Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) limahl 11 válasza Locsi (#9999) üzenetére


limahl 11
tag

ott nagyon nem okés valami. sajnos ez csak azt mutatja,nagyon nem jó valami,1 esével leszed minden és nézés,tudom hosszadaémas de ez van,80% felett mondható jonak. nálam 98% :K

[ Szerkesztve ]

(#10002) Keem1 válasza Locsi (#9999) üzenetére


Keem1
addikt

Az alarmdump információira lenne szükséged, de szerintem az csak root után érhető el.

Én egy régebbi telefonomon terminal emulator segítségével exportáltam az SD kártyára. Ez egy szöveges log fájl, amiben benne van minden app, ami ébresztette a telót a legutóbbi töltés óta, és az is, hogy mennyi ideig tartotta ébren.

Ha megoldod valahogy, itt van az export parancs, bár valószínű, az sd kártya hivatkozása már más ennél a telónál.
cd /sdcard
su
dumpsys alarm > AlarmDump.log

(#10003) DrJaka válasza james008bond (#9971) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Ha tiltottam ezt a com.samsung.chm-t akkor a galériában, ha azt választottam, hogy időrendben mutassa a képeket: azt írta "nem található elem" Magyarul olyan mintha nem lenne kép a telefonon.

Huawei Mate 20 prO

(#10004) limahl 11 válasza Locsi (#9999) üzenetére


limahl 11
tag

amugy mi az a sok xar bal oldalt? azokkal kezd. :B

[ Szerkesztve ]

(#10005) Locsi válasza limahl 11 (#10004) üzenetére


Locsi
senior tag

Tasker, Block This, Call Recorder, Sound Profiler, Kaspersky. Ezeket, biztos nem szedem le.

(#10006) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

A múltkori 4K UHD videón felbuzdulva pár napja csináltam próbából egyet en is Ilyen felbontásban de kiderült hogy nincs kolbászból a kerítés.
Először is ebben a felbontásban nem működik a videostabilizálás, tv nem támogatja ezt a formátumot, YouTube meg teljesen lebutítja (nem találtam opciót HD feltöltésre), tehát gyakorlatilag csak telefonon élvezhető az UHD.

Aztán elkezdtem keresgélni az állandóan emlegetett stabi álványok között. Google természetesen egy rakás DIY phone satbilizert dobott fel, plusz eBayen is van pár, egesz bevállahato áron.

Ez pl egy olcsóbb, 7-10 ezer körül van ebayen.

De rákeresve egy csomó házilagos megoldás is van, egyik jobb mint a másik. Sok pénzt nekem nem ér mert ritkán videózok, mondjuk ehhez hozzájárult hogy az előző telefonjaim nem jeleskedtek ebben.

[ Szerkesztve ]

(#10007) Keem1 válasza Locsi (#10005) üzenetére


Keem1
addikt

Akkor ne csodálkozz az ébren maradáson :DDD

(#10008) monkyx válasza Telefonőrült (#9995) üzenetére


monkyx
tag

Hello nálam akkor volt gond mikor a memokarim rosszalkodott teljes formázás után nem volt baj.
Előfordulhat speciális karakter zenéknél videóknál amik akasztják a mediaszerot

(#10009) Locsi válasza Keem1 (#10007) üzenetére


Locsi
senior tag

Úgy néz ki, hogy pont egy olyan program tartotta ébren, amivel meg akartam nézni, hogy mi tartja ébren. Os Monitor.

(#10010) Keem1 válasza Locsi (#10009) üzenetére


Keem1
addikt

Az szép. Saját magát buktatta le? :DDD

(#10011) YetiSensei válasza YetiSensei (#9992) üzenetére


YetiSensei
csendes újonc

Senki nem használja a vr szemcsit a telohoz?

(#10012) Keem1 válasza YetiSensei (#10011) üzenetére


Keem1
addikt

Nem, mert jó pénzt kaptam érte :DDD
A véleményem a VR-ról: a fejlődés errefelé mutat, de ma még nem több pár perces/órás/napos játszadozásnál. Igazi komoly felhasználási köre ma még nincs.

(#10013) Joe.36


Joe.36
addikt

Mit kell kikapcsolni hogy ne a google play legyen a legnagyobb fogyasztó ? ( Mobil Net kell )

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#10014) YetiSensei válasza Keem1 (#10012) üzenetére


YetiSensei
csendes újonc

Ez igaz. :) igazabol a miért érdekelne. Az én telom miért nem működik vele. Azota beleraktunk masik s7 edge-t is, az letoltotte amit kellett. Az enyém hálózati hibával kiugrik. Nem értem.

