Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30751) csorbajeno válasza melan (#30749) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ezt hol próbáĺtad beállítani? A Névjegyek "app"-ban nem tudod ezt beállítani, csak a Telefon "app"-ban. Ott a Névjegyzék fület választva, jobb középen 3 pötty. Azon belül Egyéb hívásbeállítások és ott az első menüpontként fogod megtalálni.

(#30752) melan válasza csorbajeno (#30751) üzenetére


melan
senior tag

Ahhh köszönöm :R

(#30753) laci1892 válasza vohanyi (#30676) üzenetére


laci1892
senior tag

Telekomon jött valakinek?

(#30754) migabi24 válasza laci1892 (#30753) üzenetére


migabi24
nagyúr

Addig még van 1 hét :DDD

(#30755) GalaxyS9


GalaxyS9
tag

Hali!
Nektek van Vodafone VoLTE? Újratelepíttem Odinnal a telót, de nem írja fent sem a VoLTE-t, sem a Wifi-hívást a Vodás kártyámhoz. A külföldi szlovák SIM 2 simán megy Wifi-híváson. Csc így néz ki. XEH XEH ORX TMH így sorban. T-Mobilos volt a teló, de XEH lett rárakva.

(#30756) sgeza válasza GalaxyS9 (#30755) üzenetére


sgeza
veterán

Tudtommal WiFi hívás még nincs a Vodafone-nál, de könnyen lehet, hogy rosszul tudom. VoLTE viszont kellene, hogy legyen, amennyiben be van kapcsolva, és persze aktuálisan van 4G lefedettség azon a helyen, ahol éppen nézed!

(#30757) weiss válasza GalaxyS9 (#30755) üzenetére


weiss
addikt

Vodánál van VoLTE ikon? Mert pl. T-nél nincs, csak szervizmenüből tudod, hogy VoLTE hívást csinálsz. IMS-en regelve vagy?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#30758) sgeza válasza weiss (#30757) üzenetére


sgeza
veterán

Van. De egyébként ROM függő, nem szolgáltató. A telekomos romban nincs kijelezve. A függetlenben igen!

[ Szerkesztve ]

(#30759) weiss válasza sgeza (#30758) üzenetére


weiss
addikt

Furi, mert nekem független romos S10e-m van, és nincs VoLTE ikon. De csak T-s SIM-mel tudtam kipróbálni.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#30760) sgeza válasza weiss (#30759) üzenetére


sgeza
veterán

Nincs ikon, de van VoLTE szolgáltatás? Tuti?

(#30761) weiss válasza sgeza (#30760) üzenetére


weiss
addikt

Igen, szervizmenüben látszódik. *#0011#*

[ Szerkesztve ]

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#30762) sgeza válasza weiss (#30761) üzenetére


sgeza
veterán

Ott melyik mutatja ezt? Mert szerintem az csak magára az LTE kapcsolatra vonatkozik. Vagy tévedek?

(#30763) weiss válasza sgeza (#30762) üzenetére


weiss
addikt

Hívás közben, ha LTE-t mutat, akkor VoLTE-n vagy.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#30764) sgeza válasza weiss (#30763) üzenetére


sgeza
veterán

Nem feltétlen, mert a VoLTE külön kapcsolható.

(#30765) weiss válasza sgeza (#30764) üzenetére


weiss
addikt

Ezt nem teljesen értem, kifejtenéd.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#30766) sgeza válasza weiss (#30765) üzenetére


sgeza
veterán

Az LTE a kapcsolat, a VoLTE pedig a voice over LTE.
Közben azon gondolkodom, hogy ha kikapcsolod a VoLTE-t, akkor híváskor átmegy 3G-re, tehát abban az esetben valóban nem látod az LTE jelzést, így csak akkor látod, amikor nem vagy hívásban.
Így valóban arra utal, hogy megy vagy éppen nem megy a VoLTE.

