Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14801) gigi19900213 válasza Taci (#14797) üzenetére


gigi19900213
újonc

(#14802) KZP válasza gigi19900213 (#14801) üzenetére


KZP
őstag

Ott az Android rendszerre menj rá, és kapcsold ki a Háttérbeli tevékenység engedélyezését. Nálam ez oldotta meg a merülési problémát. (Aztán lehet, hogy visszakapcsolódik majd. :DDD )

(#14803) Kleroo


Kleroo
veterán

Nomeg hajnalban a vonaton 5% kijelző fényerő elég; míg nappal akár már a 100%, extrém üzemmód is kellhet.(tehát ami a manualis 100% fölé megy jóval) Kicsit más fogyija lesz így, még a használt apptól függetlenül is. :D Vagy akár h BT-n hallgat zenét, vagy csutka hangerőn egy fülessel. Maxon azért pár W kieshet a telóból. :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#14804) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyho mindenkinek!
Egy ideje szarakodok az S9+om töltésével, mert mintha kikopott volna a töltő része alul. Előbb azt hittem hogy a kábel rossz, így vettem azt. Töltött ugyan, de nagyon laza volt, és mozgatni kellett hogy elkapja a gyorstöltést.
Vettem hivatalos boltba egy töltő fejestül, hátha..nem oldotta meg, így ma elvittem szervízbe...
Azt mondták hogy 3-4 munkanap is lehet, cserekészülék meg nincs...
Nem akartam teló nélkül maradni..
Egy szó mint száz...csatlakoztam hozzátok egy fekete S10+ al :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14805) jacis válasza Sirandrish (#14804) üzenetére


jacis
nagyúr

Ennél már használj Qi töltőt..... ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14806) gigi19900213 válasza KZP (#14802) üzenetére


gigi19900213
újonc

Okes megpróbálóm ! Köszönöm!

(#14807) Sirandrish válasza jacis (#14805) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az mi ? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14808) guriga1234 válasza Sirandrish (#14807) üzenetére


guriga1234
addikt

Vezeték nélküli.

(#14809) Sirandrish válasza guriga1234 (#14808) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh, jó nekem az a kis kábel :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14810) icemad válasza Sirandrish (#14804) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezért kár volt bevinni. Csak koszos a csatlakozó... Könnyen lehet takarítani.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#14811) bandi0000 válasza Sirandrish (#14809) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Sokkal kényelmesebb pedig, ràadàsul màr elég olcsón hozzàdvàgjàk ph-n

Xbox One: bandymnc

(#14812) Sirandrish válasza icemad (#14810) üzenetére


Sirandrish
legenda

A koszos csatlakozó miatt mozdul ki ha kereszthuzat van a lakásban? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14813) Sirandrish válasza bandi0000 (#14811) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mi az az olcsó? 20K? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14814) OPiiPO válasza Sirandrish (#14813) üzenetére


OPiiPO
addikt

14eft körül van egy Samsung N5100, de ez kb. a max ár újonnan, aprón ennél olcsóbban is találhatsz, például ez.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#14815) Sirandrish válasza OPiiPO (#14814) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt a duo töltőt néztem.
Emilyen most nincs itt (vagy nem látok) csak A1 meg ez a PG950, de gondolom ezek gyengék (?)

Azt néztem..de elég a 10W? A kábel 15ös. Nyilván értem én hogy kicsit lassabb lesz, de mennyivel?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14816) bandi0000 válasza Sirandrish (#14815) üzenetére


bandi0000
nagyúr

kb 1h +-10m el lassabban tölti 100% ra

Én pl az első verziós ha volt egyàltalàn több :D töltőt vettem 5k ért

Xbox One: bandymnc

(#14817) dikan


dikan
tag

Ti is Szikszalagnak (Galaxy S visszafelé) hívjátok a telefonotokat?

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#14818) hkari válasza OPiiPO (#14814) üzenetére


hkari
őstag

Ha elég a 10Watt, akkor ez kicsit jobb ár érték arányban van.
[link]

(#14819) guriga1234 válasza dikan (#14817) üzenetére


guriga1234
addikt

Én telefonnak hívom, és nem visszafelé.

PS: Nagyon pihent agyú lehet, aki ezt kitalálta.
A szikszalag nem tudom, hogy mi, én csak szigszalagot ismerek.

(#14820) sgeza válasza Sirandrish (#14812) üzenetére


sgeza
veterán

Pedig nagy eséllyel lehet az. Sok esetben nagyon nem tűnik koszosnak, de brutálisan be tud gyógyulni az aljába úgy, hogy nem látszik. Piszkáld meg valamivel, remélhetőleg egy marék szösz ki fog jönni belőle!

(#14821) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Most örülök igazán a tempered glassnak. Inkább legyen nehézkesebb az ujjlenyomat, de ha nincs , akkor alighanem idegbajt kapok. Kb 50 centiről betonra, a kavicsokra, pofával. Gyönyörüen pattant a védelem. De kijelzőnél semmi baja. Most rendelek új üveget. Szóval megérte az a párszáz forint.

