Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Angel78 válasza beteg (#1400) üzenetére


Angel78
aktív tag

Nem egyszerű ez a színválasztás a fekete elegáns, komolyabb hatást kellt (bennem)
a fehér egy vidámabb légiesebb dolog és nem utolsó sorban a rendeteg tipitapi zsíros lenyomata nem csúfítja annyira

[ Szerkesztve ]

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#1402) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Wi-fi vételi jelerősség rendben van?

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#1403) turika86 válasza Angel78 (#1401) üzenetére


turika86
aktív tag

Én megvárom a silver titanium színt, nem tudja esetleg valaki mikortol lehet hivatalosan is beszerezni?! Bár lehet zúg gsm boltokban hamarosan fellelhető lesz.

"Time is the fire in which we burn"

(#1404) Ornagy válasza 19_OsY_81 (#1402) üzenetére


Ornagy
tag

Igen, tökéletes :)

A győztesek nem várnak a lehetőségre, hanem megteremtik azt!

(#1405) Kasya válasza MartOOn (#1394) üzenetére


Kasya
nagyúr

Most a Black Edition témát használom. Minden fekete, csak az ikonok es a szoveg vilagos. Nagyon szepen olvashato, szemkimelo, es a keret elveszik a kijelzoben :)

(#1391) giorgio : nem hiszem. A Nay nem szokott hulyeseget kitenni az oldalara. Aztan lehet, vegul nem az ezustot rendeltem.

[ Szerkesztve ]

(#1406) w333 válasza Kasya (#1405) üzenetére


w333
félisten

Tényleg ha rásüt a nap a kijelzőre akkor itt is látszik a keret ? :B

Pontosan erről beszélek (vagy ezt már javították) :R

(#1407) Pantal

Nincs, csak akkor ha Odin -al felraksz egy független romot !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1407) Pantal


Pantal
senior tag

Sziasztok. Van lehetőség a telekomnál vásárolt készülék esetében a telekom saját boot animációját, illetve zenéjét kikapcsolni?

(#1408) IamTheDog


IamTheDog
tag

Én a Telekomtól nem tudtam előrendelni, mert hiába nem vettem még soha készüléket tőlük, a tarifahűség miatt a rendszer nem engedi. Szóval személyesen vagy telefonon tudok majd rendelni, ha megjelenik, de ugye a készlethiányokból kiindulva ez nem fog összejönni, illetves a Gear VR-ről is teljesen lemaradok. Szuper ez, tényleg.

(#1409) MartOOn válasza Kasya (#1405) üzenetére


MartOOn
addikt

En a Fantasy Dark nevre hallgato teman vagyok. Itt is fekete minden csak a szovegek feherek. Amoledhez ez illik. Nekem tetszik.

Mas. Beszéljünk az edge szelekrol... Soha ennyi veletlen erintesem nem volt... :( biztos nekem kell szokni a fogasat de egyelore csak a merete es az akksi merete szol az edge mellett sztem. Kezelni tuti jobb a simat. Legtobbszor nem is fals erintessel kuzdok, hanem azzal hogy valahol hozzáér a szélén a kezem a kijelzohoz de ott mondjuk epp nincs semmi tehat eszre se veszem de közben tapiznek mashova de azt meg nem erzekeli mert ugye kozben mashol meg mar reg "nyomva tartom" a kijelzot. Menuben pl tobbszor elofordult már velem nem egész egy nap alatt.
Megint más :
Samsung billentyuzet... Azonnal csere SwiftKey-re...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1410) real99 válasza fogtunder (#1391) üzenetére


real99
csendes tag

Nem volt nekik ezüst. Én is azt akartam rendelni. Csak a 3 színből lehetett mindenhol előrendelni. Így maradt az arany! De sztem nem bántam meg. Ez is szép!

(#1411) w333 válasza MartOOn (#1409) üzenetére


w333
félisten

Akkor igazam volt ... Link :((

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1412) Jano_023 válasza MartOOn (#1409) üzenetére


Jano_023
őstag

Ez a véletlen érintés engem is érdekelne. Annál is előfordul aki tokkal használja? Mennyire jellemző ez?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1413) heidrich


heidrich
senior tag

Többet nem kívánok hozzátenni az Edigitalos storyhoz, csak annyi, hogy hívtak az előbb, hogy 25-ödikén kapnak csak újabb készletet a feketéből, vagyis csak húsvét után tudnák szállítani... mondta van gyögyörű fehér, mondtam kössz nem. no comment.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#1414) dani786


dani786
tag

Végül fehér lesz, mert csak az lesz meg március 20 előtt. Egyben pedig most fájna kifizetni. Azért a notebook.hu-s tapasztalatra kíváncsi leszek.

