Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3002) Burt1793 válasza Jakesz (#3000) üzenetére


Burt1793
veterán

GoPro-n is lehet állítani, hogy "merre torzítson", az is szoftveres dolog, mivel a lencserendszert nem cseréli ki az átváltás. Gondolom.
Tehát ezen a torzításon simán lehet javítani szerintem.

(#3003) a8l válasza zombinyul (#2998) üzenetére


a8l
aktív tag

Az ügyfélszolgálatos az sügér legtöbbször, elhárítás a fő feladatuk.

(#3004) hemaka válasza Burt1793 (#3002) üzenetére


hemaka
nagyúr

Jaja, egy patchel majd szoftveresen kihúzzák belőle a torzítást.

(#3005) stevve válasza Bossi (#2996) üzenetére


stevve
nagyúr

Igazából az a kérdés, hogy mi a cél ezzel a megkereséssel? Mit vártatok?

Mit tudnak felajánlani? Azt, hogy megnézik. Mi mást lehetne? Hogy jaj, igen, bocsi, máris visszük az újat és bocsi? Ezt elég nagy naivitással sem lehetne elvárni szerintem. Teljesen korrekt supportos válasz... Akinek nem tetszik, az nyugodtan háboroghat, de ez nem a kisbolt, ahol egy 20-assal kevesebbet adtak vissza. :DDD

Egyébként pedig itt a fórumon bármekkora vihar lehet belőle, a samsung nem értesül róla, úgyhogy az is teljesen felesleges évődés, hogy a szemét Samsung nem javítja, ellhallgatja - ha nem jelzitek, akkor vajon honnan tudnák, hogy ez nem csak azt a két felhasználót érinti, aki vette a fáardságot és írt nekik?

Szóval Bossi jól csinálta, jelezte a problémát, a Samsung pedig korrekt módon felajánlotta, hogy megnézik. Nyilván nem az első vonalos support fogja megállapítani a hibát - akkor sem, ha ez nyilvánvaló. Nem ez a dolguk. Ezt szépen le kell papírozni és annak rámondani valamit, akit ezért fizetnek. Erről szól a garancia. Ha javítható, javítják, ha nem, akkor vagy típushibaként lesz elkönyvelve vagy majd megpróbálnak egy firmware update útján trükközni vele, ami viszont nyilván idő.

Lehet a FB-on fröcsögni vagy menni tüntetni vagy macskakővel dobálni, az csak hiszti, amivel sehol nem tudnak sokat kezdeni.

(#3006) #67656192 válasza zombinyul (#2998) üzenetére


#67656192
törölt tag

Mert te nem járkálsz be Samsung topikokba trollkodni mi? :)

[ Szerkesztve ]

(#3007) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten


:D

(#3008) DrJaka


DrJaka
aktív tag

Budapesten tud valaki olyan helyet ahol már kapható normális fólia/üvegfólia?
Az Europarkban, és a Kökiben már van fóliájuk, de még az eladó sem ajánlotta, olyan xar minőségű...

Huawei Mate 20 prO

(#3009) spawn21


spawn21
veterán

Hiába teszem a telefont rezgőbe, vagy némára minden értesítés csörög. :((

iPhone 13p

(#3010) #67656192


#67656192
törölt tag

S7

S6edge

[ Szerkesztve ]

(#3011) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Remélem még 200 hozzászóláson keresztül látom a négyzetrácsos lapokat és vonalakat fotózva... :W

Légyszi... még tegyetek be francia kockás fotót is, ok? :R :(

Értem én, hogy lincshangulat van, de kicsit kezd unalmas lenni. Ahelyett, hogy itt sírtok, írjatok mindannyian a Samsungnak. Megjegyzem, a kamera torzítása engem special hidegen hagy, de megértem, ha van akit zavar... ugyanakkor egymás győzködésén kívül semmi értelme. Ott a gyártó, tessék ott sírni. :P

(#3012) vadászcsiga válasza zombinyul (#2998) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha a G2 torzít akkor a G4 is. Több mint két éve használom de most vettem észre először ahogy a topikban előjött. Nagyon sokat használom, lásd az aláírásomat.

G2

[ Szerkesztve ]

(#3013) stevve válasza spawn21 (#3009) üzenetére


stevve
nagyúr

Nézd át az értesítések menüt, hátha valami úgy maradt.

(#3014) szimike79 válasza vadászcsiga (#3007) üzenetére


szimike79
őstag

Hát nem tudom, de ha le tudnám fényképezni az edge-gel ,akkor biztos hogy egyik sem lenne! :DD

Littlecar: Bakker belefájdult a szemem a két vonalas füzetbe komolyan! :Y Èn látom csak úgy hogy az S6 edge képe hullámosabb vonalakat produkál?? Vagy már csak a szemem jojózik! :))

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#3015) laci0530 válasza szimike79 (#3014) üzenetére


laci0530
senior tag

+1 :D ehh.. de ez legyen a legnagyobb problémánk.

