Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54751) nggabi válasza sörét (#54750) üzenetére


nggabi
nagyúr

Egy apró részlet elkerülte a figyelmedet: Állapot: Utángyártott

"szenyor dzsíííí"

(#54752) sörét válasza nggabi (#54751) üzenetére


sörét
újonc

Az tényleg el. Külön köszönöm a szemfülességedet. :)

[ Szerkesztve ]

(#54753) sörét


sörét
újonc

Hozzá tartozik, hogy nem én vettem a boltban direktben, hanem itt a Hardveraprón egy tagtól, aki ott vette a csomagolás alapján. Szentül állította, hogy belepróbálták egy másik készülékbe és abban nem volt gond a méretével, csak arról a készülékről kiderült, hogy egy akkucserével nem javítható. Ezek után kételyeim támadtak, még délután felhívtam, hogy ez, így, nem stimmel és visszaviszem neki. Meglátom hogyan kezeli, mindenesetre az eléggé bosszant, hogy kétszer másfél órát el kell vesztegetnem a semmiért.

(#54754) BestofJAVA válasza dauphin (#54737) üzenetére


BestofJAVA
tag

A hivatalos rendszerfrissítés elaltatja az S7 Edge-t. A Samsung azt akarja, hogy vegyél új telefont.

Ha ennyi ideig kitartunk egy modell mellett, szerintük hibát követtek el: túl jót gyártottak. Ez többször nem fordulhat elő.

(#54755) gerner1


gerner1
Topikgazda

Az OTA szerverek, elkezdtek osztani egy új (G935FXXU8EVG3) frissítést XEH és PAN régiókra. Bizt.szint maradt: 2020. szept.1.

(#54756) Petyyyyy válasza gerner1 (#54755) üzenetére


Petyyyyy
addikt

[link]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#54757) gerner1 válasza Petyyyyy (#54756) üzenetére


gerner1
Topikgazda

??

A cikk létrejöttekor az általam jelzett régiókra sem történt meg a kiadás, és abban sem szerepelnek a hazai régiókodok. Ahogy az sem, hogy mindegyik megkapja.

Inkább, egy amolyan általános megállapítás. Persze, remek hogy az anyacég úgy gondolta, hogy 'oka' van ennek.

Sok másikkal együtt, pl VDH, és TMH -ra még szintén nem érkezett.

Remélhetőleg ezek is megkapják, ha valóban fontosnak gondolta a Samsung.👍

(#54758) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Milyen akkut érdemes venni s7 edgehez? Csak a gyári? Hol érdemesebb megvenni? Aliexpress?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#54759) gerner1 válasza gerner1 (#54755) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az OTA szerverek, elkezdték osztani az új firmware (G930FXXU8EVG3) frissítést TMH és VDH régiókra is. Bizt.szint maradt: 2020. szept.1.

(#54760) solidarity válasza kalozhun100 (#54758) üzenetére


solidarity
csendes tag

Nekem ez bevált: [link]

(#54761) BestofJAVA


BestofJAVA
tag

Ugye az S7 Edge-re nem lehet tenni LineageOS-t?

(#54762) kalozhun100 válasza BestofJAVA (#54761) üzenetére


kalozhun100
őstag

[link]

Samsung Galaxy S7 Edge

(#54763) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Sziasztok!

Valaki tudna linkelni/küldeni privátban egy linket USB és ADB driverhez? gerne leírásában lévő thread pár éve bezárt. :))

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#54764) gerner1 válasza Petyyyyy (#54763) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A Samsung driver Link -je, nálam müxik.

Ugyanakkor, ha Win10 -hez keresel, akkor azzal a legjobb, amit a központi MS-szerverről automatikusan letölt a W10, és annak 2.xx a verzója, amely magasabb, mint ami a Samu oldaláról elérhető "friss" -ként...

Bár az a posztodból nem derül ki egyértelműen, hogy csak az USB, vagy az ADB, vagy mindkettőre is szükséged van-e, de az előbbire akkor nem lehet gondod, az ADB -s cuccokra pedig -talán- érkezik alternatív elérhetőség.

