Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13501) balintka válasza piocasember (#13497) üzenetére


balintka
addikt

Media Markt webshop is. S7 edge-nél és S8+nál is láthatóan használtat kaptam, mentek vissza elállással.

(#13502) kugli válasza kissady (#13489) üzenetére


kugli
aktív tag

Szia!
Egy fotót tudnál feltenni róla?

(#13503) Valkűr válasza balintka (#13501) üzenetére


Valkűr
őstag

Hát ezt nehezen tudom elkepzelni, de olyankor nem visszaleptem volna, hanem azonnal bevittem volna a fogyasztovedelemhez a termeket. Hasznalt terméket nem adhatnak el neked teljes árban, ugy hogy az nincs feltüntetve rajta, pld. "Kiallitasi darab" Azt durvan buntetnék

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#13504) balintka válasza Valkűr (#13503) üzenetére


balintka
addikt

Egyik esetben se volt feltüntetve h nem újak. S8+ koszos volt, a kijelzo védő fólia a dobozban benne se volt. Én sem hittem volna h meg merik csinalni, de 2x is megtették.

A pénz visszaadás miatt inkább gyorsan elálltam a 14 napos elállással aztán a SES-ben vettem újat. Azóta is csak náluk vásárolok, nem volt gond velük.

[ Szerkesztve ]

(#13505) Valkűr válasza balintka (#13504) üzenetére


Valkűr
őstag

Nem semmi, en tuti feljelentettem volna őket, vagy legalabbis jeleztem volna felejük az ellalas után, h mi az oka. Kiirtam volna a weboldalukra is, h erezzek a torodest

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#13506) Magill


Magill
csendes tag

Hali. Szeretnék tanácsot kérni. S6rol tervezem a váltást, note9 és s10 között vacillálok (s10e is szóba jött). Igazából játékon kívül mindenre is használom a telót, igazi kis élettársam. Legfontosabb szempont szamomra a kamera.( leendő gyerkőc meg a macska miatt :D ) s6ot imádom, csak már az aksija is kiakasztó néha és 4 év után sikerült betörnöm a kamerát ( persze powerbankkal én megoldom nem csinálok ebből ügyet). Telekomtól fogom szerezni majd. Szerintetek melyiket éri meg jobban megvenni hosszútávon?

[ Szerkesztve ]

(#13507) melan


melan
senior tag

Kollégám vett S20 pro-t. Azon natívban van 3dpanoráma. Nem hiányzuk (sosem csináltam még) csak érdekel, hogy mi tudunk ilyet?

(#13508) zzola válasza melan (#13507) üzenetére


zzola
félisten

Mi biztosan nem, maximum a készülék! ;]

(#13509) Vinczenzo


Vinczenzo
csendes tag

[link]
Az előző kettő hónap hol marad?
Ha ezt felteszem akkor ezzel megkapom az éjszakai fényképezést és a javitott ujjlenyomat olvasást?

(#13510) Markizmark válasza Vinczenzo (#13509) üzenetére


Markizmark
addikt

S10e-n még semmi ...

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#13511) akooos válasza Vinczenzo (#13509) üzenetére


akooos
veterán

Ez T-Mobile USA. Nem ugyanaz, mint az itthoni Telekomos ROM.

(#13512) dinnje válasza akooos (#13511) üzenetére


dinnje
aktív tag

Attól még vehetnének példát a gyorsaságról. Függetlenül a frissítés relevanciájától, sokadik és sok hónapos késés azémá... na...

(#13513) akooos válasza dinnje (#13512) üzenetére


akooos
veterán

A telekomnál szerintem évek óta ez van. Mindig ők az utolsók, legyen szó bármilyen telefonról.

(#13514) Almonen válasza akooos (#13513) üzenetére


Almonen
aktív tag

Csak mondom, hogy a S9+ telekomos rommal, szeptemberi patchen van.

S10, június.

Gratulálok.

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s9-plus/firmware/SM-G965F/TMH/download/G965FXXS6CSH5/289868/

[ Szerkesztve ]

(#13515) thamasz válasza Almonen (#13514) üzenetére


thamasz
senior tag

Így van, csak az S10 felejtődött el a magyar telekomnál. A5 2017 is augusztusin van... egy két évvel ezelőtti közép kategóriás készülék.

(#13516) telefonmágus válasza Almonen (#13514) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Note10+ 5G BTU szeptember 🙂

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#13517) icemad válasza Almonen (#13514) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

De semeddig nem tart felrakni a független friss romot... Na jó, talán egy óra...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13518) Almonen válasza icemad (#13517) üzenetére


Almonen
aktív tag

Samsung Experience boltban azt mondták ha felrakják a függetlent ugrik a telóra a garim, sőt a javítást se vállalják

(#13519) akooos válasza Almonen (#13518) üzenetére


akooos
veterán

Mitől ugrana a garancia? Ez így nem túl szép dolog a samsungtól, hogy ezt állítja.

