Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14558) OPiiPO válasza Mcsutka (#14535) üzenetére


OPiiPO
addikt

"Asus Zenfone 6- om kenterbe veri" - nagyon nehezen tudom elhinni, ügyes az a Zenfone nem kétség, de azért fotós téren nem egy kategória a két mobil, habár szelfiben egész jó :D

(#14538) Erdei88 : :D

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#14559) dinnje válasza bigsee (#14546) üzenetére


dinnje
aktív tag

Azt direkt írtam úgy :)) , már nem mérgelődök, mert már kikexesedett :DDD

(#14560) bigsee válasza dinnje (#14559) üzenetére


bigsee
addikt

:K

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#14561) jose999


jose999
senior tag

Sziasztok! Valaki meg tudná mondani a pontos típusát az s10+ gyári töltőnek illetve kábelnek? Köszi a segítséget!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#14562) Kleroo


Kleroo
veterán

Ő a legújabb?
Nem lakom be hanem kapasbol megkapna odinnal a legujabbat ha van

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#14563) telefonmágus válasza Kleroo (#14562) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Miért odinnal???

Májusi cucc

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14566) Kleroo válasza telefonmágus (#14563) üzenetére


Kleroo
veterán

Koszi, fura pedig jonak tuno night mode van rajta.
Odin hogy full clean install legyen. v tok8?

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#14567) telefonmágus válasza Kleroo (#14566) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Tedd fel a TMH -t ha szívni akarsz :DDD

Ha nem akarsz,akkor simán csak frissítsd,semmi más nem kell

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14568) Erdei88 válasza jose999 (#14561) üzenetére


Erdei88
veterán

EP-TA200 és EP-DG970BWE a fehér és EP-DG970BBE a fekete kábel

(#14569) jose999 válasza Erdei88 (#14568) üzenetére


jose999
senior tag

Köszönöm!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#14570) bigsee válasza telefonmágus (#14567) üzenetére


bigsee
addikt

Nem szívás az, már augusztusnàl járunk... :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#14572) nokiauser


nokiauser
aktív tag

Night mode: a zsámbéki romtemplom kőtár-pincéjének túlsó vége világítás nélkül. Szabad szemmel nem láttuk, mit ábrázol a faragvány, csak itthon derült ki. :)

(#14573) EnterR válasza nokiauser (#14572) üzenetére


EnterR
veterán

Szép történet, szép kép, jó telefon. Ez így kerek. :D

PSN ID: marquuard

(#14574) KZP válasza bigsee (#14570) üzenetére


KZP
őstag

Már csak pár hónap és megkapjátok a szeptemberit is. ;]

(#14579) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Térjünk vissza a normális mederbe!

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#14580) guriga1234


guriga1234
addikt

Végre el lehet érni megint wifin keresztül digit használva a samu szerverét.Több, mint egy hétig elérhetetlen volt digiről.

(#14581) balintka válasza guriga1234 (#14580) üzenetére


balintka
addikt

Invitelről se lehetett. A frissítést mobilnettel kerestem meg, utána már engedte wi-fi-n leszedni.

(#14582) sgeza válasza guriga1234 (#14580) üzenetére


sgeza
veterán

Vajon mi lehet az oka? Próbálta valaki ilyenkor más DNS szerverrel?

(#14583) guriga1234 válasza sgeza (#14582) üzenetére


guriga1234
addikt

Nem tudom, de gyanítom, hogy szándékos a dolog, mert most is és az ezt kettővel megelőző havi fw frissítéskor jelentkezett a hiba.
Engem csak annyiban érintett a dolog, hogy a frissítés keresése előtt a t-s routerre kellett váltanom, mert a digisről nem volt elérhető. A digis kapcsolatom sebessége sokszorosa a t-sénél, ezért mindig a digist használom, csak ha gond van a digisnél, akkor váltok át a t-re, ez megvan 2 mp alatt.
Mivel így meg tudom oldani, meg a DNS szerver váltása egyéb okok miatt sem lenne szerencsés számomra, így ezzel nem is próbálkoztam a digis esetében. A t-nél meg eleve más a DNS.

(#14584) guriga1234 válasza balintka (#14581) üzenetére


guriga1234
addikt

A digi esetében, amíg a hiba fennállt, ez sem működött. Aki meg azt állítja (a digi esetében), hogy ez így működött, az bizony nagyon valószínű, hogy mobilneten töltötte le, nem wifin. Elég csak megnézni az adatforgalmat.

(#14585) akosright


akosright
tag

Sziasztok!
Az mitől van hogy nem indul el az szoftverfrissítés letöltése? Kiírja egy pillanatra hogy kis türelmet, aztán annyi.

