Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31851) Luigi962


Luigi962
őstag

Sima S10-re jött már valakinek a 733 Megás frissítés? Úgy látom AUT már kint van.
Ez lesz a OneUI 3.1.1

(#31852) sgeza válasza Luigi962 (#31851) üzenetére


sgeza
veterán

Igen, az szerintem ma jelent meg. Valószínűleg napokon belül jön a XEH-re is. (Én már csak ezért kapcsoltam be, hogy frissítsem. :D )

(#31853) bnss válasza Luigi962 (#31851) üzenetére


bnss
veterán

Igen, ma reggel szólt a telefon, hogy jött a frissítés (S10, XEH).

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#31854) mihail38 válasza bnss (#31853) üzenetére


mihail38
aktív tag

Akkor ez ugyan az ami a múlt héten jött az S10 pluszra
733Mb és One ui 3.1.1?

[ Szerkesztve ]

(#31855) Ricardo válasza bnss (#31853) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor lassan talán megérkezik majd a TMH-s S10-ekre is. :U

(#31856) bnss válasza mihail38 (#31854) üzenetére


bnss
veterán

A frissítés 733 MB volt, de a Telefon névjegye - Szoftver adatoknál 3.1-es One UI verziót látok.

Ricardo: az XEH frissítés is jó sokáig tartott, talán a szolgáltató nem füg ülni a kiadáson még napokat.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#31857) KunEmber válasza mentic18 (#31850) üzenetére


KunEmber
senior tag

Eddigi összes Samsungom gyengébb volt üzemidőben mint a körülöttem lévő egyéb csúcskészülékek, de messze az S10+ eddig a legrosszabb. Ettől függetlenül nagyon szeretem, tokeletesen teszi a dolgát, más hibája így két év után sincs.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#31858) merqree válasza bnss (#31856) üzenetére


merqree
őstag

Most tölti le nekem a telefon a XEH frissítést S10-re

(#31859) firka70


firka70
csendes tag

Bocsánat, ha lett volna már:

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s10-s20-note-10-note-20-get-one-ui-3-1-1-updates/

A frissítés valójában a 3.1.1-nek felel meg, annak ellenére, hogy a készülék ezt így nem írja ki.
Az enyém valóban fluidabb és megjelent pár új dolog..., ahogy írják is a cikkben,

[ Szerkesztve ]

(#31860) csaba1203 válasza firka70 (#31859) üzenetére


csaba1203
addikt

Nekem speciel szarabb lett a biometrikus érzékelőm de az arcfelismerés gyorsasága kárpótol cserébe...
Sokkal hosszabb ideig rajt kell hagyjam az ujjam,hogy érzékelje azt.

(#31861) Taci válasza csaba1203 (#31860) üzenetére


Taci
addikt

Próbáld kitörölni a régi ujjlenyomatokat, és újra hozzáadni. Én ezt kb. negyedévente amúgy is megcsinálom, és ajánlott is.

(#31862) mihail38 válasza firka70 (#31859) üzenetére


mihail38
aktív tag

Akkor jól írtam tegnap, hogy a 733Mb frissítés az S10 plusszon már tartalmazza 3.1.1-et?
Vagy ezt még ez után kapja meg?

[ Szerkesztve ]

(#31863) dkovizoli válasza mihail38 (#31862) üzenetére


dkovizoli
addikt

Elméletileg benne vannak bizonyos friss dolgok. Itt nem lesz 3.1.1. Legalábbis én ezt olvastam nemrég.

(#31864) Tujmos


Tujmos
tag

kicsit off a téma, bocsika!
Jelenleg s10 plusom van. Nagyon régóta szúrja a csőröm egy készülék amire tudnék rajzolni. Nem szivesen cserélném ezt a telefont, mert teljesen meg vagyok vele elégedve. Van valaki akinek van mellette más kütyüje, amire lehet firkálni vagy esetleg cserélte le az s10et valamelyik notera?

(#31865) dkovizoli válasza Tujmos (#31864) üzenetére


dkovizoli
addikt

S21u? Páromnak note10 van. Jó készülék, de csak ez miatt cserélni nem biztos, hogy cserélném, bár ha ez mindenképp fontos, akkor az sem rosszabb semmivel.

(#31866) Tujmos válasza dkovizoli (#31865) üzenetére


Tujmos
tag

néztem az s21ultrát is, csak annyit meg most nem szánnék rá, főleg, hogy elégedett vagyok a mostanival, csak egy ceruza hiányzik.. esetleg gondolkoztam még egy s6 lite-on

(#31867) McCsaplak


McCsaplak
tag

Sziasztok!

