Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30301) karicsek válasza Taci (#30300) üzenetére


karicsek
aktív tag

De nem jön elő választási lehetőség. Csak simán készít egy képet.
Bocs már működik. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#30302) karldergroße


karldergroße
senior tag

Bár már csak tartalék-, cégeskártyás és (a Jack miatt) zenehallgatós telefonom lett az S10+, mert vettem egy zenfone7pro-t, (ami egyébként remek telefon), de nekem is feltűnő, hogy mennyivel rosszabb 3.1-en az üzemidő.

[ Szerkesztve ]

(#30303) Luigi962 válasza karicsek (#30301) üzenetére


Luigi962
őstag

Ott van jobb oldalt a kis körben az állítása/Blur,big circle,spin,zoom,color point.

(#30304) Gerzsi


Gerzsi
tag

Telekomra megjött a februári frissítés!

(#30305) s.Oliv3r


s.Oliv3r
senior tag

Másnak is normálisan működik az éjszakai kamera mód? Vagy csak én vagyok olyan kiváltságos, hogy semmi baj nincs vele?! :D Fényképeztem vele kint is, bent is, ha nagyon sötét van eltart egy darabig amíg összerakja a képet, de a végeredmény tök jó lesz, mindig.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#30306) mihail38 válasza s.Oliv3r (#30305) üzenetére


mihail38
aktív tag

Nem vagy egyedűl és ez nem csak a te kiváltságod! :DDD
A végeredmény nálam is és sokan másoknal is " tök jó lesz" :)

(#30307) rothfb válasza s.Oliv3r (#30305) üzenetére


rothfb
veterán

S10+-ra már napokkal ezelőtt.
Ahogy nézem a márciusit, a 3.1-es OneUI-val meg egyáltalán nem biztos, hogy telepíteni fogom egyből. Ha Telekomra is megjelenik. Ez az akkuprobléma zavaró lenne. Ki fogok várni.

(#30308) Micsurin válasza karldergroße (#30302) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ne aggódj gondolt egyet a héten a telefon nulla új app mellett és hírtelen 3.0 alatt is behalt az akkuidő. :DD

1nap és 2,5 óra SOT, szánalmas.... :DDD :W
Semmit nem raktam fel, egy hete kb mintha behalt volna az akku, zene is keszívja kb 2,5 óra alatt. :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30309) sutiand


sutiand
tag

Sziasztok!

S10+ független, legutóbbi frissítés óta(A11, OUI3.1) a fényképezőgép beállítás menüben nem találom sem a fényképező, sem a videó felbontás állítási lehetőségét. Csináltam fényképező alap visszaállítást is, de semmi.
Valami ötlet esetleg?
Köszi

(#30310) sgeza válasza sutiand (#30309) üzenetére


sgeza
veterán

Az eddig sem volt, csak a képarányt lehetett állítani, ami az ahhoz kapcsolódó felbontásváltozást hozta magával. Ez most kikerült a fő kamera képernyőre. Ott van felül kis ikonként.

[ Szerkesztve ]

(#30311) sutiand válasza sgeza (#30310) üzenetére


sutiand
tag

Máshogy fogalmazok: Uhd, fhd, stb. beállítása videó felvételnél, állóképnél pedig azt hogy hány megapixeles legyen az elkészített kép.

(#30312) csorbajeno válasza sutiand (#30311) üzenetére


csorbajeno
veterán

De erre válaszolt neked. :) A képeknél a képaránnyal tudod változtatni a felbontást. És mindkét esetben kikerült a kamera kezdő képernyőjére. Fekvő nézetben bal oldalt van a varázsló ikon mellett ;)

(#30313) sgeza válasza sutiand (#30311) üzenetére


sgeza
veterán

Tudom, hogy mit kérdeztél, arra válaszoltam. Megnézted, amit írtam? (Mármint a kamera alkalmazásban, nem magára az írásra gondoltam.)

[ Szerkesztve ]

(#30314) karicsek válasza Luigi962 (#30303) üzenetére


karicsek
aktív tag

Köszi.

(#30315) sutiand válasza sgeza (#30313) üzenetére


sutiand
tag

Kösz,i megtaláltam.

(#30316) janaman01 válasza sutiand (#30315) üzenetére


janaman01
addikt

Én még mindig azt mondom annó a note3 meghaladta a korát infra benne ..rengeteg feature volt benne..pl zenehallgatás zárt kepernyőnél ráztál egyet a telón már lépett a következő zenére...ezeket miért nem lehetett továbbvinni...pedig a note 3 korszakom nem mostanában volt...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30317) dabgergo


dabgergo
őstag

Nemrég álltam át sajnos kényszerből a Samsung Cloud-ról a OneDrive-os megoldásra S10+on.
Nem lenne ez baj, de hiába van beállítva h wifin és mobilneten is menjen a szinkron, nem azonnali egyáltalán sőt... Nektek is megbízhatatlan?

