Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30701) Talala válasza akooos (#30698) üzenetére


Talala
senior tag

Igen, itt a gondom. Nálam ez a menü ennyiből áll. link

Bármi trükk esetleg, valami extra szolgáltatást bekapcsni? NFC-vel próbáltam.

(#30702) csorbajeno válasza Talala (#30701) üzenetére


csorbajeno
veterán

Gyári a tok, újonnan vetted?

(#30703) Talala válasza csorbajeno (#30702) üzenetére


Talala
senior tag

Talán bb topikban linkelt akciós cucc, edigitaltól. Ujracsomagolt. Lehet gyárilag hibás?

(#30704) dkovizoli válasza Talala (#30701) üzenetére


dkovizoli
addikt

Most hátlap tok vagy gyári led flip tok? Nincs trükk. Nem kell kapcsolgatni semmit.

[ Szerkesztve ]

(#30705) Talala válasza dkovizoli (#30704) üzenetére


Talala
senior tag

Gyári hátlap, ahogy azt írtam is.
link

(#30706) dkovizoli válasza Talala (#30705) üzenetére


dkovizoli
addikt

Csak mert a kép szerint, ha kinyitod a tokot, stb. Ezt ugye nem tudod nyitogatni. :) van ilyenem, de annak nem is ilyen a menüje. Ha hazaérek, felteszem és teszek fel képer. Most a flip tok van fent. Annak hasonló a menüje.

(#30707) Talala válasza dkovizoli (#30706) üzenetére


Talala
senior tag

Igen, ez is furcsa volt. Valószínűleg gyárilag kuka ez a tok. Kb ingyen volt, reklamációt nem éri meg. (1200 pénz).
Csak érdekelt, hogy mi a trükk a dologban.

(#30708) dkovizoli válasza Talala (#30707) üzenetére


dkovizoli
addikt

Azért még ne dobd ki! Ha hazaérek ránézek, hogy milyen menü jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

(#30709) Talala válasza dkovizoli (#30708) üzenetére


Talala
senior tag

Köszi szépen!
Nem akartam. Spigen mellé tartalék szilikon toknak kiváló.
Akooos már linkelte a neten is látható menüt, ami nálam ugyebár hiányos.

[ Szerkesztve ]

(#30710) expander válasza Talala (#30707) üzenetére


expander
senior tag

en is lecsaptam ra multheten, tegnap jott meg, felpattintottam a telefonra, es nekem egybol elougrott a LED-es tok menu

[ Szerkesztve ]

(#30711) Talala válasza expander (#30710) üzenetére


Talala
senior tag

Köszi a visszajelzést! Sajnos nekem már csak az újracsomagolt verzió maradt, biztos nem hiába küldték vissza. Ilyen az én formám :C

(#30712) csorbajeno válasza Talala (#30711) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ezt azért nem hagynám annyiban, kicseréltetném. Attól, hogy akciós, nem jelenti azt, hogy rossznak kell lennie... Kérdezz rá náluk, szerintem :K

(#30713) janaman01 válasza sgeza (#30700) üzenetére


janaman01
addikt

Értem. Köszi. Eddig még nem tapasztaltam pedig vodánál csak a mostani frissités után. Na majd a napokban kiderül ....mellesleg olyan helyen volt ahol , máskor alig alig volt eddig is térerő....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30714) Tityahome


Tityahome
aktív tag

Érdekes azért az akkumulátora ennek a telefonnak. Nem is értem.
S8 plus-ról váltottam és azt vettem észre, hogy míg az S8 plus simán bírta, hogy szinte egész nap navigálok vele (néha bekapcsolt, néha kikapcsolt kijelzővel), addig az S10 1-2 órás navigálás után már elég rendesen le van merülve!
Pedig akkumulátor méretben 100 mAh az eltérés. :U

(#30715) N4ri87 válasza janaman01 (#30699) üzenetére


N4ri87
senior tag

Ez frissítéstől független volt. Én még nem frissítettem, de reggelre ugyanezt tapasztaltam.

C805

(#30716) janaman01 válasza N4ri87 (#30715) üzenetére


janaman01
addikt

Köszi a hasznos infót :R

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30717) dkovizoli válasza Talala (#30709) üzenetére


dkovizoli
addikt

Hogy hogy szilikon tok? Ez egy kemény, műanyag hátlap tok. Nekem van fehér és fekete is. Amikor felrakod , az alkalmazás menüben meg kell, hogy jelenjen egy LED-es tok alkalmazás. Ami így néz ki megnyitás után. nem a beállítások közt, hanem az alaklmazások között.

[ Szerkesztve ]

(#30718) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Sziasztok. Áprilisi frissités után van valami változás AOD terén? Még mindig csak női színű órák vannak vagy lehet már ujra ugy állítani mint android 10 alatt??

