Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38001) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Magyarazza mar meg nekem valaki, mi a baj a chrome bongeszo fogyasztasaval? Napi szinten folyamatosan hasznalom, de 1%-nal soha nem fogyasztott tobbet nalam. Pedig folyamatosan logok rajta.

(#38002) Csocsesz75 válasza KTibxx (#38000) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Ez komolyan visszatart engem minden böngészőtől ha az állapotsáv nem tüntethető el.

(#38003) Keem1 válasza KTibxx (#38000) üzenetére


Keem1
addikt

Akkor te nem használtál eddig Chrome-ot, igaz? ;) Egy kis görgetés és minden eltűnt, csak a tartalom marad. Ellenben a gyári Samu brózerben undorító fölösleges az az alsó sáv. Én is a tiszta felületet szeretem, ebben maximálisan egyetértek, és ezért nem értem a non-Google nagyokat (FB, Instagram, stb), akik az oldalról behúzható menüt lecserélték a gusztustalan, szifonos alsó ikonsorra.

(#38004) Csocsesz75 válasza Keem1 (#38003) üzenetére


Csocsesz75
őstag

" Egy kis görgetés és minden eltűnt "

A gyári brózer ugyanilyen.

[ Szerkesztve ]

(#38005) korimv6


korimv6
aktív tag

Nekem a Dolphin Browser jött be. Asztali gépet úgysem használok.

Körbe zárt villám.

(#38006) no more válasza Csocsesz75 (#38004) üzenetére


no more
addikt

Így van. És a gyárilag támogatott adblock is elég nagy pozitívum szerintem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#38007) alcapone386 válasza Keem1 (#38003) üzenetére


alcapone386
őstag

Gyári samu böngésző. Itt hol látsz alsó sávot? :)

[ Szerkesztve ]

(#38008) bandi0000 válasza alcapone386 (#38007) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Xbox One: bandymnc

(#38009) Keem1 válasza Csocsesz75 (#38004) üzenetére


Keem1
addikt

Ez rendben, de azt láttad mire válaszoltam? :)
A kolléga, akinek a posztjára válaszoltam, előnyként hozta fel a gyári mellett. De nem előny, mert a Chrome is tudja :)

Idézem:
"Mindezeken túl valós teljes képernyős a gyári"

A fenti abszolút igaz, de a Chrome is valós teljes képernyős.

Nem feltétlenül ehhez a válaszhoz, hanem az egész böngészős témához:
Nekem amúgy két problémám van a gyári böngetővel: mókolósan (vagy még úgy se) megy csak a szinkron, és én asztalin is Chrome-ot használok. A másik, bár ez lehet már nem előny, hogy szinte mindent Webkitre optimalizálnak (ez eredetileg a Chrome böngészőmotorja, de mára sok másé is, pl. Opera, és lehet, hogy a Samué is). Ezért a Google ökoszisztémába egy Firefoxnál jobban beleillik, hiszen a Google saját dolgait nyilván webkitre optimalizálja, egy google rendszernél nem épp hátrány, ha a saját böngészőmotorja alatt működtetem.
Épp ezért nem lényeg nekem, hogy a Samu böngető pl. 1%-ot fogyaszt, a Chrome meg 5-öt. Mondjuk egy 1% vs. 30% esetén persze számítana.

[ Szerkesztve ]

(#38010) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Xeura is jött 200mb frissítés

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#38011) alcapone386 válasza bandi0000 (#38008) üzenetére


alcapone386
őstag

Jaja ezt vágom, de ha kicsit is lefelé mozdítod eltünik.

(#38012) KTibxx válasza Keem1 (#38003) üzenetére


KTibxx
aktív tag

Kipróbáltam természetesen. Időnként próbálgattam több fajta böngészőt, hogy lássam miként alakulnak a frissítésekkel, de a chrome nem jött be. Ha már nem gyári inkább Opera. De akinek nem inge, kinek meg a papné :)

(#38013) KTibxx válasza Keem1 (#38003) üzenetére


KTibxx
aktív tag

"kis görgetés és minden eltűnt"
És az állapotsor? Én arról beszélek. Ha az nincs, akkor jelenik meg teljes képernyőn egy weboldal.
De még egyszer: ez csak egyéni "követelmény".

[ Szerkesztve ]

(#38014) Keem1 válasza KTibxx (#38013) üzenetére


Keem1
addikt

Jaa, vágom, hogy te a felső sávra gondoltál. Úgy rémlik, mintha régen (S4 környékén) még ki lehetett volna kapcsolni. Látod, nekem ez fel se tűnt, mert szükségem van rá. De ez legyen a legkevesebb, ha valakinek csak ennyi baja van vele (a Chrome böngészővel, amúgy meg passzol neki), akkor ott a Fulscrn app.

[ Szerkesztve ]

(#38015) KTibxx válasza Keem1 (#38014) üzenetére


KTibxx
aktív tag

Egyetértünk :)

(#38016) alcapone386 válasza KTibxx (#38013) üzenetére


alcapone386
őstag

Állapotsor is kikapcsolható:
Effektive nekem csak a tartalom jeleik meg.

