Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14151) Mcsutka válasza Mcsutka (#14142) üzenetére


Mcsutka
junior tag

?

Asus Zenfone 5

(#14152) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Ismertek olyan appot ami egy megadott időintervallumban összesíti egy megadott számra a hívások idejét?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#14153) guriga1234 válasza #75655680 (#14147) üzenetére


guriga1234
addikt

"a számítogépes igényem kimerül a dokumentumok, ppt-k összeállítasában" - nálam pont nem. Az ms cuccok eleve tiltva vannak a telefonomon, a pc-n sem használom azokat.
Mivel a dexet támogató appok között meg többnyire ilyesmik vannak, ezért nem is kell. Miért szenvednék dex-szel, ha a pc előtt ülök, és azon bármit meg tudok csinálni?

(#14154) icemad válasza #75655680 (#14147) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én néha használom a Linux on dex funkciót is. Nekem is elég asztali gép helyett. Szerintem egy jó dolog.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#14155) dikan válasza icemad (#14154) üzenetére


dikan
tag

Végre valaki... Mondjuk sokat nem használtam, de áruld el légyszi hogy lehet leállítani? Egyszerűen nem találom. Persze, terminalból sudo poweroff megy, de gnomeból? Tök máshogy működik, mint a sima Ubuntu 16.04.

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#14156) icemad válasza dikan (#14155) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én is csak terminálból tudom. Még a steamet nem tudtam működésre bírni. Pedig jó lenne. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#14157) dikan válasza icemad (#14156) üzenetére


dikan
tag

Megnyugodtam, hogy nem én vagyok a béna és nem csak elállítottam a felületet annyira, hogy eltűnt ez a funkció.

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#14158) jacis


jacis
nagyúr

Na nagy nehezen nekem is megérkezett a frissítés (most tölti le) de az enyém több mint egy giga pedig S10+ -ról van szó.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14159) sgeza válasza dikan (#14155) üzenetére


sgeza
veterán

Feltolod az egeret, megvárod az alkalmazás fejlécének megjelenését, és nyomsz egy visszagombot. Akkor megkérdezi a Linux on Dex alkalmazás, hogy lezárja-e a gépet. Egyébként betehető egy poweroff menüpont a menü beállítások (Main Menu) segítségével, viszont az nem csinál az ég világon semmit.

[ Szerkesztve ]

(#14160) sgeza válasza jacis (#14158) üzenetére


sgeza
veterán

És milyen régió? Teljesen felesleges egyébként ezen pörögni, hogy kinek mekkora a frissítés mérete. Az OTA növekményes frissítés, tehát az is számít, hogy előtte mi volt, mert csak a különbség érkezik meg!

[ Szerkesztve ]

(#14161) Timyyy


Timyyy
őstag

Van valakinek tapasztalata arról, hogy ez a gyári bőr tok a fehér színe miatt mennyire gyorsan kopik / sárgul? Illetve mennyire sérülékeny?
Alapvetően vigyázok a telefonra, szóval túl sok behatást nem kell kibírnia, csak a táska/zseb "súrlódást".

Átnéztem az összes (kb 300 féle) tokot ami itt a fórumban felmerült, valamint pár ezret egyéb kínai meg mindenféle oldalakon is, de valahogy nem találtam meg az instantbuy igazit. Szóval egyelőre ez a fent linkelt áll talán legközelebb az ízlésemhez. (nehéz szép esztétikus nőies tokot találni :)) )

(#14162) Taci válasza Timyyy (#14161) üzenetére


Taci
addikt

Én azt nem szeretem a gyári Samsung tokokban, hogy nyitott az aljuk (kivéve a Protective - plusz lehet van más is, ami most nem jut eszembe, de nagy általánosságban véve a legtöbb nyitott alul). Szerintem nagy butaság. Legalábbis én azért rakom tokba, hogy ne érje külső hatás, ha táskába/zsebbe rakom. Így viszont, hogy az alja nyitott, így az a része folyamatosan sérül(het). Nem is értem, miért hagyták nyitva...

