Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31401) Balzak83 válasza zAPAtyin (#31399) üzenetére


Balzak83
senior tag

Alapból a monarch az egyik legdrágább tok, amit ismerek, talán az otterbox defender van még ilyen árban. Nekem s8+ volt monarchban, és nagyon komoly megjelenést adott neki.

(#31402) csorbajeno válasza zAPAtyin (#31397) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ezzel működni fog, nem szabadna semmi gondnak lenni, lesz NFC-d.

(#31403) szalai112


szalai112
senior tag

Hali :B
Most olvasom hátha valaki is igy tudja
S22 akkár 1TB rom ?????
Az nagyobb előre lépés lenne , de vastagon is fog majd a Samsung ceruzája.
1X samsung piacra dobta 1TB verziót, most nemerik :F
Akiket ismerek nekik még a 128GB is sok :DDD
Ötlet valaki?

[ Szerkesztve ]

(#31404) gabber01 válasza csaba1203 (#31316) üzenetére


gabber01
addikt

Csak pro módban meg nincs hdr, ami qrva nagy gáz, mert anélkül gyakorlatilag esélyed sincs hogy valami be ne égjen vagy ne legyen black crush.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#31405) VillanyÁsz29


VillanyÁsz29
lelkes újonc

Sziasztok.
Sajnos kislányom elintézte az S10+ kijelzőjét, ráharapott a telefon jobb felső sarkára, ami által ponszerűen tört az üveg, majd persze jöttek a repetések is onnan mindrn irányba :DDD :W A repedésekkel meg együtt is élnék, viszont ahol a benyomás érte a kijelzőt, a repedések kiindulóponta onnan azért elkezdtek a kis szilánkos darabok kiesni, épp nem még a kijelző részen van, hanem a káván. Szerencsére magát a panelt nem érte sérülés csak az üveget.
Mennyiből lehet meguszni a cserét ki tudja? Vagy érdemes egyáltalán foglalkozni ennek cseréjével? :F

(#31406) szalai112 válasza VillanyÁsz29 (#31405) üzenetére


szalai112
senior tag

kb 50ezer az üveg google keresésel
vagy kíjező csere 85ezer komplet kíjelző.
hát egy 100-as így hirtelen, csak az a kérdés megér e neked enyit.

(#31407) zAPAtyin válasza VillanyÁsz29 (#31405) üzenetére


zAPAtyin
tag

Kérdés mire cserélnéd...
Az S szériából a legolcsóbb az S20FE 128GB ~ 170e HUF és attól felfeléaz ár a csillagos égig.
Márkaszervízben a csere 100e HUF nyomáspróbával, garival, gyári kijelzővel.

(az enyém is most van kijelzőcserén S10 plus 512GB, mondjuk ezt tuti nem cserélem le. Bár fájdalmas a 100e forinos kiadás)

(#31408) szilvaspet


szilvaspet
tag

Néhányotok számára ez már nem segítség, de tudom ajánlani a Simple nemrég óta elérhető készülékbiztosítását. link
Használt telefonra is megkötheted, regisztrációkor érintőképernyő tesztet kell végezni, valamint tükör segítségével első és hátsó oldali fotókat készíteni. Én a Telenornál anno nem kértem, egy évig a Revolutnál fizettem a biztosítást ( ez max 1 év lehet), utána kötöttem a Simple-nél. link

[ Szerkesztve ]

(#31409) csorbajeno válasza szalai112 (#31403) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ezt nem hallottam/olvastam még, de én is a másik táborba tartozok. Az S21-em 128GB-jából kb. 60GB mindig szabad :K

(#31410) zAPAtyin válasza szilvaspet (#31408) üzenetére


zAPAtyin
tag

Nálam a Simple-ben a készülékbiztosítás funkció nem aktív.

(#31411) Keem1


Keem1
addikt

Srácok, hátha van valakinek használható ötlete, tippje a következő szitura.

Adott egy S10 és egy Xiaomi wireless töltőpad. Az van, hogy úgy kb egy éve (szerintem pont egy FW frissítést követően) az S10 igen érzékeny/finnyás lett arra, hogy hogyan teszem rá a töltőpadra.
Ugyanis ha nem mérnöki pontossággal a neki megfelelő pozícióban dobom fel a töltőre (és még ez a közepét se igazán jelenti), akkor pár perc/pár 100% után leáll a töltés, a töltő pedig hibajelzést villog.