(#10015) RaveForce válasza YetiSensei (#10014) üzenetére


RaveForce
veterán

factory reset/ másik sim / sim nélkül / másik wifi, ezek kombinciója vagy egyszerre...ha akkor se jó akkor lehet hogy egy tökéletes cloneod van :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#10016) YetiSensei válasza RaveForce (#10015) üzenetére


YetiSensei
csendes újonc

Beb@szna!:D szolgáltatós teló :D resetet próbálnám megúszni ha lehet. Odinoztam párszor, most sem az eredeti rom van fent. Lehet ott keveredett el valami. Na mindegy. Majd a következőnél helyreáll. ;)

(#10017) Risard válasza YetiSensei (#10016) üzenetére


Risard
aktív tag

Ha nem eredeti rom akkor ne csodálkozz lehet le van benn tiltva,olvass utána rom topikjában s esetleg ott reklamálj!

(#10018) hackeeeee válasza Sh4rKy (#9967) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én ezt írtam még régen, hogy masszívan használja a helyet, érdemes minden hozzá kapcsolódó dolgot letiltani.

Én Beautifull Widget-et használok már régóta.

Véleményem szubjektív...

(#10019) hackeeeee válasza vadászcsiga (#10006) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lebutítja?

Én töltöttem már fel 4K-s videót, szépen megy 2160p-ben (választható a minőségek között). Még a note 4 idején.

Mondjuk legtöbb esetben 1080p @60fps-ben szoktam videózni.

Véleményem szubjektív...

(#10020) hackeeeee válasza hackeeeee (#10019) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezt még korábban Note 4-gyel videóztam.

Szintén 4K-s videó. - Szintén Note 4-gyel.

Ezek alapján simán vállalható.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#10021) vadászcsiga válasza hackeeeee (#10019) üzenetére


vadászcsiga
félisten

YT appon keresztül semmi opció nincs a minőség kiválasztására. Miután feltöltöttem tök darabos lett, felbontásra nem emlékszem mert töröltem is.

(#10022) YetiSensei válasza Risard (#10017) üzenetére


YetiSensei
csendes újonc

Gyári samu ROM sammobile oldalról csak nem az én régiómnak megfelelő. Az meg elméletileg nem okozhat ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#10023) vadászcsiga válasza hackeeeee (#10020) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na feltoltam ujra [link] Mint írtam UHD-ben készült ennek ellenére 360p a legmagasabb.

(#10024) bostone


bostone
addikt

Sziasztok!

Most vásárolt használt készülék fiókbelépésénél az eredeti, tehát az előző tulajdonos fiókadatait hogyan lehet törölni. Nem tudok belépni a saját fiókommal és tovább sem enged a második ablaknál.

(#10025) hackeeeee válasza vadászcsiga (#10021) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Várni kell egy ideig, amíg feldolgozza a videót.

A feltölött videót Nálam már 4K. :)

Várni kell pár percet, általában 5-10 perc a feltöltés után, amíg végbemegy a feldolgozás, utána már megfelelő felbontású lesz.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#10026) vadászcsiga válasza hackeeeee (#10025) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ó tenyleg nálam is. Nem voltam eleg türelmes :B
Na ilyen remegős stabilizátor nélkül.

Egyel lejjeb QHD-n plusz egy olyan fenti kézi stabilzátorral már szerintem kva jó videókat lehet készíteni. Persze nem olyat amit a Samu csinált mert ott sok turoisság van.

[ Szerkesztve ]

(#10027) Gabmami válasza bostone (#10024) üzenetére


Gabmami
tag

Csak akkor tudod törölni, ha belépsz az eredeti tulaj azonosítójával és akkor Beállítások- Mentés és visszaállítás- Alapbeállítások visszaállítása- és utána egy Gyári visszaállítás is jól jöhet..
Tehát meg kell tudnod az azonosítókat , különben csak a szervízben tudják visszaállítani pénzért.

"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája' (Schlegel)

(#10028) ateszapa748 válasza Gabmami (#10027) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Ez így van :K

(#10029) hackeeeee válasza vadászcsiga (#10026) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Max tényleg kézi állvánnyal lehetne facán videózni 4K-ba, vagy, nagyon stabil kézzel. :) Én beérem az 1080p 60 fps-sel is.

Ha megyünk nyaralni, próbálkozni fogok állvánnyal fotózni, videózni, majd meglátjuk mi lesz belőle. :)

Véleményem szubjektív...

(#10030) leslien válasza vadászcsiga (#10006) üzenetére


leslien
nagyúr

ezekről pls dobj egy linket... :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#10031) vadászcsiga válasza leslien (#10030) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egyik

Másik

Vagy itt egy harmadik

[ Szerkesztve ]

(#10032) leslien válasza vadászcsiga (#10031) üzenetére


leslien
nagyúr

köszi...

ezt találtam link
szted?

szerk : sehogy...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#10033) vadászcsiga válasza leslien (#10032) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez is jó, néztem én is, arra nem jöttem rá hogy hogyan lehetne a telefont felerősíteni?

Bár szerintem minél hosszabb a szára, bizonyos méretig, annál simább lesz a kilengés.

