Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14051) Markizmark válasza kcsa (#14050) üzenetére


Markizmark
addikt

Náluk nem arról van szó, hogy nem vállalnak kötelezettséget a frissítések kiadására, hanem egyenesen akadályozzák a Samsungot annak kiadásában.
Ha nem akarnak vele foglalkozni, akkor miért nem engedik el ők is a saját CSC kódot és forgalmaznak csak XEH telót, mint a többi szolgáltató?

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#14052) telefonmágus válasza Christian79 (#14048) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Odin megnyitva pc-n,gyári kábellel összekötve próbáltad?

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14053) sgeza válasza Christian79 (#14048) üzenetére


sgeza
veterán

Igen, az a kombináció. Nekem bejön, ha mindhármat nyomvatartom. Bár esetleg még az is lehet, hogy eközben már rá kell, hogy legyen dugva a gépre. Így próbáltad? Ha nagyon nem megy, hagyd a fenébe, jó az revoveryből indítva is!

(#14054) Christian79 válasza telefonmágus (#14052) üzenetére


Christian79
tag

Igen, úgy előhozza. De csak úgy, ha bedugom a kábelt. Csak furcsa...

(#14055) telefonmágus válasza Christian79 (#14054) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Nem fura,ez így van

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14056) Christian79 válasza telefonmágus (#14055) üzenetére


Christian79
tag

Rendben, köszönöm a kiigazítást!

(#14057) telefonmágus válasza Christian79 (#14056) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ja és a SIM2esbe is tegyél magyar kártyát,újraindítást fog kérni,mert addig az alapértelmezett XEF lesz

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14058) HorviGabi válasza Markizmark (#14049) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Most hogy megjött XEH-re azt gondoltam hamarosan mi is megkapjuk, ezek szerint még most sem?

(#14059) Christian79 válasza telefonmágus (#14057) üzenetére


Christian79
tag

Óóó, na ez tényleg új, köszi az infót!

(#14060) Almonen válasza HorviGabi (#14058) üzenetére


Almonen
aktív tag

Ahogy eddig sem kaptuk meg, ez se más... idegesít, mert pl. olyan sebezhetőséget is javítottak, mint brute force támadás a képernyő pin ellen, vagy Biztonságos mappa adatszivárgás, de mindegy...

(#14061) kengyel válasza norti (#14038) üzenetére


kengyel
nagyúr

Most felraktam az általad linkelt apk.t, és most megkapom a leveleket.
Köszi a linket !

kengyel

(#14062) HorviGabi válasza Almonen (#14060) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Rákérdezek már én is a Telekom facebook oldalán, tudom hogy már megtette más is nem is egyszer, de ez már tényleg az alja. Hátha megkapom a sablon választ én is...

(#14063) akooos válasza HorviGabi (#14062) üzenetére


akooos
veterán

Tudom, nem ez a hivatalos megoldás, de amíg megírod a facebook postot, fel tudod rakni odinnal a friss szoftvert.

(#14064) HorviGabi válasza akooos (#14063) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Már válaszoltak is, a telekom facebook oldalán mindenki elolvashatja 😅 A lényeg hogy keressem a Samsungot😂

(#14065) Markizmark válasza HorviGabi (#14058) üzenetére


Markizmark
addikt

Minden nap nézem 2-3-szor, semmi.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#14066) HorviGabi válasza akooos (#14063) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Esetleg erről létezik valami leírás valahol? Még nem csináltam ilyet ezelőtt. Ha ezt megcsinálom változik valami ami esetleg hátrányosan érinthet a jövőben? Köszi!

(#14067) hanti válasza HorviGabi (#14064) üzenetére


hanti
senior tag

Én a helyedben a Googlenak is írnék, hogy a Telekom H. nem biztosítja a biztonsági frissítéseket és ezért te veszélyben érzed a személyes adataidnak a védelmét. Erre biztosan ugranak! :O :O :O

(#14068) HorviGabi válasza hanti (#14067) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Nem is rossz ötlet🤔

(#14069) Almonen


Almonen
aktív tag

Épp melóba vagyok recepción, most jött egy úr S10+-al, megkérdeztem tőle neki megjött-e már a frissítés. Mondta hogy igen, csodálkozott hogy nekem más rajta a szoftver mint az ő szintén Telekomos samsungján. Akkora mázli, hogy a Telekomnál dolgozik, azt mondta utána kérdez mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#14070) Markizmark válasza Almonen (#14069) üzenetére


Markizmark
addikt

Nagyon első körös telókat XEH rommal adták ki, majd később kezdték el a TMH szoftvereseket forgalmazni elvileg.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#14071) HorviGabi válasza Markizmark (#14070) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Pedig én is rögtön premierkor vettem, elő volt rendelve, sajnos mégis TMH.

(#14072) nagyj74


nagyj74
senior tag

Nekem bejön a Dext mód.
Vannak kompromisszumok, de nem rossz ez.
(Laptop+usb kombó.)