Viszont:
- más Galaxyval nem ez a helyzet, pl. a régi S7e telómat bárhogy feldobhatom rá, szélén, közepén, lelógva, az fel lesz töltve
- régen az S10 se csinálta
- az S10 más töltővel nem csinálja (van még egy Samsung Qi charger itthon, igaz, az álló helyzetű és minden oldalán túllóg a telefonon, szóval nehéz lenne rosszul bepozicionálni)

Tele vagyok kérdőjellel, mert ahogy írtam, a töltő nem hibás: más telefonnal nem csinálja. Az én telefonommal se csinálta mindig. És az én telefonom más töltővel se csinálja. Ami még fura, hogy nem melegszik túl, még konkrétan a töltő is és a telefon is hideg (sokszor a tenyeremet rátéve onnan tudom hogy nem tölt, hogy jéghideg a telefon), hisz hamarabb leáll a töltés. Még csak az se mondható, hogy azért áll le a töltés, mert a pozícióból vagy más okból kifolyólag nem jutna töltés a telefonhoz, mivel pár százalék ilyenkor belemegy. De akkor meg miért áll le? Pro tipp, ami növeli a furcsaságot: ha ilyen helyzetben kihúzom a töltőt a dugaljból és vissza, megint elindul a töltés és tölt pár %-ot. Ha elég türelmes lennék és 5 percenként, összesen 50x ki-be dugdosnám a töltőt, feltölthetném így :DDD

Van bármi magyarázat a fentiekre azon túl, hogy a telefonom épp menstruál/most éli második gyerekkorát/finnyás/szemétkedik velem/most épp olyanja van?

[ Szerkesztve ]

(#31412) csaba1203 válasza Keem1 (#31411) üzenetére


csaba1203
addikt

X akták....

(#31413) szalai112 válasza Keem1 (#31411) üzenetére


szalai112
senior tag

Hardver hiba is lehet.
Melyik android van rajta?
Vagy talán OS újra húzás legrosszab esetben.
Más töltön is ezt csinálja?

(#31414) Keem1 válasza szalai112 (#31413) üzenetére


Keem1
addikt

11-es droid és más töltővel nem csinálja. De egyébként ha eltalálom a megfelelő pozíciót, feltölt ezen is. 10-ből 7-8 alkalommal nincs baj.

[ Szerkesztve ]

(#31415) szalai112 válasza Keem1 (#31414) üzenetére


szalai112
senior tag

Ha más töltövel nem csinálja.
Akor a Xiamoi válogatos.

(#31416) dkovizoli válasza Keem1 (#31411) üzenetére


dkovizoli
addikt

Emlékeim szerint az egyik frissítés az oka. A samsung buherált valamit, hogy azóta a nem samsung cuccokkal nem teljesen kompatibilis. Nyilván a régebbi samsungok nem kapták már meg ezt a patch-et

(#31417) gabber01 válasza dkovizoli (#31416) üzenetére


gabber01
addikt

Classic Samsung. Egyre inkább arra hajlok, hogy a következő telefonom nem samsung lesz, pedig eddig S5-től kezdve S10+ig bezárólag (bár ennél már rezeg a léc) mindegyik megbízhatóan bevált az S8 kivételével, amit átugrottam.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#31418) Isaac76 válasza Keem1 (#31411) üzenetére


Isaac76
tag

Az a legszebb az egészben,hogy nekem is most kezdte ezt el, igaz nekem egy Trust töltőm van, csak rosszabb aránnyal gyakorlatilag alig tudom úgy rátenni,hogy ne melegedjen túl a töltő és kapcsoljon le az egész :Y Nálam mikor beütött ez a meleg, legalábbis az elején azt hittem amiatt van,de lehet volt valami változás valamiben? Rendeltem másik töltőt,de most kicsit elbizonytalanodtam :F

(#31419) Keem1 válasza dkovizoli (#31416) üzenetére


Keem1
addikt

Ezt a verziót simán valósnak tartom :Y
Mind a Samsungból kinézem ezt a viselkedést, mind pedig a magyarázat így összevág. :(((

31418 Isaac76
Bakker.. Tehát nem vagyok egyedül :(( :O dkovizoli kommentje szerint nem biztos hogy új töltővel (hacsak nem Samsung) megoldódna. Nekem van itthon egy Samsung is, azzal nem csinálja. Csak hát az szinte mindig foglalt, nekem a Xiaomi jut :DDD

