Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Viviennen76 válasza hackeeeee (#7000) üzenetére


Viviennen76
csendes tag

Köszi a választ! :)

Bár most olvasok utána külföldi fórumokon, hogy S7/S7 edge-nél sokan ezt tapasztalják. Jó, hogy megvettem :DD Na nem baj! :) Esetleg jó zenelejátszót tudtok mondani?

(#7002) Frost82 válasza Viviennen76 (#7001) üzenetére


Frost82
tag

N7player és PlayerPro. Ezt a 2-t használom minden telómon, profi kis lejátszók.

(#7003) a8l válasza nuri (#6998) üzenetére


a8l
aktív tag

Nekem ez a verzió van fent de mégis az android rendszer a fő fogyasztó.

(#7004) majestic válasza nuri (#6979) üzenetére


majestic
őstag

És erre hogy jöttél rá?

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#7005) nuri válasza a8l (#7003) üzenetére


nuri
aktív tag

Újraindítottad miután felraktad?

(#7006) nuri válasza majestic (#7004) üzenetére


nuri
aktív tag

Felraktam, feltöltöttem, lehúztam és megnéztem mit csinál :D
Nálam megszűnt a gond.

[ Szerkesztve ]

(#7007) csabicska válasza nuri (#7006) üzenetére


csabicska
senior tag

Nálam sem marad ébren már.
Bár a felrakas előtt töröltem a Google frissitest és tiltottam is.
Így minden a régi.
Köszönöm hogy megosztottad az infót.

-Galaxy S20 - The best-

(#7008) kdennis válasza vadászcsiga (#6972) üzenetére


kdennis
aktív tag

#6972 vadászcsiga
Erre a kijelzőre szerintem egyedül az üveg ami megoldás lesz. Ha lesz.

Hát az Invisible Shield-nél szerintem nincs jobb. Nem karcolódik mert öngyógyulós, könnyű feltenni, rohadt erős, biztonság érzetet kelt ahogy fogom és gyönyörű. :)

(#7009) pusihusi válasza spider80 (#6785) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia nekem volt Mate 8-am, a barátomnak meg S 7 Edge-je , 20 egyforma alkalmazást megnyitottunk egymás után sorba az S 7 Ede kb. 10 másodpercet vert a mATE 8-RA. AZ ANTUTU AZ EGY DOLOG A SAM ABBAN TUD NAGYOT ALKOTNI. Utána vs. volt Iphone 6 S. Az S 67 Edge kb 30 másodperccel lemaradt! :K :K :K :U

Üdv. Feri!!

(#7010) csabicska


csabicska
senior tag

Sziasztok.
Használtam korábban a Chrome böngészőn keresztül a YouTube - t zene lejátszásra.
Sajnos már nem tudom hogyan.
Esetleg vki használja?
A Chrome böngészőn kellett a YouTube - t megnyitni, és az értesítési sávban megjelent a zene lejátszó ikonja.
Sajnos most nem tudom hogyan is kell.
Vki?

-Galaxy S20 - The best-

(#7011) zombinyul válasza csabicska (#7010) üzenetére


zombinyul
addikt

Elindítod a zenét, nyomsz egy szünetet, váltasz másik lapra, és megjelenik az értesítősávban.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#7012) spider80 válasza pusihusi (#7009) üzenetére


spider80
őstag

Ez mind szép és jó, csak éppen szó sem volt itt antuturól. Az akksi időt veséztük ki, hogy tesztek alapján az S6 szintjén van csak,tehát nem ezerszer jobb az S7 edge-nél, épp ellenkezőleg.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#7013) pusihusi válasza spider80 (#7012) üzenetére


pusihusi
addikt

Kizárólag a gyorsaságról írtam, csak arra reflektáltam. :K :K S a topikban leírtak és a tapasztalatok alapján még véletlenül sem cserélem le az S 6 Edge +-at, az S 7 egyikére sem! :N :( :U

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#7014) vadászcsiga válasza kdennis (#7008) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem bírom elviselni a fólia érintését.

(#7015) spider80 válasza pusihusi (#7013) üzenetére


spider80
őstag

Értem. S6 bármilyen típusát nem is feltétlenül éri meg lecserélni S7-re. Kicsit olyan mint az iPhone 6 és a 6S. Kijön, 100 ezer bukóval lecseréled, és majdnem ugyanott vagy sebességben, fotókban, mindenben.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#7016) D4ni válasza spider80 (#7015) üzenetére


D4ni
őstag

Ez a majdnem ugyan ott van sebességben nem feltétlen igaz. Ha tele van az 1gb akkor szenvedős a multitask, ha pedig szenvedős a multitask nem valami jó az élmény , gyorsaság .
Egyébként S7 edge mellett iPhone 6S plust használok , és meg kell mondjam összességében jobban kihasználható hétköznapi használatra . Akksiban jobb, nem is kevéssel . Egyedül a a fókuszálásnál lassabb, valamint nem mondható ip68-asnak. Ugyanakkor szeretem az S7edget mert az másban jobb, főleg az androidnak köszönhetően

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#7017) vadászcsiga válasza D4ni (#7016) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nálam az évek alatt az akksi lett az elso számú szempont. Hiába a csilli villi külső ha állandóan tölteni kell, ráadásul egy iphone-t közel sem tarthatsz meg annyi ideig mint a droidot mert a cég agresszív módon kényszerít a frissítésre, amivel a telo rövid ido alatt a pálya szélére kerül.

