Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30801) janaman01


janaman01
addikt


Na most akkor itt hová nyomok? Melyik a főka.era ikonja, mert itt ugye zoomolva van

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30802) gabber01 válasza janaman01 (#30801) üzenetére


gabber01
addikt

A bal oldali ikon a Portré felirat fölött.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#30803) janaman01 válasza gabber01 (#30802) üzenetére


janaman01
addikt

Köszönöm a segitséget :R :R

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30804) dabgergo


dabgergo
őstag

Van aki a samsung gallery-t szinkronizálja a onedrive-al?
Hiába állítom be h mobilneten is szinkronizáljon, egyáltalán nem azonnali a szinkron sőt néha még másnap sincs fent. Tapasztalt valaki hasonlót?

(#30805) GalaxyS9 válasza dabgergo (#30804) üzenetére


GalaxyS9
tag

Nem vagy roamingban?

(#30806) laci1892


laci1892
senior tag

Sziasztok!

Olyan problémával fordulok hozzátok hogy a telefonomat egyszer le vettem a töltőröl, majd vissza tettem a töltőre délután. Akkor viszont már nem töltött. Mondván az eszköz nedvességet érez. De se por, sem víz közelében nem volt. Ez biztos. Fogtam átpucoltam, hideg levegővel ki fújtam de azóta se semmi. És a töltést sem veszi fel. Ilyenkor mi van, szerviz? :W

(#30807) laccczka válasza degec (#30788) üzenetére


laccczka
tag

Fonott Blitzwolf kábelt használok otthon, kocsiban.
Semmi gond nincs velük.

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#30808) mihail38 válasza laccczka (#30807) üzenetére


mihail38
aktív tag

Ezt használom én is, és szerintem jobb mint a gyári.

(#30809) csorbajeno válasza laci1892 (#30806) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ha tényleg csontszáraz, es néhány óra mulva sem engedi a töltést, akkor szerviz, igen. Esetleg meg azt nezd meg, hogy vezetek nélkül veszi-e a töltést ;)

(#30810) laci1892 válasza csorbajeno (#30809) üzenetére


laci1892
senior tag

Reggel óta semmi, viszont azt hiszem ezzel el is búcsúzom a Samsung-tól. Bármennyire is szerettem a dex koncepcióját, azthiszem elengedem ezt most. Az elmúlt 1 hónap alatt 3(!!)x cseszett ki velem a Samsung.
1. Valamelyik héten minden ok nélkül elfelejtette a képernyőkódot. Ha csak ujjlenyomattal oldja fel az ember a telefonját ( vagy arc) 3 naponként biztonság kedvéért a telefon kér képernyőkódot is. Ezzel semmi baj nincs.
A baj azzal van hogy, valamiért ( ezt a Samsung-ba sem tudták megmondani miért......) 2x, azaz kétszer felejtette el a kódot. Nem én felejtettem, hanem a telefon!! :W :W :W

A Samsung mentségére szóljon, nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Gyorsan vissza is kaptam a telefontszerviz után.

Most harmadjára pedig üres álló helyzetében, az asztalon reggel óta nedvességre panaszkodik. Volt hajszárító is már ( hideg és meleg levegő) , vattás tisztítás, kompresszor, minden!

És azóta se semmi.

Szóval én most elengedem a Samsung kezét. Megrendeltem az iphone 12-t. :R

Van a ló f*nak is egy bizonyos vége :)

Szeretem a Samsung-ot, de nem szeretnék minden héten rohangálni vele szervízbe.

[ Szerkesztve ]

(#30811) csorbajeno válasza laci1892 (#30810) üzenetére


csorbajeno
veterán

A tünetegyüttesből én arra gondolok, hogy az alaplap haldoklik abban a telefonban.

