Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31601) csorbajeno válasza sgeza (#31600) üzenetére


csorbajeno
veterán

Mi lesz az utód? ;)

(#31602) sgeza válasza csorbajeno (#31601) üzenetére


sgeza
veterán

S21. A másik választási lehetőség az iPhone 12 (vagy mini) lett volna, de hát ki akar olyat? :D

[ Szerkesztve ]

(#31603) csorbajeno válasza sgeza (#31602) üzenetére


csorbajeno
veterán

Akkor én nem köszönök el tőled, hanem örömmel várlak a másik topicban :D

(#31604) sgeza válasza csorbajeno (#31603) üzenetére


sgeza
veterán

Okés! Jövő héten érkezem! :D

(#31605) MrBazsi válasza sgeza (#31604) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Nem biztos h elsőre szeretni fogod, nekem is időbe tellett, sokmindenben jobb azert az s10

(#31606) Ricardo válasza MrBazsi (#31605) üzenetére


Ricardo
félisten

Mi az amiben nem hozza az S10 szintjét?

(#31607) Taci válasza Ricardo (#31606) üzenetére


Taci
addikt

Ár/érték arány? :DDD

(#31608) Ricardo válasza Taci (#31607) üzenetére


Ricardo
félisten

Azon már túllépett amikor megvette :DDD

Komolyan érdekel.

(#31609) sgeza válasza MrBazsi (#31605) üzenetére


sgeza
veterán

Hát, meglátjuk majd. :)

(#31610) MrBazsi válasza Ricardo (#31606) üzenetére


MrBazsi
senior tag

S21 topicban már leirtam.
Térerő s10en jobb, ez a legnagyobb előny az s10 javára, android 10 sokkal jobb mint a 11, és mellesleg kézben tartani az s10et a méret, és az ívelt kijelző miatt nagyságrendekkel jobb. Picit hangosabbak a hangszórók is.
Üzemidőben, kijelző minőségben viszont jobb az s21.
Én jó áron vettem a 21et, nem ez a bajom vele. Egyszerűen jobban szerettem az S10et mint a S21et.

[ Szerkesztve ]

(#31611) Ricardo válasza MrBazsi (#31610) üzenetére


Ricardo
félisten

Köszönöm. Nem követem az S21 topikot, így ne tudtam hogy oda is leírtad.

(#31612) S@c@ válasza MrBazsi (#31610) üzenetére


S@c@
őstag

Kijelzo minoseg alatt mit ertesz? Ma nyomkodtam egymas mellett a kettot a mediaban. Szinte kopra ugyamaz a szin tartomany kontraszt. A 120hz a kulonbseg amit en lattam csak.

[ Szerkesztve ]

(#31613) LoGeN90 válasza MrBazsi (#31610) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Nekem pont az S21et jobb kezben tartani, sokkal.. A 120 hzes kijelzovel meg a fogyasztassal sztem el is dolt h 10rol a 21 nagy ugras. (Szerettem az S10esem)

(#31614) MrBazsi válasza S@c@ (#31612) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Nekem meg hetekig megvolt az s10 a 21 mellett mire eldöntöttem h marad a 21, nagyon sokat használtam még párhuzamosan a két telót. Igen a kijelző minősége, tartalomfogyasztás, görgetés, színek, 120hz stb, ez a 21 mellett szól.
A legjobb lenne (számomra) s10 testben ez a kijelző, és üzemidő amit a 21tud, de android10el.
sőt legjobb lenne mindez s8 méretben, értesítési leddel, az új sony xperiába is belefért a led, nekem hiányzik még 3év után is...

(#31615) S@c@ válasza MrBazsi (#31614) üzenetére


S@c@
őstag

Nekem s8 meg mindig megvan az s10 mellett. Szinekben szerintem semmivel nem tud tobbet az s21, mint az s10. Mai napig nekem az s8 photo mode a leginkabb szinhelyes.