Másik h ha szeretném gyári állapotba visszaállítani a mobilt majd minden fontosat visszatenni rá h tiszta lappal kezdjek, mivel tudnék minden lementeni majd a restorehoz használni?

(#30318) Taci válasza dabgergo (#30317) üzenetére


Taci
addikt

mivel tudnék minden lementeni majd a restorehoz használni?
Én erre a Samsung Smart Switch programot használom Windows alatt:
https://www.samsung.com/hu/support/smart-switch/

(#30319) sgeza válasza dabgergo (#30317) üzenetére


sgeza
veterán

Az alkalmazások adatait csak a Google biztonsági mentése menti. Minden mást a tárhelyről pedig egyszerűen másolj le!

(#30320) dabgergo


dabgergo
őstag

Szuper, köszönöm mindkettőtöknek!!

(#30321) jano_77


jano_77
nagyúr

Pár hete időnként ilyen lesz a kijelzőm illetve kikapcsolt kijelzőnél is látható ez a felső fekete sáv! Szerintetek mitől lehet ez, haldoklik a kijelző?
Tapasztalt már esetleg ilyet vki?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#30322) AnonymusX válasza jano_77 (#30321) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Ha a kijelző haldokolna, akkor a képernyőmentésen nem látszódna a fekete sáv. Ez valami szoftveres hiba lesz. Nem telepítettél valamit fel?

[ Szerkesztve ]

(#30323) sgeza válasza jano_77 (#30321) üzenetére


sgeza
veterán

Ugye nem screenshottal akarod bemutatni a lehetséges fizikai meghibásodást!??

(#30324) jano_77 válasza AnonymusX (#30322) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem telepítettem semmit csak az éppen aktuális frissítést. Mióta meg van a telefon, ugyan azok a programok, appok vannak fent és eddig semmi gond nem volt vele. Mint jeleztem, kikapcsolt kijelző mellett is látható ez a fekete sáv. Akkor mi lehet? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#30325) AnonymusX válasza jano_77 (#30324) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Mivel a képernyőmentésen is látszik, a hiba nem a kijelzőben keresendő szerintem. Ha szoftveres, akkor egy gyári visszaállítás megjavíthatja, de ha egyéb hardveres (pl. a grafikus egységből már szarul jön a kép), akkor előbbi sem fog rajta segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#30326) jano_77 válasza AnonymusX (#30325) üzenetére


jano_77
nagyúr

Otthon csinálok majd egy visszaállítást és bízom benne, hogy megoldja. engem csak amiatt kezdett zavarni, mert kikapcsolt kijelző esetén is látható ez a felső sötétebb sáv. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#30327) jano_77 válasza jano_77 (#30326) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mielőtt megcsinálom a gyári visszaállítást, mivel, hogy érdemes mentést készíteni a jelenlegi beállításokról, appokról, hogy utána vissza tudjam tenni, ne kelljen újra mindent egyesével beállítani? :F Simán adatok mentése Google Drive-ra vagy Smart Switch-el egy külső tárolóra? :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#30328) AnonymusX válasza jano_77 (#30327) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Pár sorral fentebb tárgyalták éppen. Ha az alkalmazások adatai is kellenek neked, akkor Google biztonsági mentést is készíts más mentésen felül (pl. SmartSwitch), ugyanis a SmartSwitch ezeket nem menti le.

Én a SmartSwitchet szoktam használni, az alkalmazások adatait nem bánom.

[ Szerkesztve ]

(#30329) csorbajeno válasza AnonymusX (#30325) üzenetére


csorbajeno
veterán

Hol, mit kell nezni, mert én nem látom. :F Ha kikapcsolva is látszik, akkor nem lehet az, hogy navigáltál, vagy más okból nagy hő vagy ütés érte és a kijelző elvált az üvegtől?

(#30330) csorbajeno válasza jano_77 (#30327) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ha ez szoftveres hiba, akkor a beállítások mentéset es visszaállításat felejtsd el. Ha a beállításokat is visszaállítod, akkor jó eséllyel a hiba forrását is visszaállítod.

(#30331) Taci válasza csorbajeno (#30330) üzenetére


Taci
addikt

Igen, valóban, ez egy nagyon jó gondolat.

Bár attól még lehet menteni azokat is, max először nem raksz vissza semmit, megnézed az alap rendszeren, hogy minden rendben van-e. Ha igen, elindítod a visszaállítást a Smart Switch-ből. Megnézed ismét, hogy rendben van-e minden. Ha igen, akkor visszarakod a Google biztonsági mentés adatait is, aztán újból megnézed. Ha esetleg ezután újra előjönne a gond, akkor valamelyik app/beállítás lesz a ludas. Akkor csinálsz újra egy gyári visszaállítást, de már csak a Smart Switch-ből állítod vissza az appokat, a Google-ből történő visszaállítást pedig kihagyod.

