Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) Leonardo91 válasza mtm800 (#2635) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Nekem ez a 3.6 megás se jött nemhogy a nagyobb frissítés , enyém is telenoros

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#2652) expendables válasza Száguldo (#2649) üzenetére


expendables
aktív tag

Lehet megvan a probléma.... Az akku menüben a kijelzőre 59% fogyasztást ír. Ez még lehet reális is.
Viszont van egy másik,hogy "cella készenlétben". Na erre 78%-ot ír. Ez kicsit sok nem?
Ezzel vajon mit lehet kezdeni? Mobilnet ki van kapcsolva és nem is telefonáltam...

[ Szerkesztve ]

(#2653) mtm800 válasza Leonardo91 (#2651) üzenetére


mtm800
senior tag

Nálam ahogy bekapcsoltam már jelzett is. g935fxxu1apb4 a jelenlegi verziószám

[ Szerkesztve ]

(#2654) szimike79 válasza norti (#2648) üzenetére


szimike79
őstag

Először nekem is hantának tűnt a 6 óra feletti kijelző idő, de miután összejött 7 óra 30 perc már tudom hogy lehetséges. Ami esetleg jobban eszi az aksit, az a gyenge hálózat, és ha sokat váltogat a hálózatok között. Nekem munkahelyen nagyon rossz a vasszerkezetes épület miatt. Ha dolgozom nekem sincs sokall több a kijelzőidő mint 6 óra.
Ami viszont jobban kezd bosszantani az az újraindulás. Megvolt a frissítés, de azóta volt még egy random restart...

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#2655) petrson válasza szimike79 (#2654) üzenetére


petrson
senior tag

Na fsza. Erre a fagyás/újraindulás dologra nem lehet valami feedbacket küldeni? Vagy ilyen Samsungnál soha nem volt? Mondjuk nem mintha sokat változtatna, csak pl. MIUI-n van jelentés ilyen esetekre.
Nálam csak múlt héten fagyott meg a telefon, de akkor 2x is pár nap alatt. Azóta nem volt gond, de nekem nem jött frissítés még.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#2656) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Mától én is az S7 Edge tulajok táborát erősítem :) Egyelőre lakom befele a készüléket, eddig minden nagyon tetszik.

Egy dolgot nem találtam: hogyan tudom rávenni a kijelzőt, hogy az aktív flip lezárása után is mutassa az időt? Pár másodperc után eltűnik, mint ahogy a szélre kitett éjszakai óra is. Viszont az aktív flip jó dolog, bezárom, zár a képernyő, kinyitom, fel van oldva. Erről nem mondanék le.

(#2657) MartOOn válasza mtm800 (#2653) üzenetére


MartOOn
addikt

Nekem még mindig ez a legfrissebb.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2658) kerxy válasza james008bond (#2638) üzenetére


kerxy
senior tag

Dunankeszi Auchanba most délután érkezett egy.
Ha kell tudok segíteni akár félre rakni is:)

[ Szerkesztve ]

(#2659) expendables válasza kerxy (#2658) üzenetére


expendables
aktív tag

Azt meg lehet kérdezni,hogy mennyiért van az Auchanban?

(#2660) kerxy válasza expendables (#2659) üzenetére


kerxy
senior tag

Annyi mint kb mindenhol 269, most van amúgy 0% thm is.

(#2661) ForRedGlory válasza ngabor2 (#2656) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Udv a klubban minden tekintetben.

A kijelzo meg kialszik, ha rahajtod a flipet. Nekem is van, Samsung szerint ez normalis. Szerintem meg nem, de nem alltam le vitazni, hogy igy mi ertelme... :DDD Mondtak, hogy nyomjam meg a bekapcsolo gombot es latom a jelzeseket. Megkoszontem a tippet....

(#2662) leslien válasza ngabor2 (#2656) üzenetére


leslien
nagyúr

üdv... miről volt a váltás?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2663) leslien


leslien
nagyúr

egyébként az aksi témát megit beszívtuk sztem hiába a szavatosság... mindegy max fél év és úgyis megy a levesbe.. :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2664) a8l válasza MartOOn (#2657) üzenetére


a8l
aktív tag

Nekem is ugyanez a jelenlegi verzió. Függelten magyar: xeh

(#2665) Varszegig válasza Kripke (#2643) üzenetére


Varszegig
veterán

Olyanokat én sem raktam fel soha. De láttam már rosszul megírt appokat. Meg olyat is ami jó, aztán egy frissítésnél mellényúlnak. (Ld. a heti Hearthstone frissítés, aki látta, tudja.) Szóval a fejlesztők sem tökéletesek. Meg új telefonnál az első firmware-k sem. Ezért sem rohanok megvenni:) Majd pár hónap, minden lenyugszik, és talán kicsit olcsóbb is lesz.

(#2666) kdennis


kdennis
aktív tag

Ma voltam a Médiába megnézegetni ezt a szép Samut, néztem a selfie kameráját és észrevettem hogy amikor felismeri az arcom valamit mint ha fókuszálna, vagy torzít egyet az arcomon. Olyankor mit csinál? Megpróbálja az arcomról levenni a halszem torzítást? vagy próbál fókuszálni digitálisan?

