Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30601) maxika2004


maxika2004
őstag

még egy kérdésem lenne

: ha független a telcsi akkor is le tudják tiltani ?

:R :R :R

(#30602) trebrona válasza maxika2004 (#30601) üzenetére


trebrona
nagyúr

Le. Amit nézel, telekomos.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#30603) sgeza válasza maxika2004 (#30601) üzenetére


sgeza
veterán

Le. Attól még lehet független, hogy valaki szolgáltatónál veszi mondjuk részletre, és utána nem fizeti.

(#30604) maxika2004 válasza sgeza (#30603) üzenetére


maxika2004
őstag

és a szolgéltatókat meg lehet kérdezni, a telefonrol imei szám alapján ? hogy tehermentes - E ?
megmondják nekem pl telefonon?

:R

(#30605) Tamas77 válasza Tamas77 (#30600) üzenetére


Tamas77
csendes tag

úgy néz ki sikerült megoldani

(#30606) csaba1203 válasza Tamas77 (#30605) üzenetére


csaba1203
addikt

Engem is érdekelne a Poveramp csinálja nálam ugyanezt minden restart után....

(#30607) tibbike01 válasza sgeza (#30603) üzenetére


tibbike01
őstag

De csak az 1sim slotot tiltják le, mert csak arról az IMEI-ről van tudomása a szolgáltatónak. :C a másik IMEI az marad szabadon. Annyi, hogy így bukod a duál sim vagy a plusz sd kártya lehetőséget.

(#30608) istvan47 válasza tibbike01 (#30607) üzenetére


istvan47
senior tag

Tévedsz :Y tudomása van a másik IMEI-röl is és tiltani is tudja, mivel 1 készülék.

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#30609) sgeza válasza maxika2004 (#30604) üzenetére


sgeza
veterán

Ezt nem tudom sajnos, sosem kellett még ennek utánajárnom.
De úgy rémlik, olvasgatva ezzel kapcsolatos írásokat, hogy nem túl rugalmas a szolgáltató ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

(#30610) sub71 válasza istvan47 (#30608) üzenetére


sub71
aktív tag

Nem vagyok biztos benne, de szerintem az S10-en nem tudják tiltani a 2. simet, mivel nem tudják a második IMEI számot! Itt van 2 kép, amin látszik, hogy míg az S10-nél csak az egyik, az S20-nál már mindkét IMEI szám szerepel a dobozon, tehát annál már tudnák tiltani mindkettőt. Biztos van itt olyan, aki ebben dolgozik, majd ő megmondja a tutit...

[ Szerkesztve ]

(#30611) tibbike01 válasza istvan47 (#30608) üzenetére


tibbike01
őstag

Évekig használtam tiltott S10-et a 2-ik sim slottal. :K A szerződésen is csak 1 IMEI van. A telefon dobozán is. A 2-ik IMEI csak úgy tudható meg, hogy bekapcsolod a telefon és megnézed...azt meg nem fogja megcsinálni egyik szolgáltató sem. S20-nál már másképp van.

[ Szerkesztve ]

(#30612) istvan47 válasza tibbike01 (#30611) üzenetére


istvan47
senior tag

ok :C ott a pont! :R

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#30613) pruzsi


pruzsi
őstag

Ufff ,milyen gyakran frissít időt a telo mert még mindig nem állt át a rendes időre :)) így rossz időben is ébresztett....

(#30614) sgeza válasza pruzsi (#30613) üzenetére


sgeza
veterán

Akkor ki van kapcsolva az automata idő.

(#30615) csorbajeno válasza maxika2004 (#30604) üzenetére


csorbajeno
veterán

Szerintem ezzel kapcsolatos infókat nem adhatnak ki idegennek mar csak a GDPR miatt sem.

(#30616) csorbajeno válasza tibbike01 (#30607) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nem igaz. Nekem az S9, S10 es S21 is úgy lett véve, hogy mindkét IMEI-ről tud a Telekom. Csak az IMEI1 alapján keszül a szerződés, de ha vegigbogarászod a papíromat, akkor bennük van mindkettő. Ettől függetlenül meg lehet, hogy csak az 1. slotot tiltják le.