(#31420) Isaac76


Isaac76
tag

Utána olvasgattam itt a fórumban is és...erről egész jókat írtak:
https://edigital.hu/autos-tolto/xiaomi-mi-20w-vezetek-nelkuli-tolto-pad-p756291?gclid=CjwKCAjwieuGBhAsEiwA1Ly_nXdnQhcSBM9H7Qg0HF-cmIBwGww1WL6Uh2Wmfs2wwdFI8TnZ0al9EBoCF1YQAvD_BwE
Bár Xiaomi amivel pont a fórumtársnak is gondja van,bár remélem nem pont ez a típus :K :C Ha Samu becsempészett valami ,csak a sajátommal dolgot,akkor :W

(#31421) Ricardo válasza Isaac76 (#31420) üzenetére


Ricardo
félisten

Majd írj milyen. Én is gondolkodtam egy ilyen beszerzésén.

(#31422) szalai112


szalai112
senior tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a 25W gyors töltö nem gond az S10-nek?
azt hiszem az max 15w , amit feltudvenni.

(#31423) Micsurin válasza Isaac76 (#31420) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Meglepne... még a teló mellé vettem egy Spigent azóta is gondtalan ahogy a pár hetes Baseus is a műhelyben.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31424) Isaac76 válasza szalai112 (#31422) üzenetére


Isaac76
tag

Még annó mikor "indult" a fórum volt róla szó,hogy a szoftverben van opció és csak akkor jön elő mikor először használsz gyorstöltőt (wireless esetén tuti) rákérdez engedélyezed-e a gyorstöltést? Namost ezen logika mentén, tudja szabályozni mennyit vegyen fel (logikusan ha nemet mondok,akkor csak normál töltést hagy) ... tehát nem kellene ,hogy gondja legyen,maximum nem használja ki :K Viszont esetleg vannak itt nálam avatottabb elmék,akik poénra tudják :R

(#31425) csaba1203 válasza Isaac76 (#31420) üzenetére


csaba1203
addikt

Mikor tavaly novemberben megvettem az S10+-om vettem hozzá egy ugyanilyet és eddig hibátlanul teszi a dolgát....

(#31426) Lajcsika


Lajcsika
tag

Szeretném megkérdezni szerintetek mi lehet a gond? Barátom idehozta ma Samsung Galaxy A22 telcsijét, hogy hiába tette fel a Cube ARC-t látszólag elindul a hívások rögzítése, de visszahallgatásnál siri csend. Én is feltettem az S10-emre, beállítások ugyanazok és tökéletesen működik! A22 kb. 1 éves.

(#31427) szalai112 válasza Isaac76 (#31424) üzenetére


szalai112
senior tag

azt tudom hogy ki be gyorstöltést, de elvileg ártani nem árt

(#31428) sgeza válasza szalai112 (#31422) üzenetére


sgeza
veterán

Nem gond neki. Az az adat a maximum terhelhetősége. A fogyasztó (telefon) annyi energiát vesz fel, amennyire neki szüksége van.

(#31429) szalai112 válasza sgeza (#31428) üzenetére


szalai112
senior tag

Kösszi :R

(#31430) sgeza válasza szalai112 (#31429) üzenetére


sgeza
veterán

Nincs mit! De egyébként - hacsak nem más okból vennéd - felesleges a 25 W-os, mert a 9 V-os gyorstöltés esetén is (legalábbis kábelen ez az adat), max. 15 W teljesítményt tud felvenni. Ennél nagyobb teljesítményű töltőre nincs szükség ehhez a készülékhez.

[ Szerkesztve ]

(#31431) szalai112 válasza sgeza (#31430) üzenetére


szalai112
senior tag

Kösszi a technikai infót.
Anyunak Samsung-van, a gyári töltő széjement, hibás.
USB-C neki is hát persze hogy 1 év után adta meg magát.
Kuka kábel és töltő fej.

(#31432) csorbajeno válasza szalai112 (#31422) üzenetére


csorbajeno
veterán

Rádughatod egy 100W-os töltőre is, akkor is csak max. 15W-ot fog átengedni az elektronika.

