Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30251) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Csak itt van a friss! :)

(#30252) stefi68 válasza dkovizoli (#30251) üzenetére


stefi68
addikt

G975FXXS9FUBD
Fényképező - "Tökéletesítettük a(z) fényképező működését"

Aki már felrakta, erre kíváncsi lennék... Főleg a beltéri, rosszabb fényviszonyoknál készül képek minősége érdekelne.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#30253) zoo8800 válasza dkovizoli (#30251) üzenetére


zoo8800
veterán

Tököm tele van veletek :D jönnek a postok az ilyen-olyan frissítésekről, nekem meg ugye Telekomos a telefon, nem jön semmi :D

rip and tear, until it is done

(#30254) sgeza válasza zoo8800 (#30253) üzenetére


sgeza
veterán

Miért nem tetted át függetlenre?

(#30255) zoo8800 válasza sgeza (#30254) üzenetére


zoo8800
veterán

Nem szeretek mókolni a telefonnal.

rip and tear, until it is done

(#30256) csaba1203 válasza dkovizoli (#30251) üzenetére


csaba1203
addikt

:R
Már megy is felfelé.
Remélem fényképező szoftveren reszeltek valamit....

(#30257) janaman01 válasza csaba1203 (#30256) üzenetére


janaman01
addikt

Tulajdonképpen az s10+ ui 3.1 közel nem az mint ami mondjuk az s21 ben van...rengeteg funkció hiányzik úgymond...most néztem egy videót róla

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30258) Luigi962 válasza janaman01 (#30257) üzenetére


Luigi962
őstag

Sok minden kimaradt,de majd biztos folyamatosan csepegtetik ilyen-olyan frissítésekkel. Legalábbis remélem. Az S21-et is el kell adni valahogy.

(#30259) Kleroo


Kleroo
veterán

Tyű. Ez a 3.1 nagyon belekakkantott a kamerába.
Az esti mód fancybb lett, de 1év mire kikalkulálja a képet, és a végeredmény mérföldekkel rosszabb. Zajszűrt paca, plusz részletek nélkül. A full sima módban elkattintott kép kb ugyanaz csak nem zajszűrt, ergo több részlet és zaj van rajta.
Az esti mód konkrétan tönkre lett téve. :/

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#30260) Taci válasza Kleroo (#30259) üzenetére


Taci
addikt

Ah, igazad van. Ez egy kalap...
Ha ez a tervezett elavultatás része, akkor más gyártó irányába terelnek... Hiába a 3 meg 4 év támogatás, ha csak egyre rontják elfele...

(#30261) Kleroo válasza Taci (#30260) üzenetére


Kleroo
veterán

És ez nem a "kicsit rosszabb" kategória, hanem ez a funkció kuka.
Az esti módot a gugli hozta be. Kb mágia. Mi8-amon volt gcam, hátast dobtam tőle.
Utána váltottam S10+ -ra, az esti nem volt annyira mágia, de nagyon-nagyon sokat dobott, sok láthatatlan részlet jött elő, elég élesen.
Mi8+gcam=10/10
S10 2019 végén= 8.5/10
S10 most= 0.0/10

Túlhúzott árnyékok, szűrhetetlen zajjal, részletek elkenve zajszűréssel, színekben sem jobb mint a sima mód. Egy fosch amit 5mp-ig számol a kép elkészülte után. Semmi nem történik csak egy kis clarityt tol rá, meg variál a kontraszttal, de nem készül több kép amit merge-öl, nuku.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#30262) mihail38 válasza Kleroo (#30259) üzenetére


mihail38
aktív tag

Szerencsére ezek elkerűlték az én S10 + telefonomat most is és elözőleg is.

(#30263) Kleroo válasza mihail38 (#30262) üzenetére


Kleroo
veterán

Na akkor jöhet a közel teljesen sötét szobából egy éjszakai és egy normál kép. :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#30264) HThomas válasza Kleroo (#30261) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Furcsák ezek a kamera körüli hibák... azért nem gondolnám, hogy bevállalják, hogy direkt elrontanak egy feature-t. Viszont ezek után kezdek félni a frissítéstől. A többi kamera móddal és funkcióval mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#30265) mihail38 válasza Kleroo (#30263) üzenetére


mihail38
aktív tag

Multhónapban is csak egy-két ember panaszkodott a kamerára ahogy most is.
Nem tudom mi befolyásolhatja ezeket.

(#30266) Kleroo válasza mihail38 (#30265) üzenetére


Kleroo
veterán

A szaggatás az egy dolog, vmi bekavar, ezért rosszul ment. vagy fagyások. Az is lehet készülékfüggő. De ez egy konkrét feature. Nincs olyan, hogy máshogy települ fel. Ez most így működik, egységesen kaka mindenütt.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#30267) mihail38 válasza Kleroo (#30266) üzenetére


mihail38
aktív tag

Szerintem ez egy kicsit túlzas "kaka" , ha ez így lenne már ma nem maradt volna meg a telefonom...