(#3016) szimike79


szimike79
őstag

Alighanem rájöttem a megoldásra!! Mivel az edge képrnyője ívelt, így a Samsungnál úgy gondolták a mèrnökök, hogy akkor már legyenek a képek ís enyhén ívelt hatásúak igazodva a teló dizájnjához! A sima s7-nél azèrt nincs, vagy csak alig mert ott csak a hátlap ívelt! :DDD ;)

SoulSociety: komolyan mondom sírok hallod! :))

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#3017) Vincent-Vega


Vincent-Vega
tag

Úristen!! Ezt a képet most lőttem s7 edge-el. Nagyon durva,jól látható torzitás!

Összehasonlitásképpen csináltam képet a szomszéd másfél milliós fényképezőgépével,jól látható különbség!

Profi hiperszuper fényképezőgép

Galaxy S7 Edge

(#3018) #67656192 válasza Vincent-Vega (#3017) üzenetére


#67656192
törölt tag

:C

(#3019) narobik válasza Vincent-Vega (#3017) üzenetére


narobik
tag

:D :DD :DD :DD

(#3020) Silent77 válasza Vincent-Vega (#3017) üzenetére


Silent77
veterán

Azonnal vidd vissza, ennyire durvát még nem láttam.

:DD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#3021) szimike79 válasza Vincent-Vega (#3017) üzenetére


szimike79
őstag

Akárhogy is nèzem, az Edge képe részletgazdagabb és élesebb, hiába görbébb a kábel! :C

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#3022) glacious


glacious
addikt

Én megnéztem az összes mobilommal és mind torzít kicsit, de egyiknek sincs akkora látószöge, mint az s7 edge-nek.
Ui.: Most már sehol sem érhertő el ahol voltam, jövő hétfőre ígérték, de az kicsit gyanús :)

[ Szerkesztve ]

(#3023) szimike79


szimike79
őstag

Égyébként mi lenne ha a topicgazda megkeresné bogékat hogy nekik mi a véleményük erről a torzítás kérdésről. Ha már egyszer ők a profik ebben. Akár még cikk és teszt is készülhetne belőle.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#3024) a8l válasza stevve (#3005) üzenetére


a8l
aktív tag

Erről értesülni fognak az biztos, ha ez világszerte ilyen. Majd pár millió háborgó mellett már nem mehetnek el szó nélkül. Ahogy nézem másnál nem annyira durva a jelenség mint nálam.
Az üf meg ilyen, az 1M-ós tv esetén is tök normális volt nekik a képen két sötét függőleges csík.
Aztán elsőnek kicserélték a kijelzőt benne(65") miután nem lett jobb, pár nap múlva elvitték és adtak egy csereutlaványt az MM-be ahol vettük, ott volt 3db ilyen tv , a 3. volt jó mindet kibontottuk, ott volt samsungos emberke is, az is meg volt döbbenve hogy a másik kettő is ilyen szar ami a boltban volt orig dobozban és csak egy használható. Azért veszek gyári garis telefont vagy mást mert van hozzá valós garancia, gsm boltinál simán elküldenek bármi bajod van, amig működik az nem hibás.
Nekem az is jó ha lesz megoldás, nem azonnal de lesz és majd akkor kicserélik a kamerát.
Erre a telefonra vártam már egy ideje, nem adom fel könnyen hogy jó legyen.
Kell nekik bőven bizonyíték hogy elismerjék, kell s6 meg mindenféle kép ami nem torz és lehetőleg s7 is ami sokkal jobb, miután ez mind megvan megyek hozzájuk.

(#3025) a8l válasza szimike79 (#3023) üzenetére


a8l
aktív tag

Ez egy nagyon jó ötlet, minnél nagyobb nyilvánosság annál jobb, külföldön is fognak foglalkozni vele, legkésőbb ha majd emiatt nem veszik az s7-eket akkor kijavítják, nem kell rájuk hagyni.

(#3026) Lala6


Lala6
őstag

Na, nekem meg úgy néz ki nem lesz edge telefonom. Előrendeltem a T-nél, de nem lesz már VR-el, így ma törölték a rendelésem. :(
VR nélkül megvehetném, de úgy nem az igazi, meg az ára is ugynannyi, mint előrendeléskor volt. Csöppet csalódott vagyok, hogy hiába vártam 2 hetet.
Most nem igazán tudom mit tegyek, lehet megvárom a mai iphone bejelentést, hátha valami jót hoztak össze az almánál.