(#1415) MartOOn válasza Jano_023 (#1412) üzenetére


MartOOn
addikt

Na ez igy engem is érdekel. Mert ha egy jo spigen tokkal pl ez kikuszobolheto vagy jelentősen leredukalhato akkor vennem kell egyet. :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1416) Ákkk válasza Pantal (#1407) üzenetére


Ákkk
addikt

Csak rom cserével.Odinnal felteszel egy függetlenre készült rom verziót.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#1417) ForRedGlory válasza heidrich (#1413) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Vedd meg fehérben és 14 napon belül visszaküldöd... Addig használod, még lehet a végén be fog jönni a fehér is. Aztán meg veszel egy feketét máshol :D Vagy amit akarsz. Rohadjon rájuk a telefon...

[ Szerkesztve ]

(#1418) Jano_023 válasza MartOOn (#1415) üzenetére


Jano_023
őstag

Én spigen tokot veszek rá az tuti. A note 4en is van és jó védelmet ad. Főleg az egykezes kezelésnel lenne ez érdekes.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1419) Vincent-Vega válasza Pantal (#1407) üzenetére


Vincent-Vega
tag

Szerintem nincs,maximum ha rootolod majd a telót,úgy meg ugye ugrik a garitól kezdve a knoxon át minden:)

(#1420) w333 válasza heidrich (#1413) üzenetére


w333
félisten

Akkor vedd más boltból ... Auchan, Euronics, Experience Store, Ipon stb. ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1421) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Jujj, lemegyek hídba az üzemidőtől :Y

21,5 óra akksin, ebből 3 óra 38 perc kijelző és 49%-on áll :DDD (játék nem volt, csak általános használat, telepítgetés, stb).

Nagyon durvát alkotott ezzel a Samsung...

[ Szerkesztve ]

(#1422) dani786 válasza Jano_023 (#1418) üzenetére


dani786
tag

Note 4-re melyik spigen tokot használod? Erre néztél már esetleg, hogy milyet lenne érdemes?

(#1423) Silent77 válasza ForRedGlory (#1421) üzenetére


Silent77
veterán

...és még javulni is fog picit.
Ez jó hír.
Remélem holnap én is megkapom, de eddig semmi hír. :(

dani786: Én note 3-on neo hybrid-et, és azt vettem edgére is.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1424) Száguldo válasza Jano_023 (#1412) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Tokkal nincs ilyen gond nem ér hozzá a tenyered.

(#1425) Jano_023 válasza dani786 (#1422) üzenetére


Jano_023
őstag

Érdemes ezt a videot megnézni: LINK

Én ezt a tokot néztem ki magamnak az S7 edge-hez: LINK

És most ezt használom a Note 4-hez: LINK

Van 3 színben ilyen tokom :D

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1426) fogtunder válasza Kasya (#1405) üzenetére


fogtunder
nagyúr

akkor szürke import, ha ők hozhatták volna, akkor mi is.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1427) ForRedGlory válasza Kasya (#1405) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jó téma :)

Most a Black Marblet tettem fel, bejön az egyszerűsége.

Megkérdeztem a Westendben lévő SES boltot, hogy milyen tokjaik vannak. Van 5 fajta is. Ebből az utolsó 3 tetszik, lehet ma meg is veszem őket. :DDD

- s-view cover
- led view cover
* flip wallet
* clear view cove
* clear cover

[ Szerkesztve ]

(#1428) Mike|SJ| válasza Jano_023 (#1412) üzenetére


Mike|SJ|
csendes újonc

S4 után semmi hátrányt nem érzek. Sőt úgy veszem észre hogy gondoltak a véletlen érintésre, direkt próbáltam jobban ráfogni de akkor is használható volt a másik kézzel a képernyő.

(#1429) Jano_023 válasza Mike|SJ| (#1428) üzenetére


Jano_023
őstag

Akkor neked nincsen rajta gondolom tok.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1430) real99


real99
csendes tag

[link]

És túlélte :DD

(#1431) Pantal válasza Ákkk (#1416) üzenetére


Pantal
senior tag

Az gari vesztéssel jár?

(#1432) dani786 válasza Jano_023 (#1425) üzenetére


dani786
tag

Köszi szépen! :)

(#1433) Varszegig válasza ForRedGlory (#1427) üzenetére


Varszegig
veterán

A led view nem tetszik?

(#1434) ForRedGlory válasza Varszegig (#1433) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem tudtam még eldönteni. Az kb olyan, mint a Flip Wallet, csak 80-as évekbeli ledek villognak rajta :D Amúgy lehet nem rossz, élőben ma megnézem. :)

(#1435) Varszegig válasza ForRedGlory (#1434) üzenetére


Varszegig
veterán

A note4-en láttam olyat egy SES-ben, nekem tetszett. Most így látatlanban a clear view és a led között vacilálnék, de élőben látni kell mindkettőt. Az S6-nál a clear view karcolta a kijelzőt, remélem ezt már megoldották.

(#1436) Mike|SJ| válasza Jano_023 (#1429) üzenetére


Mike|SJ|
csendes újonc

Jah igen, az lemaradt hogy nincs rajt tok és fólia sem.

