Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) EnterR válasza NavySeal (#13250) üzenetére


EnterR
veterán

Igen. Én telekomról hívok, digiről netezek. Blokkolható is a kimenő/bejövő hívás adott esetben.

PSN ID: marquuard

(#13252) KoNZoLik@ válasza thamasz (#13202) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Azért én ennyire nem meríteném le, pont, hogy ez nem tesz jót az aksinak🙄

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#13253) dkovizoli válasza bostone (#13246) üzenetére


dkovizoli
addikt

Arra gondolok pont, hogy a telekomos sim-et felismeri és az fel is telepíti a telefonra. Az enyém is telenor származású és ilyennek nyoma sincs.

[ Szerkesztve ]

(#13254) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Nektek jelez a messenger AOD-re? Éd ha igen, akkor nekem mért nem? :D Értesítéseket már próbáltam minden kombinációba de semmi

Xbox One: bandymnc

(#13255) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon baráti a SoT-okat hoz a telóm.
Nagyon elégedett vagyok.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13256) bostone válasza dkovizoli (#13253) üzenetére


bostone
addikt

Egy ki és bekapcsolás megoldotta a dolgot.
Miközben az előző hsz.-t írtam jutott eszembe, hogy összesen egyszer kapcsoltam be a mobilt + egy frissítés után indult újra.

@NavySeal:
A gyártók manapság elég jól dolgoznak a felhasználók keze alá ebből a szempotntból.
Több éve így használom a dualsimes készülékeim. Bár a samsung megoldása picit eltér.
Azt még megjegyzem, hogy az akku jobban merül, de a pénztárcám számára ez barátibb megoldás.
(A szolgáltatók is felébrednek lassan és belátják, hogy azt a pénzt náluk is el lehet költeni...)

(#13257) dkovizoli válasza bostone (#13256) üzenetére


dkovizoli
addikt

Valóban ott van az alkalmazásinfóban nálam is. Megkövetem magam. :R viszont menüben vagy alkalmazások közt nincs. Az emlékeim szerint utoljára akkor láttam az alkalmazások között, amikor t- sim-et használtam. Amúgy van benne valami hasznos?

(#13258) balintka válasza jacis (#13255) üzenetére


balintka
addikt

Ez tényleg nagyon jó SoT. Remélem nálam is ilyesmi lesz :). Még belakom a telefont csak.

(#13259) bostone válasza dkovizoli (#13257) üzenetére


bostone
addikt

Parkolás, autópálya, mobil lottó.
Tudom, hogy erre más megoldás is létezik, de én álatalában ezt az alkalmazást használom.
Legutóbb nem sikerült. :)

(#13260) madkiller válasza bigrock (#13245) üzenetére


madkiller
őstag

+1 akiknek nem old fel zsebben. (Sok féle
anyagú, vastagságú nadrágokban használva) Továbbá a közelségérzékelőm 2 hétig szarakodott és megjavult. Ezt már korábban vitattuk itt fórumon, hogy egyszerűen megszokod, hogy hogy tedd oda a füledhez. Nálam ez ilyen automata dolog volt.

[ Szerkesztve ]

(#13261) viera válasza -Ben- (#13243) üzenetére


viera
őstag

+1 :))

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#13262) dkovizoli válasza bostone (#13259) üzenetére


dkovizoli
addikt

Akkor megleszek nélküle 🙂

(#13263) jacis válasza balintka (#13258) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez lett a vége:

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13264) balintka válasza jacis (#13263) üzenetére


balintka
addikt

Eléggé rendben van, azt hiszem. :R

(#13265) bableves88


bableves88
csendes tag

Sziasztok! A telefonom állandóan magától át állítja a képernyő időkorlátját 8 másodpercre. Hiába rakom vissza két percre. Kezd nagyon idegesíteni.

(#13266) bandi0000 válasza bableves88 (#13265) üzenetére


bandi0000
nagyúr

csinálj egy resetet, nem igen kéne magától állítani, 8s meg asszem nincs is opciók között

Xbox One: bandymnc

(#13267) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv, mostanában kapom az SMS-eket hogy nem fogadott hívásom volt... Baromi irritáló. Telekomos, nálatok van térerő rendesen?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13268) hanti válasza bableves88 (#13265) üzenetére


hanti
senior tag

Biztos hogy valamilyen külső program csinálja, ha nem találod akkor reset és visszatelepítésnél figyelni hogy mikor jelentkezik.

(#13269) Almonen válasza ratcache (#13212) üzenetére


Almonen
aktív tag

Clear view covernél sose volt gáz a duplakoppos ébresztés ^^

Ha minden alkalmazást alvó üzemmódra rakok, kivétel messenger az segít az üzemidőn?