Most lettem egy S10+ tulajdonosa, és Telekomos TMH-s ROM van a telón.
Ha ezt le szeretném cserélni XEH-s függetlenre, akkor a samfw.com-ról egyszerűen csak letöltöm az elvileg legújabb SM-G975F/XEH/G975FXXUCFUH3 firmware-t ami XEH-s, felrakom ODIN-nal, és kész, ugye?
Nem szeretném téglásítani a telót, de a telekomos szemétre sincs szükségem, ezért tennék fel független firmware-t.

(#31868) csorbajeno válasza McCsaplak (#31867) üzenetére


csorbajeno
veterán

Milyen Telekomos szemétre gondolsz? Minden telekomos alkalmazás törölhető, az egyetlen különbség a 2 ROM-verzió között a frissítés időpontja. Az XEH hamarabb frissül pár nappal. De hogy a konkrét kérdésedre is válaszoljak, egy ilyen ROM-csere után emlékeim szerint DBT-re fog beállni és SIM-resettel tudsz átállni XEH-ra. Sajnos a számkódos átállás már nem játszik, de Karácsony környékén azzal át lehetett váltani.

(#31869) McCsaplak válasza csorbajeno (#31868) üzenetére


McCsaplak
tag

Köszönöm a választ :R , még 1 kérdésem lenne. Hogyan kell a SIM-resetet csinálni? :F

(#31870) sgeza válasza McCsaplak (#31869) üzenetére


sgeza
veterán

A 10+ szerintem átáll XEH-re. Nekem úgy rémlik, hogy csak a sima 10-nél van a BTU probléma.
Viszont nehogy weboldalról töltsd a firmware-t, arra ott van a Friya! Sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

(#31871) zoo8800


zoo8800
veterán

TMH S10-re is tölthető a frissítés.

rip and tear, until it is done

(#31872) Ricardo válasza zoo8800 (#31871) üzenetére


Ricardo
félisten

Köszi.

(#31873) csorbajeno válasza McCsaplak (#31869) üzenetére


csorbajeno
veterán

Azt a telefon csinálja, te nem tudod indukálni.

(#31874) benczeb


benczeb
aktív tag

TMH S10+-ra most reggel érkezett a frissítés.

(#31875) -Ben-


-Ben-
veterán

Sziasztok,

Eladás előtt van valami teendőm a telefonnal? Miképp tudok mindent letörölni róla?

(#31876) h_benjamin válasza -Ben- (#31875) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Gyári visszaállítás.

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#31877) csorbajeno válasza -Ben- (#31875) üzenetére


csorbajeno
veterán

A Beállítások menüből csinalj egy gyári visszaállítást. Kérni fog jelszót, így ki is léptet a telefonon a fiókokból.

(#31878) -Ben-


-Ben-
veterán

Köszönöm! :R

(#31879) HThomas


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

A kameralyuk alatt egy kis íves területen meghaltak a pixelek, teljesen fekete mind, tartalomtól függetlenül. Ilyen hibát látott már valaki? Először azt hittem, a látásommal van valami :)

(#31880) -Ben- válasza HThomas (#31879) üzenetére


-Ben-
veterán

Érdekes. Mikori telefon? Nem volt dobàlva?

(#31881) HThomas válasza -Ben- (#31880) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Lassan két éves... egyszer esett picit, de az már régen volt, és semmi baja nem lett tőle. Azt se tudom pontosan mikor jött elő ez a halott folt, sötét téma mellett annyira nem feltűnő... soha nem láttam még ilyen hibát...

(#31882) -Ben- válasza HThomas (#31881) üzenetére


-Ben-
veterán

Érdekes.... OLED esetében én se találkoztam még ilyennel. Ha garis, vidd el mindenképp.. :K

(#31883) KunEmber


KunEmber
senior tag

Skacok, találkoztatok olyannal, hogy más számot jelez/ír ki a telefon, mint amiről hívnak? Vodafone-os SIM és hív 'A' ember a hozzátartozó 'A' számról de egy ismeretlen 'X' számot ír ki a telefon. Tegnap ez szintet lépett ráadásul, 'B' ember írt smst 'B' számról, de 'Z' számot írt ki a telefon. Az Smsre válaszolva (tehát a 'Z' számra visszaküldve) viszont a 'Z' ismeretlen szám tulajdonosa és az eredeti 'B' SMS küldője is megkapta a választ. Ez mi lehet, életemben nem hallottam ilyenről. Elég ciki volt, egy ismeretlen néni hívott, hogy miért küldtük el neki az SMS-t.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#31884) csorbajeno válasza KunEmber (#31883) üzenetére


csorbajeno
veterán

Hasonlóak a számok? Nem lehet, hogy ugyanazt a számot adta ki több szolgáltató, majd számhordozás történt és ugyanannál a szolgáltatónál kvázi 2-szer van ugyanaz a szám. Ilyen nem lehet?

