Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31101) csaba1203 válasza sajo13 (#31100) üzenetére


csaba1203
addikt

Kipróbáltam és tényleg a portré módot elcseszték valóban... :D

(#31102) KrAt


KrAt
veterán

Bakker, a frissites ota rezeg a billentyuzet tapuzasra DND modban is, ez minden rosszat feledtet velem :D

(#31103) migabi24 válasza KrAt (#31102) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mi az a dnd mód

(#31104) csorbajeno válasza migabi24 (#31103) üzenetére


csorbajeno
veterán

A Ne zavarj üzemmód (Do Not Disturb) :)

(#31105) migabi24 válasza csorbajeno (#31104) üzenetére


migabi24
nagyúr

Köszi, rá nem jöttem volna magamtól :DDD

(#31106) csorbajeno válasza migabi24 (#31105) üzenetére


csorbajeno
veterán

Megesik a legjobbakkal is ;) :R

(#31107) janaman01


janaman01
addikt

Ha igy haladnak a frissitésekkel, elő kell vegyem az s7 edgét...ezt meg eladom még ki nem jön valami normális széria megint :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#31108) KrAt


KrAt
veterán

Smart Coverben van valakinek tapasztalata?

Nem gyari tok (de igy is 5k volt...), ha toltok le appot, akkor az erzekeli, hogy be vagy ki van nyitva, de csak ki tudja kapcsolni a kepernyot.

Van valami mod, hogy elocsalogassam a feature-t? :)

(#31109) szemesi69 válasza KrAt (#31108) üzenetére


szemesi69
addikt

Páromnak gyári okostok van, nem kell hozzá app.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#31110) csorbajeno válasza KrAt (#31108) üzenetére


csorbajeno
veterán

Csak a gyári tokkal fogja érzékelni a nyitás/csukást.

(#31111) dkovizoli válasza KrAt (#31108) üzenetére


dkovizoli
addikt

Van. Gyárit kell venni, mert csak az tudja a többi okosságot.

(#31112) mihail38 válasza janaman01 (#31107) üzenetére


mihail38
aktív tag

Már rég ezt kellett volna tenned, ha nekem ennyi bajom lenne vagy fele ennyi bajom lenne egy telefonnal az maximum 1-2 napot birna a zsembe és két lehetősége lenne vagy eladás vagy a főldön csattanna.
Sok embert nem is értek a mai világban, ha valamivel nem vagyok meg elégedve azon túladok vagy lecserélem és erre milló lehetőségem van.
Én ennyit biztos nem panaszokdnák itt nap mint nap....

(#31113) szilvaspet válasza mihail38 (#31112) üzenetére


szilvaspet
tag

Szerintem ott a gond hogy nem kevesen vagyunk, akik szolgáltatók kínálatából tudnak drágább készülékeket megvenni (részletre). Az ilyen eset nagyon megnehezíti vagy költségessé teszi az eladást/cserélgetést ha ki is derül (nem 1-2 hét alatt) hogy nem volt jó vétel.

(#31114) gabber01 válasza szilvaspet (#31113) üzenetére


gabber01
addikt

Szerintem meg ott az alapvető gond, hogy az ember azért vesz drága, flagship telefont, hogy kompromisszum menten kvalitásokat/teljesítményt kapjon, és joggal elvárható, hogy egy piacvezető cégóriás csúcs szériás telefonja minden tekintetben kifogástalan legyen, de minimum ne maradjon alul más, adott esetben jóval olcsóbb versenytársaival szemben.

Persze értem én mihail álláspontját is, nyilván az a pragmatikus felfogás sokszor célravezetőbb rövid távon.