(#31616) janaman01


janaman01
addikt

Na hivásrögzités gyárilag megoldva egy izraeli sim kártyával. Nem kell 3rdapp és tökéletes minőségben veszi. Ugye izraeli sim bele , egy factory reset, majd vissza a magyar sim..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#31617) sgeza válasza janaman01 (#31616) üzenetére


sgeza
veterán

Szerintem ezt eddig is tudta itt mindenki. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31618) janaman01 válasza sgeza (#31617) üzenetére


janaman01
addikt

Akkor csak én nem :D

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#31619) sgeza válasza janaman01 (#31618) üzenetére


sgeza
veterán

Sőt, az 10-es androidon még kódbeírós módszer is volt régiókódot váltani, nem kellett még az izraeli SIM sem.

(#31620) janaman01 válasza sgeza (#31619) üzenetére


janaman01
addikt

Igen azt megtaláltam, de sajna ezen már nem megy a kódbeírás :N
Igazat megvallva, párom note 8 án csináltam meg ( android9) ott sem megy már a google tárcsázós módszer ( sőt azon külsö appal se lehet hivást rögzíteni)....és ha már megvan az izraeli sim akkor megcsináltam már az enyémen is.

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#31621) sgeza válasza janaman01 (#31620) üzenetére


sgeza
veterán

Jaja, nyilván. Csak úgy megemlítettem.

(#31622) csorbajeno válasza sgeza (#31619) üzenetére


csorbajeno
veterán

De az a kód utána inaktív lett. Micsurin kolléga szerencsére időben fedezte fel nekünk :D

(#31623) sgeza válasza csorbajeno (#31622) üzenetére


sgeza
veterán

Azért írtam, hogy 10-esen még olyan is volt (nem csak SIM kártyás megoldás).
Egyébként szerintem kell, hogy legyen valami módszer 11 alatt is, csak mi még nem tudjuk (mármint a SIM kártyás módszeren túl). De ez utóbbi csak egy feltételezésem.

[ Szerkesztve ]

(#31624) Márkosz


Márkosz
tag

[kép]

Sziasztok! Laikus vagyok! Nemrég álltam a 10+ra, és van egy háttérkép melyet nem enged beállítani háttérképként, neten nem találtam meg jó minöségben. Valaki tudna segíteni esetleg? Beteszem ide a képet. Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#31625) Taci válasza Márkosz (#31624) üzenetére


Taci
addikt

Azt a háttérképet a zárolt képernyőhöz adták, valamiért nem engedik normál háttérképnek beállítani. Anno én is kerestem, de nem találtam meg külön. (De 100%, hogy azóta már megoldották.)

(#31626) Márkosz válasza Taci (#31625) üzenetére


Márkosz
tag

Igen, ezzel szembesültem én is. Hátha van itt valaki Pro aki valahonnan megtudná szerezni az eredeti felbontás/minőségben. :)

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#31627) trebrona válasza Márkosz (#31626) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]
Ez nem az?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#31628) Isaac76 válasza Márkosz (#31624) üzenetére


Isaac76
tag

A felbontása szerint jó minőség :K [kép]

(#31629) Márkosz válasza Isaac76 (#31628) üzenetére


Márkosz
tag

Sajnos ezek ilyen összenyomottak, illetve ezeket már néztem, de közel sem olyan szép éles a képen mint a gyári. :)

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#31630) janaman01 válasza Márkosz (#31629) üzenetére


janaman01
addikt

Talán ez [link]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#31631) Márkosz válasza janaman01 (#31630) üzenetére


Márkosz
tag

Nem, sajnos ez sem az, kétoldqlról össze van nyomva a kép. Az eredetinek a képaránya elvileg 4:3-as, amit én betettem, csak nagyon magas felbontásban mint a gyári. De köszi! :)

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#31632) csaba1203 válasza Márkosz (#31624) üzenetére


csaba1203
addikt

Töltsd le ezt az apk-t és ebben benne lesz 4k-ban.
- [link]

(#31633) Oldman2 válasza csaba1203 (#31632) üzenetére


Oldman2
veterán

Megnéztem, de én nem találtam benne egyetlen képet sem.