(#2667) csutizs


csutizs
tag

Akinek újraindulgat, leírhatná, hogy a gyári appokon kívül pontosan milyen appok vannak fent? Az összes kéne.
Így találhatnánk összefüggést esetleg.
Nekem az easy home telepítése után indult újra előszőr, szinte azonnal. Levettem. Egész nap semmi gond. Este megint feltettem próbából és megint (most nem egyből), de produkált egyet használat közben. Így kukáztam... érdekes, hogy s6 edgen nem indul újra tőle a telo....

(#2668) norti válasza szimike79 (#2654) üzenetére


norti
addikt

Lehet, mert Újpesten, ahol dolgozom, 1 pálcikás az LTE térerő és a cella készenlét elég magas bekapcsolt mobiladatnál. Viszont ez akkor igazolja is, miért működik a Sony Stamina módja ott jobban, mert az azonnal levágja a netet, amint kikapcsol a képernyő (minimális késleltetés azért ott is van persze) és jobb a wake időzítés kezelés benne.

(#2669) Kripke válasza Varszegig (#2665) üzenetére


Kripke
tag

En is várok még egy kicsit emiatt a random restart dolog miatt, mert annó volt htc desire-öm, és annál hardveres oka volt a restartnak... Szóval azóta kiráz a hideg az újraindulástól:) De minden porcikám azt súgja hohy KELL az s7 edge :D

(#2670) expendables válasza csutizs (#2667) üzenetére


expendables
aktív tag

Letöltöttem a PowerAmp zenelejázszót,amit már régebben meg is vásároltam. Nekem attól indult újra,viszont nem is volt jó,mert nem töltött le albumborítókat. A PowerAmp saját honlapján találtam egy frissebb buildet,amiben ezt javították. Azóta jó minden.
Lehetségesnek tartom,hogy csak kompatibilitási problémák lesznek itt. Még nem minden alkalmazás működik jól a 6.0.1-es szoftverrel. Lehet,hogy emiatt van az újraindulás.

[ Szerkesztve ]

(#2671) ngabor2 válasza leslien (#2662) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Lenovo P70-ről váltottam.

ForRedGlory: köszi, akkor nem is kínlódok tovább ezzel.

(#2672) Bossi


Bossi
őstag

(#2673) spider80 válasza expendables (#2670) üzenetére


spider80
őstag

Pontosabban az S7 6.0.1-es szoftverével. S6-om 5.1-en sem indult újra soha 1 év alatt,és 6.0.1-en sem. se poweramp-al,se semmivel. Kell S7-re valami fix,ez egyértelmű.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2674) expendables válasza spider80 (#2673) üzenetére


expendables
aktív tag

Hát erre nem tudok mit mondani. Nekem ez az első mobilom,amin 6.x.x szoftver fut. Tehát nincs összehasonlítási alapom csak 5.x.x szoftveres telefonokkal. Viszont azokon nem volt ilyen gondom soha.

(#2675) glacious válasza james008bond (#2638) üzenetére


glacious
addikt

Fura, én meg feketét nem kapok sehol :D
Aréna MM-ben tegnap volt arany.

[ Szerkesztve ]

(#2676) nidal11


nidal11
csendes tag

Sziasztok! Úgy néz ki én beruházok egy s7 edge-re.Nem tudja valaki hogy hol lehet kapni eredeti Spigen tokot hozzá,ahol van is választék? Speedshopon néztem de alig van pár.

(#2677) Jano_023 válasza nidal11 (#2676) üzenetére


Jano_023
őstag

Én innen rendeltem hétfőn veszem át.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#2678) james008bond válasza glacious (#2675) üzenetére


james008bond
őstag

Éedekes. Tegnap délután 4-5 körül a Duna Plazai MM-ben előttem nézte a készletet a számítógépben és nem volt egyik üzletükben sem, ahogy hétfőn se volt a WestEndes MM szerint sem.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#2679) lukoz


lukoz
aktív tag

Sziasztok!

Én is most fogok beszerezni egy ilyen telót.
Esetleg lesz majd a közeljövőben "lenyitható" összefoglaló az elején, hogy milyen tokok, fóliák vannak amik tényleg jók?

Toknak én a Nillkin TPU tokját néztem ki, de fóliában bizonytalan vagyok melyik az amelyik nem válik fel és szélig ér.
Esetleg ebben tudnátok segíteni? :)

Előre is köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#2680) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Múltkor kérdeztem hogy ha az ember pl fektetett állapotban böngészik ezen a telón és kikapcsolja a kijelzőt majd rögtön vissza, az orientáció marad e úgy? Tehát feloldás után nem ugrik e vissza álló helyzetbe a kijelző egy pillanatra?
Ma megnéztem az egyik szolgáltatónál és szó sincs erről. Lezárás majd feloldás után a megnyitott böngésző eltűnik és a home kepernyo fogad. Furcsa, ennek mi értelme?