(#7018) csabicska válasza zombinyul (#7011) üzenetére


csabicska
senior tag

Ha új lapot nyitok, eltunik, elhalgat a zene.
Lehet már nem működik?
Kiprobalnad?

-Galaxy S20 - The best-

(#7019) spanglee001


spanglee001
addikt

én semmit sem csináltam, de megjavult az akkuidő, nem marad ébren, alvás alatt 4%ot esett :B és nem rövid ideig alszom :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#7020) Risard válasza D4ni (#7016) üzenetére


Risard
aktív tag

Melyik a jobb üzemidőben?Mert nem értettem melyikről mondassz épp véleményt

(#7021) zombinyul válasza csabicska (#7018) üzenetére


zombinyul
addikt

Most nálam se működik... Érdekes, a napokba még használtam.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#7022) Silent77 válasza Risard (#7020) üzenetére


Silent77
veterán

Én a szifonra értettem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7023) lipothp válasza zombinyul (#7021) üzenetére


lipothp
tag

Hasznaljatok a youtube alkalmazast, es tegyetek le kicsibe, majd huzd ki a kijelzobol amennyire csak lehet ;)

S23 Ultra

(#7024) kiszu


kiszu
senior tag

Sziasztok. Pár óra múlva vennék egy s7 edge készüléket. Hogy tudom megnézni,hogy a knox nem ugrott?

(#7025) vadászcsiga válasza kiszu (#7024) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Letöltész valami knox check appot.
Mondjuk a samsung phone infot

[ Szerkesztve ]

(#7026) zombinyul válasza lipothp (#7023) üzenetére


zombinyul
addikt

Köszi a tippet :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#7027) tothl válasza vadászcsiga (#7014) üzenetére


tothl
addikt

ez eleg pszichon hangzott :)

(#7028) Frost82 válasza csabicska (#7010) üzenetére


Frost82
tag

OGYoutube. Van benne háttérben lejátszás és letöltési lehetőség is (bár ez utóbbira csakis a TubeMate-t ajánlanám).

(#7029) D4ni válasza Risard (#7020) üzenetére


D4ni
őstag

Bocsássatok meg, kicsit össze vissza írtam. Alap esetben, netezéssel, filmnézéssel stb az iPhone majdnem 2x jobban bírja. Igényesebb játéknál fordul a kocka. Tegyük fel mortal kombat x, az S7 edge ott jobban bírja mint az iPhone . Nem sokkal, de már pont észrevehetően. Azt kihagytam , hogy az iPhone TSMC chipes. Az kevesebbet fogyaszt .

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#7030) Szellem. válasza D4ni (#7029) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ez sajnos a sima i6S-re is elmondható. Bizonyos dolgokban a i6s jobban birja, mint az S7 edge. Hogy miért azt nem tudom. Valószínűleg jobban van optimalizálva az energiafelhasználás.

[ Szerkesztve ]

(#7031) D4ni válasza Szellem. (#7030) üzenetére


D4ni
őstag

Igen, nem eszik annyit a rendszer . Viszont ami meglepő hogy nem amoled és sima filmnézéssel is jobban bírja mint a Samu (nyilván nem ezen tv-zek)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#7032) Galahed


Galahed
senior tag

Samsung Galaxy S7 Edge LED view cover tok, fekete. Ezt nézegetem.

Akinek van ilyen legyen oly kedves és irjon róla pár biztató szót :)

Az érdekel, hogy pl az üzenetek jelzéseit meddig jelzi ki (pl sms érkezett, keresett vki stb) néhány másodpercet, vagy akár több percig is kint hagyja? Köszi

(#7033) HorviGabi válasza Galahed (#7032) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

A telefont tökéletesen védi, jó hogy a hívást fel lehet rajta venni,az ébresztőt lenyomni, valamint az időt megnézni. Ezen kívűl semmire nem jó, ha nem fogadott hívásod van vagy üzeneted jön akkor mutatja 1-2 másodpercig, aztán soha többet. Ha kinyitod meg becsukod akkor megint mutatja,ha nem olvasod el közben. Én is benéztem,azt hittem néha felvillantja amíg meg nem nézed. Hát nem. Javíthatnák valami update-el.

(#7034) Galahed válasza HorviGabi (#7033) üzenetére


Galahed
senior tag

Köszi... :R

Akkor még keresnem kell milyet vegyek, a 2. számú jelöltem az ablakos flippes...