[ Szerkesztve ]

(#14163) hkari válasza Taci (#14162) üzenetére


hkari
őstag

Én meg azt nem, hogy szinte mind alá bemegy a kosz, és gyönyörűen szétkarcolja :D

(#14164) Taci válasza hkari (#14163) üzenetére


Taci
addikt

Én pont ezért rakok előbb a hátuljára egy fóliát, aztán rá a tokot. Aztán előre üvegfóliát. Aztán az egészet egy neoprén tokba. :DDD

(#14165) icemad válasza hkari (#14163) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A telefon hátulján is van gyárilag fólia. Én nem vettem le róla.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#14166) bigsee


bigsee
addikt

Válaszolt a Samsung az azt firtató kérdésemre, hogy a munkámhoz (is) használt, flottás S10 telefon még mindig júniusban leend és hogy ez nem igazán egészséges az adataimra és úgy globál, milyen dolog ez. :)

Javasoltak egy biztonsági mentést követő visszaállítást és ha az sem segít, akkor szervíz... Ez is valami, a T-s válaszokhoz képest főleg. :K

Azért felraktam lapira az Odint is ;]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#14167) balintka válasza icemad (#14165) üzenetére


balintka
addikt

Én ebay-ről vettem hátlapi fóliát, ami jobban kiér a szélekig és a kameralencsénél is kisebb a kivágása.

(#14168) Taci válasza balintka (#14167) üzenetére


Taci
addikt

Belinkelnéd, kérlek? Köszi.

(#14169) petya220 válasza bigsee (#14166) üzenetére


petya220
senior tag

Az odin-os csc babrálast leírnád nekem? Hogy hogy is működik ez

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#14170) bigsee válasza petya220 (#14169) üzenetére


bigsee
addikt

[link] Ezt bogarászom most. 5 giga a XEH FW, 5 órát írt ki rá... :Y

Letöltöd Odint és Samu USB drivert (ha volt korábban már Samsung Switch a gépen, akkor nem kell!):
[link]

A k.nagy FW fájlból kicsomagolod a CP-AP-BL fileokat és az ODIN-ba belinkelgeted (betallózod). Ha CSC-t is betallózod, akkor vissza lesz állítva a teló nullára.

Nah, most itt tartok :)

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#14171) bigsee válasza petya220 (#14169) üzenetére


bigsee
addikt

Letelt idő...

[link]

Itt van a XEH FW.

Ahhoz, hogy az ODIN lássa a telefont, ahhoz Download módba kell tenni a telót: lakapcsolni, majd Bixby+VolDown és ekkor kell USB-n a gépre dugni. Ekkor figyelmeztet a telefon és kell egy VolUp.

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#14172) lcdtv


lcdtv
aktív tag

Szerintetek ez ugyan az lehet. kp 10 perc volt a letöltés

(#14173) sgeza válasza bigsee (#14170) üzenetére


sgeza
veterán

Samfirmmel vagy Friyával töltsétek a legfrissebb romot! Azokkal néhány perc alatt lejön, mert a Samsung szerverről tölti, mintha SmartSwitch lenne.
Telepítéséhez a legfrissebb odin kell, a korábbiakkal nem lehet feltenni az újabb tömörítésű romokat.

[ Szerkesztve ]

(#14174) petya220 válasza bigsee (#14170) üzenetére


petya220
senior tag

Első körben köszönöm!
Másod... Találtam valami olyat, hogy nem kell hozzá nulláznj a telefont! Valami home_csc, pontosan nem emlékszem, hajnalban olvastam :W

Azon meditálok, hogy ha root-olom a telefont és neki kezdek custom kernel-t készíteni, mennyire fogom megölni a telefont ;]
Moto G6-on csak bootloadert kellett nyitni, aztán ment fel a twrp de itt amit olvastam XDA-n pöppet undorítóan túl bonyolult leírás van hozzá :(

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#14175) icemad válasza petya220 (#14174) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Knox nem zavar? Garancia ugrik...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#14176) dkovizoli válasza Markizmark (#14148) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ja, igen. :D :D csak itt a szolgáltatói az XEH.

(#14177) balintka válasza Taci (#14168) üzenetére


balintka
addikt

(#14178) dikan válasza sgeza (#14159) üzenetére


dikan
tag

Köszi, ez nekem is megvan, de ez nem egy normál Linux shutdown azért.

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#14179) sgeza válasza dikan (#14178) üzenetére


sgeza
veterán

Nem tudom valójában mit csinál, meg úgy egyáltalán ez a Linux mennyire működőképes. A csomagtelepítő vagy a frissítő (nem emlékszem pontosan) el sem indult nekem. Illetve valami nyelvi beállítást is mintha láttam volna, de az sem csinált semmit.