[ Szerkesztve ]

(#30332) AnonymusX válasza csorbajeno (#30329) üzenetére


AnonymusX
senior tag

A linkelt kép felső része tök fekete. Látszik, hogy az időjárás app kis képei is ketté vannak vágva.

[ Szerkesztve ]

(#30333) jano_77 válasza AnonymusX (#30332) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szívesen lefotóznám a sötét zárolt kijelzőt is, de ezt max otthon fogom tudni megcsinálni. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#30334) csorbajeno válasza AnonymusX (#30332) üzenetére


csorbajeno
veterán

:R :R :R

Mostmár latom, nem tűnt fel magamtól. Köszi

(#30335) janaman01 válasza dabgergo (#30317) üzenetére


janaman01
addikt

Akkumulátor beállitásokban adjál neki engedélyt háttérbeni használatra..nekem a google fotóknak le volt tiltva és nem szinkronizálta fel a képeket csak mikor megnyitottam az alkalmazást

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30336) apollo12


apollo12
veterán

Heló kijelzőm 80 százaléka elfeketedett hogy tudnám ki menteni a névjegyzéket :) ? note 10+ lenne szó

(#30337) janaman01


janaman01
addikt

Ez ma már a második feketedési panasz...érdekes ...vajon frissités utáni mindkettő avagy kijelző probléma lesz?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30338) AnonymusX válasza apollo12 (#30336) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Hát megpróbálhatod PC-re (vagy közvetlen monitorra ha van megfelelő kábeled) rákötni és a Dex módot elindítani, hogy abban mit látsz.

Névjegyzék mentésére bőven megfelelő a smartswitch. PC-re telepítve le tudod menteni PC-re az adatokat a telefonról.

[ Szerkesztve ]

(#30339) tibbike01 válasza apollo12 (#30336) üzenetére


tibbike01
őstag

Hol tároltad a névjeket? Google account? Samsung Account? Simkártya? Telefon belső memóriája? ;]

(#30340) KrAt válasza apollo12 (#30336) üzenetére


KrAt
veterán

Pár hozzászólással feljebb pedig a kijelző alja ép, a kettőből pont kijön egy egész... :D :(

(#30341) akooos válasza janaman01 (#30337) üzenetére


akooos
veterán

De az egyik egy screenshot, tehát szoftveres probléma, a másiknál nem tudjuk, hogy screenshoton is látszódna-e. Szerintem a Noteon nem is világít a képernyő alsó része, de ebből a képből nem lehet megállapítani.

(#30342) jano_77 válasza akooos (#30341) üzenetére


jano_77
nagyúr

nekem a legutolsó frissítést követően jelentkezett ez a gond, előtte nem volt. :(
One UI: 3.1
Android: 11
Rendszer frissítés: 2021.02.01.
Szolgáltatói szoftververzió: SAOMC_SM-G975F_OXM_XEH_RR_0005 XEH/XEH
Android bizt. javítási szintje: 2021.03.01.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#30343) csorbajeno válasza apollo12 (#30336) üzenetére


csorbajeno
veterán

DeX-en keresztül meg tudod oldani, ha van kábeled TV-hez vagy PC-hez. És alternatíva lehet a SmartSwitch is, de a legtutibb az lenne, ha a teljes névjegyzékedet felszinkronizálnád Google-fiókba.

(#30344) janaman01 válasza KrAt (#30340) üzenetére


janaman01
addikt

:F :C :Y

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30345) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Sziasztok,

Most már nekem is folyamatosan reklamál a telefon hogy csere 3.1 UI-ra. Nagyon úgy látom hogy vannak még gondok azért és nem érdemes cserélni a 3.0ról. Jól látom?
Másik kérdés, hogy ha cserélek, akkor mivel tudom a teljes mentést egy reset előtt megcsinálni, többen javasolták itt korábban a Google drive mentést, azzal tudok minden progit és adatát menteni?

Köszi!

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#30346) csorbajeno válasza EAndrew (#30345) üzenetére


csorbajeno
veterán

Teljes mentést szinte semmi sem ad, de a google-be történő mentés áll a legközelebb hozzá. Én a nevjegyeket a google-fiókba szinkronizálom, a fotók mennek a Google fotókba, a telefon beállításai a Samsung cloudba, de a fotókról és fontos fájlokról csinálok mentést pendrivera, mielőtt resetelek. Így biztosan megmarad minden, ami kell

(#30347) Markizmark válasza sgeza (#30323) üzenetére


Markizmark
addikt

A fizikai meghibásodás látszódna screenshoton? :D

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#30348) sgeza válasza Markizmark (#30347) üzenetére


sgeza
veterán

Hát ez az.

(#30349) laci1892


laci1892
senior tag

Más téma, pusztán érdeklődés szintjén.... de valamelyikőtök használja a bixby routinest?

Van tapasztalat?

:R

(#30350) dancsuri válasza csorbajeno (#30343) üzenetére


dancsuri
veterán

Ha Dexet elérné, gondolom akkor a névjegyzéket is.

költekezz, hogy más is költekezhessen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.