Én megvagyok a telefonnal, így hogy használtan vettem, mondhatjuk hogy elégedett is vagyok vele. De tisztában vagyok a hibáival is, és hogy bizonyos tekintetben bizony az S9 előtte jobb volt, pláne ha az árát is figyelembe vesszük. De ha teljes áron vettem volna meg, akkor biztos szétba*zott volna az ideg. :D

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#31115) janaman01 válasza mihail38 (#31112) üzenetére


janaman01
addikt

Igen. Van aki elintézi ennyivel, mint akár te hogy megvette 200 ezerért és eladja 100 e ert..csak egy százast buktam....nekem ez sok ( elhiszem hogy neked ez zsebpénz , de nekem nem!l)és ezért bosszant.

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#31116) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok!

Lehet még itthon valahol gyári szilikon tokot venni? Már vagy félórája túrom a webshopokat, de sehol nincs készleten.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31117) Erdei88 válasza janaman01 (#31115) üzenetére


Erdei88
veterán

Rossz topikba írtam :B

[ Szerkesztve ]

(#31118) mihail38 válasza janaman01 (#31115) üzenetére


mihail38
aktív tag

Nem erről van szó, hogy nekem zsebpénz, nyilván nálam is számít 100e, de nincs az a pénz amiért én idegeskedjek egy telefon miatt.....

(#31119) migabi24 válasza mihail38 (#31118) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem a telefon miatt idegeskedik, hanem a kidobott pénz miatt :D

(#31120) mihail38 válasza migabi24 (#31119) üzenetére


mihail38
aktív tag

Ezt nem hiszem, mert sokan mások mint pl: én is, meg vagyok vele elégedve már több mint 2 éve es egy kicsit sem bántam meg hogy meg vettem 345e-ért...

(#31121) szalai112 válasza mihail38 (#31120) üzenetére


szalai112
senior tag

Sziasztok
Nekem S10plus van 1TB/12GB hozzá 1TB sdcard.
Én tárhely miatt vettem 320ezekörül a telcsit.
A garancia 2022 03 jár le, akkut lehet valahogyan garanciálisan cseréltetni?

(#31122) Bjørgersson válasza szalai112 (#31121) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az akkura csak egy ev gari van, ha jol tudom, ugyhogy azt valoszinuleg mar nem fogjak gariban cserelni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31123) szalai112 válasza Bjørgersson (#31122) üzenetére


szalai112
senior tag

Kösszönöm az infót

(#31124) icemad válasza szalai112 (#31121) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha hivatalos szervizben cseréltetsz akkumulátort, akkor az fizetős, viszont a garancia megmarad.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31125) janaman01 válasza mihail38 (#31120) üzenetére


janaman01
addikt

Meddő vita, mert sokan mások meg nincsenek megelégedve vele...
Nincs is ebből semmi baj...a Note3 óta samsungosak voltunk . Nyilván most nem adom el az s10+ még garancia van rá( nem éri meg eladni) de utána már felejtős lesz a samsung..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#31126) Ricardo válasza janaman01 (#31125) üzenetére


Ricardo
félisten

Mit tervezel helyette venni?

(#31127) janaman01 válasza Ricardo (#31126) üzenetére


janaman01
addikt

Lehet elmegyek a xiaomi, iqoo7 stb irányába...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#31128) Ricardo válasza janaman01 (#31127) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem rossz gyártók, de hibák mindenhol vannak.

(#31129) mihail38 válasza Ricardo (#31128) üzenetére


mihail38
aktív tag

+1 Egyetértek!
Mindig vannak elégedetlen emberek....

(#31130) szalai112 válasza icemad (#31124) üzenetére


szalai112
senior tag

Szia
És gondolom az ip68 is megmarad?