Eddigi tapasztalataim szerint ha nem piszkálok ilyesmit az a legjobb. A samsung health zabálja az akksimat leginkább, s10+ telekom

(#13270) bableves88 válasza hanti (#13268) üzenetére


bableves88
csendes tag

Tuti meg kattanok. Nem sok kedvem van újra rakni mindent...

(#13271) hanti válasza bableves88 (#13270) üzenetére


hanti
senior tag

Nézd végig miket telepítettél a probléma jelentkezése környékén és kezd levenni őket egyenként.

(#13272) dkovizoli válasza bableves88 (#13270) üzenetére


dkovizoli
addikt

Pedig esélyes, hogy valamelyik programod okozza. Én már elég régóta szenvedtem a hangerő elállítódásától. Valamelyik nap beugrott egy ötlet, hátha egy bizonyos program okozta és úgy tűnik az volt. Pedi nekem sem nagy kedvem lett volna fr-hez.

(#13273) sgeza válasza bableves88 (#13270) üzenetére


sgeza
veterán

Így van, én is épp ezt akartam írni, amit a kollégák. Szinte biztos, hogy valamelyik alkalmazás okozza. Gondolkodj, hogy melyiknek lehet akár csak halvány köze is ilyenhez!
Illetve csinálhatod azt is hogy folyamatosan nézegeted az időkorlát beállítását, akkor hamar megláthatod, hogy mikor kerül átállításra, melyik alkalmazás használata után történik.
Pl.: Bixby rutin, profilválasztó, aod bizgeráló (aod notify, ilyesmi)?

[ Szerkesztve ]

(#13274) Vinczenzo


Vinczenzo
csendes tag

Ennyit találtam, de azért vicces lenne, hogy ezért nem adnak ki több frissítést:/
[link]

(#13275) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Kicsit már unalmas ez a folyamatos nyavajgás a frissítéek után, csak biztonsági frissítés, annak a mobilját se törik fel akinek 10 éves droidos telója van, ha meg annyira kárt akarnak tenni, akkor frissítés ide vagy oda úgy is tudnak

Az meg a másik hogy 20 perc alatt fel lehet rakni a független romot és akkor mindenki megnyugodhat

Xbox One: bandymnc

(#13276) Qbász


Qbász
aktív tag

Sziasztok! Találkoztatok már olyannal hogy úgy küld el egy mms-t a telefon hogy az üzenetekben nem látszik az én oldalamon és a fogadó fél se egy képet kap hanem egy linket a vodafone mms üzenet.hu-ra tartó linkkel? Természetesen nem én küldtem el asztalon feküdt a telefon magányosan. A készüléket tegnap előtt vettem.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#13277) sgeza válasza Qbász (#13276) üzenetére


sgeza
veterán

Link akkor van benne, ha valamiért nem tud mms-ként megérkezni a címzetthez az mms.
Az, hogy tőled hogy ment úgy el, hogy nem tudsz róla, az már érdekesebb. Nem küldtél valamit neki az üzenetek alkalmazással, ami valamiért mms-ként akarta küldeni?

(#13278) sfefe válasza bandi0000 (#13275) üzenetére


sfefe
őstag

ugord at

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#13279) bigsee válasza bandi0000 (#13275) üzenetére


bigsee
addikt

Ez így van! De! Telekomosként egy kicsit b@ssza az agyam, hogy ahelyett hogy a havikat megkapnám, a sokadik hírt olvasom aról, hogy mindenki nyugodjon le pics@ba, a Telekom teszteli a zandroidtizet.... :o Jelenjen meg valami, pont ezt kihasználva, ami még robbanékony a júniusiban és csak augusztusiban javították...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#13280) Qbász válasza sgeza (#13277) üzenetére


Qbász
aktív tag

Nem, még a régi telefonommal küldtem neki egy képet de azt meg is kapta.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#13281) bg612


bg612
tag

Sziasztok,
Tudnátok abban segíteni, hogy vajon miért nem mennek el az mms-ek?
Valahol, valamit kell engedélyezni vagy állítani?

(#13282) akooos válasza bigsee (#13279) üzenetére


akooos
veterán

Odinnal 10 perc alatt feltolhatod a legfrissebb romot. Amiről itt beszélgettek meg linkelgettek, az nem a magyar telekom, remélem ez egyértelmű :)

(#13283) sgeza válasza bg612 (#13281) üzenetére


sgeza
veterán

Be kell hozzá nyomni a mobilnet kapcsolót.