[ Szerkesztve ]

(#30268) Luigi962 válasza Kleroo (#30266) üzenetére


Luigi962
őstag

Tegyél már fel 1-2 képet ami ilyen "kaka" . Én most próbálgattam beltéren egy kis lámpa fényénél,de nem tapasztalok ennyire vállalhatatlan képeket.

(#30269) mihail38 válasza Luigi962 (#30268) üzenetére


mihail38
aktív tag

Ugyan ezt tettem én is, hogy kipróbáltam kevés fényviszonyok mellett, de az hogy kaka lenne az egy kicsit túlzás...

(#30270) Kleroo


Kleroo
veterán

Dobok majd fel. Sajnos ez a feature ebben a formában nem az, ami volt (magic kategória, ténylegesen több képből összemergelt végeredmény, amihez hozzászagolni sem tudott a sima üzemmód szimplán magas érzékenységen)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#30271) GalaxyS9


GalaxyS9
tag

Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy köztetek lehetek. A mai napon vásároltam egy S10+-t édesanyámnak. S9-ről vált, ami annak idején az enyém volt, bár most visszakerül hozzám. :C
Kicsit beleolvastam a topikba, és láttam, hogy sok embernél problémát okoz a One UI 3.0. Tegyük hozzá, hogy a Note 20 Ultrámon sem tökéletes, vannak mikrolaggok. Arra gondoltam, hogy még beüzemelés előtt Odinnal ráflashelem a legújabb firmware-t, és már azzal lakná be. Szerintetek jó ötlet?

(#30272) Balzak83 válasza szami777 (#30233) üzenetére


Balzak83
senior tag

Norton App lock-ot használom, ott ujjlenyomatot kér, de fedvényként működik. A célnak viszont megfelel. Létezik Samsung S Secure is, de az meg sajnos régiófüggő, hol használható.

(#30273) Ununqatrium válasza stefi68 (#30252) üzenetére


Ununqatrium
aktív tag

Szerintem mégrosszabb lett. Kevés fénynél mégtöbb a zaj, és némileg homályosabbnak tűnik az összkép. Kezd a tököm megtelni...
A szoftver is döcögősebb, gyakori a mikrolag :W

[ Szerkesztve ]

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#30274) szami777 válasza Balzak83 (#30272) üzenetére


szami777
addikt

Nagyon köszönöm a választ, kipróbálom. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#30275) janaman01 válasza GalaxyS9 (#30271) üzenetére


janaman01
addikt

Én is úgy raktam fel szerintem az lesz a jó megoldás mert nemrég vettem én is a telót kapásból felment 2 főfrissités ota n de kamera laggolt stb. Mióta odinnal csináltam semmi baja úgymond

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30276) Ununqatrium


Ununqatrium
aktív tag

Ma kaptam meg a 3.1et az S10re. Azóta az üzemidő borzalmas. Másnál is romlott, vagy ilyen kisebb frissítéseket követően is egy hét, míg újra beáll, nemcsak főverzióknál?

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#30277) szpeti40 válasza Ununqatrium (#30276) üzenetére


szpeti40
addikt

Nálam is rossz az üzem idő, naponta 1x tuti rá kell töltenem :W

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#30278) Bzzz


Bzzz
senior tag

Sziasztok. Nekem is felment a 3.1 a mai nap.3 0, voltak mikrolaggok, majd beszámolok ha ilyet tapasztalok. A kameránál sajnos új funkciókat nem tapasztalok ennyit a hatalmas változasokról :((

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#30279) Bzzz


Bzzz
senior tag

Sajnos amit máris tapasztalok, hogy jobban merìti az akksit. :W S10 2óra alatt, csak böngészés 51%-ról 14 %. Bravó Samsung "csak ìgy tovább"! :(((

[ Szerkesztve ]

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#30280) stefi68


stefi68
addikt

Volt egy kis időm, takarítottam a (nekem) felesleges appokat.
Valaki emlegetett itt egy listát korábban, miket lehet biztonságosan inaktiválni/törölni?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#30281) szalai112


szalai112
senior tag

Mindenki kérdezte mire fogom használni az 1TB telcsit
Plus 1TB kártyát :DD

(#30282) janaman01 válasza stefi68 (#30280) üzenetére


janaman01
addikt

Úgy cuzzamen a reklámblokkolást ( aki csinálja) hogy oldotta meg? Eddig az intrával csináltam dns: https://dns.adguard.com/dns-query
Most a routerben állitottam dns cimeket át eddig működik az összes rácsatlakozott eszközön.

Szerk: nem válasz akart lenni bocsi

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30283) Jadro válasza szalai112 (#30281) üzenetére


Jadro
veterán

Tároló funkciónak használva mindent tele lehet tömni. :) Azonban úgysem nézel mindent egyszerre, tehát lehet kisebb tárhelyen is ügyesen gazdálkodva cserélgetni az aktuális tartalmat. Persze így némileg kényelmesebb cserébe drágább. Ez már egyéni preferencia kérdése.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#30284) szalai112 válasza Jadro (#30283) üzenetére


szalai112
senior tag

Az igaz amit írsz, csak a laptopot nem akarom magammal cipelni.