(#31634) KunEmber válasza MrBazsi (#31614) üzenetére


KunEmber
senior tag

Ahh, múltkor fogtam újra kézbe az S8-at. Imádnám!

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#31635) S@c@ válasza KunEmber (#31634) üzenetére


S@c@
őstag

Kijelző miatt? Vagy méret??

(#31636) KunEmber válasza S@c@ (#31635) üzenetére


KunEmber
senior tag

Méret. Többiben nem volt nagy előre lépés a 10plus, bár szeretem ezt is. De valahogy egyszerűen jó volt fogni azt a telefont.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#31637) tellurian.d


tellurian.d
csendes tag

<span;>Kedves Fórumtársak! Én egy Galaxy S10+-al kapcsolatos problémámmal fordulok hozzátok. Tavaly áprilisban vettem jofogásról az akkori piaci értéke alatt néhány tízezerrel, de gyakorlatilag új volt a telefon. Kezdettől számoltam a lehetőséggel hogy lelőhetik, de utánaolvasva arra jutottam, h ez esetben a sim2-n továbbélhetek valószínűleg.(Eredetileg az 1-es slotba tettem a sim-kártyát. ) Idén július 1-én koraeste közölte a mobil, h a sim-kártyám nincs regisztrálva. Onnantól se kimenőm, se netem nem volt, a sim-tűm meg otthon. Három restart után legalább netem lett, talán Hdspa (H+-t írt) de az stabilan. Otthon sim2-re át a sim-kártyát, azóta megy minden.
<span;>Az első kérdésem az az lenne, hogy valóban az történt - e amire gondolok (lelőtték) v lehet más hiba is? (Akkoriban frissítettem 11-re,és volt döcögés többmindennel,ezért jutott eszembe.) Amit még mképp megjegyeznék, h sose mókoltam, rootolva sincs, és mégis minden frissítés egyből érkezik azóta is.
<span;>A második kérdésem az az, hogyha lelőtték és nem vagyok jogosult voda simmel telefonálni, akkor mégis hogy mukodhetett legalább a net, ha lassan is.
<span;>A harmadik kérdésem pedig az lenne, hogy ha lelőtték, tudom e esetleg akár root után odinnal megváltoztatni a gyári firmware - t, h ismét független legyen mindkét slot (arra az esetre ha eladnám). Régen rootoltam és főzött romokat is pakoltam mind odinnal, mind twrp-vel, de csak galaxy s5 előtti telefonokat. Azóta lemaradtam.
<span;>Hálásan köszönök előre is minden segítséget! Derűs napot kívánok mindenkinek!








(#31638) icemad válasza tellurian.d (#31637) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Harmadik kérdésed erősen súrolja a fórumszabályzatot, de a válasz erre az, hogy nem. Az első két kérdésre a szolgáltató tud pontos választ adni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31639) tellurian.d válasza icemad (#31638) üzenetére


tellurian.d
csendes tag

Mélyen elnézést kérek, ha súroltam a szabályzatot. Ez különösen annak a fényében mókás, hogy itt tanultam meg kezelni az odint/twrp-t. Szerencsére akkor még nem volt ilyen szigorú a szabályzat.
"Az első két kérdésre a szolgáltató tud pontos választ adni."
Már bocsánat, de melyik....? Ugyanis számlát nem kaptam hozzá, a Samsung-os garanciajegy pedig töküres, se pecsét, se vásárlás dátuma. Esetleg menjek el az összeshez, hogy ne haragudjanak ezzel az imei-el adtak el Önök telefont? Életszerűtlen.
De nagyon köszönöm mindenesetre a választ. Tidom, balfék vagyok, de legalább peches is. :)

(#31640) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

helló! sikerült arcon megcsúsztatni a telefont (eredmény), van valami olyan fólia, amit rátéve enyhébb lesz a látvány?
azért annyira nem vészes, mint amilyennek a képen tűnik (ugye direkt úgy akartam fényképezni, hogy jól látszódjon...), kinti fényben stabilan látszanak a nagyobb karcok, bentiben csak a legnagyobb, az S végű tűnik fel.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#31641) S@c@ válasza ZavaBalazs (#31640) üzenetére


S@c@
őstag

Spiegen neoflex folia talan.