(#30617) pruzsi válasza sgeza (#30614) üzenetére


pruzsi
őstag

be van :D

(#30618) Lajcsika válasza csorbajeno (#30616) üzenetére


Lajcsika
tag

Megnéztem az About phone menüben és ott van mindkét slot IMEI száma.

(#30619) sgeza válasza Lajcsika (#30618) üzenetére


sgeza
veterán

Ezt senki nem vitatja szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#30620) Balázs*


Balázs*
csendes tag

Sziasztok!

Ha egy bluetoothos egér csatlakoztatva van a készülékhez, akkor rendszeresen megszakad az internetkapcsolat, mobilhálózat sincs néha.
Másnál is fordult esetleg elő ilyen probléma?

Samsung Galaxy S10+ 8/512

(#30621) Bucinudli91


Bucinudli91
csendes újonc

Sziasztok!
Olyan problémával találtam magam szembe, hogy a videókat nem tudom lejátszani számítógépen, mert ugrál, szaggat, megáll a kép. 4k és HEVC van beállítva, mindig is így volt. 2020.11.19-én amit felvettem tökéletesen megy. 2020.11.24-én készült videó katasztrófa. Telefonon megy, de sz.gépen nem. Mivel lehet gond? Én nem állítottam semmit. Volt valami frissítés, ami tönkre tehetett valamit? Belső memóriába van mentve a videó, és a samsung saját kamera appját használom.

(#30622) wayne1


wayne1
senior tag

Hali
Szerettem volna kipróbálni a Samsung Global Goalst. A töltőképernyőt be tudtam kapcsolni, de ha a zárolt képernyőre is szeretném aktiválni akkor hiába állítanám be a beállításokban folymatosan kikapcsolja magát ahogy rákkatintok. Mi lehet a megoldás?

(#30623) laci1892


laci1892
senior tag

Srácok egy kérdésem lenne, a Samsung dex létezik hogy, csak a Samsung töltővel működne? Mármint a dex station / Pad.

Elveszett a Samsung töltőfejem, és próbáltam pótolni egy Huawei töltőfejjel. Nem igazán működött.

(#30624) Taci válasza Bucinudli91 (#30621) üzenetére


Taci
addikt

Mivel próbálod lejátszani? Nekem pont a hétvégén volt ilyen problémám, és úgy tudtam megoldani, hogy ki kellett kapcsolnom a hardveres gyorsítást a VLC-ben.
Próbáld meg te is:
VLC --> Eszközök | Beállítások | Bemenet / kodekek / Hardveresen gyorsított dekódolás: Letiltás

(#30625) csorbajeno válasza laci1892 (#30623) üzenetére


csorbajeno
veterán

Létezik :K Ezen én is meg voltam lepődve. Olyan másik Samsung töltőfejed, ami tud gyorstöltést, olyanod nincs? Azzal minddel mennie kell.

(#30626) Bucinudli91 válasza Taci (#30624) üzenetére


Bucinudli91
csendes újonc

Ez segített. Köszi! :R

(#30628) Descartes96


Descartes96
újonc

Sziasztok!

A minap találkoztam egy jó árú használt S10+ hírdetéssel és megvettem. Most S9+ mellet probálgatóm.
A kamerra többnyire jobb, de S9-en a színek melegebbek és így sokkal jobb hatást keltenek.

Az S10 plusszomnak nagyon rossz a kijelző színkalibrációja. A fehér barnásabb a szüke meg zöldesebb mint az S9-en.
Az S10 csak bekapcsolt szemkimélővel közelití meg élénkségben. Hiába probálgatóm egyéniben vissza venni a zöld vagy/és kék színeket nem lesz jobb.
Tudtok valamit javasolni a kijelső kalibrácóval kapcsolatba? Esetleg a készülék lehet hibás?

A másik kérdésem:
Az S9 pluszra nagyon jó üvegfóliákat tudtam venni ebay-en.
Az S10 pluszra is szeretnék csak nem tudom mennyire fog utána müködni az ujjlenyomat olvasó.
Tudnátok tanácsot adni, milyen (edzet-üveg)fólia volna jó?

A fogássa, kijelzője és üveg fólázhatóság miatt egyenlőre az S9+ szimpatikusabb. A kettőt összehasonlítva mi a véleményetek?
Most úgy vagyok vele, hogy az S10+ megy a háztól....

