Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31301) janaman01 válasza sgeza (#31300) üzenetére


janaman01
addikt

Köszönöm a kiegészitést :R

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#31302) sgeza válasza janaman01 (#31301) üzenetére


sgeza
veterán

Nincs mit! :)

(#31303) sgeza válasza csorbajeno (#31287) üzenetére


sgeza
veterán

:)

(#31304) mihail38 válasza sgeza (#31300) üzenetére


mihail38
aktív tag

Én annak értelmét nem látom hogy egy adott részre kűlön fókuszáljon és a vaku is működjön amikor igy is ugy is rajta lesz a képem

(#31305) sgeza válasza mihail38 (#31304) üzenetére


sgeza
veterán

Nem mindegy, hova fókuszál! Sötétben meg vakuzás nélkül nem tud fókuszálni.

[ Szerkesztve ]

(#31306) mihail38 válasza sgeza (#31305) üzenetére


mihail38
aktív tag

Ezt értem, mert sötétben vaku nélkül fényképet késziteni felesleges, de ha vakut bekapcsolom akkor minek a fókusz használata amikor igy is ugy is rajta leez a képen amit szeretnék

(#31307) icemad válasza mihail38 (#31306) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ne viccelj már. Azért nem mindegy, hogy pl egy gépnek a gyári száma látszik e, vagy egy baromi nagy színes paca az egész kép...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31308) janaman01 válasza mihail38 (#31306) üzenetére


janaman01
addikt

Nem érted a lényeget......de hagyjuk is....

Nem kell full sötétnek lennie....példának okáért egy klíma mókuskerekét akartam lefotózni vakuval....nem éjszaka! De mivel nem villant fel a vaku a fókuszáláshoz ezért a terelőlapátok lettek élesek feszt...ezt az egyszerű mutataványt bármely régebbi telefon el tudja végezni. Az s7 edgét elővettem lefotóztam amit akartam és kész...az s10+ ebben a formában alkalmatlan rá.
Ami sajnos megintcsak szovtveres gond szerintem

A lényeg akkor nálad sem működik, csakhogy egyértelmű legyen a dolog

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#31309) mihail38 válasza janaman01 (#31308) üzenetére


mihail38
aktív tag

Akkor csak azt tudom ajánlani már sokadszorra, hogy az S7 edge-t kell használni az S10 + t meg el kell adni vagy be kell tenni a fiókba....

[ Szerkesztve ]

(#31310) janaman01 válasza mihail38 (#31309) üzenetére


janaman01
addikt

Jajj ez már lerágott csont...hanyagoljad már ezt...ha beirok egy problémát egyből jöttök a gyerekes ovodás szöveggel.....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#31311) mihail38 válasza janaman01 (#31310) üzenetére


mihail38
aktív tag

Ugyan ezt mi is írhatnánk.... ( gyerekes ovodás szöveg :) ) 1-2 ember kívételével mindenki elégedett vagy legalább is a kisebb hiáival eltudja fogadni a telefont és nem írja le itt hetente hogy mi nem tetszik neki a telefonon...
viszonyleg sötétben vakuval számomra elfogadható képet készit az S10+ om

[ Szerkesztve ]

(#31312) csaba1203 válasza janaman01 (#31308) üzenetére


csaba1203
addikt

Sajnos igazad van, ami a fotós részt érinti az nagy hátra arc az S7-es széria óta...
A napi használhatóság és megbízhatóság az viszont példás és hozza a felső kategória szintjét.

(#31313) janaman01 válasza csaba1203 (#31312) üzenetére


janaman01
addikt

Igen egy két apróságot levéve, gyorsaságra stb nyilván jobb mint az s7 stb...nem vitatom! Ezért se akarom az s7 et használni. Gondolom az 21 ultra is ilyen pl esti vakuzás terén...ha viszont nem akkor csak velünk csesztek ki.
Azért van ez a fórum hogy kitárgyaljuk de egyeseknek szívügye ez az s10+ úgy látom....