(#14073) Gubu0101 válasza LoGeN90 (#14000) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem se sok :))

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#14074) mihail38 válasza LoGeN90 (#14044) üzenetére


mihail38
aktív tag

Nem tudom mit takar, nekem S10 + van és erre 588MB frissitést kaptam, az S10 az 1200MB kapot, hogy miért van ez a különbség nem tudom mivel nincs S10 készülékem, nekem is fura de ez van, ettől függetlenül tetszenek az uj dolgok :K

[ Szerkesztve ]

(#14075) YoSzabee


YoSzabee
tag

Sziasztok!
Kezd tele lenni mikro karcokkal a gyari folia s10emen. Milyen műanyag illetve üvegfoliat(ha van ilyen) ajánlotok? Jó lenne ha az ujjlenyomat olvasó funkciója megmaradna.

"Let strength be granted, so the world might be mended."

(#14076) kengyel válasza Gubu0101 (#14073) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ugyan ezt kaptam én is, ennek ekkora a update mérete. Jó ez a frissítés, nálam a kamera is jobbnak tűnik.

kengyel

(#14077) Redy


Redy
tag

En ezt a valaszt kaptam a T-tol:

Szia Dávid! Nagyon sajnáljuk, hogy több időt kell várni az új szoftverre ennél a típusnál! Miután a gyártó elvégezte a saját kezelőfelületének - pl. EMUI (Huawei), TouchWiz (Samsung) - megfelelő módosításokat, beállításokat, megküldi Társaságunknak a szoftvert, hogy tesztelhessük a készülékek alapműködését, valamint alkalmazásainkat, szolgáltatásainkat. A tesztelések során az új szoftverben hibát találtunk, melyet a gyártó már korrigált. Az új szoftvert elfogadtuk, ezért a gyártó már folyamatosan teszi elérhetővé előfizetőiknél. Köszönjük az eddigi türelmedet! Bízunk benne, hogy már nálad is hamarosan megjelenik, és mihamarabb tudod frissíteni!^Szilvia

[ Szerkesztve ]

(#14078) OPiiPO válasza Markizmark (#14070) üzenetére


OPiiPO
addikt

Nekem júliusban is simán XEH rommal adta a Telekom.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#14079) guriga1234 válasza Redy (#14077) üzenetére


guriga1234
addikt

TouchWiz? Már rég nincs!!!

[ Szerkesztve ]

(#14080) Redy válasza guriga1234 (#14079) üzenetére


Redy
tag

Sajnos ennyire vannak kepben :(

(#14081) hanti válasza Redy (#14077) üzenetére


hanti
senior tag

A Samsungnál már rég nem TouchWiz a kezelő felület! (One UI)
Melyik új szoftver a júliusi, augusztusi vagy a szeptemberi? :Y :Y :Y

(#14082) nkmedve válasza kengyel (#14076) üzenetére


nkmedve
őstag

Nekem is egy fokkal jobbnak tűnik a kamera, mintha nem élesítené úgy túl a képeket mint eddig, az élek/részletek kicsit természetesebben hatnak (vagy csak egyszerűen hozzászokott a szemem :D ). Még mindig agyonszínez, de az nem a világ vége, többnyire lehet rajta segíteni egy kis utómunkával.

Ki tudja, talán még a végén használható lesz a gyári app, s nem kell többet GCammal szenvdjek. :D

A fennebbi Dex-es témához: Én kipróbáltam, és tetszik úgy mint érdekesség, de nem hiszem, hogy olyan sok gyakorlati hasznát tudom majd venni, mivel saját laptopon csinálok mindent (munkát is beleértve), telefont pedig többnyire csak akkor nyomkodok amikor éppen nem a laptop előtt gubbasztok. Másoknak viszont el tudom képzelni, hogy nagyon is hasznos lehet ez a mód, ha mondjuk gyakran kell a telefont és laptopot párhuzamosan használják.

[ Szerkesztve ]

(#14083) -Ben- válasza Redy (#14077) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem lep meg. :DDD :DDD Félelmetes, hogy mennyire nincsenek képben.... Semmit se változott a helyzet az elmúlt 10 évben. (Néhány tag még mindig azt tanácsolja, hogy töltsük 14-16 órát, mert az kell az akkumulátornak.)

(#14084) jacis válasza kengyel (#14076) üzenetére


jacis
nagyúr

Érdekes hogy nekem még mindig nem jött meg az update. Pedig legutóbb én voltam az egyik akinek a biztonsági frissítés az elsők között megérkezett.
A DeX-et akarom kipróbálni meg a változó háttér amit várok :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14085) kengyel válasza jacis (#14084) üzenetére


kengyel
nagyúr

És XEH-romot használsz ? Ha nem kapod meg Ota, marad az Odin update.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#14086) Gara68


Gara68
tag

Szept. 17-én hoztam ki a Telekomtól XEH szoft. Ma találta meg a szept.-i frissítést.

