Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) Botos Marci

Sziasztok,
Sajnos szeretett S7 Edge telóm ismét szervízbe szervizbe kell adnom ráadásul ugyanazzal a hibával mint első alkalommal mert már több alkalommal is előfordult hogy amikor lezárom a képernyőt ( Always on Display-t használom ) akkor nem tudom feloldani az egész képernyő sötét,gombok illetve érintő képernyő nem reagál. Ezt az állapotot csak úgy tudom megszüntetni ha a Home gomb+ billentyűzár+hangerő gombot nyomom egyszerre és így újraindul a készülék.
Másnak is volt már ilyen problémája?
A másik dolog amit szerettem volna kérdezni az hogy szeretném lementeni a telóról az összes adatot mielőtt szervizbe adom (névjegyzék,sms,képek stb ) ehhez milyen programot ajánlanátok ( Smart switch nem akar indulni a PC-men )

[ Szerkesztve ]

Üdv Marci

(#35002) alcapone386 válasza bombibmw (#34999) üzenetére


alcapone386
őstag

Azt azért vedd figyelembe, hogy sima wireless töltés 4 óra kb.. igen lassúnak fog tűnni.

(#35003) alcapone386 válasza Botos Marci (#35001) üzenetére


alcapone386
őstag

Pl.: super backup [link]

[ Szerkesztve ]

(#35004) gerner1 válasza Botos Marci (#35001) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Smart Switch a telón, microSD -re ...

(#35005) Botos Marci válasza gerner1 (#35004) üzenetére

sajnos nincs Micro sd kártyám

Üdv Marci

(#35006) gerner1 válasza Botos Marci (#35005) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Pfff. Akkor esetleg Helium backup ....

(#35007) bandi0000 válasza bombibmw (#34999) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nézz szét ph-n, asszem 9 ért láttam állós gyors töltőt

Xbox One: bandymnc

(#35008) karicsek válasza Tybike81 (#34951) üzenetére


karicsek
aktív tag

A launcher, időjárás, AOD, edge screen (bár ennél nem látok semmi változást). Meg frissítettem az internet keresőt, dropboxot, de az már talán nem csak a 8 as-é.

(#35009) tibi.234


tibi.234
tag

nem tudom irta e már valaki de az mitől van hogy megnyitom a böngészőt és írnék be valamit és megvan fagyva 1-2 mp után már bedobja amit elkezdtem irni de cseppet idegesítő

(#35010) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

Előfordult már nektek, hogy egy appban folyamatos használat közben nem jön elő a billentyűzet csak, ha újra indítod az appot?! Nekem már sikerült többször is! :o

Üdv: -=Yogibear=-

(#35011) Keem1 válasza Yogibear974 (#35010) üzenetére


Keem1
addikt

Google billentyűzettel még nem.

[ Szerkesztve ]

(#35012) Jack Oneill válasza Keem1 (#34991) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Mar nagyon erik nalam, hogy kiprobaljam ezt a google fotok alkalmazast. Meggyoznel par dologgal? Pl a gyari galeriat felulirja vagy ugyanugy tudom azt hasznalni? A menteseket le tudom tiltani? En szeretnem manualisan feltolteni a kepeket. Stb...

[ Szerkesztve ]

(#35013) katona.jozsi válasza tibi.234 (#35009) üzenetére


katona.jozsi
aktív tag

+1

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#35014) Yogibear974 válasza Keem1 (#35011) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Gyári Samu bill. használok, lehet azért?!

Üdv: -=Yogibear=-

(#35015) sniper112 válasza Yogibear974 (#35014) üzenetére


sniper112
aktív tag

Csak 7 es droidon csinálja, 6 son nem.

(#35016) mateus válasza Jack Oneill (#35012) üzenetére


mateus
senior tag

Szerintem zseniális, próbáld ki.
Felhőbe menti a képeket, böngészőből is simán eléred bárhol, rengeteg szerkesztési / rendszerezési lehetőség stb. Beállíthatod hogy automatikusan mentsen /szinkronizáljon, vagy csak manuálisan. Természetesen a gyári galériában szereplő képek megmaradnak, bár tud olyat h "Hely felszabadítása", és akkor amit már feltöltött azt eltávolítja a készülékről.

(#35017) Risard


Risard
aktív tag

Sziasztok
Èrdeklődnèk hogy mèg mindig borsos àra van a kijelző cserènek?
Ugyanis törtènt nyaralàsom közepèn az az ma hogy leesett a szeretett telefonom màsfèl mèterről kőre.bal felül a kijelzőn lett egy kis pötty az edge rèszen ami folyton làtszott de nem tört össze s működött rendesen vègig fotòztam neteztem a napot mèg vele estère meg el kezdett villogni s hol működik a kijelző hol sötèt marad.

