Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) Burt1793 válasza ollie (#16000) üzenetére


Burt1793
veterán

Tudom, de ettől függetlenül se olyan egészséges. Nem hiába kiált fel 15%nál, hogy az akku lemerült.

[ Szerkesztve ]

(#16002) 600700


600700
senior tag

Nem kell ezt a sot , akku , tiltas dolgot tulparazni. Hasznalni kell ha merul feltolteni.En extrem modon gyilkolom fel eve szinte napi 2 gyorstoltes kabelesen , ill padon , SEMMI nincs tiltva no pdp pro se semmi es teljesen jo az akku nincs teljesitmeny csokkenes.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#16003) riczer


riczer
tag

Lehetséges hogy a Telekom augusztus 1 óta nem adott ki biztonsági frissítést?

(#16004) ΞΔGLΞ válasza riczer (#16003) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A telenor se.

(#16005) alcapone386 válasza riczer (#16003) üzenetére


alcapone386
őstag

Jaja. Most, hogy összeomlott egy picikét a rendszerük, már nem lepődök meg semmin. Lehet a hívásproblémák előszelei lehettek a meghibásodásnak? :)

(#16006) riczer válasza alcapone386 (#16005) üzenetére


riczer
tag

Nem értem, most hogy Note 7 et visszahívják és az S7 edgével próbálják a hiányukat pótolni többet kellene foglalkozniuk az S7 el. Nem pedig így elhanyagolni az aktuális frissítéseket!

[ Szerkesztve ]

(#16007) Burt1793 válasza riczer (#16006) üzenetére


Burt1793
veterán

Jönnek a frissítések folyamatosan, csak nem a magyar régiókódra.

(#16008) riczer válasza Burt1793 (#16007) üzenetére


riczer
tag

Európai régió közül még egyetlen ország sem kapta még meg a frissítést a Telekomnál.

(#16009) lela


lela
aktív tag

Ma kaptam meg a telefont:
3 órája nyomogatom, első tapasztalatok:
Az miért van ha kikapcsolom a kijelzőt és kis idő múlva vissza sokkal alacsonyabb fényerővel dolgozik mint pár mp-vel előtte...??

Lg G4 után nagyon szokatlan a gombok elhelyezkedése...
Az ujjlenyomat olvasó nem valami fasza , most megpróbálom ugyan azt az ujjamat 2x bevinni...

Miért nem működik a beállításokban a kereső?
(#15976) vadászcsiga :Pl hiába ütöm be hogy silent boot nem találja...?

Az oldalt lehajló kijelzőn két szélen sötétben sötét (árnyékos) sáv van, picit zavaró.

A beállítások menü picit átláthatatlan....

Ha letöltök egy témát persze hogy samsungéknál is regelnem kell. (Esküszöm már WC re sem lehet menni regisztráció nélkül)...

(#16010) gerner1 válasza lela (#16009) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Silent Boot . Kis idő, és menni fognak a dolgaid...

(#16011) gerner1 válasza Versus (#15931) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Kipróbáltam microSD nélkül. Tegnap este, egy friss reboot után, 22:12 -kor húztam le a töltőről, mindent kikapcsoltam szokás szerint, tehát csak a GSM maradt aktív (térerő első 3 csík). Ma reggel 06:37-kor -indulás előtt- bekapcsoltam 93% -on állt. Hívásokat átirányítottam a céges mobilomra, készülék maradt otthon. Most délután hazaérve, 17:21-kor - 85% fogadott (térerő full). Tehát, napközben sokkal kevesebb fogyott az akkuból.
Most bekönyvelem, hogy ez nagyjából ilyen. Ami, egyébként jó - legalább is- én elégedett vagyok a készülékkel.

(#16012) Joe.36 válasza lela (#16009) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam nincs árnyékos sáv, és az ujjlenyomat olvasó is hibátlan.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#16013) ollie válasza Burt1793 (#16001) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, a 15%-s figyelmeztetés azért van, hogy ne maradj telefon nélkül (mert ha lemerül, nem tudod használni), nem pedig azért, mert károsítja az akkut.

***

(#16014) lela válasza Joe.36 (#16012) üzenetére


lela
aktív tag

Tudom tudom van itt egy pár ember akinek 11 órás az üzemideje, soha sincs semmi baja és nem is lesz vagy 100 évig. Bocs ha túloztam...

Egyébként hogy lehet beállítani hogy a lapok körbe menjenek a főképernyőn?

[ Szerkesztve ]

(#16015) ΞΔGLΞ válasza lela (#16014) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tegyél fel, pl nova-t, ha ilyet szeretnél.