(#54765) Petyyyyy válasza gerner1 (#54764) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Igazad van, nem vettem észre hogy az USB driver link még mindig jó. :R
Win 8.1-re keresem az ADB drivert.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#54766) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

usb-csati cserét hogy lehet legolcsóbban megúszni? nincs bajom a saját bütyköléssel, de mikroméretű cuccokat nem tudok forrasztani.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#54767) gerner1 válasza t72killer (#54766) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szerintem, keress fel egy ezzel foglalkozó személyt/helyet. Sajnos, az S7e -esetében, a kijelzőt is le kell szedni a keretről, hogy az USB-panel -t cserélni tudd.

Szóval, ha neki is állsz magad, akkor mindenképpen kell új profiltömítés készlet (ez a ragasztó is egyben) a kijelzőhöz, és a hátlaphoz is, a (GH81-13556A-01) 'töltő csatlakozó PCB' -n kívül.

Utolsó infóim szerint, forrasztani nem kell.

(#54768) nggabi válasza gerner1 (#54767) üzenetére


nggabi
nagyúr

abbú baj lesz more ;] sztem eltörés helyett használja inkább vezeték nélküli töltővel és másolja a fájlokat wifin. megy amíg megy, utána kuka...

"szenyor dzsíííí"

(#54769) gerner1 válasza nggabi (#54768) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ilyesmik miatt is javasoltam= amit.....👍

(#54770) t72killer válasza gerner1 (#54767) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

köszi, ebből akkor valszleg telókukázás lesz, a kijelző törött, akksi már 6 és fél éves, ez már nemigen ér annyit, amibe egy szaki munkája kerülne :( . Egyelőre az van, hogy a legeslegjobb, aranyozott kontaktú usb-kábelemmel tudom még tölteni, de a többivel nem.

#54768: á, jogos, veszek egy vezeték nélküli töltőt, nem is rémlett, hogy az s7e már tudja :R

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#54771) gabo91


gabo91
aktív tag

Több mint 6 év használat után nyugdíjba vonul szeretett kis telefonom.
2017.04.05-én vásároltam (coral blue), azóta napi használatban van.
Kamera a mai napig irogylésre méltó. Talán a belső tárhely mérete ami már régóta problémás volt, nagyon lassította a telefont a kevés szabad hely.
Kicsit olyan mint egy veterán autó, van modernebb dizájnosabb de nem tudja az ember elengedni.

2282 nap használat után fura megszokni, hogy már más van a zsebemben.
:R
A téma címe nagyon passzol hozzá, tényleg a tökéletesség határán van a telefon.
S23 lett az utód remélém ő is fogja ilyen sokáig bírni.

Használ még valaki s7edge-t?

(#54772) kpityu2 válasza gabo91 (#54771) üzenetére


kpityu2
őstag

Jelen. Tavaly cseréltem benne aksit. A hely már valóban kezd szűkös lenni, meg időnként laggol is. Minap szemeztem egy S21-el, de igazából még nem érzek kényszert a cserére.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#54773) , válasza gabo91 (#54771) üzenetére


,
addikt

Én is azt használok. 3,5 éves a telefon, eddig hibátlan, tökéletesen teszi a dolgát. Mondjuk az akksi az nem olyan, mint új korában sajnos, de hát csodák nincsenek.

(#54774) bandras0226


bandras0226
aktív tag

[Ezen] video alapján megpróbáltam lelketverni a telefonomba. Az Odin utáni újraindításig minden oké.
Utána viszont nem jön be a Twrp hanem egy felborult sárga robot és nincs adat felirat.
Megpróbáltam mégegyszer. Ekkor Odin után a rendszer töltött be mintha semmit nem csináltam volna.

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#54775) gerner1 válasza bandras0226 (#54774) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az Összefoglalóban található 8.0 -ás droid root -olás, nem működik ?