(#30285) 22balu


22balu
aktív tag

Hello,
Melyik gyalulja teljesen a szoftvert és telepíti tisztán az új rendszert a smart switchben? A szoftver veszhelyzeti helyreállítása vagy a készülék illesztoprogram ujra telepítése. :) Jelenleg 11 van rajta de tiszta bug..hátha segít

[ Szerkesztve ]

(#30286) GalaxyS9 válasza 22balu (#30285) üzenetére


GalaxyS9
tag

Odin

(#30287) csorbajeno válasza 22balu (#30285) üzenetére


csorbajeno
veterán

Miért nem csinálsz egy szimpla gyári visszaállítást?Mind a 3 az.

(#30288) Ununqatrium


Ununqatrium
aktív tag

Némi pozitívumot is tapasztaltam a legutóbbi frissítés óta. A makró azért nagyon komoly lett. Korábban 5 centivel messzebről sem volt ilyen tűéles a téma. A lassított felvétel is kategóriákkal jobb, sokkal kevésbé homályos az eredmény.

Van viszont valami, ami az agyamra megy. A google fotók megbolondult. Bármilyen műveletet elvégzek, mindig újra és újra engedélyt kér a hozzáféréshez. Ez a 11 óta fennáll. Töröltem a gyorsítótárat alkalmazáson belül, az appot is újraraktam, de nincs változás. Lehet ezzel kezdeni valamit FR nélkül?

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#30289) karicsek


karicsek
aktív tag

A one ui 3.1 ban , nem mindegyik telefonon vannak ugyanazok a ficsörök? Pl. az S10-ben nem találom a fotók szerkesztésénél a "labs" menüt, ami eltüntet objektumokat a képről.

(#30290) janaman01 válasza karicsek (#30289) üzenetére


janaman01
addikt

Igen jópárat kihagytak..nehogymá....vedd megfele az s21 et🤣

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30291) szalai112 válasza janaman01 (#30290) üzenetére


szalai112
senior tag

Samsung is almás példát követ :F

(#30292) sub71 válasza karicsek (#30289) üzenetére


sub71
aktív tag

Pedig pont az a legjobb funció! Ha egyszínü, homogén háttér elöl tüntetsz el tárgyakat a képről, elég jó hatásfokkal dolgozik, ahoz képest, hogy 1 mp alatt megoldja

(#30293) trebrona válasza szalai112 (#30291) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nincs azzal semmi gond. Ha megfordítod, S21 tulajként azt reklamálnátok, mi az, hogy a kettővel ezelőtti is mindent megkap.

A négy év támogatás azért elég szép gesztus.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#30294) sub71 válasza trebrona (#30293) üzenetére


sub71
aktív tag

A tavalyi modellek megkapták, én is N20 ultrával csináltam... bár frisítenem kellett a szerkesztő appot is, maga a 3.1 nem hozta magától...

[ Szerkesztve ]

(#30295) gabber01 válasza trebrona (#30293) üzenetére


gabber01
addikt

Nem a szoftverrel kell szegmentálni a generációkat, hanem az újabb modellek értelemszerűen hardware-esen tudjanak többet, vagy egy meglévő funkciót sokkal jobban a jobb, okosabb hw okán.
Az, hogy ha esetlegesen egy kicsit régebbi hw ugyan tudná ugyanazt, ugyanúgy, de sw-ből csakazértis limitálják, hogy ezzel rákényszerítsenek az újabb, drágább modell vásárlására, az egy hihetetlen NO-NO számomra, és elfogadhatatlan. Ha ehhez még az updatekkel esetlegesen meglévő funkciókat elvesznek, vagy rontanak, az még pluszban kifejeztten gusztustalan is. Sokak ebből ugyan nem tapasztalnak semmit, de többeknél akkor is jelentkeznek problémák, úgyhogy ezt nem kéne elbagatellizálni.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#30296) karicsek


karicsek
aktív tag

Nem találom az élő fókuszt sem, a háttér homályosításához.

(#30297) Taci válasza karicsek (#30296) üzenetére


Taci
addikt

Átnevezték Portéra.

(#30298) Taci válasza Taci (#30297) üzenetére


Taci
addikt

Illetve ha úgy nem találnád, akkor Portré. :DDD (Elírtam az előbb. )

(#30299) karicsek válasza Taci (#30297) üzenetére


karicsek
aktív tag

Ott, hogy állítok elmosódást?

(#30300) Taci válasza karicsek (#30299) üzenetére


Taci
addikt

Ezt hogy érted? Ugyanúgy, ahogy eddig. Ugyanaz a funkció (Élő fókusz), csak átnevezve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.