(#31131) icemad válasza szalai112 (#31130) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hivatalos samsung szervizben igen. Ha valakinek ez is fontos, akkor érdemes figyelni rá.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31132) janaman01 válasza Ricardo (#31128) üzenetére


janaman01
addikt

Persze ezt nem vitatom. Pl az s7 edgével teljesen elégedett voltam. A mai napig részletgazdagabb képeket videókat csinál kevesebb fényviszonyok mellett, mint a többgenerációs s10+. Igazából nem is maga az s10+ rossz, mert hazudnék ha nem lenne gyorsabb nagyobb tudású, hanem a szoftveres része. Pl egy Gcam alkalmazással egy portré fotót meg lehet csinálni kiválóra( ami nekem már megfelel) akkor a gyárival is meg lehetne...ehelyett egy homályos paca lesz a gcam hoz képest...
A másik pelda: nemrégiben egy utcarészt akartam frissiteni az utcakép googleban...nekikezdtem ugye alkalmazáson belül az s10+ al a gömbpanoráma készitésnek ( mert ugye a fényképezőből kivették)..kb az ötödik próbálkozásra feladtam nert a google térképészei nem fogadták el. Elővettem az s7 edgét simán megcsináltam, átküldtem s10+ ra , feltöltöttem és 2 percre rá már el is fogadták a térkép részlegen....
Ilyen dolgokra irtam hogy az ember nem ezt várná a samsungtól...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#31133) rothfb


rothfb
veterán

Sziasztok. Tudna nekem valaki javasolni, esetleg linkkel megtámogatni egy normális fényképező, kamera appot?
A gyári valami gyalázatos képeket csinál. És nem magával a kamerákkal van a gond.
Előre is köszi a segítséget!

(#31134) gthomma


gthomma
senior tag

Sziasztok ! Csatlakoztam :)
Milyen alkalmazással lehetne nagyjából valós képet kapni az akkumulátor állapotáról ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#31135) janaman01 válasza rothfb (#31133) üzenetére


janaman01
addikt

Próbáltam a firstlight al, gcam al...egyik se jobb mint a gyári. A gcam viszont portré módban kitünő képeket csinál a gyárihoz képest, és az s7 edge élő fokuszhoz képest is, pedig nálam az vitte idáig a pálmát. Szóval aláirom hogy calszeg a kamera jó csak a szoftveres támogatás nem..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#31136) csaba1203 válasza janaman01 (#31135) üzenetére


csaba1203
addikt

Pedig minden frissítésben ott van, hogy javították a kamera teljesítményét...... :D :DD

(#31137) janaman01 válasza csaba1203 (#31136) üzenetére


janaman01
addikt

Igen😃 olvastam....ma olvastam hogy pl A52 kenterbe veri jamera terén az s10 et...hát kivancsi lennék, ha adódik rá alkalmam kipróbálom, vagy bemegyek a medimarktba :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#31138) trebrona válasza janaman01 (#31137) üzenetére


trebrona
nagyúr

https://fototrend.hu/fotok/marka/samsung/termek/galaxy_a52_5g/index.html

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#31139) Ricardo válasza janaman01 (#31137) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez kicsit erős kijelentésnek tűnik :U

[link]

(#31140) janaman01 válasza trebrona (#31138) üzenetére


janaman01
addikt

Ez pl egy kinai coolpad f1 2014 ben....
https://fototrend.hu/foto/janaman01/img_20140810_135552.html

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#31141) Taci válasza Ricardo (#31139) üzenetére


Taci
addikt

Amit nagyon hiányolok ezekből a tesztekből, hogy szinte sose írják oda, milyen SW/FW-verzióval használták a készülékeket. És ez így lutri.

Sajnos a készülék megvásárlásakor nem készültem erre, így nincs "kézzel fogható" összehasonlítási alapom, de nagyon azt látom (ami innentől csak személyes vélemény/tapasztalat), hogy szépen lassan (ill. gyorsan, hisz' még csak kb. 2 éves készülék) rontják lefele a kamera teljesítményét.
Persze, szépen hangzik a changelog-ban, hogy javították a kamera teljesítményét, de az jó eséllyel csak marketing, és hát végülis mi mást mondanának?
Szoftveresen folyamatosan rontjuk le kamerájának teljesítményét/minőségét, hogy ezzel újabb készülék megvásárlására ösztönözzük, azt az érzetet kiváltva Önben, hogy a jelenlegi készüléke már kiöregedett, megérett a cserére?
Érdekes, amikor kijönnek az aktuális csúcsmodellek, mind világmegváltó fícsörökkel és kameraminőséggel van hirdetve. Eltelik 2 év, és már közel nem hozza azt a szintet, amit megjelenéskor.