(Mivel még nincs rendes fólia- hátlap pl.: spigen kombó, igy marad a flip... :( )

(#7035) vadászcsiga válasza Galahed (#7034) üzenetére


vadászcsiga
félisten

En is flipeset keresek de olyat aminek víztiszta az elolepja hogy kinyitás nélkül is tudjam a kijelzőt használni.
Szerintem nincs ilyen :D

Ez addig is jo de sajnos nem teljesen átlátszó az eleje.

[ Szerkesztve ]

(#7036) Galahed válasza vadászcsiga (#7035) üzenetére


Galahed
senior tag

Van valamilyen átlátszó gyári előlapos, bár az valóban nem víztiszta...

(#7037) vadászcsiga válasza Galahed (#7036) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ahogy mndod, az nem víztiszta sajnos.

(#7038) Viktor0610 válasza Galahed (#7036) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezzel vannak olyan visszajelzések, hogy karcolja a készüléket. :((

Samsung Galaxy A54

(#7039) Galahed válasza Viktor0610 (#7038) üzenetére


Galahed
senior tag

Igen az S6 edge modelnél én is találtam. Azóta nem olvastam róla.

(#7040) Motyi


Motyi
senior tag

Sziasztok!

Tanácsot kérnék szervizelés ügyében. Sajnos szombaton egyik pillanatról a másikra a kijelzőn megszűnt a fekete szín létezni. Helyette szürkés rózsaszínesen jeleníti meg amit feketén kellene + rózsaszín grafikai hibák (csíkozódás, foltosodás) jelentkezik.... gondolom a kijelző lehet a ludas, vagy talán a GPU.:(
Azt nem tudom, hogy hívjam ki a prémium garis futárt vagy inkább vigyem be személyesen a samsung szervizbe (A lehel térnél lévő "Samsung Smart és Prémium Megoldás Központ").
Van különbség, esetleg tapasztalat? A kérdés azért merült fel bennem, mert ha jól sejtem nem olyan egyszerű szétszedni, javítani majd összerakni ezeket a telókat és nem tudom melyik mód ahol minőségibb és/vagy gyorsabb munkára számíthatok.

[ Szerkesztve ]

(#7041) manokaki


manokaki
őstag

Használja valaki a Browser NBpro-t ??

(#7042) Risard válasza D4ni (#7029) üzenetére


Risard
aktív tag

Pedig teszteket olvasva nem ez jött le! Bár ezen a teszten is előkelőbb helyen volt az s7 edge pár hete mikor néztem!
[link]

Igaz ezek labor tesztek de user tesztekben is jobban teljesített eddig!Gondolkodtam hogy veszek majd egy ájfont de beláttam hogy nekem elv hogy sose lesz! :DD

[ Szerkesztve ]

(#7043) majestic válasza Risard (#7042) üzenetére


majestic
őstag

Hát szerencse, hogy csak tartalék telefonnak vettem, mert ha ezt kellene használnom a mindennapokban, akkor óránként kellene tőltenem... Ha ezt nagyon gyorsan nem orvosólják akkor eladó lesz egy magyar 2 év garis fekete színben 0 perces... :K

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#7044) Risard válasza majestic (#7043) üzenetére


Risard
aktív tag

Mivel rossz 100 at adok érte! :))

(#7045) csutizs válasza Galahed (#7034) üzenetére


csutizs
tag

Ezekkel a gyári flippes tokokkal azért óvatosan. Eljtéskor azonnal kinyílik és kész a baj ám....

(#7046) wong kok wah válasza majestic (#7043) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Ha jó lenne az iPhone 6S akkor nem kellene neked semmiféle tartalék telefon.. :)
Vagy nem bízol benne ezért kellett tarcsiba egy másik telo?!?!

(#7047) henrihenri


henrihenri
csendes tag

Sziasztok
Most írok először ide. Már lassan egy hónapja vagyok boldog tulaja én is egy fekete s7 edge-nek. Van egy problémám. A Facebook nem szinkronizál a névjegyekkel.
Ez látszik a fiókoknál. Valaki tud megoldást?

(#7048) majestic válasza Risard (#7044) üzenetére


majestic
őstag

Nem rossz csak a szoftver szar, de az nagyon! Hozzádobsz még egy százast akkor már ma is viheted..

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#7049) majestic válasza wong kok wah (#7046) üzenetére


majestic
őstag

A 6S tökéletes de mivel évente az új modellre cserélem (van egy két hónap a régi eladása és az új vétele között) ezért vettem ezt a telcsit. Amúgy nagyon szép is de a szoftver, na az nagyon gáz..

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#7050) spider80 válasza majestic (#7049) üzenetére


spider80
őstag

De miben gáz? Nem a megszokott ios? Vagy miben? Mert neha androidrol iphonera váltóktol is ezt hallom,hogy egy túlertekelt szar az ios. Pedig szerintem mindkét rendszer elég jó. Csak van amiben ez,van amiben az.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.