- Milyen droid verzión vagy ?
- Mi az ODIN verziója, amit a készülékeden éppen futó droid verzióhoz használni kívánsz ?

[ Szerkesztve ]

(#54776) bandras0226 válasza gerner1 (#54775) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Azt nem próbáltam. Android 8. Odin 3 v3.14.4

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#54777) bandras0226 válasza bandras0226 (#54776) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Megnéztem a videót. A tag is úgy járt mint én, neki sem jött össze. Valamit himihumizott ott a gombokkal amit kitakart a keze, aztán jó lett. Sajnos azt már nem tudtam lekövetni.

A verziószámok számíthatnak? Nem tudom először csinálom.

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#54778) gerner1 válasza bandras0226 (#54777) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Azért kérdeztem rá az Összefoglalóban szereplőre, mert az elmúlt években, akik az alapján, figyelmesen hajtották végre (az annál/abban elérhető link -eket használva...), azoknak mind sikerült (anno is pont ezért került bele, az egyszerűségén túl ..) . Szóval, ha azzal gond van (időközben megváltozott ismeretlen körülmény / ok / stb miatt..) akkor, az, már nem 'segítség' .

"A verziószámok számíthatnak? Nem tudom először csinálom."
- Abból kiindulva, hogy anno számított droid7 ⇔ droid8 cserélgetésnél (amíg a BL-értéke lehetővé tette..) ... - lehet esélye most is. 8 -ashoz, ODIN v3.13.1 volt az ajánlott, szóval megpróbálhatod azzal is.

A két topikban, voltak többen is, akiknek azért nem sikerült például (az említett-tel, vagy más fel-lelhetővel...), mert nem figyeltek a már szóbakerültekhez kapcsolódó megfelelő verziókra, illetve voltak olyanok is, akik nem a készüléktípusukhoz megfelelőt akarták telepíteni (például, itt sem mindegy, hogy SM-G930F, vagy SM-G935F -hez van valamilyen lényegi komponens...) ...

[ Szerkesztve ]

(#54779) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Sziasztok !

Olyan problémám van , hogy a készüléket bekapcsolom , elindul a telefon, Samsung logo , majd kék háttérrel "no command" hiba jelenik meg. Próbáltam egy gyári firmwaret felrakni a telefonra ami a gép szerint sikerült is(Odin sikeresen megcsinálta). Ugyan az a hiba telepités után mint leirtam az imént. Csatolok egy képet mi történik ha recoveryt próbálom elinditani. Telefon újboli gépre csatlakoztatás esetén "Ismeretlen USB eszköz"ként észleli a telefont a számitógép.

Esetleg találkozott-e valaki hasonlóval ?

Válaszokat előre is köszönöm ha igen.

[ Szerkesztve ]

(#54780) petir válasza SteveJobs (#54779) üzenetére


petir
senior tag

Talán banális kérdés de ugye download módban van a telefon ?

Az első sor miatt kérdem...olyan mintha a recoveryvel lenne baja..

[ Szerkesztve ]

(#54781) gerner1 válasza SteveJobs (#54779) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Hasonlót, eddig, akkor láttam (más topikokban is), amikor nem sikerült egy :
- root & az ahhoz tartozó egyebek,
- root -ból ⇒gyári firmware -re ( & ahhoz közeli állapotra...) visszatérés,
- alaplap hiba (háttértár / RAM degradáció...) .

(#54782) sörét válasza solidarity (#54760) üzenetére


sörét
újonc

Most már én sem fogok gyári(nak kinéző) akkura törekedni, mert az egy éve történt, sikertelen utángyártott akkus eset után (ami nem fért be a helyére) egy random GSM boltból vettem egy gyárinak kinéző akkut, ami mára úgy felpuffadt, hogy 3 mm-re eláll a készülék hátlapja. Tehát 1 év és 1 hónapot bírt, amiből november óta alig volt használva, mert csak készenléten volt az a készülék.

Megyek és veszek egy ilyen Patonát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.