[ Szerkesztve ]

(#10034) Maxximus válasza YetiSensei (#10011) üzenetére


Maxximus
őstag

:K

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#10035) Maxximus válasza YetiSensei (#10011) üzenetére


Maxximus
őstag

De,én fogom használni a VR-t csak még még nem telepítettem az ocolus szoftvert. Kiváncsi leszek az S7 edge mennyire melegszik majd, mert az S6, rendesen bedunsztolta fejem... :B

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#10036) Maxximus válasza Gabmami (#10027) üzenetére


Maxximus
őstag

Recovery-ből nem tud factory resetet nyomni? Az is töröl mindent.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#10037) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Nekem ma ez az akkuidő jött össze ami nekem teljesen megfelel:

Az én szokásaimhoz ez nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#10038) Cole86 válasza Szellem. (#10037) üzenetére


Cole86
senior tag

Mid van? függő vagy független?

ez komolyan jó.. nálam nem ragad be az android ,de első helyen van mind2, mivel a cpu azért dolgozik sokat ,de nem marad ébren legalább 1-2 óránál tovább 2 nap alatt. :U

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#10039) hackeeeee válasza Cole86 (#10038) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én BT fülessel, zenehallgatással tudok összehozni 2,5-3 napot, átlagosan 2,5-3 óra kijelzőidővel.

Ebben nagyjából 2-3 óra közötti zenehallgatás van webrádióval, WIFI/4G-n vegyesen.

Véleményem szubjektív...

(#10040) Szellem. válasza Cole86 (#10038) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Független.Gyári rommal.Nekem ez nagyon megfelel.Ha tovább kinzom az akksit akkor megvan a 3 nap és 4 óra SOT, de nem akartam kivéreztetni.

[ Szerkesztve ]

(#10041) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok!

Letöltöttem a SamFirm-el a legújabb német független ROM-ot. Raknám fel odinnal. Ami lejött, abban 5 db file van (AP,BL,CP,CSC,HOME). Ezeket kell betallóznom. PIT viszont nincs. Az nem is kell?

Rappi

(#10042) bostone válasza Gabmami (#10027) üzenetére


bostone
addikt

Így működött, köszönöm!
(Előtte recovery-ből is töröltem az adatokat, azt hittem az segít.)

(#10043) SeatZola válasza SeatZola (#10041) üzenetére


SeatZola
őstag

Közben megtaláltam a választ, hogy csak a 4 file-t kell betallózni. Meg is tettem. odint elindította, betallóztam a 4 file-t, teló download módba, csatlakoztattam, indítottam. Viszont már vagy 8-10 perce áll az Odin a SET Partition résznél. Nem megy tovább. Ez normális?

Rappi

(#10044) Gery0505


Gery0505
tag

Ez a tegnapi szerzeményem, nagyon hasonlóan tölti a telót mint a vezetékes töltő. Mondta a boltban a csajszi, hogy S6-hoz is van de az standard, nem gyorstöltő. Nagyon elégedett vagyok vele. Egyébként írja a használati útmutatója, hogy ha vastag tokkal használjuk, akkor nem biztos, hogy érzékeli a telcsit. Valóban így van, ha hátrahajtom a tok előlapját akkor nem érzékeli hogy rajta van a teló, és nem tölti.

[ Szerkesztve ]

"Failure is always an option." Adam Savage

(#10045) entoni1989


entoni1989
tag

Valaki esetleg használ gyári Samsung Clear Cover tokot? Véleményekre lennék kíváncsi, hogy mennyire vált be, kopása, karcolódása stb. és hogy mennyire nyújt stabil védelmet a telonak? Köszönöm :))

(#10046) vandorbab válasza entoni1989 (#10045) üzenetére


vandorbab
csendes tag

Nagyon szép tok, a telefon is mutatós benne, de nagyon meglátszik rajta minden ujjlenyomat, ami sokat ront az összképen.

(#10047) mycso válasza SeatZola (#10043) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nem normális.
Gondolom szeretné kiosztani a partíciókat, csak nem találtja a pit fájlt, ami alapján tudna partícionálni.

PIT fájlok S7 edge-hez: [link]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#10048) SeatZola


SeatZola
őstag

A legfrissebb Odin megoldotta.

Rappi

(#10049) SeatZola válasza mycso (#10047) üzenetére


SeatZola
őstag

Közben elgondolkodtam azon, hogy előtte telepítettem a Nova Prime-ot. nem tetszett. Leszedtem, de mikor újra indolt, kérdezte, mivel indítson TW indítólappal vagy valami már nem is tudom mivel. TW-t választottam, de olyan fura lett minden a telefonon. Csináltam egy FR-t és utána próbáltam ODIN-nal (először a 3.10-el) felrakni az APEQ-t, de nem ment. Na mindegy, most simán lefutott a telepítés. Kiőpróbálom pár napig az APEQ-t. Remélem jó lesz. Ha nem, akkor megy vissza az APB4. Azzal tuti volt.

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#10050) Howkeddlee válasza Gery0505 (#10044) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Tetszetős kis töltő,szívesen kipróbálnék/vennék én is egy ilyen gyorstöltőt.
Ha nem titok,megkérdezhetem mennyibe került? Mennyi idő alatt tölti fel a telefont?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.