(#1437) Kasya válasza fogtunder (#1426) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az kizart, mivel teljeserteku garanciat adnak ra. De mondom, a feketet rendeltem elo, igy elkepzelheto hogy az nem volt, viszont erre utalo jelet nem lattam. Eddig barmit rendeltem elo, volt.

Mas:
Akksi:
Reggel 6kor vettem le a toltorol. Mai nap 1ora 30p Waze (javareszt screen off mellett) + vele egyutt Spotify. Napi levelezesek, kis bongeszes es 5 menet Clash Royale (12perc). Egesz nap bevolt nyomva az energiatakarekos mod (jatek alatt is). Vegul osszesen 30 perc telefonalas.

Most ertem haza 75%-os aksival....

Nem volt agyon nyuzva ma, de ez igy belakva nekem eddig tetszik.

Az energiatakarekos mod nem hasznalhato az autoban, mert eleg agressziv. Screen off mellett kilovi a Spotifyt es a Wazet is par perc utan (5p kb).

[ Szerkesztve ]

(#1438) yodamester10


yodamester10
őstag

Én ilyet néztem rá.

[ Szerkesztve ]

(#1439) leslien


leslien
nagyúr

hívtam a Samsung ügyfél.. kérdeztem tőlük h az aksira a szavatosság mennyi idő?! erre mondta h jó kérdés mert lehet 1 év is meg 5 is... jó akkor miért nem lehet 2 amig a készülék is garanciás... vissza hívnak mert a kérdésem jogos!! max ha vki megy a szervizbe 1,5 múlva aksi problémával akkor SZAVATOSSÁG ra kell hivatkozni...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1440) Kasya válasza leslien (#1439) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az akis tudtommal "tartozek", ezert van ra egy ev gari.

(#1441) leslien válasza Kasya (#1440) üzenetére


leslien
nagyúr

Lg nél is tartozék még is 2 év van rá... Ők mondták nekem h ez kell mondani.. szavatosság.. ;) nézzük h fog kibújni ez alól is..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1442) Bossi válasza Kasya (#1344) üzenetére


Bossi
őstag

Nekem is hátul sony elöl isocell

(#1443) Ákkk válasza leslien (#1439) üzenetére


Ákkk
addikt

Az elődnél is 2 év. Én is kérdeztem, mert ami nem kivehető és a készülékbe gyárilag bele van építve az nem tartozék hanem a készülék része.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#1444) Kasya válasza ForRedGlory (#1421) üzenetére


Kasya
nagyúr

Lehet kicsit faradt vagyok, de nehezen ertelmezem az irasod :D
Tehat akkor a Samsung azt mondta, hogy szavatossagra hivatkozva ket ev a garancia az aksira?

Csak mert S6-nal eleg egyertelmuen megmondtak, hogy egy ev a gari ra.

[ Szerkesztve ]

(#1445) Ákkk válasza Kasya (#1444) üzenetére


Ákkk
addikt

Az s6 esetében is 2 év és ezt a samsung mondta.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#1446) Bossi válasza IamTheDog (#1408) üzenetére


Bossi
őstag

A Telekom nagyon érdekes, több napon keresztül nem tudtam megrendelni telefonon, mert azt mondta 3 különböző ügyintéző, hogy csak online lehet...
Nekem az nem felelt meg, mert nem a valós előfizetésemhez tartózó árat hozta ez is vicc... majd talán negyedik alkalommal egy újabb ügyintézővel meg tudtam rendelni és meg is jött tegnap...
Nem értem az egészet bár most örülök, mert itt van a készülék jó áron és Gear VR is jött.

(#1447) Jano_023 válasza Bossi (#1446) üzenetére


Jano_023
őstag

Szia,kb nekem is hasonló problémám van,esetleg privátban leírod a rendelés menetét, mert nekem azt mondták telefonon erre nincsen lehetőség. Köszi

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1448) Angel78 válasza dani786 (#1414) üzenetére


Angel78
aktív tag

Én du 3-körül rendeltem egyet náluk (értelem szerüen függetlent, feketét 32GB)
5 perc múlva jött mail és hívás is hogy pénteken kapnak készletet amiből hétfőn v. kedden át is vehetem és ha akarom élhetek a 0%-os THM-es részlet lehetőséggel is. Pozitív volt a benyomásom

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#1449) MartOOn


MartOOn
addikt

GeaR VR topik olyan halott h az hihetetlen....

Kiprobalta már valaki? Mik a legjobb tartalmak rá? Youtube 360 videokat lehet rajta nezni vagy vmi jopofa játék esetleg?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1450) dani786 válasza Angel78 (#1448) üzenetére


dani786
tag

Érdekes :F
Nekem azt mondták edge-ből csak fehér van és fekete legkorábban március 25-től lesz. A sima S7-ből van mindhárom szín. Te is edge-t rendeltél gondolom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.