Mihail38....nem jött le a lényeg látom...mégegyszer elmondom ,többet nem, most nem az volt a gond hogy sötétben milyen képet készit vakuval!
( nem értelek...nem beszélgetni jössz ide hanem oltogatni? Ha felfogtad hogy miröl van szó akkor nemes egyszerüséggel beirhattad volna hogy : ja...akkor az enyém is ilyen , nem pedig leállni vitatkozni, de a makacsságod nem engedte hogy beird...)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#31314) csaba1203 válasza janaman01 (#31313) üzenetére


csaba1203
addikt

Az S21 Ultra vakus képességeit nem ismerem de a fotós része számomra egy Iphone 11 vagy 12-höz képest elég lehangoló kezdve a túlzottan szaturáló képalkotásával...
Hangsúlyozom nem a vas gyenge hanem Koreában nem tudnak vagy nem akarnak egy jó fotós szoftvert megírni egyik S kategóriás készülékre sem.
Ha viszont véletlenül valami jól működik azt meg elrontják a következő frissítéssel.
Nem baj ez csak kellemetlen, mert nekem ezek a túlélesített képek egyáltalán nem jönnek be.

(#31315) janaman01 válasza csaba1203 (#31314) üzenetére


janaman01
addikt

Igen ezek nekem se jönnek be , ha olyan téma van akkor azt pl a Gcammal fotózom, igazából megbarátkoztam már ezzel a telefonnal is, de tegnap meglepődtem ezen a vakus témán hogy ami egyszer már működött bevált azt miért kell lerontani. Downgradelni nem akarom ugye ,a majd 2 évvgarancia miatt. Biztos vagyok benne hogy amivel kijött android verzió abban nem.igy volt. Pár hülyeség még jött a frissitésekkel mint pl a galériából úgymond nem inditható videó..külön gomb a hang nak....vagy ugye külön megnyitni a videót a lejátszóban...ez is egy rossz húzás volt..más bajom most nincs vele ha már igy kell fogalmaznom. ( Mégegyszer hangsúlysozom hogy ez már nem a telefon hibája mert akkor valószinű hogy ez is ,az s21 en is ilyen )
Majd látjuk mit hoz az android 12😀
Ezektől eltekintve, hozza sebességben , minőségben stb az elvártakat, szóval egy egész jó kis telefon lenne ha tényleg szoftveresen nem piszkálnák annyit...de hát szinte mindennel igy van ez már a mai világban...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#31316) csaba1203 válasza janaman01 (#31315) üzenetére


csaba1203
addikt

Most kaptam egy tippet a fotós fórumról...
Állítólag pró módban nem élesíti túl a képeket.
Holnap ki fogom próbálni és kíváncsi leszek a végeredményre.

(#31317) HThomas válasza janaman01 (#31315) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

S21-em nincs, de az S20 ugyanúgy nem villantja fel a vakut fókuszáláskor, ahogy az S10+-om sem. Láttam valami random fórumban már talán S9-nél is panaszkodtak erre. Valszeg az összes újabb készülékből kikerült ez a feature valamikor.
Egyébként exponáláskor, amikor felvillan a vaku,, akkor nem fókuszál újra arra a részre, amit előtte kijelöltél?

(#31318) janaman01 válasza HThomas (#31317) üzenetére


janaman01
addikt

Értem . Köszi az infót. Igazából próbál ráfokuszálni , arra a pontra és kb annál a szitunál talán 6 ból 1 kép jó lett. Most nyilván ha az ember épp ráér ezzel vacakolni akkor tud értékelhető képet készíteni, de amikor nyakig koszos olajos , izzadt vagy épp a létrán kitekerdve áll akkor nem ezzel akar szórakozni...hanem katt és kész... :)

Csaba1203: na ki fogom próbálni köszi!

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#31319) Ricardo válasza janaman01 (#31315) üzenetére


Ricardo
félisten

Melyik gcam verziót használod?

(#31320) Tityahome válasza KunEmber (#31266) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Az adaptív energiatakarékosságot. :)
Ha be volt kapcsolva nálam sem ment a háttérben, bármit is csináltam vele.

(#31321) janaman01 válasza Ricardo (#31319) üzenetére


janaman01
addikt

Gcam_MGC_8.1.101_A9_PVo_ruler

Van egy két dolog ami nem tökéletes az előlapi kameránál de azt használom a legkevésbé

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#31322) Ricardo válasza janaman01 (#31321) üzenetére


Ricardo
félisten

Köszi. Én ezt tettem ma fel

MGC_8.1.101_A9_GVr_ruler

Jónak tűnik, igaz az első kamera ebben sem tökéletes.

