Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14751) tama2000 válasza BabMester (#14743) üzenetére


tama2000
tag

Nekem ugyanez volt a problémám, csak Telenor - Telekom kombóval. Ha a Telenoros volt az 1 es slotban, akkor az nem érhető el kb 50%-ban,mint ahogy írtad is. Kicseréltettem a Telenoros sim-et (mert az magán, a Telekomos pedig céges, azt bonyolultabb kicserélni) , de ugyanúgy maradt a probléma. Megcseréltem a két slotban lévő kártyákat, és ez megoldotta a problémát (a Telekomos kártya pedig elég régi már) Azonban ha visszacserélem, ugyanúgy előjön a hiba. Úgyhogy ez is valami készülék hiba lesz, szerintem. Úgyhogy próbáld ki, hogy felcseréled a két sim-et.

(#14752) mihail38 válasza Memmaao (#14750) üzenetére


mihail38
aktív tag

szerintem csak azt írtad le hogy hogyan működik a felugró értesítés és téged is zavar.....
( Nekem sokkal jobb, ha nem takar el semmit az az app ) számomra ez nem egyértelmű hogy ki lehet-e kapcsolni, de ha neked ez egyértelmű akkor bocs :R

(#14753) BabMester válasza tama2000 (#14751) üzenetére


BabMester
senior tag

Köszi! :R Megpróbálom, de ha akkor meg a magánon nem fognak tudni elérni, biztos kihajítom ezt a ....-t :))

[ Szerkesztve ]

(#14754) telefonmágus válasza BabMester (#14753) üzenetére


telefonmágus
senior tag

próbáld ki pár napig,amelyiken nem érnek el ,azt levenni 3g/2g re

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14755) Tomi8822


Tomi8822
tag

Üdv nekem is hasonló a probléma. Kettő SIM kártya(telenor) van, az egyik új a másik maximum 1 éves, az egyik elofizetes blue xs ezen megy a hívás, a másik hello data ez van a nethez. Ha lte/3g/2g automatikus kapcsolodason van a hello data sim bármelyik kártya helyen legyen is nincs net, csak ha 3g/2g automatikusan kapcsolodason van pedig van lte lefedettség maximum térerőn. A blue xs SIM kártyán már többen panaszkodtak hogy gyakran nem vagyok elérhető, nem tudom hogy mi lehet a probléma. Van egy opció az állandó két SIM ez tudja valaki hogy hogy működik?

(#14756) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok!
Ma szolgáltatót váltottam, és az új sim kártya csere előtt minden számot felmentettem google fiókba, valamint a telefon memóriájába. Kártyacsere után látom, hogy a névjegyek megvannak, de egyikhez sem tartozik telefonszám! :Y
385 számom kuka, vagy van remény, hogy meglesz? Megnéztem már mindent.
Google fiókba ugyanúgy csak a nevek vannak meg szám nélkül....
S10+ minden frissítés feltéve.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#14757) MunezXBK válasza Ace Ventura (#14756) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Múltkor velem is eljátszotta, de előkerültek a számok is.

(#14758) Ace Ventura válasza MunezXBK (#14757) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Nem emlékszel véletlen, hogy szedted elő?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#14759) sgeza válasza Ace Ventura (#14756) üzenetére


sgeza
veterán

Samsung fiók? Illetve nézd meg itt:
Google beállítások/Beállítás és visszaállítás/Névjegyek visszaállítása

(#14760) Taci


Taci
addikt

Sziasztok!

Segítsetek, kérlek.

Adott egy S10+. Az előző telefon tartalmát lementettem Smart Switch-csel a gépemre (Win10). Most próbálnám visszaállítani az új telefonra, de hiába kötöm rá a gépre, nem ismeri fel, folyamatosan ezt a hibát dobja:
"A csatlakoztatott eszköz nem fér hozzá a telefonon tárolt adatokhoz. Húzza ki, majd csatlakoztassa újra az USB-kábelt, és próbálja meg újra."
Megtettem, milliószor, két különböző kábellel is, több USB (3.0) portba is. Semmi. Elmentem a Samsung oldalára, leszedtem a legfrissebb USB drivert, de semmi.
A fura az, hogy az asztali DeX közben meg működik vele.
Viszont a Windows Intézőben sem jelenik meg.