(#31642) KunEmber válasza ZavaBalazs (#31640) üzenetére


KunEmber
senior tag

Nézd, ha összetört volna, legalább nem azzal kezdenéd, hogy nincsenek mentve a képeid ;]

Mi okozta ezt? Motor? Roller?

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#31643) ZavaBalazs válasza KunEmber (#31642) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

hehe, amúgy NAS-ra megy, a photos már csak az "ez történt 1 éve" értesítéseket küldi :D
semmi ilyesmi, laminált padló, rajta levő 1-2 darab kosz, és egy kis ránehézkedés :F

S@c@: köszi, utánanézek. még arra gondoltam, hogy vannak ezek a folyatós-megvilágítós cuccok, az nem segíthet jobban maszkolni?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#31644) S@c@ válasza ZavaBalazs (#31643) üzenetére


S@c@
őstag

szerintem nem jo a folyatos modszer....a neoflex kitolti ezeket a kisebb karcokat.

[ Szerkesztve ]

(#31645) csorbajeno válasza tellurian.d (#31639) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nem a rootolás témája sérti a szabályzatot, hanem az, hogy milyen okból és milyen célra szeretnéd használni :U

És hogy melyik szolgáltatóhoz menj? Kérdezd attól, akitől a telefont vetted, hogy ő honnan vette. Az a szolgáltató tudja letiltani a telefont, amelyiktől kihozta. Attól, hogy tiltva van, még független mindkét slot, nem ilyen eredetű a probléma, de ezt sejtheted te is. Ez nem volt egy nyerő vásárlás.

(#31646) kispal87 válasza ZavaBalazs (#31643) üzenetére


kispal87
aktív tag

Én lehet megpróbálnék egy ilyet. Nekem szélvédőn elég jól működött.

(#31647) icemad válasza tellurian.d (#31639) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mókás vagy sem, de már akkor is ilyen szigorú volt:

Warez”: a szerzői jog (vagy más jogszabályok) által védett bárminemű szoftver, adat, képanyag, hanganyag, filmanyag, stb. jogosulatlan használatának elősegítése, ehhez való segítségkérés, használatra buzdítás (például: szoftver illegális regisztrációjához, működéséhez szükséges kód vagy azt kijátszó eljárás; elektronikus készülék szoftverének jogellenes megváltoztatása, kijátszása, megváltoztatása a szolgáltatótól való függetlenítéshez, fájlcserélő oldalak meghívói).

Odin/twrp meg teljesen más dolog.

Vodafonnál vagy tiltva, menj oda. Vagy keresd meg azt, akitől vetted.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31648) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
Valaki estleg tudja hogy amikor ILO régiót huzóm rá miért nem arra áll be?
Réggebent ment rom cserével! Izrael kártya nélkül, vagy tükrözik a samsung? S10PLUS legújabb android rom

(#31649) sgeza válasza szalai112 (#31648) üzenetére


sgeza
veterán

Nem húzol rá ILO régiót, mert olyan rom nincs. Független van, és a kártyád szerint áll be. Kelleni fog egy izraeli SIM kártya! Hacsak nem deríti valaki ki, hogy a 11-es androidon működik-e valamilyen telefonba bevethető kód régió váltáshoz.

(#31650) szalai112 válasza sgeza (#31649) üzenetére


szalai112
senior tag

Réggeben ment rom cserével, és kártya nélkül be ált.
Amikor nem rég újra huztam sim kártya nélkül a telo magyar ált be.
net kapcsolat nélkül
Ha jól tudom a bootloader is változot nem?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.