[ Szerkesztve ]

(#30767) pappkarcsi


pappkarcsi
senior tag

Sziasztok!
Van megoldás hívásrögzítőre Android 11 alatt S10+on? Olvasgattam neten, de konkrétan nem találtam olyan megoldást, ami jó lenne. Ti használtok, tudtok valamit? Fizetős is érdekel természetesen.
Köszönöm :R

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#30768) DaDa válasza pappkarcsi (#30767) üzenetére


DaDa
senior tag

Én a Cube ACR-t használom, ráadásul az ingyenes verziót és teljesen rendben működik, megfelelő hangminőséggel. Próbáld ki aztán meglátod.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#30769) FireFox1996 válasza pappkarcsi (#30767) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

SkvAlex call recorder. Több éve használom, S10pluson is tökéletesen működik.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#30770) szilvaspet válasza DaDa (#30768) üzenetére


szilvaspet
tag

Azt esetleg le tudod írni, hogy a Cube beállításaiban a telefonfelvétel hangforrása nálad mire van állítva? link
Az egyébként általános, hogy a bluetooth kapcsolaton érkező hangot ezek egyike sem rögzíti?

[ Szerkesztve ]

(#30771) sgeza válasza szilvaspet (#30770) üzenetére


sgeza
veterán

Nincs natív felvétel az EU-ban a GDPR miatt.
Ezért szoktak egyesek más régióra (például izraeli - ILO) váltani.

[ Szerkesztve ]

(#30772) pappkarcsi válasza DaDa (#30768) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Köszönöm. Kipróbálom!

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#30773) DaDa válasza szilvaspet (#30770) üzenetére


DaDa
senior tag

Nálam "voce recognition (software) - re van.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#30774) dkovizoli válasza szilvaspet (#30770) üzenetére


dkovizoli
addikt

Sokan használjuk a galaxy store-os acr-t. Az is tűrhetően rögzít. Ellenben a Bluetooth-os hívásokat saját tapasztalat alapján is csak a natív, beépített rögzítő rögzíti. Amihez viszont a már említett más régiós csc kell.

(#30775) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Feltettem a Android 11-et, és első ami zavar, hogy vezeték nélküli töltés lassabb lett, mint Android 10-nél volt. Más is ezt tapasztalja, van erre vmi megoldás? (Menüben már engedélyezve van a vezezék nélküli töltés + gyors töltés)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#30776) VD válasza FireFox1996 (#30775) üzenetére


VD
őstag

Még kalibrálja az akkumulátort. Első 3-4 töltésnél jobban merült és a töltési idő is hosszabb volt. Aztán beáll majd a régire.

(#30777) FireFox1996 válasza VD (#30776) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

:R

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#30778) harry3 válasza FireFox1996 (#30777) üzenetére


harry3
őstag

A OneUI 3.1-gyel a Samsung korlátozta a vezeték nélküli gyors töltést, úgy, hogy az csak a jóváhagyott töltőkkel működik. Ha "nem kompatibilis", akkor nem működik a gyorstöltés.

(#30779) GalaxyS9


GalaxyS9
tag

Sziasztok!
Nektek is szaggatósabb a portré videó a kamera alkalmazásban?

(#30780) VD válasza harry3 (#30778) üzenetére


VD
őstag

Ez eddig is szabvány volt. Ami nem tudta a megfelelő qc szabványt, azzal eddig sem ment a gyorstöltés.

(#30781) GalaxyS9 válasza VD (#30780) üzenetére


GalaxyS9
tag

Én eredeti Samsungot használok, de botrányos hangokat ad ki magából töltés alatt, és akkor is ha nincs rajta semmi. A szerviz szerint ez normális jelenség. Csak a Samsung töltőknél tapasztaltam ezt.

(#30782) migabi24 válasza GalaxyS9 (#30781) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem a legolcsóbb samsung pad van, de ha bármi hangja lenne repülne az tuti, egyébként hibátlanul teszi a dolgát :D

(#30783) GalaxyS9 válasza migabi24 (#30782) üzenetére


GalaxyS9
tag

Milyen típus?

(#30784) migabi24 válasza GalaxyS9 (#30783) üzenetére


migabi24
nagyúr

(#30785) GalaxyS9 válasza migabi24 (#30784) üzenetére


GalaxyS9
tag

Igen, ezt ismerem, használtam régebben. Ez hangtalan. Sajnos 2 újabb van nálam most, azok mind elektromágneses zajokat ad ki magából. (Nem a ventilátor zaja.)