Nem értem, egyszerűen nem értem.

Ha a másik telefont kötöm rá, megkérdezi, hogy megengedi-e, hogy hozzáférjen az eszköz adataihoz, aztán működik minden rendesen. Az S10+ nem kérdez ilyet.

Kérlek, segítsen, aki tudja, hol akadtam el, mert már nem látom a fától az erdőt...

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#14761) voyi válasza hanti (#14724) üzenetére


voyi
aktív tag

Kosz a tippet, melohelyi gepemen kiprobaltam es ottmeg felismeri. Majd onnan akkor feltelepitem.

Aláírás

(#14762) MunezXBK válasza Ace Ventura (#14758) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Fogalmam nincs, de meg voltam lepődve.

(#14763) mSchumi87 válasza Taci (#14760) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Nem kell feloldani a telot neki? Mert pl masolasnal s engedi addig amig nincs feloldva.

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#14764) Ace Ventura válasza sgeza (#14759) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Ez volt a megoldás! Köszönöm! :R

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#14765) Taci válasza mSchumi87 (#14763) üzenetére


Taci
addikt

Ez (is) a baj, hogy feloldom, és nem kérdezi meg, engedi-e a hozzáférést a készülék adataihoz. Hanem "helyette" a lent írt hibaüzenetet írja ki.

A telefonon a DeX alkalmazás kiír egy ilyet az alján: "Módosítsa az USB-beállítást a Fájlok átvitele lehetőségre".
Ezt hol lehet?

[ Szerkesztve ]

(#14766) Taci válasza Taci (#14765) üzenetére


Taci
addikt

Ez utóbbit megtaláltam közben.

Ha a "Képek átvitele" van kiválasztva, működik minden, látszódik az Intézőben.
Viszont ha a "Fájlok átvitelére" kattintok, eltűnik minden, ismeretlen eszköz. És ilyenkor dobja fel a korábban írt hibaüzenetet is.

Ötlet valakinek? :/

Csinálok egy FR-t.

[ Szerkesztve ]

(#14767) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Nekem most lett az októberi frissítéssel gyorsabb az ujjlenyomatos feloldás. Uv-s üveggel. Az arcfelismerés is gyorsabb és olyan, mintha az egész rendszer fürgébb lenne. :DD

(#14768) sgeza válasza Taci (#14765) üzenetére


sgeza
veterán

Lehúzod a rolót. Látom, közben megtaláltad.

Én továbbra is valamilyen driver problémára gyanakszom.

[ Szerkesztve ]

(#14769) sgeza válasza Ace Ventura (#14764) üzenetére


sgeza
veterán

Melyik? A Google//Névjegyek visszaálltása?

(#14770) Taci válasza sgeza (#14768) üzenetére


Taci
addikt

Volt FR, illetve leszedtem minden Samsung-dolgot a gépről, így most már rendben megy minden. Ezek szerint valami-valamivel összeakadhatott. Érdekes. És felettébb idegesítő (volt). :D

(#14771) mSchumi87 válasza dkovizoli (#14767) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Nekem meg pont ellenkezoleg most lett olyan az ujlenyomat mint elotte tehat nem old fel olyan jol mint a szeptemberi frissites utan. Erdekes

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#14772) gigi19900213


gigi19900213
újonc

Valaki tudd abba segíteni hogy ha nem nyúlok a telefonomhoz akkor miért merül olyan 3-5 százalékot? Always on Display kivan kapcsolva (S10)

[ Szerkesztve ]

(#14773) kisbodza


kisbodza
tag

Csak nekem kapcsol vissza mindig automatikusan az AOD "mindig látható"-ra, az ütemezett beállításról? Rohadt idegesítő :((( Mit nyomhattam el?