(#35018) *Mukeey* válasza Risard (#35017) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Pár nappal ezelött volt pont tèma,kb. 90k a kijelzőcsere🤕
Gyakorlatilag ha törik,akkor annak a kèszülèknek annyi.Egy 20assal többèrt már használt de garisak vannak eladók...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#35019) tibi.234


tibi.234
tag

Mi +1?

(#35020) enonlui


enonlui
tag

sziasztok ismét!

közel egy éve hogy nem írtam a fórumba, mivel nem volt semmi jelentős dolog ami miatt kellet volna. ha volt is valami néha-néha bele olvasgattam hátha el kapok valami újdonságot.
viszont érdekelne hogy fólia vagy üvegfólia téren van valami változás???
nagyon örülnék neki ha lenne olyan fólia vagy üveg fólia ami nem jön fel. mivel napi rendszerességgel veszem le a védő tokot a telefonról az építőipari munkám miatt.... sajna.
tehát nagyon érdekelne van-e valami forradalmi!?

válaszokat előre is köszönöm.

(#35021) kaisers válasza enonlui (#35020) üzenetére


kaisers
aktív tag

Mobile outfitters.

Van Westend-ben, és az Arénában is.

Üveg fólia nincs, bár tegnap vki írta, hogy tesztel egyet és majd megosztja a tapasztalatokat.

(#35022) Risard válasza *Mukeey* (#35018) üzenetére


Risard
aktív tag

Bocs hogy nem olvastam vissza de nyaralàs közepette vagyok.konkrètan nem törött el csak megnyomòdott s nem működik rendesen , de ha ùgy vesszük gyakorlatilag igen😀

(#35023) hroberto


hroberto
addikt

A minap vettem észre, hogy eltűnt a szöveg diktálás lehetősége. Igaz nem használom gyakran, de most pont kellett volna. Letiltottam volna valamit, vagy miért tűnt el? Nem tudok rájönni.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#35024) szevassag


szevassag
tag

Üdv. Kollégák! A sima S7 fórumban írják, hogy a legújabb frissitéssel újra lehet a samu app-okat (Tw launcher, email, időjárás stb.) manuálisan frissiteni. Meg tudja ezt erősíteni itt valaki, akinek már frissült? Én BTU romon vagyok és még az áprilisi frissítésen. Csomag ütközést ír, bármit akarnék rátenni. Köszi

(#35025) proly01


proly01
őstag

Valaki tudja hogy ez a mai 359 mb -os T-s frissítés mit tud?
:R

....Pr:)ly....

(#35026) Jack Oneill válasza proly01 (#35025) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ez a mai kb 1 hetes mar. Picit visszaolvasol es valaszt kapsz :) Egyebkent latvanyos dolgok nincsenek benne. Havi bizt.javitas.

[ Szerkesztve ]

(#35027) gerner1 válasza hroberto (#35023) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálam nem tünt el. Működik jól. Szerintem elállítottál valamit.

(#35028) hroberto válasza gerner1 (#35027) üzenetére


hroberto
addikt

Én is erre gondolok, csak gőzöm sincs mit! Hátha valakinek van ötlete!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#35029) gerner1 válasza hroberto (#35028) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálam a gyári billentyűzetet használva, a space mellett balra lévő gombot, ha hosszabban nyomom, akkor ad egy kis ablakot, ahol lehet funkciót választani. Azok közül, a mikrofon -t választva lesz aktív a "diktálás" ...

(#35030) hroberto válasza gerner1 (#35029) üzenetére


hroberto
addikt

Basszus, mekkora hülye vagyok... :W
Szerintem utoljára még 6-os droidon használtam, és akkor máshol volt.
Köszönöm! :R

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#35031) smidipeti1


smidipeti1
tag

Tud valaki működő hangrögzítőt ajánlani? ACR mostanában nem rögzíti csak az én hangomat..

(#35033) Jack Oneill válasza mateus (#35016) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Na ki fogom probalni. Eddig azert nem hasznaltam, mert a Box 50 GB tarhelyem megfelelo volt. De sokat fotozom, arra lehet a google fotok jobb lenne. Csak meg olyan remkepem van nagyon regrol, hogy tobbet a galeriat nem lehet hasznalni stb. De ha kezben tudom tartani a dolgokat, akkor oke. Nem szeretem az automatikat annyira, en szeretnem a dolgaimat feltolteni. Teszek egy probat.

[ Szerkesztve ]

(#35034) Yogibear974 válasza smidipeti1 (#35031) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Nekem tökéletesen megy!
Igaz a Pro! Van már mp3 rögzítés is!