(#38017) Csocsesz75 válasza alcapone386 (#38016) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Chromeról volt szó.

(#38018) alcapone386 válasza Csocsesz75 (#38017) üzenetére


alcapone386
őstag

Nem szóltam az is halkan :D

(#38019) rocketdog


rocketdog
csendes tag

Sziasztok!

S7 Edge készülékemnél olyan jelenség van hogy ha zeneszámot vagy sima gyári szólamot csak X hosszig játszik ha csengőhangnak van beállítva..ezt mivel lehetne kiküszöbölni?

(#38020) Raul227


Raul227
aktív tag

Hogyan lehet beállítani, hogy az opera mini keresőmotorja Google.hu legyen, ne co.uk. Kint dolgoztunk akkor átváltozott, nem találom hol lehet visszatenni

(#38021) gerner1 válasza Raul227 (#38020) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Opera böngésző

[ Szerkesztve ]

(#38022) k810 válasza derrik (#37998) üzenetére


k810
aktív tag

Ó ez szuperül hangzik! Sajnos nem vágom, hogy működik, nem történt nálam semmi. :(((

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#38023) KTibxx válasza k810 (#38022) üzenetére


KTibxx
aktív tag

Nem vagyok pc előtt, fejből írom, de kb így működik (kb 3 perc)
Számítógépen a Chrome-ot megnyitva letöltöd a Samsung Internet bővítményt (ezt nem kell többet letölteni)
Megjelenik a Chrome jobb szélén az ismerős Samsung Internet ikon. Ráklikkelsz, felugró ablak jobb szélén megnyitod a menüt: könyvjelzők importálása. Szinkronizál, majd egy sorban meg is jelenik a Chrome browser sor.
Ezután az S7E Internet böngészőjében: beállítás;Samsung Cloud;Szinkronizálás most menü. Kész. Remélem segít.

(#38024) k810 válasza KTibxx (#38023) üzenetére


k810
aktív tag

Na erre magamtól nem jöttem volna rá, köszönöm a szuper részletes leírást, tökéletes! :R

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#38025) KTibxx válasza k810 (#38024) üzenetére


KTibxx
aktív tag

Szívesen, sok sikert :)

(#38026) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Most latom, hogy van androidra Revo Uninstaller. PC-n baromi jo, de telon van barkinek tapasztalata ezzel?

(#38027) lefkosia válasza Jack Oneill (#38026) üzenetére


lefkosia
őstag

Kb. 2 honapja hasznalom teljes megelegedessel. Hibatlan app.

The Truth Is Out There

(#38028) syIex


syIex
veterán

Sziasztok! Most váltottam pár napja S7E-re egy iPhone 7-ről. Elég furcsa 5 év iOS után visszatérni az Androidra, mivel legutoljára az SII volt ilyen rendszerű nekem! :DDD Eddig tetszik nagyon és főleg az Edge panel ami nagyon bejön. Gondolkoztam az S8-on is, de ismerősnek van és annyira nem jött be, inkább ez. Viszont ezt is használtan vettem, tavaly novemberi a telefon. Teljesen makulátlan a hátulján még a gyári fólia is rajta van! :D Az lenne az egyik fő kérdésem, hogy van valami olyan app ami "kötelezően ajánlott" ? :) A másik pedig az, hogy elvileg ugye vízálló a telefon. Merjem nyugodtan vízbe is tenni akár strandon akár máshol vagy inkább hanyagoljam? :) Garancia még van rá, de amennyiben jól tudom ezt könnyen tudják hárítani! :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#38029) gerner1 válasza syIex (#38028) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A gyártó által, az IP68 -ra megadott limiteket kell betartani, és akkor normál használattal, édesvízben nem lesz gond.

(#38030) syIex válasza gerner1 (#38029) üzenetére


syIex
veterán

Értem. Arra rá keresek mindenképp. Edge funkciókat raktam be párat, de van valami "értelmesebb" dolog amire lehet használni? Mert csak annyit állítottam be, hogy telefon üzenetek stb könnyen elérhető legyen! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#38031) no more válasza syIex (#38028) üzenetére


no more
addikt

Használd egészséggel! :) Milyen érzés a 2016-os év telefonja díj nyertesét használni? Szerintem jelenleg is simán a legjobb telefon a piacon.

(#38030) sylex1: Én gyorstárcsázásra használom az Edge panelt (lehet letölteni a Galaxy Áruházból), illetve ki van rakva egy számológép, meg egy notesz. Az a legjobb ebben, hogy működik lockscreenről, olyan mint a régi lockscreen widget, amit a k*va gugli kivett valamiért...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#38032) syIex válasza no more (#38031) üzenetére


syIex
veterán

Eddig tetszik! Igaz, még mindig vissza szokás alatt vagyok az Androidra! :C De mindenképp pozitív csalódás az iPhone után. Igaz a méretét is szoknom kell, mert a sima 7 jóval kisebb, mint ez! :DDD Elvileg akkor egy sima strandos vízbe bele tehetem a telefont és simán tudok vele víz alatt is fényképezni stb? :) Azt látom, hogy a tengervíz nem ajánlott neki! :DDD Esetleg valamilyen elegánsabb tokot (fehér verzióm van) tudnátok ajánlani? :) Témát már találtam egy eléggé tetszetőset nekem! :P

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#38033) gerner1 válasza syIex (#38032) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Víz alatt, csak valamilyen tokban használva tudsz fényképezni, mert a kijelző érzékelés "picit megzavarodik".
A gyártó által megadott IP68 limitek: max 1,5m mélység, és max 30 perc. Átköltöztél már a szifonról?