(#16016) lela válasza ΞΔGLΞ (#16015) üzenetére


lela
aktív tag

:W :W :W :W

Azt hogy lehet kikapcsolni hogy az ikonok alatt ne legyen szövegesen kiírva a funkciója??

(#16017) seefried


seefried
tag

Sziasztok!
A mai nap csatlakozom hozzátok egy 32gb-os feketével.
Tamás

Xiaomi Mi 10T PRO, Samsung Galaxy S10 Black

(#16018) lela válasza lela (#16016) üzenetére


lela
aktív tag

Másik kérdés hogy miért nem enged az SD kártyáról fileokat(mind1 hogy kép vagy mi) másolni a belső tárhelyre? (Solid Explorer)

(#16019) tjokai válasza lela (#16016) üzenetére


tjokai
senior tag

Nova Launcher vagy Nova launcer Prime. A Prime fizetős de megéri az árát....rengeteg mindent testre tudsz szabni vele, többek között arra is tökéletes, amit kérdeztél.

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#16020) Joe.36 válasza lela (#16014) üzenetére


Joe.36
addikt

Ujjlenyomat érzékelőre még nem nagyon panaszkodott is senki ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#16021) leslien válasza lela (#16018) üzenetére


leslien
nagyúr

miért nem jó neked a saját fájlkezelő? ami elég ügyes btw... egyébként sztem csak engedély kellene neki adni ,de neked volt már 6,0 telefonod ne keljen már itt is ez mondani...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16022) lela válasza leslien (#16021) üzenetére


lela
aktív tag

Igazad van, de én már megvettem a solid explorert, egyébként a gyári az rá tudta másolni...
Nézegettem az engedélyeket, majd áttúrom még, elvileg mindent engedélyeztem amit tudtam...

(#16023) james008bond válasza Burt1793 (#16007) üzenetére


james008bond
őstag

Nekem független és még mindig nincs frissítés.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#16024) #67656192 válasza Burt1793 (#16007) üzenetére


#67656192
törölt tag

Trinidad&Tobago - ra.. :)
Merodajobbankell

[ Szerkesztve ]

(#16025) F-ECT$ válasza Joe.36 (#16020) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem kényelmetlen, nem is használom, bár eddig nem panaszkodtam rá itt :)

Dive ever, work never.

(#16026) Joe.36 válasza F-ECT$ (#16025) üzenetére


Joe.36
addikt

Kényelmetlen, hiszen csak elég hozzáérnem és egy felold nálam hibátlanul, ha hátul lenne az zavarna engem is.
Meg én hordok okos órát mint megbízható eszközt és ha rajtam van nem is kéri, vagy bt füles esetén sem, nekem ez is tetszik benne.
Neked nem old fel egyből ?

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#16027) katona.jozsi válasza tjokai (#16019) üzenetére


katona.jozsi
aktív tag

+1

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#16028) RaveForce válasza mycso (#15992) üzenetére


RaveForce
veterán

pár hete pedig valaki beírta ;)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16029) legenda9302


legenda9302
csendes újonc

Sziasztok.
Tudnatok linkelni egy normalis uveg foliat?
Rendeltem mar ebayrol es csak a szelen volt ragaszto es az is sz.r minosegu volt .
Igy inkabb olyant varnek ahonnan mar valki rendelt es tudja hogy jo.

(#16030) alcapone386 válasza legenda9302 (#16029) üzenetére


alcapone386
őstag

Már jópáran kipróbáltak jópárat, de sajna üvegfólia s7e-re még nincs ami használható lenne :(

(#16031) Slash20


Slash20
tag

Nagyvilágban terjedő pletyka szerint lesz Coral Blue kiadás? Akkor én besírok :)) Note7-ben is csak a színe tetszett, ha anno lett volna ez is kékben, ezüst helyett biztos azt veszem.

ui.: A home gombon egyébként gyárilag van fólia? Nem mint ha piszkálni akarnám, csak feltűnt hogy fényességre kicsit elüt.

(#16032) ptamas88


ptamas88
tag

sziasztok, 1 napos a teló, tegnap mindent szépen beállítgattam, Ébresztést is, de nem ébresztett. volt már valakinek hasonló problémája? tuti nem aludtam át, mert a régi telefonom még ittvan a polcon bekapcsolva és az meg ugyanakkor megszólalt és arra keltem. nem igazán merek így a telóra hagyatkozni, ha már első nap nem indul a ébresztés app

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#16033) Keem1 válasza ptamas88 (#16032) üzenetére


Keem1
addikt

Töröld az ébresztőt és állítsd be újra.
Június óta minden hétköznap reggel kelek erre a telefonra, még egyszer sem felejtett el ébreszteni.