(#13520) Almonen válasza akooos (#13519) üzenetére


Almonen
aktív tag

Mert h elvileg ha pl. gari alatt javítják, ugye ez egy telekomtól vett készülék és annak a rom-nak kell rajta lennie amivel el lett adva... én se értem.

(#13521) icemad válasza Almonen (#13518) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt kizártnak tartom. Senkinek sem volt eddig ezzel problémája. Ráadásul hivatalos Samsung romot telepítesz. Ebbe belekötni? :F
Volt már köztetek olyan, akinek emiatt ugrott a garancia? (akármilyen Samsung telefonnál?)
(még s8+-nál az izraeli verzió sem volt gond...)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13522) bandi0000 válasza Almonen (#13520) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Senkit nem érdekel milyen SW van rajta addig amíg nem csinálsz belőle téglát(asszem nagyon nem is lehet)

+ Knox is lőne erre ha nem lehetne csinálni, a knox is leszarja

Xbox One: bandymnc

(#13523) Almonen válasza bandi0000 (#13522) üzenetére


Almonen
aktív tag

Szóval akkor megkérhetem őket h rakják fel?

Vagy előtte Telekomba kérdezzem meg máshol? egyszer próbáltam, a szöszi tkomos lány azt se tudta miről beszélek

(#13524) Gedeon31 válasza piocasember (#13497) üzenetére


Gedeon31
addikt

Két hét az a törvény által előírt idő . Kevés helyen kaptad volna előbb vissza a pénzed,

(#13525) dinnje


dinnje
aktív tag

Kérdeztem a telekomot, hova ez a nagy lemaradás a frissítésben, megemlítve a többi szolgáltató gyorsaságát, ill. más régebbi készülékre már elérhető frissítéseket. Azt is megírtam, h olvastam az ide vonatkozó bullshit GYIKjukat, szóval ne azt linkeljék. Egy kedves hölgy válaszolt, miszerint továbbították az illetékes elvt munkatársnak, megígérte amint válasz érkezik, továbbítják felém. Izgatottan várom :U

Szerk: Megjött a válasz: "Köszönjük a türelmedet! Már meg is érkezett illetékes munkatársainktól a válasz. A legfrissebb információink szerint már elfogadta a gyártó az újabb frissítést, amit hamarosan ki is küldenek a készülékekre. A megérkezéséig türelmedet szeretnénk kérni. Megértésedet köszönjük."

[ Szerkesztve ]

(#13526) bandi0000 válasza Almonen (#13523) üzenetére


bandi0000
nagyúr

legbiztosabb ha rákérdezel a Samu chate-en, de asszem én már egyszer rákérdeztem, de igazából sose nézik milyen sw van rajta, valakinek még rootolást se vették észre vagy nem érdekelte őket

Xbox One: bandymnc

(#13527) icemad válasza Almonen (#13523) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kit? Mire? Hogyan? Minek várnál rájuk? Nem egyszerűbb, ha megcsinálod magadnak? Ha ilyen kérdéssel mész a boltba ne csodálkozz, ha elhajtanak...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13528) balintka válasza Valkűr (#13505) üzenetére


balintka
addikt

Az elállási papíron feltüntettem, h az ok az h használt és koszos volt a készülék. De tovább nem mentem. Bosszantó volt mindenesetre.

(#13529) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Nem mintha ra lennek fuggve a havi updatere, de S10 XEHn egyelore semmi.

(#13530) sgeza válasza dinnje (#13525) üzenetére


sgeza
veterán

Miért tegeznek? Szerintem ez full prosztóság egy szolgáltató részéről, de ez részletkérdés. A válasz meg semmitmondó.

(#13531) icemad válasza sgeza (#13530) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk neten mindenki tegez mindenkit, de ez most mindegy...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13532) Almonen válasza sgeza (#13530) üzenetére


Almonen
aktív tag

ez a "majd" jellegű válasz kb semmi

(#13533) sgeza válasza icemad (#13531) üzenetére


sgeza
veterán

Ez azért nem ugyanaz, mint egy fórum, ahol természetes a jellegéből adódóan.

[ Szerkesztve ]

(#13534) icemad válasza sgeza (#13533) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem a szolgáltatók ilyen téren próbálnak lépést tartani a korral. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13535) bigsee válasza dinnje (#13525) üzenetére


bigsee
addikt

"Tisztelt Telekom!

Köszönjük a türelmedet! Már meg is érkezett illetékes munkatársainktól a pénzemről a pappír. A legfrissebb információink szerint már elfogadta a vezig a fizetés utalàsàt, amit hamarosan ki is küldenek a részemre. A megérkezéséig türelmedet szeretnénk kérni. Megértésedet köszönjük."

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#13536) Almonen válasza dinnje (#13525) üzenetére


Almonen
aktív tag

Micsoda? A telekom frissítését kell elfogadnia a Samsungnak?

(#13537) dinnje válasza sgeza (#13530) üzenetére


dinnje
aktív tag

Mindegyik szolgáltató tegeződik, már a reklámokban, meg fiz. felszólításokban is :D Én is tegezve indítottam, mert az olyan fiatalos :) Amúgy ilyen válaszra számítottam.
(#13536) Almonen Oda
Lecsekkolják egymás művét.