[ Szerkesztve ]

(#31885) Oldman2 válasza csorbajeno (#31884) üzenetére


Oldman2
veterán

Számhordozástól nem lesz 2 hasonló szám ugyanaz...

az eredendően Vodás 706056322 és az eredetileg T-s 306056322

ugyanez a szám marad bármelyik másik szolgáltatóhoz kerül.

(#31886) KunEmber válasza csorbajeno (#31884) üzenetére


KunEmber
senior tag

Nem tudom sajnos, életemben nem találkoztam még ilyennel. Az biztos, hogy több telefon, több üzenetalkalmazása is produkálta ezt (Samsung Üzenetek és G Messages). Ma megy a szám tulajdonosa a Vodafone-ba megkérdezni, hogy mi lehet, csak írtam nektek előtte, hátha el tudunk indulni bármin is.

Másik fórumban annyit mondtak, hogy azért az igen aggályos adatvédelmi szempontból is, hogy az egy számra visszaküldött SMS két különböző számra érkezik meg.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#31887) DaDa válasza KunEmber (#31883) üzenetére


DaDa
senior tag

Próbáld meg, hogy ha ki van kapcsolva a "hívóazonosító és spam védelem" akkor is rossz-e. Lehet az kavar be. Bár ha kikapcsolod nem jelzi majd ha spam jön de egy próbát megér.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#31888) bnss


bnss
veterán

Megérkezett a szeptemberi frissítés OTA-n S10-re (XEH).

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#31889) Ricardo válasza bnss (#31888) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez gyors volt

(#31890) dkovizoli válasza bnss (#31888) üzenetére


dkovizoli
addikt

Zsír. S10+ DBT még semmi.

[ Szerkesztve ]

(#31891) mihail38 válasza dkovizoli (#31890) üzenetére


mihail38
aktív tag

A jó munkához idő kell! :DDD
Tudom a rosszhoz még több...

(#31892) mihail38 válasza dkovizoli (#31890) üzenetére


mihail38
aktív tag

Már meg is érkezett S10+ ra is 138,05Mb (XEH) :K
Lehet tölteni!

[ Szerkesztve ]

(#31893) dkovizoli válasza mihail38 (#31892) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ja, most dobta nekem is DBT-re. Kösz.

(#31894) vyce21


vyce21
tag

Sziasztok.

Pár hete érkezett egy 7xx mb-os frissítés (független telekom).
Azóta érdekes dolgokat művel a telefon 10+

Pl: írás közben (most is) fogja magát és random, magától lecsukja a billentyűzetett. Youtube (vanced) közben lerakja kis ablakba a videót. Böngészőben néztem videót a videó asszisztensel azt is random lerakja kisablakos módba, de ha simán teljes képernyősre teszem akkor is kicsire ugrik (indavido).
TvGO közben újra tölti a videót mintha bufferelne de még sem :Y
Samsung gyári videó lejátszó közben pedig egy pillanatra megakad.
Meg még tudnám sorolni :W

Más találkozott már ilyennel? A mostani frissítésel lehet valami, vagy valami vírus, vagy kezdi megadni magát a telefon? :Y
Másfél éves egyébként, soha semmi baj nem volt eddig vele.

Előre is köszönöm a válaszokat :)

[ Szerkesztve ]

(#31895) kispal87 válasza vyce21 (#31894) üzenetére


kispal87
aktív tag

Én ilyenre tolnék egy factory resetet.

(#31896) sgeza válasza vyce21 (#31894) üzenetére


sgeza
veterán

Én előbb egy cache törlést és alkalmazások optimalizálását nyomnék a recoveryből.

(#31897) dkovizoli válasza vyce21 (#31894) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én is cache törléssel kezdeném. Illetve az eszközkarbantartót futtatnám. Ha utána is, akkor egy malwarekereső programot. Ha még mindig rossz, akkor factory reset. Esetleg odinnal egy tiszta telepítés. És semmit nem allítanék vissza mentésből, kivéve fotók, névjegyek, mail-ek. Ha ezek sem segítenek , akkor szerviz, hiszen garis még.

[ Szerkesztve ]

(#31898) MikeWazowski válasza sgeza (#31896) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Utóbbit hogyan?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#31899) sgeza válasza MikeWazowski (#31898) üzenetére


sgeza
veterán

Recoveryben az utolsó menüpont.

(#31900) csorbajeno válasza sgeza (#31899) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ezt jó tudni, azt hittem, hogy a menüben lévőre gondoltál. A Recoveryt én csak Odin-hoz használom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.