Persze ez csak egyéni vélemény, lehet, csak az én tapasztalatom ennyire rossz - viszont én sajnos ezt tapasztalom. Nem hiszem, hogy más gyártó máshogy csinálná, szóval igazából nem is tudom, mire válthatna az, aki csak a kamera miatt vesz telefont - én nem ilyen vagyok, szóval csak emiatt nem cserélném. De akkor is szembetűnő (számomra).

(#31142) csorbajeno válasza Taci (#31141) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nekem is hasonló érzéseim vannak. De hát ilyen a piacgazdaság. Mindenhol ez megy sajnos.

(#31143) sajo13 válasza Taci (#31141) üzenetére


sajo13
senior tag

Egyetértek, nekem is úgy tűnik, hogy a kamera szándékosan van mindig egy kicsit butítva, hogy az újabb készülékek felé tereljenek. Persze adnak is, mert beletesznek valami lényegtelen apróságot, ami semmire sem jó pl, AR irka-firka.

És lássuk be, volt kitől tanulni, korábban az Apple lassította be szándékosan a régebbi modelljein a frissítések után a teló teljesítményét, hogy érezze már a kedves user, hogy itt az ideje a váltásnak.

(#31144) csaba1203 válasza sajo13 (#31143) üzenetére


csaba1203
addikt

De van olyan is, hogy a fagyi visszanyal....
Ha annyira lebutítják nem biztos, hogy sokaknak újra Samsung lesz a következő mobiljuk.
A csúcs kategória nem erről kéne szóljon. Ha a középkategóriánál csinálják a kutyát se érdekli de itt 300 ezres kategóriáról beszélgetünk, aminek a teljesítménye jó pár évre elegendő még azért.
Lehet, hogy az A széria szintjére fogják butítani a szoftverüket de, akkor sokan el fognak tőlük pártolni.

(#31145) laci1892 válasza csaba1203 (#31144) üzenetére


laci1892
senior tag

Külön vicc kategória az is... hogy mára már egy rendes(!) Felső kategóriás telefon egy használt rendes kezdő autó árával versenyezik.
És persze tudom hogy a telefonok jobbak mint pár éve... de pl az s21 ultra árát erősen pofátlannak tartom

Csak hogy egy példát mondjak házon belül

(#31146) sajo13 válasza csaba1203 (#31144) üzenetére


sajo13
senior tag

Kevesen fognak elpártolni tőlük, mert nincs nagyon alternatíva: LG megszűnt, félig-meddig a Huawei is Google nélkül, a HTC és Sony vergődik, Motorola, Asus sem nagyon töri magát, van még a Pixel, ami itthon nem érhető el, csak szürkén/feketén és van a kínai vonal (Xiaomi, Realme, stb) ami vagy tetszik vagy nem.

(#31147) gthomma


gthomma
senior tag

Sziasztok. Azt hol kell beállítani hogy egy alkalmazás automatikusan induljon? Ezek szerint annyira béna vagyok hogy sehol nem találom :(

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#31148) csorbajeno válasza gthomma (#31147) üzenetére


csorbajeno
veterán

Mit értesz az alatt, hogy automatikusan induljon? Lehet, hogy a Bixby rutinok kellenek neked.

(#31149) laci1892


laci1892
senior tag

Üdv, gyors kérdésem had legyen tőletek.

A vezetéknélküli Dex-hez pontosan mi szükséges?

Mert hogy van egy tcl tv-m, se nem tudom rá venni hogy csatlakozzon. Előre is köszönöm a segítséget :R

(#31150) Taci válasza laci1892 (#31149) üzenetére


Taci
addikt

Smart TV? A mobil és a tv ugyanarra a hálózatra (WIFI, tv-n esetleg LAN) van csatlakoztatva?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.