Memória is fura volt ahhoz képest hogy 4Gb van benne. Egy tab volt megnyitva chrome-ban, nehány ki-be lépés és a beallitasokban turkálás után azt az egyet is ujra töltötte.

(#2681) Telefonőrült


Telefonőrült
tag

Aki Spigen tokot akar rá a speedshop-nál venni annak jelzem,hogy hiába írják a honlapon hogy jelenleg nincs készleten.Én is rendeltem egy Rugged Armor tokot ami a honlap szerint nem volt raktáron mégis másnap már meghozta a futár. :)

(#2682) Száguldo


Száguldo
aktív tag

Rakatott már fel valaki ilyet mert nekem nagyon kamunak tűnik a dolog? [link]

(#2683) Silent77 válasza vadászcsiga (#2680) üzenetére


Silent77
veterán

Nálam úgy marad, egyedül ha lerakom az asztalra akkor áll vissza feloldás után álló helyzetbe.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2684) mtm800 válasza Száguldo (#2682) üzenetére


mtm800
senior tag

Hatásos reklám, de nem tudom.....én is kicsit gyanúsan kezelem az ilyen "csodákat"

(#2685) james008bond válasza vadászcsiga (#2680) üzenetére


james008bond
őstag

Nem lehet, hogy retail módban volt a telefon? Amolyan demo szoftvert szoktak futtatni rajta.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#2686) vadászcsiga válasza Silent77 (#2683) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor nem értem. Kézben tartottam és töltön volt ha ez számít. Kétlem hogy lenne erre egy beállítás.

james008bond
Lehet bár ott pihent a tartón és csak a dátum látszódott rajta kikapcsolt állapotban, tehát nem futott rajta mindenféle bemutató.

[ Szerkesztve ]

(#2687) james008bond válasza vadászcsiga (#2686) üzenetére


james008bond
őstag

Az olyan, mintha normálisan be lenne kapcsolva. Pl kamu névjegyzéket mutat de nem lehet tárcsázni. Van rajta csomó profi fotó meg video, hogy hmmm csorgassuk a nyálunkat mire képes a teló. Meg ilyenek. Pl kamu sms-ek, hogy lalássuk hogy néz ki valós használat közben.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#2688) vadászcsiga válasza james008bond (#2687) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezek stimmelnek. Akkor emiatt nem maradt megnyitva pl chrome?

(#2689) expendables


expendables
aktív tag

Srácok!

Megtudnátok nézni,hogy nálatok az akku beállításokban a cella készenlét hány %-os fogyasztást mutat?

Nekem valami bibi van ott,mert 70-80 % között mozog. Gyorsan merül az akku is.

(#2690) RAID 2 válasza expendables (#2689) üzenetére


RAID 2
aktív tag

10%

(#2691) Telefonőrült


Telefonőrült
tag

Szia.Nekem a cella készenlét 7%-ot mutat.

[ Szerkesztve ]

(#2692) mtm800 válasza expendables (#2689) üzenetére


mtm800
senior tag

Nálam 9 % . Valami gond van nálad...nem ártana egy visszaállítás .

(#2693) expendables válasza mtm800 (#2692) üzenetére


expendables
aktív tag

Tegnap óta van meg a telefon,még be sem laktam. Viszont az előző telefon is jobban merült,mikor ez a sim kártya volt benne.
Az nem lehet,hogy a simmel van valami gond?

(#2694) mtm800 válasza expendables (#2693) üzenetére


mtm800
senior tag

Passsz akkor ....de ha volt már gond a sim-el akkor nem ártana egy csere....

(#2695) DrJaka válasza Száguldo (#2682) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Lidlben az asszony szokott venni valami citromos törlőkendőt, állítólag az is "nanotechnológiás", ugyanígy csak áttörlöd vele a telefonod, elöl-hátul és kész is, csak nem 2 évig véd mint ez a gagyi sz@r amit linkeltél, hanem 5 évig!!! Neked olcsón megszámítanám! :DDD

Huawei Mate 20 prO

(#2696) szimike79 válasza expendables (#2689) üzenetére


szimike79
őstag

Nekem konkrétan 0%-ot, annyira minimális a fogyasztása 39 mAh. Milyen a lefedettséged? Váltogatja az átviteli módokat? 3g-4g ?

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#2697) yodamester10 válasza expendables (#2689) üzenetére


yodamester10
őstag

(#2698) Száguldo válasza mtm800 (#2684) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Valahogy én is azért is kérdeztem. De itt a megoldás. :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

(#2699) Száguldo válasza DrJaka (#2695) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Köszi tudtam hogy van itt akire lehet számítani. :D

(#2700) pohár válasza james008bond (#2678) üzenetére


pohár
félisten

esetleg csekkold le a FirstPhone-t, elvileg van is nekik raktáron arany Edge 265-ért (és gyártói garis a cucc, de ha mégis lenne valami baj vele a regisztrációnál a 2. év gariért, visszaviszed, aztán annyi)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.