(#31323) gthomma válasza Mikeee86 (#31260) üzenetére


gthomma
senior tag

Talán ez.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#31324) laci1892


laci1892
senior tag


üdv!




Úgy fest valóban elköszöntünk egymástól az s10-el. Az után hogy, cseréltem benne akkut... Kiderült hogy más alaplapi hibája van a telefonnak amiért nem volt jó.. Szóval nem vesződtem vele többet már.

Úgyhogy ez miatt végül márka csere lett.




poco m3




Abszolút nem flame, csak egy kis érdekesség... Ha valakit érdekel, vagy valami nézte már a telefont / márkát.




7 napja nyúzom a telefont.

Alapjába véve elmondható hogy nagyjából minden területén lejjebb van pozíciónálva mint az s10.




Nem olyan jó a kamerája vagy a hardver stb.




Viszont 70 ezer forintos árához képest... Meg ha nem hasonlítom az s10+ -hoz, meglepően használható.

Nem szaggat... Gyors a telefon a mindennapok során.

Jobb a kamerája a Samsung-nak de bőven használható kategóriába esik a poco kamerája... Teljes mértékben használható.




Viszont az akku az brutál.




10-12 óra képernyő időt, aktív használat mellett pedig 2-3 nap üzemidő jött Idáig ki nekem.




Odabasz 🤣😅

(#31325) S@c@


S@c@
őstag

Sziasztok! Az s10nel a kijelzo beallitasnal van meg mozi es fenykep mod? Vagy mar csak adaptiv es termeszetes van? Valamint vadi uj telefon 5 ora sotot kibir atlagos használattal?

Up!

(#31326) gthomma válasza S@c@ (#31325) üzenetére


gthomma
senior tag

Mármint vadi új S10+, nem "csak" aksicserés ?
"187 000 Ft-tól" ez igen de ahogy látom van jóval "markánsabb" áron is. :R

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#31327) S@c@


S@c@
őstag

Vadi uj...nem aksicseres.

(#31328) gthomma válasza S@c@ (#31327) üzenetére


gthomma
senior tag

6:30 -at kellene kibírnia.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#31329) icemad válasza laci1892 (#31324) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

:DDD :DDD :DDD
Én exynosos s20 fe-t váltottam poco m3-ra. Érdekes. :)
Mondjuk jó drágán vetted. Nekem 74 euró volt kuponozva, pár hónapja.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31330) S@c@ válasza gthomma (#31328) üzenetére


S@c@
őstag

Wow, ha ezt hozna az jo deal lenne.

(#31331) csaba1203 válasza laci1892 (#31324) üzenetére


csaba1203
addikt

6000mAh-ás akksi szép is lenne ha csak annyi lenne az üzemideje, mint az S10-nek.....

(#31332) laci1892 válasza csaba1203 (#31331) üzenetére


laci1892
senior tag

mobdjuj nehéznek, viszont jó nehéz a telefon :C

[ Szerkesztve ]

(#31333) laci1892 válasza icemad (#31329) üzenetére


laci1892
senior tag

Igen utólag én is rájöttem nem jó helyről vettem sajnos.

(#31334) S@c@


S@c@
őstag

Az s10nel azutan miert vettek ki a photo es cinema modot a kijelzo beallitasokbol? Azok sokkal termeszetesebbek voltak, mint a vivid tulhuzott szinei. ( akar hogy tekergettem kozelebe nincs egy s8, s9 szineihez)

(#31335) sgeza válasza S@c@ (#31334) üzenetére


sgeza
veterán

Van természetes mód. Az nem jó?

(#31336) S@c@ válasza sgeza (#31335) üzenetére


S@c@
őstag

Az meg nagyon fako mar. Ha látnád egymas mellett a ket kijelzot akkor Te is azt mondnad, hogy lehet az s8,s9 ennyivel szinhelyesebb az s21nel. :W

(#31337) sgeza válasza S@c@ (#31336) üzenetére


sgeza
veterán

Lehet, nem néztem egymás mellett sosem. Bár én egyébként a természetes módot használom, nekem az kellemesebb, mint az élénk színek, de ez már szubjektív.