(#14180) Taci válasza balintka (#14177) üzenetére


Taci
addikt

Köszönöm!

(#14181) kkroland81


kkroland81
csendes tag

sziasztok. agusztus végén úgy volt hogy s10+ tulaj leszek de közbe jött pár dolog. de mindegy telenor most galaxy watch aktive okosórát add mellé. az órát nem hiszem hogy használnám. szerintetek 60ezerért el lehet adni? köszi a választ

(#14182) petya220 válasza icemad (#14175) üzenetére


petya220
senior tag

Pont ezzel a kettővel van gondom :W

Viszont, ha visszaállízom az egész telefont gyárira, nem látják!

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#14183) bigsee válasza kkroland81 (#14181) üzenetére


bigsee
addikt

Nem, csak húszat ér, én megveszem! :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#14184) kkroland81 válasza bigsee (#14183) üzenetére


kkroland81
csendes tag

gondoltam :DDD :DDD :DDD :DD :DD :DD

(#14185) sgeza válasza petya220 (#14182) üzenetére


sgeza
veterán

Dehogynem látják. Ez a lényege. Ha ugrik a Knox, cseszheted!

(#14186) gyuri81 válasza sgeza (#14159) üzenetére


gyuri81
veterán

Nálatok dex esetén mennyi a max felbontásotok? Nekem nem engedi FHD fölé vinni, szürke a WQHD felbontás.

(#14187) sgeza válasza gyuri81 (#14186) üzenetére


sgeza
veterán

Nem tudom, majd megnézem.

(#14188) Mcsutka válasza kkroland81 (#14181) üzenetére


Mcsutka
junior tag

35- ért adtam el.( Mivel ajándék, gari nincs rá. By Samsung...)

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 5

(#14189) kkroland81


kkroland81
csendes tag

köszi

(#14190) kkroland81


kkroland81
csendes tag

na csütörtökön hozzák az s10+ :DD :DD :DD :DD

(#14191) Mcsutka válasza kkroland81 (#14190) üzenetére


Mcsutka
junior tag

Egy összegben vetted meg?

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 5

(#14192) Taci válasza Mcsutka (#14188) üzenetére


Taci
addikt

Ez nem csak nyereménytárgyakra vonatkozik? Bár ha ezt írták/mondták neked, akkor valószínűleg ajándéktárgyakra is igaz.

(#14193) Taci


Taci
addikt

S10+-nál lenne pár kérdésem a kamerá(ka)t illetően:
- Élő fókusznál lehet kamerát váltani? (Normál, széles, zoom)
- Professzionális módban lehet a széles látószögű kamerát választani?

Köszi!

(#14194) dikan


dikan
tag

Azért az tényleg vicces, hogy a Telekom arra hivatkozva hogy hiba van a szoftverben már a harmadik frissítést késlelteti/hagyja ki 😂

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#14195) akooos válasza Taci (#14193) üzenetére


akooos
veterán

Élő fókusznál van normál és zoom, pro módban nem lehet a széles látószögű lencsét választani.

(#14196) Taci válasza akooos (#14195) üzenetére


Taci
addikt

Köszönöm a gyors választ.

(#14197) Mcsutka válasza Taci (#14192) üzenetére


Mcsutka
junior tag

Közölték, és garipapír sem volt mellé.

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 5

(#14198) bigsee válasza sgeza (#14185) üzenetére


bigsee
addikt

Ha Odin-al rakok fel XEH-t, a TMH-sra, akkor nincs Knox ugrás, ugye...?!

Korábban írtad, hogy a legfrisebb Odin-t használjuk. Az melyik lehet? Nekem 3.13.1 van, ennél vJON van frisebb?

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#14199) HorviGabi válasza bigsee (#14198) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Pont ezt akartam megkérdezni én is. Köszi :)

(#14200) jacis


jacis
nagyúr

Nekem a Bixby gombra be van állítva hogy ha egyszer megnyomom akkor megnyílik a böngésző. Nagyon szeretem ezt a funkciót.
Mióta fent van az új (szeptemberi) frissítés azóta kb 2mp kell a gomb megnyomását követően hogy elinduljon a böngészö.
Itt valamit elcsesztek, mert ez eddig nem ilyen volt :U

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.