[ Szerkesztve ]

(#13538) alasoh válasza Magill (#13506) üzenetére


alasoh
tag

Szia!

Note 9 nagyon jó telefon. Ha szükséged van az S-pen-re érdemes azt venned. Ha tényleg a kamera a legfontosabb, akkor S10+ -t javaslom. Az egyik oka az, hogy ennek a készüléknek valószínűleg még két android főverzió frissítése is lesz, vagyis megkapja hamarosan az android 10-et, s a következő android 11?-et is. A Note 9-et (ha a samsung követi az eddig jól bevált hagyományt és minden flag ship-re 2 főverzió frissítést ad ki a jövőben) pedig már csak az Android 10-re fogják frissíteni. Amásik ok pedig a kimelző kontra látás romlás. Az S10+-nak elvileg sokkal szemkímélőbb a kijelzője. Nekem ez is szempont lenne.
Remélem tudtam segíteni. :)

(#13539) sgeza válasza dinnje (#13537) üzenetére


sgeza
veterán

Mondjuk úgy más, ha te eleve tegezve szólítottad meg őket, így elfogadható! :)

(#13540) Evil Snowman válasza Almonen (#13536) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nem újdonság. Telenornál nálunk anno ugyanez volt a metódus. Gyártó elküldte a legújabb SW változatát, hogy ellenőrizni tudjuk, hogy kompatibilis-e vele az összes Telenor related app (MyTV, MyMusic, MyMenu, Mytelenor etc.) Ha ment vele, akkor rámondtuk az áment, ha nem akkor javították a kollegák az adott Telenor related app-ot, hogy kompatibilis legyen a legújabb SW-vel. Ha megvolt a javítás, akkor mondtuk rá az áment. Thats all.

(#13541) Hando válasza Almonen (#13536) üzenetére


Hando
tag

Igen, mindig is így volt!

(#13542) jacis válasza alasoh (#13538) üzenetére


jacis
nagyúr

Az S10 széria miért kíméli a szemet jobban? Miben tér el a Note9 kijelzőjétől?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13543) alasoh válasza jacis (#13542) üzenetére


alasoh
tag

"A kijelzőtechnológia is fejlődött és nem csak annyiban, hogy most már Dynamic AMOLED-nek hívják azt, amit eddig Super előtaggal brandeltek. A technológia lényege, hogy közel 42%-kal csökkenti a kékfény kibocsájtást, anélkül, hogy megváltozna a megjelenített tartalom színe. Ezt a TÜV Rheinland is igazolja, ha valaki ellenőrizné, azt itt teheti meg a következő hivatkozási szám alapján: ID 1419064785. A megjelenítők a színskála 100%-os tartományát lefedik DCI-P3 sztenderd szerint, a biztonság kedvéért erről is van papírjuk. "

Ha a teszteknek és a gyártó állításának hinni lehet... Saját tapasztalazom az S8-hoz képest, hogy tényleg kevésbé fáraszt esténként az S10+ -on való olvasás, mint annó az S8-on. Kékfény szűrőt egyiken sem használtam/om.
:)

[ Szerkesztve ]

(#13544) Almonen válasza Hando (#13541) üzenetére


Almonen
aktív tag

Abszolút érhetetlen számomra hogy az S9+-om annak idején szintén Telekomtól kihozva mai napig megkapná a frissítést, az idei flagship meg nem. De nem fogok rommal szórakozni, akksi idő 40-75% között tartva is abszolút rendben van, másra meg ott Kaspersky...

Nyilván dühítő de ez van

(#13545) Erdei88 válasza Almonen (#13544) üzenetére


Erdei88
veterán

Párom már megkapta a T-s S9-re a szeptemberi frissítést :DDD

(#13546) EnterR válasza Almonen (#13536) üzenetére


EnterR
veterán

Szerintem pont itt akadt el a frissítés kiadása.

PSN ID: marquuard

(#13547) Almonen válasza EnterR (#13546) üzenetére


Almonen
aktív tag

még júliusban :D

(#13548) Valkűr


Valkűr
őstag

Engem inkább csak azért érdekel a frissítés, h vajon hoz e újdonságot, vagy pluszt amit tudok kamatoztatni..

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#13549) EnterR válasza Valkűr (#13548) üzenetére


EnterR
veterán

Egy időben kamerafrissítést, aztán a szokásos biztonsági csomagot.

PSN ID: marquuard

(#13550) zzola


zzola
félisten

Ma nekem is előjött a korábban mások által leírt hibajelenség. Autós töltőt használva figyelmeztetett a készülék, hogy vizes a csatlakozó, távolítsam el és szárítsam ki!
A töltő jó (gyors BlitzWolf), a készülék meghülyült?
Azt írja, hogy töltő csatlakoztatva és gyorstöltés, viszont pár percenként esik az akku százalék (tehát nem tölt), a készülékház meg szinte forró.
:F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.