent kb 1%.

(#25031) mycso válasza enemi (#24992) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

7.0-hoz, ezt találtam. Bár elég katyvasz így elsőre, állítólag működik a root. [link]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#25032) enemi válasza mycso (#25031) üzenetére


enemi
senior tag

Kösz,de a múltkor volt egy vicces délutánom a Camera Mod-al... Inkább ülök szép csendben a 6.0.1 verzión...

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#25033) glacious válasza Yogibear974 (#25026) üzenetére


glacious
addikt

Az X az a bemutatóra szánt készülék és elméletben nem hozható forgalomba.

(#25034) Yogibear974 válasza glacious (#25033) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Köszi! :R Akkor remélem az enyimé F-es lesz majd! Mind1, lesz rá 14 napom!
Jól megsasolom, sam. phone infoval!

Üdv: -=Yogibear=-

(#25035) Kasya válasza Yogibear974 (#25034) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem kell ahhoz bekapcsolnod sem. Vagy a dobozon, de a telefon hatuljara felfestve is lathato.

[ Szerkesztve ]

(#25036) Yogibear974 válasza ollie (#25028) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Még sehol, rendelés alatt! MM, Duna Plaza. Csak bemutató darab volt, ezért rendeltem neten.
Elméletileg online készlet szerint Bp.-n volt Árkádban, de ezeknek nem hiszek!...így legalább ott a 14 nap. :DDD Pár nap ide vagy oda nem számít!...ha már ennyit vártam!

Gondolom egyéb webes forrásokon majd feltűnik az SM-G935FD-s változat is! Na az tuti szürkeimportos és így
lutri lesz a gari is! Márpedig ez is szeret beégni...mint láttam egy darabot a Pólusban az SS-ben! :Y

Üdv: -=Yogibear=-

(#25037) Yogibear974 válasza Kasya (#25035) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Amit néztem, in live! Doboz nem volt, mivel kiállított, a lopásgátló meg pont a feliratra volt pöttyintve!

Üdv: -=Yogibear=-

(#25038) glacious válasza Yogibear974 (#25037) üzenetére


glacious
addikt

A héten jelent meg Európában ez a szín, nem tudom milyen gyorsan tudják beszerezni.

(#25039) EnterR válasza Yogibear974 (#25026) üzenetére


EnterR
veterán

Több helyen is írják, hogy az X-re végződő modellszámú készülékek DEMO/DISPLAY telefonok és nincs működő baseband-jük. Ezzel próbálják célravezetés nélkülivé tenni a bolti lopásokat, mobilhálózat egyáltalán nem működik rajtuk.

PSN ID: marquuard

(#25040) Kasya


Kasya
nagyúr

Galaxy Button 2 jól megy N alatt?

(#25041) Yogibear974 válasza EnterR (#25039) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Ok! akkor most már ezt is tudom! Köszi

Üdv: -=Yogibear=-

(#25042) CsGábor válasza Kasya (#25040) üzenetére


CsGábor
tag

Ha a Galaxy Button Lights 2-re gondolsz , nálam rendesen végzi a dolgát.

(#25043) anadroid válasza Yogibear974 (#25026) üzenetére


anadroid
senior tag

Az X végződés a Samsungnál a forgalomba nem hozható, bemutató készülékek jelzése, nem a nemzetközié. Minden hivatalos viszonteladónál, a szolgáltatóknál is X-es készülék van kitéve (nem a sarki zugGSM-ben).

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#25044) álarc válasza Kasya (#25040) üzenetére


álarc
aktív tag

Az megy! A Smart Switch viszont nem akart menteni géppel. Telefonon okés.

(#25045) anadroid válasza Yogibear974 (#25037) üzenetére


anadroid
senior tag

A Beállítások/Az eszköz névjegye alatt megtalálod

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#25046) Leslie1966 válasza CsGábor (#25014) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Szerintem egy hard reset mindenképpen ajánlott, ezenkívül én inicializálással raktam fel a BTU-t a SmartSwitch segítségével.Semmilyen gond nem volt idáig, a baszk nyelven kívül az optimalizáló alkalmazásban.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#25047) Leslie1966 válasza anadroid (#25043) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Így van, Auchanban megnéztem már régebben.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#25049) gps76 válasza Leslie1966 (#25003) üzenetére


gps76
őstag

Igen az. Nemhiszem, hogy a két rom között lenne valami különbség.

Saycz: Egy rendszergazdával gyorsan vetesd le a képet, mert az IMEi és az SN is jól olvasható rajta, nehogy valaki visszaéljen vele!

[ Szerkesztve ]

(#25050) VIBO


VIBO
őstag

Hali

A lehet hogy nekem még nem jelzett semmi frissítést a tella. Független. Vhonnan külföldről. Hol tudom esetleg csekkolni hogy mikor jön nekem? vagy nincs vmi progi amivel le tudom szedni?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.