(#30786) migabi24 válasza GalaxyS9 (#30785) üzenetére


migabi24
nagyúr

Hát ez elég szomorú :Y

(#30787) laci1892


laci1892
senior tag

Boccs az offért, de van telekomos kolléga itt, aki már megkapta az áprilisi biztonsági frissítést? :F

(#30788) degec


degec
senior tag

Segítene lécci valaki pls.. gyári töltőfejem van, gyári kábelt vettem a helyi gsm-be de lassan tölt csak telefon, ki is írja hogy nem oké a kábel, milyen kábel kell hozzá pontos típusra ami megfelelő lenne, helyi gsm boltba sima nylon zacsiba léteznek a kábelek, ezért kéne a pontos típus ami a kábelre is feliratozva van talán.....gondolom..Köszönöm szépen..

(#30789) laci1892 válasza degec (#30788) üzenetére


laci1892
senior tag

Eredeti kábel a legjobb. Több szempontból is.

Pl. Én használom a Samsung dex-et, számomra megmagyarázhatatlan okokból kifolyólag, nem csak a gyári fej, de a gyári kábel is szükséges hozzá. Kicsit drágább, de megéri.

(#30790) FireFox1996 válasza laci1892 (#30789) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Szintén csak eredeti kábel!
Sokszor szívom azzal, hogy más kábellel kötöm a pc-vel, de állandóan problémáskodik, de eredetivel sosem volt gond.

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#30791) Taci válasza degec (#30788) üzenetére


Taci
addikt

Esetleg nézd meg, nem piszkos vagy eltömődött-e az USB port. Simán el tudom képzelni, hogy esetleg amiatt nem tud elég töltést felvenni, és emiatt jelenik meg az üzenet is, hogy nem gyári a kábel.
Világíts bele egy másik telefon vakujával, és látni fogod az alján, hogy nem-e gyülemlett fel a piszok, ami miatt nem megy be rendesen a kábel csatlakozója. Ha piszkos, valami finom(abb) tárggyal próbáld kitisztítani, ne karcold, ne sértsd fel. Én fa fogpiszkálóval szoktam, de nagyon óvatosan.

(#30792) fanci


fanci
tag

Sziasztok!
A véleménytek szeretném kérni. Lehetőségem lenne jutányos áron megvásárolni egy 2 éves s10+ telefont. Kicsit utána olvasva az világos számomra hogy ez a készülék tudásban, teljesitmyben, kamerában(ez fontos szempont számomra) még mindig veri a mai középkategória nagyrészét. Ami érdekelne az az hogy műszakilag mennyire megbízható ez a telefon? Milyen ismert tipushibákra, meghibásodásokra lehet számítani ennél a tipusnál? Egyszóval tudom e még 1-2 évig használni különösebb problémák nélkül?

(#30793) dkovizoli válasza fanci (#30792) üzenetére


dkovizoli
addikt

Szerintem megveheted nyugodtan. Ezért nem adom el én sem az s10+-omat, mert marhajó készülék.

(#30794) janaman01


janaman01
addikt

Sziasztok. S7 edgénél volt egy olyan funkció hogy szelektiv fókusz. Azaz ha egy közeli tárgyat fotóztam akkor ugye a háttér homályos lett , visszanézve a galériában tudtam módositani utólag a fókuszt a háttérre, avagy mindenre ..a háttérre és a közeli tárgyra is.. ezt s10+ ba meg lehet oldani? Hogy a közeli is és a háttér is éles legyen?

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30795) VD


VD
őstag

Na. Az aksi megadta magát. A 2 év gyorstöltés megtette a hatását.
Cseréltetett már valaki? Hova érdemes vinni, ahol normálisan megcsinálják, gyári alkatrésszel és megmarad az IP védetség is a csere után.

(#30796) gabber01 válasza janaman01 (#30794) üzenetére


gabber01
addikt

A11-ben portré módnak hívják. Előtte meg talán élő fókusz volt azt hiszem.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#30797) laci1892 válasza VD (#30795) üzenetére


laci1892
senior tag

Smartclinic

(#30798) janaman01 válasza gabber01 (#30796) üzenetére


janaman01
addikt

Köszi. Igen a portré módban valóban lehet, azzal csak az a gond hogy ha bekapocsolom akkor egyböl zummol 2x en...és a minőség rovására megy sajnos

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30799) gabber01 válasza janaman01 (#30798) üzenetére


gabber01
addikt

Lehet választani hogy a fő vagy a zoom kamerát akarod használni. Alapból valóban a zoom kamerával nyílik meg, de csak rá kell bökni fő kamera jelére és voilá.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#30800) janaman01 válasza gabber01 (#30799) üzenetére


janaman01
addikt

Köszi megnézem

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.