Galaxis 10

(#14774) sgeza válasza kisbodza (#14773) üzenetére


sgeza
veterán

Nem használod véletlenül az aod notify-t?

[ Szerkesztve ]

(#14775) jacis


jacis
nagyúr

Ma kaptam egy 110MB-os frissítést. Más is kapott?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14776) TTomax válasza jacis (#14775) üzenetére


TTomax
nagyúr

S10+,ide is megjött...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#14777) mihail38 válasza jacis (#14775) üzenetére


mihail38
aktív tag

Igen, egész pontosan 114,16MB

(#14778) kisbodza válasza sgeza (#14774) üzenetére


kisbodza
tag

Háát, fel volt telepítve, de nem emlékszem, hogy bekapcsoltam volna. Most kitöröltem, kiderül, hogy az kavart-e be. Köszönöm az ötletet!

Galaxis 10

(#14779) LoGeN90 válasza mihail38 (#14777) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Igen, S10-re is megjott (XEH).

(#14780) sgeza válasza kisbodza (#14778) üzenetére


sgeza
veterán

Nagy eséllyel az. De ha normálisan be van állítva az igényeid szerint, akkor működik azzal is rendesen. Feltehetően azért maradt bekapcsolva az AOD, mert értesítésed jött, és az aodnotify átállította. Ami egyébként vissza is állítja, ha az értesítés megszűnik.

(#14781) thamasz válasza gigi19900213 (#14772) üzenetére


thamasz
senior tag

Sokkal rosszabb a készenléti ideje, mint más telefonoknak, nem tudom mi lehet az oka, készenléti időbe nem játszik elvileg a az erősebb hardver és nagyobb felbontás. Itthon wifi kapcsolaton jó ha megvolt a másfél nap kevés nyomkodással, van a családban egy A40 ami nincs wifin, mobil neten lóg és 2 nap után is még 50% az aksi kevés használat mellett. Amúgy most hogy telekom romról áttértem a szeptemberi btu- ra, mintha javult volna az üzemidő. biztos a reset is segített. Még tanulja a használati szokásokat, de mintha közel fél nap javulást látnék, remélem így marad.

(#14782) OPiiPO válasza thamasz (#14781) üzenetére


OPiiPO
addikt

"Sokkal rosszabb a készenléti ideje, mint más telefonoknak" - ez így tételesen nem igaz, olvass vissza légyszíves, sokszor volt ez már téma.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#14783) mihail38 válasza OPiiPO (#14782) üzenetére


mihail38
aktív tag

+1
Egyetértek, szerintem sem rossz a készenléti ideje, ha egy éjjszaka merül 3%-ot az szerintem "átlagos"
Simán kilehet hozni 5-6 órás sot időt az új frisítés óta egy átlag felhasználói szokásokkal.

(#14784) Kleroo


Kleroo
veterán

Kipróbáltam ma a dex-et egy DEll-es dokkolóra dugva. Etalonkirály, nem is gondoltam volna hogy tényleg egy használható kis cucc. Minden win hotkey trükköt tud, szétmultitaskolva is döccenésmentes, minden vackot plugandplay felismer(BT egér is 0.1mp volt... :D ) etherneten eszi a netet, tetszik az appok desktopos layoutja is, kihasználja a nagy felületet.

Simán remek cucc, meg lehet a helye. Bizonyos értelmeben laptopot simán kiválthat tartalomfogyasztós, prezentálós módra. (cask hát ha már bill, egér, minidokkolót cipel az ember...akkor az már régen nem kompkat)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#14785) Nus


Nus
tag

Okkal lehet számon kérni a Telekomot, hogy hol a frissítés?!

[link]

The sky was pink...

(#14786) vg válasza Nus (#14785) üzenetére


vg
addikt

1,5 órás a cikk..

(#14787) Nus válasza vg (#14786) üzenetére


Nus
tag

Jah csak az októberi frissítés már mindenkinek kint van ami javítja a hibát, ahogy a cikkben írják! Mi pedig augusztusin vagyunk!