(#30812) laci1892 válasza csorbajeno (#30811) üzenetére


laci1892
senior tag

Sajnos ugyanezen feltételezés miatt mondtam le róla. Cserélni nincs kedvem, illetve céges előfizetésre szignifikánsan olcsóbb ( nekem ) az iphone 12 pro, mint az s21 ultra. 😅😅 szóval sokat nem variáltam.

Pedig szerettem ezt a kis tizest

[ Szerkesztve ]

(#30813) csorbajeno válasza laci1892 (#30812) üzenetére


csorbajeno
veterán

Jó is ez a telefon, sajnalom, hogy így jartal es használd egészséggel az újat :C
Egyébkent én a sima S21-et használom és semmi hátranyt nem érzek az Ultrához képest. A 10x kamera nekem nem hianyzik, minden mas meg itt is megvan :Y

(#30814) laci1892 válasza csorbajeno (#30813) üzenetére


laci1892
senior tag

Sokat gondolkodtam én is rajta. De az iphone és a Samsung között elég tetemes különbség volt az én csomagomnál. Olcsóbb volt az iphone 😁😁

(#30815) csorbajeno válasza laci1892 (#30814) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ezt nem vitatom, nem is akartalak meggyőzni. :R Bennem is folyton motoszkál az almás ördög, jó lenne kipróbálni azt a rendszert is, de aztán mindig újabb Samsung lesz a vége és ezt most sem bántam meg.
Nekem is érdekesek szoktak lenni a kedvezményeim.

(#30816) dabgergo válasza GalaxyS9 (#30805) üzenetére


dabgergo
őstag

Nem, de köszi, jó ötlet, de nem erről van szó :(

(#30817) Balzak83 válasza laci1892 (#30814) üzenetére


Balzak83
senior tag

Kívánom, hogy ne csalódj, aki megszokta az android és a Samsung szolgáltatáskínálatát, logikus felépítését, személyre szabhatóságát, annak elég szokatlan lesz az ios fapadossága. Én 10 napig bírtam ios-en, aztán jöttem vissza androidra. Rég volt olyan érzésem, miután beüzemeltem az s10+. Elöntött a ZEN. :D

(#30818) GalaxyS9 válasza Balzak83 (#30817) üzenetére


GalaxyS9
tag

Ugyanígy vagyok ezzel. 2019 végén volt egy kitérőm iPhone 11-re. Szerettem, de hiányzott a OneUI. Kijött a OnePlus 9, megrendeltem, majd elgondolkodtam, kell-e nekem. Hát nem kell. Azóta is a Samsung(jaimat) nyomom. :)

(#30819) laci1892 válasza Balzak83 (#30817) üzenetére


laci1892
senior tag

Volt iphone 8 illetve x is a kezemben mint céges telefon Android mellett párhuzamban, azért annyira nem fog meglepni így. :C

Más... :

Alapvetően igen, tisztában vagyok vele... sőt! Egyet is értek abban hogy a one ui komplexebb szoftver. Nagyon nem is kell messze menni. Elég csak a dex-re gondolni, ami amúgy rohadtul jó dolog. De azért az is látszik hogát az ios is évről évre jobb. Noha azért igen... elismerem őszintén hogy van és lenne hova még javulnia.

Viszont... nekem ami kell, az a hosszú szoftver támogatás, ésmegbízható telefon. Elég vicces hogy, az iphone 6 kap új szoftvert az s8 meg már biztonsági frissítést sem.

Nem szeretném alapvetően cserélgetni a telefonjaim évente. Ezt sem cserélném le, ha nem baszakodna velem.
De ehhez szükségem van egy olyan telefonra amiben megtudok bízni.