(#14822) Sirandrish válasza sgeza (#14820) üzenetére


Sirandrish
legenda

A szervízbe hagytam, szóval majd ők megmondják hogy mi volt a baj. Jöhettél volna azért hamarabb is :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14823) Sirandrish válasza hkari (#14818) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ilyet használ valaki S10hez?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14824) VD válasza Sirandrish (#14823) üzenetére


VD
őstag

Igen. Ár/értékben az egyik legjobb. Fontos, hogy csak kábel van hozzá, töltőfej nincs a csomagban! 15%-ról kb. másfél óra alatt tölt fel 100%. Előnye még, hogy csendes, mert nincs benne aktív hűtés.

(#14825) EnterR válasza hkari (#14818) üzenetére


EnterR
veterán

Jó is, hogy aktuális lett a vezeték nélküli töltés. Én most szereztem be egyet, a hátlap egy picit melegszik, mintha éppen használnám a telefont kb. annyira. Ez rendben van, ugye?

PSN ID: marquuard

(#14826) OPiiPO válasza hkari (#14818) üzenetére


OPiiPO
addikt

Egészen jó ár valóban, de én szeretem ha meg van döntve felém a telefon töltés közben, úgy jobban látom az értesítéseket.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#14827) Bilux


Bilux
veterán

Van egy ilyenem feleslegesen. 10e ha valakit érdekel :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#14828) OPiiPO válasza Bilux (#14827) üzenetére


OPiiPO
addikt

jó ár egy duó-ért :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#14829) Sirandrish válasza Bilux (#14827) üzenetére


Sirandrish
legenda

Neked ment egy privát :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14830) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah mégse kábellel lesz töltve :B :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14831) jose999 válasza Bilux (#14827) üzenetére


jose999
senior tag

Nekem pedig egy ilyen :

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#14832) Sirandrish válasza jose999 (#14831) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mit tud az a 2.0 charger? :Y

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14833) sgeza válasza Sirandrish (#14822) üzenetére


sgeza
veterán

:DDD

(#14834) jose999 válasza Sirandrish (#14832) üzenetére


jose999
senior tag

[link] :R

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#14835) Sirandrish válasza jose999 (#14834) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszi :R
Ahogy látom nem sok különbség van (néhány %)
Viszont kérdés hogy mivel mindkettő 25w-t tud, hogy lehet meg ha csak kicsit is, gyorsabb? Technológia?
Illetve a 25w-t az s10 fel is veszi?
Bocsi hogy ennyit kérdezek, de most próbálom ezeket megérteni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14836) guriga1234 válasza Sirandrish (#14835) üzenetére


guriga1234
addikt

"a 25w-t az s10 fel is veszi?" - nem.

(#14837) dkovizoli


dkovizoli
addikt

[link] béta 10 hírek

(#14838) BabMester


BabMester
senior tag

Na megvolt ma a SIM csere a Telekomba (másodjára), még mindíg nem működött rendesen a telefon, 5 telefonról ha felhívtak 2-nél azt jelezte ki vagyok kapcsolva, értesítést sem kaptam a nem teljesült hívásokról utólag, a Telekomos szaki csak pislogott, hogy ugrált a térerő a telefonon fel-le a kezébe.. úgyhogy felküldték Pestre a Samu szervizbe, kiváncsi vagyok mi lesz... itt vagyok több mint egy hétig telefon nélkül, biztos, hogy nem fogom ajánlani senkinek ezt a szériát :W

[ Szerkesztve ]

(#14839) Quasi_modo válasza BabMester (#14838) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Gondolod ha egy elromlik akkor az összes többi is?

valami

(#14840) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Az mennyire veletlen szerintetek hogy Android10 beta Galaxy S10 szeriara 10.10.2019edikén :DD

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#14841) north1992


north1992
csendes tag

Az Októberi frissités már elérhető :DD Korán jött :D

[ Szerkesztve ]

(#14842) dikan válasza north1992 (#14841) üzenetére


dikan
tag

El sem hiszem 😂

[ Szerkesztve ]

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#14843) north1992


north1992
csendes tag

Oh wait... Mióta van ez kint? Csak én vagyok ennyire lusta, hogy havonta 1x-er nézek frissitést? :Y Igaz a fórumot is ritkábban olvasom mostanság :/

[ Szerkesztve ]

(#14844) dikan válasza north1992 (#14843) üzenetére


dikan
tag

Telekomos verzióra pár órája...

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#14845) Almonen válasza dikan (#14844) üzenetére


Almonen
aktív tag

De ha belegondolunk, mennyire kritikus hibát javíthat az Októberi patch ha a telekom ennyire sietett a szeptemberit kiadni előtte.

(#14846) Sirandrish válasza guriga1234 (#14836) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor meg főleg mindegy :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14847) dkovizoli válasza mSchumi87 (#14840) üzenetére


dkovizoli
addikt

Szerintem sem az :)

(#14848) Markizmark


Markizmark
addikt

TMH S10e:

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#14849) Greenm86


Greenm86
csendes újonc

[kép] Nehezen de megérkezett!

[ Szerkesztve ]

(#14850) Sirandrish válasza north1992 (#14841) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én most szedtem le egy Okt 1.ei frissítést. Van annál újjabb?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.