(#14586) sgeza válasza guriga1234 (#14584) üzenetére


sgeza
veterán

Ezért is kérdezem a DNS-t. Ha mondjuk az okozza a gondot, és használ privát DNS-t a készüléken (pl. Adguard), akkor nem tartanám kizártnak, hogy lejönne simán a Digisről is. De ez csak tipp.

(#14587) sgeza válasza akosright (#14585) üzenetére


sgeza
veterán

Kb. nullát kell visszaolvasnod, és rájössz, hogy Digi neted van!(?)

(#14588) akosright válasza sgeza (#14587) üzenetére


akosright
tag

Mobil neten se megy.

(#14589) dkovizoli válasza balintka (#14581) üzenetére


dkovizoli
addikt

Mivel egy cég.

(#14590) JMarty válasza sgeza (#14582) üzenetére


JMarty
tag

Digis vagyok, sosem volt problémám a frissítésekkel. Igaz, nekem cloudflare DNS oszt a router. Azt meg kizártnak tartom, hogy korlátoznák a Samu szervereit, mikor az nem zavarja őket, hogy gigabittel torrenteznek az emberek...

(#14591) alasoh válasza sgeza (#14586) üzenetére


alasoh
tag

Én végig próbáltam 2 frissítéssel ezelőtt a dns beállításokat. Sehogy sem akart digi nettel a samsung szerverre rátalálni.
Ahogy már mások is írták a megoldást:
Mobilnet bekapcsol, wifi kikapcsol. Azonnal csatlakozott a samsung szefverhez és meglátta, hogy van új szoftver. Utána wifi vissza kapcsol, mobilnet kikapcsol és rányom a letöltésre. Nekem hiba nélkül lejött utána wifin diginettel. Ha már megvan a kapcsolat a szerverrel, simán lejött és települt. A szeptemberi frissítéssel is ez volt, csak akkor már nem játszadoztam a dns beállításokkal, hanem rögtön mobilnettel kerestem. :)

(#14592) sgeza válasza alasoh (#14591) üzenetére


sgeza
veterán

Roppant érdekes a jelenség, én ezért gyanakodtam DNS hibára. Jut eszembe, amikor atírtad a címeket, akkor volt router restart vagy a telefon wifijének ki-/bekapcsolása? Mert csak így kapja meg az új DNS címeket.

[ Szerkesztve ]

(#14593) alasoh válasza sgeza (#14592) üzenetére


alasoh
tag

Igen. Reouter restart.

(#14594) guriga1234 válasza alasoh (#14591) üzenetére


guriga1234
addikt

Nekem nem ment így sem, próbáltam.

(#14595) sgeza válasza guriga1234 (#14594) üzenetére


sgeza
veterán

Más Samsung készülékkel is ez a jelenség?

(#14596) guriga1234 válasza JMarty (#14590) üzenetére


guriga1234
addikt

Nálam is ment minden a digivel, elég nagy a forgalmam, de a samu szerverét nem tudtam elérni. Mi másra lehet gondolni szerinted?
Érdekes, hogy a Galaxy Store elérhető volt akkor is, amikor a fw-t tartalmazó szerver nem.

(#14597) guriga1234 válasza sgeza (#14595) üzenetére


guriga1234
addikt

Nem próbáltam, de legközelebb, ha megint jelentkezik a hiba, akkor előveszem a régebbi telefonjaimat és kipróbálom azokkal is. Azokra már nem valószínű, hogy lenne bármilyen fw frissítés, de az majd látszani fog, hogy elérik-e a szervert.

(#14598) alasoh válasza guriga1234 (#14597) üzenetére


alasoh
tag

Én próbáltam. Cégnél van S9 és S8 is. Ugyan ez volt a helyzet. Nem csak az S10-el van gond.

(#14599) Luser2000 válasza guriga1234 (#14584) üzenetére


Luser2000
addikt

"... A digi esetében, amíg a hiba fennállt, ez sem működött. Aki meg azt állítja (a digi esetében), hogy ez így működött, az bizony nagyon valószínű, hogy mobilneten töltötte le, nem wifin."

Már korábban is mondtam, de most az adott tipp alapján (Mobiladat-használat) ellenőriztem is: DIGI-n keresztül jött le, nincs olyan alkalmazásom, ami arra utalna, hogy mobilon húzta le).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#14600) Timyyy


Timyyy
őstag

Nekem is hibát dobott a frissítés sokáig (vodafone, s10+, az itthoni net digis). Napokig próbáltam de semmi.
Az itt olvasottak után kilőttem a wifit, mobilneten 2 mp alatt megtalálta, majd visszakapcsoltam a wifit és letöltettem vele. Telepítés előtt megint hibát írt, mobilnet vissza, és kész, fent van.
A letöltés maga wifin zajlott, tuti, mert 200mb mobilnetem van összesen, 588 volt az update, és nem is csökkent a keretem. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.