[ Szerkesztve ]

(#30719) Talala válasza dkovizoli (#30717) üzenetére


Talala
senior tag

A szilikon tokot értsd jelképesen, nevezzük tartalék toknak.
Az alkalmazási között egyetlen új alkalmazás jelenik meg aminek a telepítését fel is ajánlotta mikor először tettem fel a telefonra a tokot. link
Ezzel viszont csak a tok által "megjelenített" ábrákot tudom testre szabni. link
Ami érdekes, hogy van telepítve az általad említett alkalmazás, de se törölni se megnyitni nem tudom. Csak látszik az alkalmazasok között link

[ Szerkesztve ]

(#30720) dkovizoli válasza Talala (#30719) üzenetére


dkovizoli
addikt

Itt valami nagy katyvasz van. A led ikonszerkesztő a led-es flip tokhoz van. A másik pedig, a hátlap tokhoz, amit vettél. Lehet hibás a tok.

(#30721) Talala válasza dkovizoli (#30720) üzenetére


Talala
senior tag

Többek válasza alapján, én is erre a következtetésre jutottam. Gyári hibás a tok, nem nálam van a hiba. Köszönöm a visszajelzéseket! :R

(#30722) magyar1997


magyar1997
tag

Sziasztok! :D

Hogyan tudok belépni recovery menübe S10+ on? :D A 3 gombos metódus nem megy, csak bekapcsol ugyanúgy, mintha nem is nyomnám :DD

FTTB 1000/300

(#30723) Taci válasza magyar1997 (#30722) üzenetére


Taci
addikt

Kösd gépre USB-n, úgy lesz a legegyszerűbb.

(#30724) janaman01


janaman01
addikt

Az friss galéria alkalmazásban ugye már csak egy egy kis play ikon és egy pause van....elindul a videó de bele se tudok tekerni stb...vagy máshogy is el lehet inditani a felvett videókat?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30725) sgeza válasza janaman01 (#30724) üzenetére


sgeza
veterán

Nyisd meg a videólejátszóban! Ezt a galériából is meg tudod tenni a jobb alsó sarokban a három pöttyre nyomva.

(#30726) sanyijedi válasza janaman01 (#30724) üzenetére


sanyijedi
őstag

alul ahol mozog a videósáv arra rákattintasz és tudod mozgatni

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#30727) Vinczenzo


Vinczenzo
csendes tag

Minap kérdeztelek titeket egy frissítésről, hogy pontosan mit is takar az a program, akkor így nézett ki: [kép]
De azóta sem frissítettem le és már át is szabták a képeit és ha a Samsung tényleg ilyen szöveggel hirdeti, akkor ezek után bár mi lehet :))

[ Szerkesztve ]

(#30728) gyarmatinic


gyarmatinic
tag

Valaki tudna segíteni aki telekomos, hogyan kell intézni a biztosítást? sajnos hiába volt üvegfólia a szélét elkapta a kő a kijelzőnek :(

Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#30729) csorbajeno válasza gyarmatinic (#30728) üzenetére


csorbajeno
veterán

Be kell menned egy Telekom üzletbe és ott az ügyintéző mindent intéz.

(#30730) gyarmatinic válasza csorbajeno (#30729) üzenetére


gyarmatinic
tag

Köszönöm :R
Remélem nem fognak heteket ülni rajta

Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#30731) Lajcsika válasza gyarmatinic (#30730) üzenetére


Lajcsika
tag

Ne menjél sehova, felhívod ezt a számot +36-80 / 30-00-30 és elmondod a káreseményt. Kapsz kárszámot, küldik a futárt a telcsiért, szervíz cseréli amit kell, futár hozza vissza. Boldogság!

(#30732) gyarmatinic válasza Lajcsika (#30731) üzenetére


gyarmatinic
tag

Köszönöm. Remélem nem fognak rajta 2 hetet ülni :)
Addig csak S3 mini lesz :U (Ilyenkor hátlapi fóliát ilyesmit le kell szedni jól gondolom ugye?

Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#30733) GalaxyS9 válasza gyarmatinic (#30732) üzenetére


GalaxyS9
tag

Sajnos azt leszedik mindig. Szívás, hogyha volt egy prémium 10k-s Whitestone Dome rajta...

(#30734) csaba1203


csaba1203
addikt

Sziasztok!
Ha valaki használja navigációra is a telefonját nála működik a fejegységen kimenő hang?
Négy navi is fenn van az S10+-on de mind néma....
A Bluetooth kapcsolat létrejön a Smart Thiks-en látható is és a navigációk beállításaiban is a hangszoró aktív.
Arra gondoltam, hogy a Galaxy Watc-om is a kezemen van és talán 2 eszközt nem tud megkülönböztetni a telefon de tanácstalan vagyok mi a megoldás.