Ezért választottam végül az iphone-t. Van jó pár dolog amiben butább, mint az android. Ellenben az Androidos line up-nak is van rohadt Sok dolog, amit érdemes lenne eltanulni az Apple-től. Ilyen ez. :)

Pro és kontra

(#30820) trebrona válasza Balzak83 (#30817) üzenetére


trebrona
nagyúr

2 év S8, majd 1 év S10e használat után váltottam i11Pro-ra. Nem bántam meg. Jó, nekem a cégesem is iPhone, úgyhogy nem volt idegen az iOS. Valóban nagyon jó a OneUi, de számomra semmivel sem kényelmetlenebb az iOS. Ízlések és pofonok különbözőek.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#30821) laci1892 válasza trebrona (#30820) üzenetére


laci1892
senior tag

+1

(#30822) gabber01 válasza trebrona (#30820) üzenetére


gabber01
addikt

Tényleg különböznek.
Páromnak i7 van, illetve a céges is iPhone, meg iPad, szóval szoktam nyomogatni iOS-t is. Biztos meg tudnám szokni, de vannak olyan ostobaságok benne, amiken egyszerűen nem tudok túllépni, és egyszerűen nem áll kézre. Sok esetben a végletekig leegyszerűsített felhasználói felület már a kezelés rovására ment...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#30823) AnonymusX válasza gabber01 (#30822) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Nálam az ujjlenyomat-olvasó hiánya fájó a gomb nélküli iPhone-okban, ezért nem is váltanék. A FaceID főleg ezekben az időkben nekem nem pálya.

(#30824) gabber01 válasza AnonymusX (#30823) üzenetére


gabber01
addikt

A Galaxy S9-en lévő írisz olvasó volt nagyon király. Én nagyon sajnálom hogy már nincs az sem...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#30825) gabber01


gabber01
addikt

Egyébként csak nálam akadozik nagyon a pH! fórum oldala? Kiábrándító, mintha valami szar alsó kategóriás, 5 éves telefonon nézném, rendesen röcög, laggol, a smoothtól nagyon messze van. Azt vettem észre mintha minél több hozzászólásban vannak hyperlinkek és képek, annál szarabb.
Más is tapasztal ilyet?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#30826) migabi24 válasza gabber01 (#30825) üzenetére


migabi24
nagyúr

Persze nálam is szar volt, S10e topikba pont írtak egy trükköt és tényleg jobb lett.

(#30827) h_benjamin válasza gabber01 (#30825) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Nálam is ilyen sajnos.
migabi24: Mi a megoldás?

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#30828) migabi24 válasza h_benjamin (#30827) üzenetére


migabi24
nagyúr

(#30829) roti86 válasza h_benjamin (#30827) üzenetére


roti86
őstag

Vagy használjátok a pH! appot, az is elég gördülékeny

[ Szerkesztve ]

(#30830) sgeza válasza migabi24 (#30828) üzenetére


sgeza
veterán

Hát ez csak látszat megoldás. Nekem is szarakodik. De csak a Chrome egyébként! Legalábbis nekem úgy rémlik.

(#30831) csorbajeno válasza sgeza (#30830) üzenetére


csorbajeno
veterán

Akkor így már értem, hogy nekem miért nincs problémám, mert én a gyári böngészőt használom. :Y

[ Szerkesztve ]

(#30832) sgeza válasza csorbajeno (#30831) üzenetére


sgeza
veterán

Igen. Ráadásul emlékeim szerint az Edge is jól működik, pedig az is Chromium. És a Chrome a napokban jól működött (nekem), aztán tegnap jött két frissítés is. Nem biztos, hogy emiatt, de ma megint elkezdett akadozni.

(#30833) migabi24 válasza sgeza (#30832) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem már kb 2 hónapja akad, ezzel a trükkel most sima

[ Szerkesztve ]

(#30834) gabber01 válasza migabi24 (#30828) üzenetére


gabber01
addikt

Ez bejött úgy néz ki. Köszi :R

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#30835) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Azt tudja valaki, hogy a hangszórórácsnak mekkora szerepe van a vízzárásban? UV folia felrakásakor sikerült kicsit belefolyatni a ragasztót. Kapott alkoholos meg tűs suvickolást. Most szuperül hallani ha telefonálok, viszont szerintem a lyukak kicsit meg lettek gyötörve. [kép] (igen, a festéket is leszedtem :U )