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#30629) mihail38 válasza Descartes96 (#30628) üzenetére


mihail38
aktív tag

Úgy látom már eldöntötted ezt a kérdést, ha ilyen rosszak az első benyomások akkor túl kell adni rajta mert később még jobban fog idegesíteni, ha elsőre kűlsőre sem tetszett meg akkor később sem fog ez az én tapasztalatom....

[ Szerkesztve ]

(#30630) Descartes96 válasza mihail38 (#30629) üzenetére


Descartes96
újonc

Lehet megtudnám szókni ha van olyan üvegfólia ami kllően jól véd és müködik vele az ujjlenyomat olvasó. Tudtok ilyet javasolni?

(#30631) mihail38 válasza Descartes96 (#30630) üzenetére


mihail38
aktív tag

Én feladtam ezt, és üvegfólia nélkül használom 22 hónapja és semmi karc vagy más egyébb a kijelzőn.
Nyilván vigyázni kell rá ahogy tud az ember.

(#30632) GalaxyS9 válasza mihail38 (#30631) üzenetére


GalaxyS9
tag

A legjobb az eredeti fóliát megőrizni. Persze használtan vásárolva ez nem játszik...

(#30633) Balzak83


Balzak83
senior tag

Egy kis off, de tanulságos. Ebayen rendeltem egy UAG Monarch tokot, potom $40, Svájcból. A gyártónál kicsit drágább, ott 50 körül van, de ez a szín nem volt, gondoltam megbízható eladó, nem lehet baj. Kaptam tracking numbert, már ott gyanús volt, hogy Kínából jön. Szokásos 1 hónap, megjött, az eredetire kisertetiesen hasonlító tok, de apró részletekben latszott, hogy valami nem ok. A gyártási minőség majdnem mint az eredeti, ugyanaz a csomagolas, mint a gyári hivatalos, de mivel használtam korabban ezt a tipust, láttam hogy ez nem 100% genuine. Irtam az UAG-nak, küldtem képeket, amire érdekes mód csak annyit reagáltak, hogy az eladó nem reseller, nem érdekli őket a dolog. Irtam az eladónak, mire a csillagokat is lehazudta, hogy majd jól megfenyegeti a beszallitóit, utanajar, kártalanít, egyebkent meg küldjem neki vissza, Izraelbe(!) Megnéztem mapsen hova kéri vissza, a ház kb egy ózdi putrival volt egy kategória... Irtam az ebaynek, 10 perc alatt jóváhagyták a panaszom, és sűrű elnézések közeppette visszautalták a teljes vételárat, a tok meg maradt nálam.
Három tanulság miatt osztottam meg ezt a storyt: 1. Soha ne rendeljetek olyan eladótól, amelynél kétséges lehet, hogy nem authorized reseller. 2. Soha ne hagyjatok annyiban a dolgot, mert ki lehet harcolni, hogy ne károsítsanak meg. 3. Kínában mindent, de tényleg mindent jó hatasfokkal képesek hamisítani. Ha nem láttam volna ezt a tokot korábban másik telefonon, akkor simán beveszem, hogy eredetit kaptam, mint előttem másik 270 vásárló.
Ui: ha valakinek kell esetleg ez a tok, irjon privátot, ingyen odaadom, egyébként megy a szelektívbe.

[ Szerkesztve ]

(#30634) sgeza


sgeza
veterán

Jött ki új firmware S10-re. DBT vagy AUT kóddal már tölthető.

(#30635) ferenck válasza Descartes96 (#30630) üzenetére


ferenck
senior tag

Én nemrég váltottam s8+-ról s10+-ra. Whitedome üveggel szemeztem, de túl drágának találtam, végül ezt vettem: T-Max uv. glass

Mindenképp olyat kerestem ami tokbarát, hogy ne nyomja fel, és amihez nagyobb uv. lámpát adnak, nem csak a 3 ledes picit. Pont így raktam fel ahogy ebben a videóban látható, tökéletesen működik vele az ujjlenyomat olvasó. Felrakva olyan mintha az eredeti üveget nézném, nagyon jó minőségű, a víz ugyanúgy lepereg róla mint az eredeti képernyőről. Csak a felső hangszórónál van egy kis kivágás, ahogy a képeken is, az elülső kameránál nincs, így ott nem is tud felgyűlni a kosz mint némelyiknél.