Üdv...

[ Szerkesztve ]

The sky was pink...

(#14788) guriga1234 válasza Nus (#14785) üzenetére


guriga1234
addikt

"Tetszenek" az ilyen hírek, miszerint súlyos hibák vannak, de hogy konkrétan mi, arról hallgatnak. Vicc. Az az egy pedig, ami az IMEI-re vonatkozik, maximum akkor játszik, ha valaki elveszti/ellopják a telefonját, de akkor már a legkisebb gond az, hogy a már meg nem lévő telefonon mit bűvészkednek.

(#14789) Almonen válasza Nus (#14787) üzenetére


Almonen
aktív tag

Ha 3x hónapig nem kaptunk előzőleg (sem) frissítést én nem számítok tőlük semmire

(#14790) Taci válasza guriga1234 (#14788) üzenetére


Taci
addikt

Le van az írva szépen, részletesen magánál a Samsungnál: [link]

(#14791) guriga1234 válasza Taci (#14790) üzenetére


guriga1234
addikt

THX

(#14792) gigi19900213 válasza OPiiPO (#14782) üzenetére


gigi19900213
újonc

Miota megvettem a telefont en is javulást látok, meg volt egy visszaállítás is után főként javulás volt , csak tényleg fura az hogy nem nyomkodom es látványos a merülés

(#14793) mihail38 válasza gigi19900213 (#14792) üzenetére


mihail38
aktív tag

Szerintem a 3% és az 5%- os merülést nem lehet mondani hogy látványos ...

[ Szerkesztve ]

(#14794) guriga1234 válasza gigi19900213 (#14792) üzenetére


guriga1234
addikt

Ha semmit sem használod a telefont, ki van minden kommunikáció kapcsolva, nem fut semmi a háttérben, akkor is van fogyasztása a telefonnak, mert a cellával akkor is egyeztet (ha messze vagy a cellától, akkor nagyobb a merülés mértéke), és van pár rendszerfolyamat is, ami a háttérben működik.
Nálam, ha a telefon csak készenlétben van, akkor óránként merül 1%-ot (S10). Én nem nyomkodom állandóan a telefont (vannak erre más eszközeim is), csak ha szükséges. A 3 nap üzemidőm mindig megvan, időnként 4.

(#14795) jacis válasza Kleroo (#14784) üzenetére


jacis
nagyúr

Osztom a véleményed. Én is próbáltam és bitang jó most már. Teljesen jól használható megoldás ha valaki nem akar otthon PC-t tartani de van TV és egy BT egér+billentyű.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14796) gigi19900213 válasza guriga1234 (#14794) üzenetére


gigi19900213
újonc

Es az sem ha nyomkodom es olyan durván5 percenként 1% merülés?

(#14797) Taci válasza gigi19900213 (#14796) üzenetére


Taci
addikt

A beállításokban nem látszik, hogy mi fogyaszt ennyit? Egy beakadt app/szolgáltatás?

(#14798) evo87 válasza gigi19900213 (#14796) üzenetére


evo87
őstag

Reggel amikor vonatozok munkába és a vonaton olvasok, nyomkodom, akkor bizony 1 óra alatt 15-18% a merülése. (S10e)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#14799) guriga1234 válasza evo87 (#14798) üzenetére


guriga1234
addikt

A nyomkodás mindenkinél mást jelent. Vannak többet, és vannak kevesebbet fogyasztó alkalmazások. Így általánosságban konkrét százalékokat írni nincs hasznos információtartalma.

(#14800) nkmedve válasza gigi19900213 (#14796) üzenetére


nkmedve
őstag

5 percenként 1% (tehát óránként 12%) merülés nyomogatás közben, nem csak hogy nem normális, hanem egyenesen irígylésre méltó :D Ha csak ennyit merül, akkor 8 óra fölötti SOT-t is ki lehet hozni, ami azért ritka bármilyen telefonnál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.