Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) guriga1234 válasza trialboj (#13193) üzenetére


guriga1234
addikt

A samu oldalán ott van a kézikönyv, letöltöd és elolvasod. Ábra is van, hogy hol van az érzékelő. A további esetleges kérdéseidre is találhatsz ott választ.

(#13202) thamasz


thamasz
senior tag

Mostanában inkább elégedetlen voltam az üzemidővel, igaz nap közben nem voltam wifi közelben, 3 óra kijelző idők jöttek ki egy nap alatt. Tegnap idehaza pihegettem, és erre kimaxolta az üzemidőt a sima S10-em. 8 óra kijelző idő, amiben volt 5 óra zene hallgatás fejhallgatóval. Nem tudom volt-e köze hozzá, hogy másként töltöttem mint egyébként, most vezetékes lassú töltéssel samu powerbankkal. Egyébként gyakran vezeték mentes töltést használok.

(#13203) bigsee válasza Zsozsoka 74 (#13200) üzenetére


bigsee
addikt

Telekom? Nálam a VOLTE kikapcsolása segített.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#13204) Zsozsoka 74 válasza bigsee (#13203) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Nem telekomos hanem független a készülék. Amúgy egy huawei p20 lite csinálta egy év után ezeket a tüneteket.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#13205) icemad válasza hanti (#13198) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

És ratcache: Köszi, tényleg ez volt az. :R Akkor marad.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13206) jacis válasza thamasz (#13202) üzenetére


jacis
nagyúr

Inkább a wifi és a kisebb fémyerő a beltér miatt az ami ezt eredményezi általában.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13207) trialboj válasza guriga1234 (#13201) üzenetére


trialboj
őstag

Szóval ezt nevezzük next gennek? High tech cuccok, csak épp annyi aksit zabálnak hogy nem lehet őket rendesen használni, ezért old fel a zsebben a telefon.

Gratulálok a fél innovatív töketlenkedéshez. Az merész volt hogy nem raktak notchot, de hogy ilyen félkész megoldásokkal adják ki a telefont, nevetséges.

"The proxomity sensor only works during phone calls on the S10. You'l see the white flashing LED in the top right corner of the screen.

It dosn't work at any other time. It's likely because it uses far more power, because it's an under-disiplay sensor. So they only make it available during phone calls.

So any other app that relies on the proximity sensor won't have access to it unfortunately.

it's also why the AOD doesn't turn off in your pocket."

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#13208) guriga1234 válasza trialboj (#13207) üzenetére


guriga1234
addikt

Miután jól kinevetted magad, elárulhatnád, hogy van-e ilyen telefonod, és ha van, akkor kényszerített-e valaki arra, hogy megvedd.
Attól nem lesz hitelesebb az, amiket írtál, hogy idézgetsz angol nyelvű szövegeket egy magyar nyelvű fórumba, meg linkelsz videót.
Elárulom neked, hogy pl. az AOD nem kell, hogy folyamatosan menjen, ugyanis beállítható. Mint ahogy az is, hogy mikor kapcsoljon be a kijelző. Tudod, a fikázás helyett inkább alaposabban el kéne merülnöd a készülék beállításainak és kezelésének mélységeiben, nem csak felületesen, mások fröcsögéseire kéne alapoznod.

[ Szerkesztve ]

(#13209) EnterR válasza trialboj (#13207) üzenetére


EnterR
veterán

Azok, akik most félkész megoldásnak nevezik a Samsung hardveres törekvéseit, azok verik leghangosabban a mellkasukat ellenkező esetben, hogy hol maradt az innováció, mire fizetek ennyit. :)

PSN ID: marquuard

(#13210) ratcache válasza guriga1234 (#13208) üzenetére


ratcache
aktív tag

abban azért igaza van, hogy emiatt nem működik akkor kb. a zseb mód és old fel a kijelző ha kell, ha nem...

(#13211) guriga1234 válasza ratcache (#13210) üzenetére


guriga1234
addikt

Nekem miért nem old fel? Talán azért, mert jól konfiguráltam a telefonomat?
Tehát nincs igaza.

(#13212) ratcache válasza guriga1234 (#13211) üzenetére


ratcache
aktív tag

konfigurálhatod ahogyan szeretnéd, de ha a duplakoppos ébresztést használod, akkor az időnként csinál érdekes dolgokat zsebben, mindegy mit állítasz - ez pedig egyre inkább valószínű, hogy a furán működő közelségszenzorra vezethető vissza.

azt nem tartom kizártnak, hogy van szórás a működésben és nem mindenkinél jelentkezik (akár még a zseb anyaga és vastagsága is befolyásolhatja), de azért van rá bőven példa. jó, hogy Nálad nem jön elő, tényleg, csak ezzel mi nem vagyunk kisegítve.

ettől függetlenül persze lehet ezzel együtt élni, de ilyen kategóriában ez - számomra - akkor is csúnya hiba.

(#13213) hanti válasza ratcache (#13212) üzenetére


hanti
senior tag

Nálam sem jött elő pedig használom a dupla koppot. Gondolom a véletlen érintés elleni kapcsolót bekapcsoltad?

(#13214) guriga1234 válasza ratcache (#13212) üzenetére


guriga1234
addikt

Nálam van duplakoppos ébresztés, de akinél emiatt old fel, az ne használja ezt a lehetőséget. Ilyen egyszerű.

(#13215) tama2000 válasza guriga1234 (#13208) üzenetére


tama2000
tag

Mostmár megkérnélek, hogy fejezd be azoknak a leugatását, akik valamilyen, számukra zavaró problémát vetnek fel a telefonnal kapcsolatban! