Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31551) icemad válasza n0is3es (#31550) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tmh btu-ra áll át, ez teljesen normális. Hogy miért, az egy jó kérdés. Itt a fórumon már elég sokszor előjött ez a téma.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31552) n0is3es válasza icemad (#31551) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Okés, akkor így maradt :)

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#31553) csaba1203 válasza bombibmw (#31544) üzenetére


csaba1203
addikt

Akksi plusz a munkadíj.

(#31554) S@c@


S@c@
őstag

Az uj frissitessel kb mennyi SOT tud egy s10es atlagos hasznalattal? Nincs jatek.

(#31555) Taci


Taci
addikt

Sziasztok!
Tegnap lettem rá figyelmes, hogy ha töltöm a telefont (akár gépre dugva USB-n, akár normál töltés adapterrel), a kijelző nagyon-nagyon érzéketlen. Nagyon nehezen érzékeli az érintéseket, szinte erővel kell nyomnom, hogy működjön.
De ha lehúzom a kábelt, egyből újra tökéletes...
S10+, XEH, júliusi frissítéssel.
Nem a gyári kábellel töltöm, így most meg kell keresnem, hogy kipróbáljam más kábelekkel is. De nagyon fura...
Ti tapasztaltatok már ilyet? :F
Köszi.

Frissítés:
Közben kipróbáltam másik kábellel, gond nélkül, tökéletesen működik... Fura, hogy egy kábel képes ilyen problémát okozni.

[ Szerkesztve ]

(#31556) Taci válasza Taci (#31555) üzenetére


Taci
addikt

És máris visszakoznom is kell: ha gépre dugom, csak akkor hülyül meg... Mindegyik kábellel jó, ha adapterrel töltöm, de mindegyik kábellel kb. használhatatlan, ha a gépem USB portján keresztül van csatlakoztatva. :F Próbáltam a gép más USB portján is, illetve másik gépen is, ugyanaz a hiba.

Sosem csinált eddig ilyet. Ez valami szoftveres dolog lenne? Mert a hardverrel (telefon portja, kijelzője, illetve a kábelek is tökéletesen működnek) nincs gond, csak akkor, ha gépre van kötve.

Nem értem. :F

Előzmény annyi - bár nem hiszem, hogy releváns lenne -, hogy két és fél hétig most csak adapterrel (gyári) töltöttem (gyorstöltés), gépre nem is volt kötve.

(#31557) hanti válasza Taci (#31556) üzenetére


hanti
senior tag

Az nem merült fel benned, hogy esetleg a Windows a ludas?

(#31558) weiss válasza Taci (#31555) üzenetére


weiss
addikt

Nem jó a földelése annak a kábelnek.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#31559) grafnet válasza weiss (#31558) üzenetére


grafnet
veterán

Qi töltőn is vannak részek, amik érzéketlenek.

Ott semmi sincs földelve...

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#31560) Taci válasza hanti (#31557) üzenetére


Taci
addikt

Írtam, hogy több gépen is próbáltam, és ezeken a gépeken töltöttem korábban is (céges + saját).

@weiss: Próbáltam a gyárival és 2 nem gyárival is, ugyanaz az eredmény.

(#31561) Taci válasza Taci (#31560) üzenetére


Taci
addikt

Na jó, ez így nagyon fura, még furább, mint eddig...

Nem a kábellel, és nem is a töltés módjával van a gond... hanem azzal, hogy fekszik-e a telefon vagy a kezemben van...
Amikor gépre kötve néztem, az asztalon feküdt. Amikor a falba dugva adapterrel, akkor ültem és a kezemben.

De most az asztalon fekszik, már nem töltöm, és nem működik úgy, mint kéne. Aztán felemelem, és semmi baja nincs...

Rossz jel...

Reggel kikapcsoltam az auto forgatást, mert zavart. Ez most eszembe jutott, visszakapcsoltam, de nem változtatott semmin.

Mit nézzek még meg? (09.25-ig garanciás még)

[ Szerkesztve ]

(#31562) sgeza válasza Taci (#31561) üzenetére


sgeza
veterán

Ilyet én is láttam már. Valószínűleg a táp irányából jön át valami zaj, ami nem tetszik az érintő panelnek.
Azt próbáld ki, hogy laptopra dugod, de az ne legyen bedugva a tápba, csak akksiról menjen! Ha így nem jelentkezik a probléma, akkor táp zaj gond van. Ha így is jelentkezik, akkor talán inkább szerviz!
De azért előtte tisztítsd ki a csatlakozód, nehogy kontakthiba okozza!
Ha van power bankod, akkor azzal is megnézheted még, hogy fennáll-e a jelenség!

[ Szerkesztve ]

(#31563) Taci válasza sgeza (#31562) üzenetére


Taci
addikt

Töltés nélkül, ha simán az asztalon vagy az ágyon van, akkor is ezt csinálja. Csak kézben tartva működik jól. Erősen szervizgyanús. :(

(#31564) S@c@


S@c@
őstag

S10-hez hol érdemes még fóliát venni, illetve mi javasolt?

(#31565) sgeza válasza Taci (#31563) üzenetére


sgeza
veterán

Van rajta tok?

(#31566) fanci válasza S@c@ (#31564) üzenetére


fanci
tag

Ajánlották itt a firstphone-os, géppel kivágott fóliát. Felrakattam a legolcsóbbat 2500-ért próbaképp. Szépen fekszik az s10+ on, hátlap tokot nem zavarja, újjlenyomat működik. A képminőséget viszont gyalázatosan lerontja, ahányszor ránézek szeretném azonnal letépni róla. :W Szóval olyat inkább ne! :(

(#31567) ferenck válasza fanci (#31566) üzenetére


ferenck
senior tag

Én uv. ragasztós üveget vettem rá. Ez volt eddig az első ilyenem, eddig mindig fóliáztam. Elsőre sikerült felrakni, olyan mintha nem is lenne rajta és üresen a képernyőt tapiznám. Oleofób réteg is van rajta, ujjlenyomat olvasó is rendben, tokbarát. Itt írtam róla korábban: #30635 Majdnem 4 hónapja rajta van, olyan mint amikor felraktam rá. Ezentúl csak ilyeneket fogok használni, hacsak nem lesz divat újra az egyenes képernyő. :)

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#31568) fanci válasza ferenck (#31567) üzenetére


fanci
tag

Köszönöm ki fogom próbálni bár nem találtam meg máshol csak az általad linkelt boltban.

(#31569) Isaac76


Isaac76
tag

Az lenne a kérdésem,hogy a zárolt képernyőn be lehet állítani egy max 15s hosszú kisvideót...
na most ez a samunak az extrája vagy android alap funkció?
Jártam már oda-vissza úgy ,hogy azt hittem samsung vs android feature , hátha valaki tud válaszolni :R köszi

(#31570) Taci válasza sgeza (#31565) üzenetére


Taci
addikt

Igen, direkt levettem, nem változott.
Viszont még egy furcsaság: csak az asztalom egy pontján csinálja, máshol nem. A monitorom alatt, a gépem mellett.
Mi zavarhatja be azon a ponton, hogy meghülyül a kijelző? A pin kódot sem tudom beírni, alig érzékel.

(#31571) S@c@


S@c@
őstag

Sziasztok! Vettem egy garanciális s10et hasznaltan, de sajnos az aksi nagyon merül. :( meg csak pár napja laktam be. Gariban ezt hogy cserélik vagy mit érdemes mondani?

(#31572) icemad válasza S@c@ (#31571) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Magyarországon 1 év garancia van az aksira. Ha abban még benne vagy, akkor csak simán cseréltesd.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31573) S@c@ válasza icemad (#31572) üzenetére


S@c@
őstag

Azon tul van. 1 ev par honap.

(#31574) Lootolok válasza S@c@ (#31571) üzenetére


Lootolok
tag

Alapból ilyen sz@r akku.
Mennyit bír, milyen hadználattal?

(#31575) icemad válasza S@c@ (#31573) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hivatalos samsung szervizben fizetős csere van, akkor a garancia megmarad, és az új aksira is kapsz. (talán egy évet, de ebben nem vagyok biztos) A pontos árát sem tudom, telefonban érdemes megkérdezni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31576) csaba1203 válasza Lootolok (#31574) üzenetére


csaba1203
addikt

Újonnan sem volt valami acélos az üzemidejük de ha egy 2 éves akku van benne például az már kaphatott hideget meleget.....

(#31577) S@c@ válasza csaba1203 (#31576) üzenetére


S@c@
őstag

De itt sokan irtak,h tud 4-5 SOT-ot. Annyi mar eleg lenne. Gariban nem tudok semmit alkotni h csereljek?

(#31578) csaba1203 válasza S@c@ (#31577) üzenetére


csaba1203
addikt

Ez a 4-5 óra SOT sok mindennek a függvénye és számtalanszor leírták már, hogy csak bizonyos körülmények közt szokott meglenni....
A valóság inkább a 4 felé közelít jobban.

(#31579) S@c@ válasza csaba1203 (#31578) üzenetére


S@c@
őstag

Vadi uj akunal? Mert ez inkabb 3 max sztem. Meg tanulja a szokasaim most.

(#31580) proly01


proly01
őstag

Sziasztok! Tegnap sikeresen leejtettem a telefont S10 és betörtem a kijelzőt. Az LCD vagy amoled vagy mi van benne is sérült mert megfolyt a kijelző. Van esetleg itt fórumon aki tud segíteni a javításban? Vagy akit tudtok ajánlani. Azt lehet tudni samsungban mennyiért cserélnek?
Nagyon köszönöm! :R

....Pr:)ly....

(#31581) szilvaspet válasza proly01 (#31580) üzenetére


szilvaspet
tag

Hivatalos szerviz árai:
link

[ Szerkesztve ]

(#31582) grafnet válasza szilvaspet (#31581) üzenetére


grafnet
veterán

:Y :Y :Y
95e a kijelző csere?!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#31583) Taci válasza Taci (#31570) üzenetére


Taci
addikt

Az öcsém telefonjával is ugyanezt csinálja mindkét gép, minden kábel, és töltés nélkül simán az asztalra fektetve is meghülyül a kijelző.

Tudnátok egy topikot ajánlani, ahol tudnának segíteni, hogy mit-mivel-hogyan kellene mérni, mit nézni, ellenőrizni? Most már nem túl jó érzés így itt ülni, hogy a telefonokat valami így bezavarja, ki tudja, velem mit csinál... (bár ezen rontani már... :DDD )

(#31584) csaba1203 válasza grafnet (#31582) üzenetére


csaba1203
addikt

Igen egy mobilnak ez a legdrágább összetevője...

(#31585) grafnet válasza csaba1203 (#31584) üzenetére


grafnet
veterán

Hát, ebben nem értünk egyet, de nyilván minden attól függ, mi minden elektronikát pakolnak egy kijelző mellé.
Jó lenne, azt hinni, hogy még mindig az alaplap a legdrágább összetevő.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#31586) csaba1203 válasza grafnet (#31585) üzenetére


csaba1203
addikt

Igazad van megnéztem én is kíváncsiságból...
Sajnos a való világban sokkal nagyobb az esélye egy törött kijelzőnek, mint egy megkotlott alaplapnak.
Ezeknek a javítási tételéből már használtat is vehetsz ha kifogod akár garival is.

(#31587) S@c@ válasza S@c@ (#31579) üzenetére


S@c@
őstag

Na a SOT az 3-4 óra között van átlagos használattal, 1 nap megvan. Ettől talán az s21 volt jobb nekem csak.

[ Szerkesztve ]

(#31588) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Kb egy hónapja lett linkelve, hogy volt akkor akciós UAG tok. Rendeltem, ma meg is érkezett végre. Klassz, minőségi darab. Ami ront az élményen, hogy a 15$ árra csupán 2600ft vámot kellett fizetni. :Y egy kicsit sokallom.

[ Szerkesztve ]

(#31589) kispal87 válasza dkovizoli (#31588) üzenetére


kispal87
aktív tag

Nem csak a termék vételára számít, a posta díját is beleszámolják sajna ha jól tévedek.

(#31590) dkovizoli válasza kispal87 (#31589) üzenetére


dkovizoli
addikt

Meg a születési évemet is. :DD

(#31591) sgeza válasza kispal87 (#31589) üzenetére


sgeza
veterán

A postai díj elkerülhető, ha magad intézed a vámmal kapcsolatos adminisztrációt. De más kérdés, hogy megéri-e, mert emlékeim szerint az nem nagy tétel benne. Egy ilyen összegnél talán néhány száz Ft. Persze lehet, hogy rosszul tudom/emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#31592) sgeza válasza dkovizoli (#31588) üzenetére


sgeza
veterán

Biztos vagy benne, hogy annyi? Mi alapján került megállapításra? Ez soknak tűnik, nem kellene ennyinek lennie még a postai kezelési költséggel sem. Szerintem. Feltéve, hogy a posta valóban csak néhány száz Ft-ot számol fel.

[ Szerkesztve ]

(#31593) dkovizoli válasza sgeza (#31592) üzenetére


dkovizoli
addikt

Persze, hogy biztos vagyok benne, hiszen ki kellett fizetnem. A legrosszabb az, hogy csak átvételkor derült ki. Amúgy így is jó az ár még, de.mi a helyzet ha valami drágább dolgot rendel az emberfia? Még szerencse, hogy tetszik a tok :) legyen 10-15 %, de 60??!

[ Szerkesztve ]

(#31594) sgeza válasza dkovizoli (#31593) üzenetére


sgeza
veterán

Hát mindenesetre érdekes.

(#31595) weiss válasza sgeza (#31591) üzenetére


weiss
addikt

Nem kerülhető el, sőt, akkor még több. Ha a posta hozza ki, akkor mindenképp fizetsz.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#31596) sgeza válasza weiss (#31595) üzenetére


sgeza
veterán

Dehogy! Ha a vám ügyintézéssel járó adminisztrációt magad akarod végezni, van erre a navnak és a postának is oldala. Akkor nincs erre vonatkozó kezelési költség. Nézz utána!

[ Szerkesztve ]

(#31597) csorbajeno válasza dkovizoli (#31593) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ezzel azt akarják elérni, hogy ne tudd sokkal a helyi piaci ár alatt megszerezni az adott terméket. Ha összeszámolod, akkor így az eredeti magyar ár kb. 80%-áért vetted meg.

[ Szerkesztve ]

(#31598) weiss válasza sgeza (#31596) üzenetére


weiss
addikt

Egy hónapja erről szól az aliexpress topik, hogy ha magadnak vámolod, és posta hozza ki, akkor az 799 Ft. Itt a legalsó, e-vámos sor.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#31599) trebrona válasza weiss (#31598) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igen, hogy romoljon meg az összes befőttjük! :(((

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#31600) sgeza


sgeza
veterán

Ha valaki kérdezne még személy szerint tőlem S10 témában, az gyorsan tegye meg, mert hamarosan továbbállok innen! :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.