(#30836) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Nem telefonspecifikus, de remélem off-ként belefér:
Az utóbbi kb 1-2 hétben a Cube ACR szarakodik.
1. A kimenő hívásokat, ha a szám szerepel a telefonkönyvemben, egyáltalán nem rögzíti, még a listába sem kerül bele.
2. A bejövő (telefonkönyvben szereplő) hívások Ismeretlenként kerülnek bele a listába, de nem lehet bennük hallani semmit sem, full némaság.
Egyébként ha bepötyögött számot hívtam, azt meg rendesen rögzítette.
Találkozott valaki hasonlóval? Van tipp a javításra?
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#30837) vohanyi válasza pietrrr (#30836) üzenetére


vohanyi
senior tag

Nekem is csinált fura dolgokat,ujrateleoités óta tökéletes!

(#30838) sgeza válasza pietrrr (#30836) üzenetére


sgeza
veterán

Megfelelő engedélyeket megadtad neki?

(#30839) janaman01


janaman01
addikt

Az AR zónában van egy olyan , nálam új opció hogy gyorsmérés, de nem elérhető mert azt irja hogy az alkalmazás nincs telepitve, másnál is igy van?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30840) bostone


bostone
addikt

Sziasztok!

A chrome mindenkinél megfelelően működik?
Nálam idegesítően szaggat görgetésnél.

(#30841) gabber01 válasza bostone (#30840) üzenetére


gabber01
addikt

Lásd pár hozzászólással feljebb. Nemrég épp volt róla szó. ;)
[link]

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#30842) sgeza válasza bostone (#30840) üzenetére


sgeza
veterán

Dettó. Én épp most gondolkodom, hogy melyik legyen helyette a befutó (Edge vagy Firefox).
Egyébként igen, fentebb volt róla szó.

[ Szerkesztve ]

(#30843) karldergroße válasza sgeza (#30842) üzenetére


karldergroße
senior tag

A Soul a legjobb browser.

(#30844) csaba1203 válasza csaba1203 (#30737) üzenetére


csaba1203
addikt

Nos fejlemények a navival kapcsolatban.
Ma gyári prémium Sygic-al navigálva minden tökéletes volt....
Rádió szolt aztán ha kellett a hölgy hangja a programban szóval ez a szoftver írók sara, ahol nem így megy alapból pl: Waze, Tom Tom stb.
Reméljük javítják a hibákat ők is.

(#30845) bostone


bostone
addikt

Mintha egy másik böngésző dolgozna a kezem alá.
Köszönöm a segítséget!

(#30846) sgeza válasza karldergroße (#30843) üzenetére


sgeza
veterán

Köszi, ránézek, bár a megszokás miatt előnnyel indul az említett két példány. :)

(#30847) csaba1203 válasza sgeza (#30842) üzenetére


csaba1203
addikt

Nálam Samu gyári alap és Edge mert a notin is azt használom.

(#30848) sgeza válasza csaba1203 (#30847) üzenetére


sgeza
veterán

👍
Samu nem játszik, én szinkronizálom az adatokat a pc és a telefon között. De köszi mindenkinek a tanácsot, azt örömmel veszem!

[ Szerkesztve ]

(#30849) laci1892 válasza sgeza (#30842) üzenetére


laci1892
senior tag

Edge igen gördülékeny, jobban megvoltam Vele elégedve, mint a gyári vagy a Chrome böngésző.

[ Szerkesztve ]

(#30850) sgeza válasza laci1892 (#30849) üzenetére


sgeza
veterán

Én is így vettem észre. De végül összességében most a Firefox lett a befutó. Jobban tetszik a telefonos alkalmazása. Meg régebben is ezt szerettem inkább. Most sikerült úgy beállítani mindent, ahogy nekem tetszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.