Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30151) Levmen válasza csaba1203 (#30145) üzenetére


Levmen
tag

60% körül 1 órát ír, de változó.

Üdv.: Levente

(#30152) sgeza válasza kutyek (#30148) üzenetére


sgeza
veterán

Jaja, azt én is használom, de csak azokra, amik a normál módon nem tilthatók. A OneDrive tiltható, azt engedi.

(#30153) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok! S10 plusnál tapasztalt valaki olyat, hogy a képernyő pár másodpercig, nagyon gyorsan feketén-fehéren villog, majd visszaáll a kezdőképernyőre? :F Legfrissebb android van a készüléken.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#30154) csaba1203 válasza Phobion (#30153) üzenetére


csaba1203
addikt

:N
Ha rendszeresen csinálja és még garanciális én szervizbe vinném....

(#30155) Phobion válasza csaba1203 (#30154) üzenetére


Phobion
őstag

Ez volt az első alkalom, android 11 előtt semmi probléma nem volt. :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#30156) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv! Droid 10 en volt valamilyen ledes értesítő appom de most hogy frissült 11 re eltűnt, tudtok egy jót ajánlani?
Messenger fejek mostmar csak fixen bal felső sarokban lehetnek ,mert próbáltam mashova rakni de mindig vosszaugranak egy újabb üzenetnel.

(#30157) janaman01


janaman01
addikt

Igérem utolsó hozzászólás a témában , de most vakuval videóztam szobában a kutyámat...hát gyerekek siralmas dz a telefon...homályos zsizsás maszat az egész ...egyértelműen kijelenthetem s7 edge jobb...párom note 8 meg tökéletes....pedig most a 10 es droid van rajta
Csalódtam samsungékban..nyilván ezután márkaváltás jön...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30158) sgeza válasza janaman01 (#30157) üzenetére


sgeza
veterán

Nézd meg, hogy heic formátumban mentve is olyan-e! Hátha csak a tömörítésnél cseszi el!

(#30159) csorbajeno válasza janaman01 (#30157) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nem tudom, hogy mi lehet a baj, nem tudom, azt próbáltad-e, amit pár napja írtam, hogy a kamera menüben kapcsold ki a képstabilizálást. De az a zizis képet nem indokolja. Nálam szerencsére nincs ilyen gond, elképzelésem sincs, hacsak nem a tömörítés. Illetve mivel és hogy akartad lejátszani?

(#30160) csorbajeno válasza sgeza (#30158) üzenetére


csorbajeno
veterán

Vagy ha arra van állítva, akkor azt kikapcsolva milyen, mert nem minden lejátszó szereti a heic-et.

(#30161) sgeza válasza csorbajeno (#30160) üzenetére


sgeza
veterán

A heic a jpeg helyett van.
A videónál a h.264 helyett lehet h.265-öt beállítani. Vagyis itt hevc-nek hívja.
A képeket mondjuk heif-nek nevezi a menüben, de a kiterjesztésük heic.

(#30162) Lacka89


Lacka89
aktív tag

Sziasztok! Hogy lehet az, hogy a helyzetmeghatarozas allandoan rossz helyre dob? Biatorbagyon lakom es Ullore rak a google maps. Meg a telefon idojaras appja is Ullot ir. Kell par masodperc, hogy jo helyre rakjon, de eltelik x ido es ismet Ullon van a babum ugyan ott... es nem csak a telefonomon hanem a Tab S6on is ugyan ez? Nem reg toroltem teljesen a telefont, es voltam ott ahova allandoan rak. Mas nem tapasztalt anomaliat?

[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#30163) Lacka89 válasza Lacka89 (#30162) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Erdekes csak Wifin csinalja, most hoztam el egy huawei cube routert baratomtol Ullorol. Nyomtam rajta egy resetet es ugy raktam bele egy Telenor kartyat. Ha lecsatlakozom a wifirol pontos a helymeghatarozas, amint felcsatlakozik ismet Ullore dob... Mit lehetne ezzel kezdeni? A router a hibas, de ez, hogy lehet egy reset utan?

(#30164) janaman01


janaman01
addikt

Nem ilyen jellegű a probléma, tudom ez már nagyon szőrözés amit csinálok...de mondjuk ha egy sötét szobában vakuval csinálok egy videót akkor pl ami 1m ig van tárgy az szép tiszta ( a körülményekhez képest de ami már mondjuk 2-3 méterre van, az homályos...és itt most nem arra gondolok nyilván hogy 4k tűéles kép legyen , egyszerűen csak többet vártam mondjuk mint egy s7 edge vagy egy note8...tud...most vagy én fogtam ki egy hibás darabot ( amit nem hiszek mert alapjában véve más körülmények közt pl sima fotó vakuval sötét szobában meg jobb mint az s7 edge vagy note 8) vagy nagyon elcsesztek valamit a frissitésekkor...sajnos droid 9 el nem tudom megnézni ...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30165) norti válasza Lacka89 (#30163) üzenetére


norti
addikt

Huawei telefonokon ugyanez a probléma, szóval igen, valószínűleg routerrel a gond.