(#16034) ollie válasza Slash20 (#16031) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy néz ki lesz Coral Blue, a home gomb meg sima műanyag, nincs rajta külön fólia.

(#16030) alcapone386: ha fél év alatt nem tudtak rá csinálni normálisat, akkor már nem is lesz szerintem.

[ Szerkesztve ]

***

(#16035) Kerto


Kerto
tag

Sziasztok!

A minap vásároltam egy S7 edge telefont. A kérdésem az lenne, hogy ezeket hogyan kell tölteni?
Kell neki formázótöltés? Az üzletben azt mondták igen, de én úgy olvastam róla, hogy a lithium akkuknak
kimondottan káros. Köszi

(#16036) mtm800 válasza Kerto (#16035) üzenetére


mtm800
senior tag

Nem kell formázni ....használod , töltöd.

(#16037) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, most vettem meg az S7 Edge-t, remélem jól ki fogunk jönni egymással.

***

(#16038) alcapone386 válasza ollie (#16034) üzenetére


alcapone386
őstag

Sajnos tudom :( Ezért is rendeltem 5 féle fóliát ebayről :) Van ami hibátlan, van ami feljött 1 hét után. Most egy ujabb szállítmányt várok. Már csak egy pormentes szobát kéne kialakítanom... :W :)

(#16039) Kerto válasza mtm800 (#16036) üzenetére


Kerto
tag

Köszi!
Első töltés kb 40 perc alatt meglett. Le is vehetem, nem kell tovább rajta hagyni?

(#16040) Kerto válasza alcapone386 (#16038) üzenetére


Kerto
tag

Szia! Ahogy megvettem a telefont, az első dolgom az volt, hogy fóliát tetetek rá egy mobil shopban. Mondta a kedves eladó, hogy ráteheti de max 1hetet bír ki. Hozzátette: jelenleg nincs olyan fólia forgalomban ami meg is maradna rajta.

(#16041) Keem1 válasza Kerto (#16040) üzenetére


Keem1
addikt

Nettó hülyeség. Az enyém július óta van fent. Kínából rendeltem, 2 hét alatt megjött, 2 dolcsi volt és prímán felraktam. Kicsit karcolódik (nem vészesen, 2 kisebb karc jelent meg július óta, egyáltalán nem zavaró és csak a fólia külső felületén van), de míg 2 dollárért bármikor rendelek újat, nem érdekel.

(#16042) leslien válasza ollie (#16037) üzenetére


leslien
nagyúr

gratula és légy hivatalosan is üdvözölve :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16043) Ákkk válasza Kerto (#16039) üzenetére


Ákkk
addikt

Nem az a litium aksinak nem használ amúgy telefon elektronika kb valós 90% -nál nem tölti fel jobban és nem engedi túl merűlni.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#16044) Kerto válasza Ákkk (#16043) üzenetére


Kerto
tag

Köszönöm!

(#16045) ollie válasza alcapone386 (#16038) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az Ultimate Shield-t tudom ajánlani, azt tettem a OnePlus 3-ra.

***

(#16046) Keem1


Keem1
addikt

Ha már megint fólia... Lehet, kipróbálnám a Samsung gyári fóliát, amiben 2 van a dobozban. Valakinek tapasztalat, hogy budapesti SES-ben pontosan mennyibe kerül, ill. felrakják-e?

(#16047) szevassag


szevassag
tag

Szerintem a QM31 az Aliexpressről, illetve a FoneM8 az evay-rol a legjobb fóliák.
A FoneM8 nagyon vékony, nehezen felrakható, viszont a 4 sarkánál van egy 1-1,5 mm ráhagyás, így a tok nem fogja bántani. A QM31 pedig annyira jó, hogy majdnem olyan, mintha üveg lenne rajta, bár most a bal alsó sarkában van egy kis bubi, meglátom meddig bírja.
Az üvegeket el kell kerülni,semmit nem érnek.
Még a nano shine folyadékon gondolkodok, jókat írnak róla.

(#16048) F-ECT$ válasza Joe.36 (#16026) üzenetére


F-ECT$
titán

Én sokszor a bekapcsoló gombot használom, mert csak ránézek, és kapcsolom is ki a kijelzőt.

A home gombot meg be is kell nyomni, nem elég hozzáérni, nem?

Dive ever, work never.

(#16049) Tybike81 válasza szevassag (#16047) üzenetére


Tybike81
őstag

De ezek a fóliák védenek valamit pofára ejtés esetén?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#16050) gerner1 válasza Tybike81 (#16049) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem igen. Az is igaz, hogy minden esésnél lényeges, hogy milyen felületre esik, és melyik részével találkozik először a teló, a felülettel ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.