(#3027) fluidpwn


fluidpwn
tag

Valakinek hátha segít: Akinek standby módban többet merül az S7-e a kelleténél, az indítson egy factory resetet, nálam ez oldotta meg.

Ui.: Egyébként meg vagyok elégedve bőven a készülékkel, megérte váltani. Hobbim a naptár, négyzetrácsos lap és csempefotózás, emiatt a kamera negatív pont. :(

(#3028) savoo válasza Lala6 (#3026) üzenetére


savoo
addikt

Pedig azt mondták hogy megjelenés után 2 héttel már ingyé fogják adni a telefont... ;]

(#3029) laci0530 válasza Vincent-Vega (#3017) üzenetére


laci0530
senior tag

Ez ütött, jól elkaptad. :D

#3027 fluidpwn: +1 :)

Más: akit esetleg érdekel, a mai 75 MB-os frissítés után is működik a hívásrögzítés, simán a telefonon beszélve és bluetooth-on is (a hívó és a hívott fél hangja is rögzízésre kerül).

[ Szerkesztve ]

(#3030) stevve válasza Vincent-Vega (#3017) üzenetére


stevve
nagyúr

Bakker.... :DDD ;]

Viszont a másik fényképezőgép az asztalt hajlította el :Y

[ Szerkesztve ]

(#3031) Bossi válasza stevve (#3005) üzenetére


Bossi
őstag

Így van jeleztem, válaszoltak kértem a felajánlott szolgáltatást majd kiderül mi lesz...

(#3032) stevve válasza Bossi (#3031) üzenetére


stevve
nagyúr

Remélem, korrektek lesznek. :)

(#3033) Varszegig válasza laci0530 (#3029) üzenetére


Varszegig
veterán

Milyen progival megy a hívásrögzítés?

(#3034) a8l válasza laci0530 (#3029) üzenetére


a8l
aktív tag

Nekem most tölti le ezt a 74.35MB-os frissítést. XEH

(#3035) Loboda válasza Varszegig (#3033) üzenetére


Loboda
senior tag

Pl. ezzel, én ezt használom.

(#3037) Lala6 válasza savoo (#3028) üzenetére


Lala6
őstag

Nincs bajom az árával, csak ígértek hozzá VR-t is, amiből semmi nem lett, nem az én hibámból. Ezért vagyok kicsit csalódott.

(#3038) nuri válasza laci0530 (#3029) üzenetére


nuri
aktív tag

Hívásrögzítés hogyan?

(#3039) laci0530 válasza Varszegig (#3033) üzenetére


laci0530
senior tag

Ezzel az alkalmazással is megy a hívásrögzítés.

(#3040) mtm800 válasza Lala6 (#3037) üzenetére


mtm800
senior tag

Majd később lejjebb megy és jó vétel lesz vr nélkül is :)

(#3041) vadászcsiga válasza Lala6 (#3026) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kénytelen leszel megvenni az s7e-t, Apple nem mutatott be új telefont :)

(#3042) savoo válasza Lala6 (#3037) üzenetére


savoo
addikt

Még az előrendelési "ciklusban" rendelted, és nem kaptál hozzá?

(#3043) savoo válasza vadászcsiga (#3041) üzenetére


savoo
addikt

Dehogynem, az SE-t. :P

(#3044) vadászcsiga válasza savoo (#3043) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na az?! No comment

(#3045) Lala6 válasza vadászcsiga (#3041) üzenetére


Lala6
őstag

Hát igen, épp néztem a "bemutatót" Kicsit összenyomták az i6s-t, de újdonság nem sok benne.

(#3046) Lala6 válasza savoo (#3042) üzenetére


Lala6
őstag

Igen. Amikor rendeltem már nem volt készleten, de azt mondták egészen máig, hogy fog még érkezni belőle, le is tudtam adni a rendelést...

(#3047) MartOOn válasza Lala6 (#3045) üzenetére


MartOOn
addikt

Osszenyomtak? Még ha azt tettek volna... Elokapartak maradék 5s házakat es abba pasziroztak bele a 6s hw-t. Na mindegy. Ez is rekordot fog dönteni. Beeeeebeeee

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3048) savoo válasza MartOOn (#3047) üzenetére


savoo
addikt

és ez miért baj? Aki nem akar tepsit, annak jó lesz.

(#3049) Varszegig válasza laci0530 (#3039) üzenetére


Varszegig
veterán

Köszi mindenkinek.

(#3050) Burt1793 válasza savoo (#3048) üzenetére


Burt1793
veterán

Ha 2 gb ram lesz benne, akkor tényleg időtálló, jó telefon lesz ez az iphone, bár hozzá kell tenni, hogy ekkora előlapra más gyártó 4,2-4,3-as kijelzőt tud fabrikálni. Mindegy talán így bolondbiztosabb leejtés esetén.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.