(#30166) Lacka89 válasza norti (#30165) üzenetére


Lacka89
aktív tag

De most ejszakara lekapcsoltam a wifit es reggel Telekomos mobilneten is Ullon ebredtem. Nem ertem.

(#30167) sgeza válasza Lacka89 (#30166) üzenetére


sgeza
veterán

Nem használsz a telefonon VPN vagy valami hasonló dolgot?
A router nem okozhat ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#30168) Lacka89 válasza sgeza (#30167) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Nem használok ilyesmit, nem sok program van rajta. GpS test és a fixet most szedtem le..

És a Tab S6 meg lát muholdat, de nem kapcsodik... megbolondult mind a ketto....

[ Szerkesztve ]

(#30169) sgeza válasza Lacka89 (#30168) üzenetére


sgeza
veterán

Na várj már! Lakáson belül akarsz GPS-szel pozíciót? Be van állítva a helymeghatározáson belül a Google-helymeghatározás pontosságának javítása?

[ Szerkesztve ]

(#30170) Lacka89


Lacka89
aktív tag

És most nézem, hogy a feleségem S10e is Ullot ír. Pedig az meg Ullo kozeleben sem volt. Nem értem..

(#30171) csaba1203 válasza Phobion (#30155) üzenetére


csaba1203
addikt

Csinálj egy Fr-t hátha megoldja.
Az a jó, hogy sokan ha valami rosszul vagy egyáltalán nem megy a telefonjukon rögtön ráfogják a 11-es frissítésre....
Kicsit olyan ez, mint a covid mindent rá lehet kenni.

(#30172) Lacka89 válasza sgeza (#30169) üzenetére


Lacka89
aktív tag


Kint a teraszon is ugyan az a helyzet. Eddig ilyet nem csinalt, csak miota haza hoztam Ullorol a Huawei cubot..

(#30173) Lacka89 válasza csaba1203 (#30171) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Veletlen... azt hittem nekem irtad :D

[ Szerkesztve ]

(#30174) sgeza válasza Lacka89 (#30172) üzenetére


sgeza
veterán

Kapcsold ki a wifi meg bt keresést, az egy hülyeség szerintem. De mondjuk ez nem oka a problémádnak. Egyébként szerintem hagyd azokat a GPS progikat, konkrétan szedd le mindet! Utána nyomj egy restartot (esetleg egy cache törlést és akár alkalmazások optimalizálását is), majd várd meg a szabad ég alatt, hogy GPS jelet találjon úgy, hogy közben legyen net kapcsolat (először mobilnettel)! Olyan nincs, hogy GPS-szel rossz helyre tesz. Utána nézd meg, hogy mi történik! De mindent lépésről lépésre!

[ Szerkesztve ]

(#30175) Protezis


Protezis
őstag

Én is tapasztalom, hogy 60 fps-es videó felvételnél akadozik. Ezt a videót találtam ezzel kapcsolatban https://youtu.be/Yob_-J-c1Ig

[ Szerkesztve ]

(#30176) janaman01 válasza Protezis (#30175) üzenetére


janaman01
addikt

Nem vagyok profi angol. Miről van szó a videóban attól eltekintve hogy a 21 el hasonlitja össze?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30177) Muton


Muton
addikt

sziasztok!

frissítettem a telefon, ezzel a remekbe szabott 1,8 gigás csomaggal, eltekintve attól, h milyen okádék lett az egész, hogy ami egy mozdulat volt eddig, most az kettő, h mennyire gáz az egész, a telefon, amit eddig rádugtam a gépre és megjelent külső meghajtóként, most csak tölt. nem kérdezi meg, hogy szeretnék-e fájl átvitelt, vagy valami, eltűnt az usb beállítások menü. hogy lehet megoldani, hogy a windows újra meghajtóként mutassa a telefont és elérjem rajta a fájlokat?

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#30178) szalai112


szalai112
senior tag

Hali :)
S10plus-ra ILO ROM-ot raktam jó pár hete hívás rögzítés miatt.
Csak egy kicsit késik a havi biztonsági frissítés :F
Van olyan fórum társ aki megkapta a februári frissítés?
ILO-val, a rendszert régen újra húztam hogy stabil kiadás legyen rajta.

(#30179) dkovizoli válasza szalai112 (#30178) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az ILO-nak ez lehet az egyik hátránya, de többször írtuk annak idején ezt. Már s8-nál is ki-kihagyott néhányszor havi frissítéseket. Rakd fel odinnal a legfissebb magyar vagy német régiós romot.

(#30180) szalai112 válasza dkovizoli (#30179) üzenetére


szalai112
senior tag

Bocsi , elnézést a poszt miatt :F

(#30181) dkovizoli válasza sgeza (#30101) üzenetére


dkovizoli
addikt

Érdekes, hogy csak ott és csak arra. Ellenben n10 megkapta ota a német régión

(#30182) dkovizoli válasza szalai112 (#30180) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nem kell elnézést kérni, nem volt bántó és én sem szántam annak. Nem olvashat mindenki mindent. Peace! :R

(#30183) szalai112 válasza dkovizoli (#30182) üzenetére


szalai112
senior tag

Majd jön valamikor mint a sárga csek. :DD

(#30184) gabber01 válasza janaman01 (#30076) üzenetére


gabber01
addikt

Látom még mindig nem kell updatelnem A11-re :).
Teljesen jól elvagyok A10en (csak bosszantó hogy minden nap el kell nyomkodnom, hogy NEM, NEM AKAROK FRISSÍTENI :D). Ahogy látom a hozzászólásokból jobb BIZTOS hogy nem lesz a kamera, de inkább rosszabb. Már az is szívás volt, hogy az S9 sok esetben jobb képet lőtt, kevesebb zajjal. Ennek talán bizonyos körülmények között nagyobb a dinamikája.