[ Szerkesztve ]

(#38034) Keem1 válasza gerner1 (#38033) üzenetére


Keem1
addikt

Esetleg az is opció tok nélkül, ha az exponálást a hangerő gombra állítja ;)

(#38035) gerner1 válasza Keem1 (#38034) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem az a probléma. Hanem az, hogy elindulnak plö más appok, stb. Nem marad a kamerán, össze-vissza váltogat, stb (plö 02:00 -tól)...

[ Szerkesztve ]

(#38036) Keem1 válasza gerner1 (#38035) üzenetére


Keem1
addikt

Jogos... :R

(#38037) syIex válasza gerner1 (#38033) üzenetére


syIex
veterán

Egy UAG tokot adtak hozzá ami olyan 10 körül van, de ez csak hátul és leeséstől véd, mert az elején nincsen semmi ugye. Hamarabb adtam el az i7-et és későn tudtam meg, hogy simán át lehetett volna hozni mindent (:W) . De sebaj, friss kezdés! :DD Amúgy nem akarok én búvárkodni vele, csak egyszer egyszer bemeríteni a víz alá és tolni 1-2 képet! :) Minél többet nyomkodom annál kellemesebben csalódom folyamatosan benne. Eddig nem lett volna az a pénz, hogy vissza váltsak, de most nagyon tetszik. :U Egy pár hónapig biztosan marad, aztán majd a Keynote eldönti, hogy megyek-e vissza almáékhoz vagy maradok ennél. Az S8 egyébként nem jött be, azon is gondolkoztam, de ezt szebbnek találtam és hardver alapon sem marad el túlságosan tőle. :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#38038) syIex válasza gerner1 (#38035) üzenetére


syIex
veterán

Értem már mire gondolsz tok alatt! :D

Egyébként ilyen tényleg elegánsabb tokot ami illik is a fehér telefonhoz, mert ami most van az egy nagy téglává teszi olyat hol tudok találni? :D :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#38039) gerner1 válasza syIex (#38037) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Korábban jelezte valaki, hogy vett vízálló tokot (nem is volt olyan drága). Azzal tudott lőni, néhány képet víz alatt is.

(#38040) syIex válasza gerner1 (#38039) üzenetére


syIex
veterán

Annyira amúgy nem lényeg csak gondoltam, ha már tudja akkor miért ne! :P

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#38041) Ideg válasza Ideg (#37742) üzenetére


Ideg
aktív tag

Hali.

Gondoltam hátha valaki belefut ebbe az AOD hibába bedobok ide egy választ, egy kijelző csere megoldotta a hibát. :K

(#38042) smidipeti1


smidipeti1
tag

Víz alatti kamera használathoz próbáld ki az Aqua camera pro alkalmazást, nálam működött.

(#38043) syIex válasza smidipeti1 (#38042) üzenetére


syIex
veterán

Megnézem majd, mondjuk annyira strandon sem voltam idén nem is tudom miért erőltetem ennyire a víz alatti fényképezést! :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#38044) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Felraktam gépre a samsung internet kiegészítőt chromehoz, és bejelentkeztem, de telefonon nem szinkronizált semmit :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#38045) szabosasito válasza enginev3.0 (#38044) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Szia!

Én a 38022 hozzászólásban leírtak alapján csináltam és a Samsung Interneten megjelentek a Chrome könyvjelzők.

(#38046) enginev3.0 válasza szabosasito (#38045) üzenetére


enginev3.0
félisten

Már nekem is, de a felhasználó neveket és jelszavakat nem szinkronizálja

Jó lenne könnyebb megoldás mindezek importálására, addig marad a chrome

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#38047) syIex


syIex
veterán

Eredeti Samsung üzletbe megéri amúgy tokot vásárolni, vagy ott a legdrágább? :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#38048) syIex


syIex
veterán

Egyébként milyen tokot ajánlott rá venni? Vagy a nélkül? :U :R

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#38049) Jack Oneill válasza lefkosia (#38027) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Eddig nekem is tetszik. Uninstall utan valoban megkeresi a visszamaradt szemetet es talalt is. Tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#38050) Anulu79 válasza syIex (#38048) üzenetére


Anulu79
addikt

Szerintem tok nélkül a legszebb a telefon. Igaz, hogy nagyon el tudja rondítani a sok ujjlenyomat mert hamar meglátszik rajta. Én azért tettem rá tokot meg utálom ha össze van tapicskolva. A kijelzőt is gyakran törölgetem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.