Üdv: -=Yogibear=-

(#35035) Gercsi válasza Risard (#35017) üzenetére


Gercsi
tag

1 hete adtam le hivatalos Samsung szervízbe ott 90K-t mondott a srác. Még jó, hogy garanciában cserélik. Gyári Clear View-től foltos lett.

Egy jó sakkozó mindig tudja, melyik bábut áldozza fel, és mikor.

(#35036) Risard válasza Gercsi (#35035) üzenetére


Risard
aktív tag

Akkor utód után nézek majd.

(#35037) sniper112 válasza Risard (#35036) üzenetére


sniper112
aktív tag

Okosba annyit tudsz hogy beadod valamelyik gsm üzletbe amiért kapsz érte egy kis pénzt és veszel használtan így kB féláron van újszerű telefonod.

(#35038) Jack Oneill válasza mateus (#35016) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Na kiprobaltam. Eddig tetszik :)

(#35039) GrmnShepherd válasza Gercsi (#35035) üzenetére


GrmnShepherd
tag

Gyári toktól? :Y Mi történt pontosan ha meg szabad kérdeznem? :R

(#35040) Kalandor válasza enginev3.0 (#34992) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Beszéltem a Samsung ügyfélszolgálattal, ismert hiba ez az n-es wifi beakadás a frissítés után, nem user error.

Sajnos le kell menteni mindent és factory reset, mert nem íródott egy régi szoftver felül, és ez okozza a wifi eldobálást. Kifejezetten nem ajánlotta, hogy így hagyjam a telefont, mert a későbbiekben más gond is lesz valószínűleg emiatt csak most egyelőre ez jött elő.

SEO: S7 Edge wifi wlan nem működik akad eldob megszakad szakadás dobál bont update frissítés

[ Szerkesztve ]

(#35041) Gercsi válasza GrmnShepherd (#35039) üzenetére


Gercsi
tag

A kijelző bal oldalán ahol a tok elejét és hátulját össze fogja egy vékony bőrhatású rész ott megjelent egy hosszú csíkban folt. Nem volt tapintható, tehát nem az a tipikus mély karc. Bevittem és egyből elismerték a hibát, a szervíz fóliát ajánlott a tok alá 3K-ért. Wifi-vel is volt baj, folyamatosan eldobálta a hálózatot, 5 hetes a telefon. Most kaptam sms-t hogy kész lett. Szombaton megyek érte.

Egy jó sakkozó mindig tudja, melyik bábut áldozza fel, és mikor.

(#35042) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

Sziasztok

másnak is ad lötyögő hangot a hátsó kamerája , ha a telefont picit rázom jobra balra hallani h "klattyog" u vettem észre h a működést ez nem befolyásolja és emiatt semmiképpen sem adnám szervizbe.

thx

(#35043) Don't Panic válasza PeLa87 (#34812) üzenetére


Don't Panic
senior tag

a kurzor választója nálam is rendszeresen beakad MESSENGER.... amugy nem akarm leszólni eddig csak droidos telóim voltak de szifonon a messengeres Ewerving full smoot h nálam meg meg meg röccen :D

(#35044) wayne1 válasza Don't Panic (#35042) üzenetére


wayne1
senior tag

Ne is add szervizbe, mert ez az optika miatt van. Nem hiba, hanem a kamerát rázogatod.

(#35045) Don't Panic válasza wayne1 (#35044) üzenetére


Don't Panic
senior tag

jajaj én is erre gondoltam , köszi :)

(#35046) mycso válasza tibi.234 (#35009) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nálam is ugyan ezt csinálja kb. az utolsó 2 frissítés óta.
Nem tudom mi lehet, de valószínű rendszerszinten van valami elcseszve, mert fr. után is ilyen, no meg programokat is ugyan azokat használom már régóta.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#35047) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Valószínűleg egy álló gyorstöltő lesz a vége.
Köszi a hsz-okat!

SD kártyából milyet ajánlotok 64gb-osat?

(#35048) KYZRR válasza bombibmw (#35047) üzenetére


KYZRR
őstag

Samsung Evo+ mindig jó választás :K

You can only die once, make sure it is worth it...

(#35049) mateus válasza Jack Oneill (#35038) üzenetére


mateus
senior tag

Eszméletlen sok lehetőség van benne, ki mennyire fedezi fel / használja ki, de hasznos dolog:)

(#35050) Andrew10


Andrew10
aktív tag

Na ez sem semmi. Múlthéten csütörtökön elvitte a futár a telót, tegnap szerdán vissza is jött, kijelző cserével. Hétfőn munkaszüneti nap volt. Most tényleg gyorsak voltak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.