(#31433) szalai112 válasza csorbajeno (#31432) üzenetére


szalai112
senior tag

Csak megne bikáza :DDD az aksit :C

(#31434) VillanyÁsz29


VillanyÁsz29
lelkes újonc

Sziasztok.
Sajnos berepedt a telom kijelzője, jobbik eset, hogy a komolyabb rész épp a kávában van, de azért elég szépen berepedt és hát onnan szétfele is megindultak a repedések. Keresgettem a neten üveglapokat, és ezt találtam, ez volna maga az az üveglap ami az amoled kijelző felett van, valóban 5000 Ft lenne anyagárban? Csak mert én ilyan 50-60 ezres árakat találtam üveglapcserére és itt meg 5000 forint körül látom az üveglapokat és még írják is, hogy ez nem az az üveglap amit felragasztasz, hanem szervízalkatszér... Vagy ilyen megas ennek a munkadíjja? :F

(#31435) akooos válasza VillanyÁsz29 (#31434) üzenetére


akooos
veterán

Ez egy kijelzővédő üveg, kb mint egy fólia.

Azt írják nem, de akkor valami nem stimmel, mert 4000 forint... Én nem merném kipróbálni :)

[ Szerkesztve ]

(#31436) kispal87 válasza akooos (#31435) üzenetére


kispal87
aktív tag

Ez az az üveg ami rá van "laminálva/ragasztva" a kijelzőre!
Maga az üveg nem drága, de a töröttet nagyon nehéz leszedni úgy, hogy ne sérüljön a kijelző, majd ugye vissza, pont ezért kerül olyan sokba egy ilyen javítás.
Otthon nem érdemes próbálkozni vele. :)
Itt egy videó amiben láthatod hogyan varázsolják szét.

[ Szerkesztve ]

(#31437) sgeza


sgeza
veterán

Jött frissítés sima S10-re. Érdekes, hogy megint egyszerre jött a XEH az AUT-tal!

[ Szerkesztve ]

(#31438) Isaac76 válasza Ricardo (#31421) üzenetére


Isaac76
tag

Ma reggel elmentem az új töltőért (xiaomi-mi-20w) szépen teszi a dolgát,ha hihetek a kiírásnak (mármint amit a teló ír ki) ,akkor kb hozza a vezetékes töltés idejét :R Ami még számomra jó hír ,ez már tudja tölteni a galaxy buds+ fülesem is (igaz "állítva" kell belerakni) :K

[ Szerkesztve ]

(#31439) Ricardo válasza Isaac76 (#31438) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez jól hangzik.

(#31440) csaba1203 válasza Isaac76 (#31438) üzenetére


csaba1203
addikt

Igen tudja tölteni állítva, ahogy írod. :K

(#31441) Ricardo válasza Isaac76 (#31438) üzenetére


Ricardo
félisten

Milyen töltőfejjel használod?

(#31442) Isaac76 válasza Ricardo (#31441) üzenetére


Isaac76
tag

A gyárit használom,ami elméletileg 10w tud leadni max :K

(#31443) Bzzz válasza sgeza (#31437) üzenetére


Bzzz
senior tag

Szia! Tartalmaz valami változást? Vagy sima hibajavìtások?

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#31444) Ricardo válasza Isaac76 (#31442) üzenetére


Ricardo
félisten

Köszi. Az a lényeg, hogy működik ahogy kell.

A gyári elvileg 15w-ot tud.

(#31445) sgeza válasza Bzzz (#31443) üzenetére


sgeza
veterán

Igazából nem tudom, mert a Frijával néztem, az meg természetesen nem ír change logot. Külön meg nem kerestem rá. Mindazonáltal egyelőre nem tűnt fel semmi különleges, de ez persze nem jelent semmit, mert nagyon nem is nézegettem még.

(#31446) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
[Itt olvasom] hogy a Samsung S22 akkár 1TB és 16GB RAM

Na akkor talán lesz utódja az S10 plus telómnak.

[ Szerkesztve ]

(#31447) Yogibear974 válasza Lajcsika (#31426) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Összes engedély megvan adva az appnak?! Szedd le, telepítsd újra.

Üdv: -=Yogibear=-

(#31448) Chrys_


Chrys_
addikt

aodNotify és Holey Light probléma. Másnál is előfordult már a "Hey Google" keresőablak eltűnése?

(#31449) janaman01


janaman01
addikt

A samsung Notes ben engedélyezve van a szinkronizálás a Samsung clouddal, illetve a microsoft one notes el. Na most felraktam az one nitest de abban nem látom a jegyzeteimet,
Ez most hogy műkődbe igazából?

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#31450) h_benjamin


h_benjamin
aktív tag

S10+ XEH-ra is meg jött 160 mega

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.