Vajon a letöltött frissítőcsomagot hol tárolja? Letörölném a fenébe, akkor talán nem zaklatna. (Tudom, máshogy is ki lehet kapcsolni, de így talán még egyszerűbb lenne)

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#30185) sgeza válasza szalai112 (#30178) üzenetére


sgeza
veterán

Simán rárakhatod a frissítést, ha egy másik OXM csoportbeli régióban kiadják. ILO marad majd a CSC, mert ugyanaz a csoport. Általában az AUT vagy DBT régióban jön ki leghamarabb a frissítés. Amikor ez megtörténik, akkor csak dobd rá Odinnel, HOME_CSC-vel! Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#30186) Luigi962 válasza sgeza (#30185) üzenetére


Luigi962
őstag

Én BTU-s firmware-t/Telekomos amit végre XEH-ra tettem át hála nektek arra rátolhatom Odinnal az AUT-al lekért legfrissebb romot? Marad XEH/XEH,XEH/TMH ?
Home CSC-vel persze!

(#30187) sgeza válasza Luigi962 (#30186) üzenetére


sgeza
veterán

Igen

(#30188) Luigi962 válasza sgeza (#30187) üzenetére


Luigi962
őstag

Köszönöm. Este fel is dobom, az már az OneUI 3.1 ha jól gondolom.

(#30189) sgeza válasza Luigi962 (#30188) üzenetére


sgeza
veterán

Igen. De nem az volt már a Galaxy Store-os frissítés után is? Nem tudom, tényleg nem emlékszem, csak kérdezem.

(#30190) zoo8800


zoo8800
veterán

Telekom kissé megfeledkezett a februári S10 frissítésről :D

rip and tear, until it is done

(#30191) szalai112 válasza zoo8800 (#30190) üzenetére


szalai112
senior tag

Szia
Szerintem nem csak a telekom :F

(#30192) dkovizoli válasza sgeza (#30189) üzenetére


dkovizoli
addikt

Konkrétan mire gondolsz a store-os frissítésnél? Mert attól szerintem nem lett senkinek 3.1 a one ui. Nálam legalábbis minden a legfissebb a 10+-on, de még 3.0.

(#30193) sgeza válasza dkovizoli (#30192) üzenetére


sgeza
veterán

Arra, amivel bejött az alkalmazásindítóban a mappák raszterének állítási lehetősége. Az akkor nem 3.1 volt?

(#30194) dancsuri válasza Luigi962 (#30188) üzenetére


dancsuri
veterán

Már van 3.1? hol?

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#30195) taz1 válasza sgeza (#30193) üzenetére


taz1
csendes tag

Nekem is csak a márciusi frissítés után lett 3.1, miután feldobtam Odinnal. A store-os frissítés szerintem egyedül a rácsméretes anomáliát javította a mappákban,de nem hozta 3.1-es újdonságokat.

Én mondjuk egyedül amiatt vártam a 3.1et, mert azt hittem végre be lehet állítani a Google discover-t a balra lapozáshoz, de mint kiderült ez csak a már eleve 3.1-el érkező készülékeknél lehetséges, valami rejtélyes okból kifolyólag. Köszi Samsung :W

(#30196) sgeza válasza taz1 (#30195) üzenetére


sgeza
veterán

Okés, köszi! Én annyira nem nézem a verziókat.
Engem amúgy személy szerint teljesen hidegen hagy a Google Discovery. Majd én azt tudom, hogy mit akarok felfedezni, nem kell, hogy megmondja a Google... :)
A többi újdonságra majd ránézek, hogy mik vannak, nekem használat közben nem tűnt fel semmilyen változás.

[ Szerkesztve ]

(#30197) sgeza válasza dancsuri (#30194) üzenetére


sgeza
veterán

A legfrissebb kiadás tartalmazza. Egyelőre AUT régión jött ki, vagyis ezen biztos. Lehet, hogy már máshol is, azt már nem néztem a napokban.

(#30198) Grande Ale válasza taz1 (#30195) üzenetére


Grande Ale
őstag

Én is a Discover miatt vártam, erre azt mondod nem lesz?
Ez szép... :DD

(#30199) janaman01


janaman01
addikt

Látom kijött a 3.1 es csak ugye én downgradeletem 10 re. Ha a videó részét javitották akkor feldobom én is odinnal csak azt nem tudom erre melyik mehet?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30200) sgeza válasza janaman01 (#30199) üzenetére


sgeza
veterán

Hogy érted, hogy melyik? A független!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.