(#30735) gabber01 válasza csaba1203 (#30734) üzenetére


gabber01
addikt

Gondolom fejegységtől is függ, de ezzel én is szívtam anno. Van hang, le is halkítja a zenét ha szövegel a navi. Én Waze-t használok, de csak akkor van hang ha konkrétan BT forráson van a fejegység. Tehát az úgy nem megy, hogy USB, FM rádió vagy mittudomén milyen forrás van bekapcsolva, hiába csatlakozik közben BT-n a teló. Ilyenkor a hanghívás működhet ugyan, mert más protokollt használ az adatátvitelre, de a média már nem. Tehát zenét is csak BT forrásra állíva játszik le, értelemszerűen a telefon navija is hasonlóan.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#30736) sgeza válasza csaba1203 (#30734) üzenetére


sgeza
veterán

Igen, így van, ahogy a kolléga mondja, ha csak simán BT kapcsolaton vagy (vagyis nem Android autón). Egyébként nézd meg, hogy melyik BT eszköz irányába megy a hang, mert csak az egyik fele megy. Illetve azt is nézd meg, hogy a kihangosító esetén a média hang be van-e kapcsolva!
Egyébként egyáltalán nincs hang, vagy nem az autón szólal meg (hanem a készüléken)? Utóbbi esetén a média kapcsoló nincs valószínűleg benyomva, míg előbbi esetén vagy más eszközre megy a hang, vagy - ahogy a kolléga is írja - nincs kiválasztva az autón a BT média, mint bemenet.

Másik lehetőség, ha Android autót használsz, mert ott a navigálás (illetve tulajdonképpen bármelyik alkalmazás) hangja megszólal más hangforrás (rádió, SD kártya, stb.) közben is! Úgy a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#30737) csaba1203 válasza gabber01 (#30735) üzenetére


csaba1203
addikt

Értem megpróbálom a bt forrásra kapcsolva hátha úgy menni fog.
Egyébként az előző A41-es telefonomon droid 9-ig ment úgy is, hogy a rádiót némította a navigáció ha épp mondandója volt.
Droid 10-el jött ez, hogy a kettő nem megy egyszerre pedig jó lenne ha így működne.....
Igen ha hívás érkezik, akkor gyönyörűen lenémítja a rádiót vagy az aktuális médiát.
Azért köszönöm a válaszaitokat! :R

[ Szerkesztve ]

(#30738) janaman01 válasza csaba1203 (#30734) üzenetére


janaman01
addikt

Nálam pl megy a zene a telóról és ha a navi ( google) mondja hogy merre , akkor leveszi a zene hangerejét

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30739) csaba1203 válasza janaman01 (#30738) üzenetére


csaba1203
addikt

Google-t nem használtam navigálásra nem ismerem mennyire hatékony.
Alapbeállításokkal használod?
Fejegységeden is minden alap?

(#30740) migabi24 válasza csaba1203 (#30739) üzenetére


migabi24
nagyúr

Kb a Google maps a legjobb navi :D

(#30741) sgeza válasza migabi24 (#30740) üzenetére


sgeza
veterán

A Waze után! :D

(#30742) sgeza válasza janaman01 (#30738) üzenetére


sgeza
veterán

De azért, mert alapból a BT hangbemenet van kiválasztva, vagy Android autót használsz.
A kollégánál - számomra - még nem derült ki, hogy is használja pontosan.

(#30743) migabi24 válasza sgeza (#30741) üzenetére


migabi24
nagyúr

Az nincs még integrálva?

(#30744) csorbajeno válasza sgeza (#30741) üzenetére


csorbajeno
veterán

A Google felvásárolta a Wazet, sokat fejlődött a Google. Wazet nem használtam soha, de tényleg nagyon korrekt lett a Google navija.

(#30745) sgeza válasza migabi24 (#30743) üzenetére


sgeza
veterán

Nem egészen! Annak ellenére, hogy valóban megvette a Google, folyamatosan az a tapasztalatom, hogy a Waze jobb! Szerintem pontosabban tervez, és az utakon történő változások (átépítés, stb.) sokkal hamarabb láthatók a Waze térképen.
Egyébként a sebességmérőket (rendőri jelenlét, mérés, stb.) nem jelennek meg a Google térképén, csak az egyéb dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#30746) migabi24 válasza sgeza (#30745) üzenetére


migabi24
nagyúr

Köszi, ki fogom próbálni :R

(#30747) gabber01 válasza sgeza (#30745) üzenetére


gabber01
addikt

Legtöbbször Waze-t használom, pont amiatt, mert több mindent jelenít meg. Nem mellesleg kezesebb, fürgébb, ügyesebb.
Viszont többször is megesett, hogy jó pár száz méterrel odébb vitt, mert rosszul tudta a ház számokat, ami a Google Maps-el olyankor minden esetben rendben volt. Ez néha egy kicsit bosszantó, de ennek ellenére Waze a No. 1

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#30748) sgeza válasza migabi24 (#30746) üzenetére


sgeza
veterán

Érdemes! Aztán, ha nem jön be, még mindig ott a Google térkép.

(#30749) melan


melan
senior tag

Nem találom sehogy sem, hogy hol lehet beállítani, hogy csak a számmal rendelkező névjegyek jelenjenek meg a névjegyzékben?

(#30750) sgeza válasza gabber01 (#30747) üzenetére


sgeza
veterán

Egyetértek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.