(#13284) EnterR válasza bandi0000 (#13275) üzenetére


EnterR
veterán

[link] Pedig neki lenne félnivalója, mégse nagyon cikkeznek róla. :D

PSN ID: marquuard

(#13285) thamasz válasza akooos (#13282) üzenetére


thamasz
senior tag

Ez nem teljesen igaz sajnos, ha a legfrissebb augusztusira szeretném frissíteni a júniusin ragadt S10 telekomos romot, függetlent kellene feltennem odinnal teljes visszaállítással, ami máris nem 10 perc újra belakni, ráadásul btu lenne belőle és nekem hiányozna a spam szűrés. Tehát én magamban továbbra is szidom a magyar telekomot.

(#13286) sgeza válasza Qbász (#13280) üzenetére


sgeza
veterán

Lehet, hogy az ragadt be valahogy a rendszerben, és küldte el újra. Megnéztétek a linken, hogy mi az üzenet? Ha a Szolgáltató oldalára mutat, akkor nyugodtan megnyithatod.

(#13287) thamasz válasza bandi0000 (#13275) üzenetére


thamasz
senior tag

Nem csak biztonsági frissítés. Pl. a júliusiban új kamera funkciók is vannak. A telekomosok azt se kapták még meg.

(#13288) dkovizoli válasza thamasz (#13285) üzenetére


dkovizoli
addikt

Jogos. Szerintem is gusztustalan, főleg egy flagship esetén. Különösen annak a fényében, hogy maga a rendszer gyártója, idejében rendelkezésére bocsájtja mindenkinek. Akkor ne legyen szolgáltatói rom.

(#13289) perzeus


perzeus
tag

Másnál is van, hogy olykor kétszer is megjön ugyanaz az sms néhány perc különbséggel? Telenor+Telekom kártya van benne.

Gábor

(#13290) norti válasza perzeus (#13289) üzenetére


norti
addikt

Van, elég gyakran, de én betudom a térerő gondoknak (munkahelyen 0-1 között ingadozik).

(#13291) Qbász válasza sgeza (#13286) üzenetére


Qbász
aktív tag

Erre jutottam én is felhívtam a vodafone-t de 15 perc várakozás után meguntam. Holnap majd bemegyek rákérdek. Megnyitni meg nem lehet érvénytelen jelszavat ír.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#13292) jacis válasza bandi0000 (#13275) üzenetére


jacis
nagyúr

Ajjjajaaj... Ilyet itt nem lehet leírni. Ezért én a múlt héten kaptam rendesen.... :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13293) MrBazsi válasza jacis (#13292) üzenetére


MrBazsi
senior tag

azt sem lehet leírni h vannak bizonyos hiányosságai a telefonnak mert jönnek az okosok....
engem spec nagyon bosszant h az értesítő ledre nincs semmi JÓ alternatíva még fél év után sem!

(#13294) thamasz válasza MrBazsi (#13293) üzenetére


thamasz
senior tag

Mindent le lehet írni. Engem a frissítések hiánya mellett (telekom) a led hiány is zavar(t). Most viszont egész jó alternatívának tartom az értesítési emlékeztetők opciót. Hanggal jelez led helyett, akkor is észlelem, ha nem esik épp a látómezőbe a telefon.

(#13295) dkovizoli


dkovizoli
addikt

[link] na tessék

(#13296) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Valaki írta, hogy nem frissíti a play áruház a programokat a háttérben. Nálam is előjött a hiba, de csak akkor, ha vpn-t használok. Ha a vpn-t kikapcsoltam, akkor nem volt gond. Talán ez segít.

Dkovizoli: lényegében újra kezdik azt, amit pár éve megszüntettek. Hasznos lenne, ha ez újra elterjedne.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13297) bandi0000 válasza MrBazsi (#13293) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Milyen alternatívát akarsz ? Nincs led akkor nincs led, vannak teljesen jól működö appok aod re amiért pl ilyen hatalmas 1k-s összeget kell fizetni, de az nem jó ugye senkinek, ez pont olyan funkció amire nincs jó megoldás csak az ha visszarakják a ledet

Xbox One: bandymnc

(#13298) MrBazsi válasza bandi0000 (#13297) üzenetére


MrBazsi
senior tag

légyszives mutass nekem akkor egy olyan appot ami a kamera luk körül tökéletesen úgy tud jelezni úgy mint ahogy az s8on volt az értesítési led! állandó aod mellett, változó színekkel!

[ Szerkesztve ]

(#13299) TODI1111 válasza MrBazsi (#13298) üzenetére


TODI1111
addikt

Én ezt használtam S10+-on és most note 10+-on is. Szerintem jó kis alkalmazás. [link]

(#13300) bandi0000 válasza MrBazsi (#13298) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Tess, sztem minden benne van ami kell, AOD az gyári, be lehet állítani az időzítést, értesítés villgoásának idejét színét, stb

Xbox One: bandymnc

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.