(#31338) HThomas válasza S@c@ (#31336) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Az élénk módhoz képest nyilván fakó lesz. Nézd össze egy megfelelően kalibrált asztali monitorral, ahhoz a természetes mód lesz a legközelebb. Ennek ellenére fura, hogy miért vették ki a többi módot, kb annyira érthetetlen, mint a korábbi vakus helyzet, vagy akár az, hogy az S-Health-ből kikerültek feature-ök. Szerintem már nem tudnak érdemben mit fejleszteni, ezért megy a szerencsétlenkedés, hozzáadnak, kivesznek, megváltoztatnak funkciókat de érdemben alig fejlődik a szoftver; kettőt előre, egyet vissza.

Egyébként lehet mobil kijelzőt is színhelyesre kalibrálni (pl https://www.xritephoto.com/colortrue), de elég macerás... én pár éve próbálkoztam vele, még talán az S7-tel, de feladtam, nem ér annyit. A természetes mód elég jó, csak meg kell szokni.

(#31339) KunEmber válasza Tityahome (#31320) üzenetére


KunEmber
senior tag

:R

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#31340) S@c@ válasza HThomas (#31338) üzenetére


S@c@
őstag

Igen, valóban a természetes mód van a legközelebb a valósághoz, de egy színhelyes ips után is fakóbb már az. Hidd el a cinema és photó mód volt a gyárilag már jól kalibrált szín a kijelzőn egy s8, s9-en.

Egy iphone 11 pro-t is raktam már mellé és ott alapból kalibrálva vannak a színek, nem akarom változtatni. Ezt megtehetné a samsung is, plusz egy vivid mód.

[ Szerkesztve ]

(#31341) Bucinudli91


Bucinudli91
csendes újonc

Sziasztok! A fényképezőnél nektek nem jön fel egy piros hibaüzenet időnként? Mert nekem igen és nem tudom, hogy mitől lehet. Sajnos nem tudtam képernyő fotót készíteni még eddig, mert nem mindig dobja fel. Az eredeti fényképező appot használom. Nincs rootolva. S10+

(#31342) Ricardo válasza Bucinudli91 (#31341) üzenetére


Ricardo
félisten

Igaz S10-em van, de még nem találkoztam ilyennel.

(#31343) sgeza válasza Bucinudli91 (#31341) üzenetére


sgeza
veterán

Csinálj képernyővideót minden megnyitás alkalmával, hátha azzal elcsíped!

(#31346) Bucinudli91 válasza sgeza (#31343) üzenetére


Bucinudli91
csendes újonc

Köszi. Jó ötlet. Persze azóta nem produkálja. :D

(#31347) Bzzz


Bzzz
senior tag

Sziasztok! A májusi frissìtést követően többen panaszkodtatok, hogy a kamera makróján rontottak. Érdeklődnék, hogy aki esetleg feltette már a júniusit tapaszta-e változást, kijavìtották?

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#31348) sajo13 válasza Bzzz (#31347) üzenetére


sajo13
senior tag

A kamerán nem változtattak a júniusi frissítésben, az inkább csak biztonsági frissítés volt.

(#31349) Bucinudli91


Bucinudli91
csendes újonc

A múltkor akartam hyperlapse felvételt csinálni. Most már nem tudja azt, hogy folyamatosan játsza le ezt a fajta felvételt? Régen nem ilyen volt. Addig nyomta, amíg le nem állítottam, ezért volt jópofa, de így ezt a funkciót elvesztette. Hát tényleg csak rosszabb lett a kamera és a galéria. Eddig nincs ami jobban tetszene rajta.

(#31350) Nimda válasza Bucinudli91 (#31349) üzenetére


Nimda
addikt

Ha már a rendszert nem lassítják (az alkalmazások frissítései ezt megteszik), akkor a kamerához nyúlnak, hogy érezd az amortizálást. Cseréld a telefonod az újabb verziókra. Nagyszerűen kitalálták, kapsz frissítéseket x évig, cserébe fokozatosan rontanak rajta. (én már ritkán használom a kamerát és arra még jó amire kitalálták, egy gyors fotó valamiről, pixelbzulás nélkül)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.