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#14087) Markizmark válasza Gara68 (#14086) üzenetére


Markizmark
addikt

Több, mint érdekes, hogy XEH-t kaptál, nekem legalábbis. Vagy megjött az eszük vagy egy rég raktáron lévőt kaptál.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#14088) Gara68 válasza Markizmark (#14087) üzenetére


Gara68
tag

Nem vagyok nagy Samu mágus. Az utolsó Samsung készülékem Galaxy S2 volt. Utána BlackBerrry és mostanáig csak Huawei. Azért írom ezeket, mert bár anno még az ős nokiás korszakban hallottam az odin-t meg a főnixet ( nekem mind a kettő mitológia :DD ) emlegetni, de se akkor se azóta nem használtam, szóval ez az S10+ is abban az állapotban van, ahogy azt a dobozból kivettem.
Egyelőre nem is tervezem a piszkálását, ha ilyen ütemben kapom a frissítést hozzá.
Az első bekapcsolálásnál júniusi (júl.-i?) frissítés volt, amit bekapcsolás után nem sokkal frissített aug.-ra, ma pedig szept.-re.
Ha beállna idővel csak közel annyira az akksi mint a Mate20 Pro és a kamera is valamennyire utolérne, teljesen elégedett is lennék. :K

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#14089) thamasz válasza Markizmark (#14087) üzenetére


thamasz
senior tag

Valahol itt lehetne megfogni a dolgot, mi az, hogy egyes vásárlóit hátrányba hoz a telekom azokkal a vásárlóival szemben, akiknek rendesen frissülő és új szolgáltatásokkal bővülő készüléket ad el? Mert az itteni hozzászólások alapján nagyon úgy néz ki, hogy kétfélét adtak el az S10 típus(ok)ból. Lehet, hogy ők sem akartak már saját rommal vesződni és véletlenül volt csak egy TMH romos szállítmány, és elfelejtették, hogy frissíteni kellene?
Egyébként most végignéztem az ODX csoportba tartozó összes CSC-t, és mind júliusi biztonsági szinten van, kivéve a magyar telekomot, ami egyedül júniusin ragadt.
A DTM rom segítségével home csc-vel frissítettem is legalább júliusira.
Ugyanezt csinálják a tőlük vett galaxy watch-al is, arra is vannak már kint jó ideje frissebb romok, de mégsem kapjuk meg.

(#14090) jacis válasza thamasz (#14089) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen ez jó ötlet. Szerintem egész a Starsburgi bíróságig kell vinni ezt az ügyet.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14091) thamasz válasza jacis (#14090) üzenetére


thamasz
senior tag

Nem viszem én semmilyen bíróságig, már elhatároztam az odinozást és újra belakást, de levonom a megfelelő következtetéseket, és ha majd telefont váltok legközelebb, 20 év után először nem a telekomnál fogom erre költeni a pénzemet. Csak 6 előfizetés van a nevemen, nem egy nagy falat a multinak.

(#14092) thamasz


thamasz
senior tag

Variációk egy témára : :DD
"Szia Tamás! A frissítés elmaradását az okozza, hogy a legutolsó Telekom-os szoftverben hibát találtunk és kértük annak a javítását. Ez megtörtént, így a gyártó várhatóan fokozatosan teszi majd elérhetővé a frissítést. Bízunk benne, hogy válaszunkkal segítségedre lehettünk! További kérdés esetén keress minket bizalommal! ^Zsani"

(#14093) akooos válasza thamasz (#14092) üzenetére


akooos
veterán

Ezt is olvastam már ebben a topikban :DDD Szerintem két sablont váltogatnak. Gondolom arról sem tud szegény ügyfélszolgálatos, hogy mi az a CSC és hogy különbözőt forgalmaznak.
Úgy látszik amúgy nekem mázlim volt, március 8-án vettem át és XEH volt

(#14094) OPiiPO válasza Markizmark (#14087) üzenetére


OPiiPO
addikt

(#14078) OPiiPO

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#14095) telefonmágus válasza akooos (#14093) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Note10plusból is a voda és a telenor a hosszú címkés XEH függetlent adja,telekom a kiscímkés TMH -sat

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14096) Markizmark válasza OPiiPO (#14094) üzenetére


Markizmark
addikt

Az enyém meg áprilisi és TMH sajnos ... szóval úgy néz ki tök random.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#14097) Timyyy válasza LoGeN90 (#14000) üzenetére


Timyyy
őstag

S10+, XEH, és nekem is 488 mb volt asszem.

(#14098) bombibmw


bombibmw
veterán

Azt nem próbálta még meg senki, hogy bemegy a T-hez és kér a telóra egy XEH-es romot?

(#14099) telefonmágus válasza bombibmw (#14098) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Samsungba megcsinálják,ha nagyon sírsz

TMobilban ilyennel nem foglalkoznak

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14100) bombibmw válasza telefonmágus (#14099) üzenetére


bombibmw
veterán

Hát akkor megvan a megoldás.
Be kell menni és sírni kell, vagy az asztalra kell csapni! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.