Az eladóval már ne vagyok ennyire elégedett. A honlap szerint raktáron volt nekik valójában 2 hétbe telt mire megkaptam, mindenféle kifogásokkal a megkereséseimre, mert maguktól nem jelentkeztek, hogy mégse tudják tartani a megígért határidőket.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#30636) Lajcsika válasza sgeza (#30634) üzenetére


Lajcsika
tag

Van benne valami érdemleges vagy csak a havi biztonsági szint?

(#30637) sgeza válasza Lajcsika (#30636) üzenetére


sgeza
veterán

Nem vettem észre érdemi változást. De mivel ugye Odinnel tettem fel, olvasni sem tudtam változás infót.

[ Szerkesztve ]

(#30638) Lajcsika válasza sgeza (#30637) üzenetére


Lajcsika
tag

Én csak 2 dolgot várok, a rendezői módot a kameránál és a galéria alkalmazásban a képszerkesztésnél,hogy megjelenjen a Photo Lab ezáltal el lehessen tüntetni a képről a nem kellő dolgokat. Erase !

(#30639) mihail38 válasza Lajcsika (#30636) üzenetére


mihail38
aktív tag

Én úgy láttam-olvastam " csak" havi biztonsági frissités lesz...

[ Szerkesztve ]

(#30640) Micsurin válasza Lajcsika (#30638) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hidden "Galaxy Labs" menu on Gallery app

Hátha benne van ami kell.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30641) gabber01 válasza Lajcsika (#30638) üzenetére


gabber01
addikt

Mit tudna a rendezői mód?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#30642) Lajcsika válasza Micsurin (#30640) üzenetére


Lajcsika
tag

Köszönöm, ismertem ezt a trükköt. Sajnos ebben sincs benne az erase funkció.

(#30643) Lajcsika válasza gabber01 (#30641) üzenetére


Lajcsika
tag

Első és hátsó kamera képét rögzíti egyszerre. Iphone is használja ezt.

(#30644) gabber01 válasza Lajcsika (#30643) üzenetére


gabber01
addikt

Aha. Köszi.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#30645) Mikeee86


Mikeee86
tag

Sziasztok!

Adott egy S10+ ceramic 512 gb teló.
Sérült a kijelző, jobb alsó sarka ,illetve baloldalt a bixby gombnál berepedt az érintő.
Érdemes szerintetek javítani, illetve mennyiből úsznám meg ,csak a gyári alkatrész jöhet szóba a garancia vesztés miatt?
Köszi előre is!
Üdv,

Mikeee

(#30646) Balzak83 válasza Mikeee86 (#30645) üzenetére


Balzak83
senior tag

Szerintem, érdemes foglalkozni vele, de csak ha meg akarod tartani. Ha eladásra menne, akkor hanyagold, add el igy. 90-95 körül van egy gyári panel, de hogy ez akkucserével ennyi, azt nem tudom. Azt tudtommal cserélni kell ilyenkor, mert szetszedeskor deformalódhat.

(#30647) bartalix válasza ferenck (#30635) üzenetére


bartalix
csendes tag

Szia. Ezt meg is rendelem, mert tetszik, és a felrakást se lehet elrontani, ha követem a videót. Ezt akkor a tok se nyomja fel?

(#30648) janaman01


janaman01
addikt

Sziasztok. A napokban kezdte el...a jelenség , hogy ha facebookban nyitok meg egy linket, bármilyet, az egész oldal görgetése laggol , de nagyon durván. Ha külső böngészőben , akkor viszont nem. Ezzel egyidejüleg , éjszaka 3% merül kb 7-8 óra alatt . Ezelőtt max 1% ot merült, lévén szó kb 2 hónapos telefonról.
Az alkalmazás adatait gyorsitótárát töröltem de semmi változás...
Akkuhasználatnál nem ir semmit ami meritené....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30649) dkovizoli válasza Mikeee86 (#30645) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem a nyár végén kb 97-98000 forintba volt a javítása. Hivatalos szervizbe. Ugyanilyen készülék. Ebben új kijelző, hátlap, keret, akku értendő, nyomáspróbázva. Te döntöd el, hogy megéri-e.

(#30650) dkovizoli válasza sgeza (#30634) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ota még mindig nem látja. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.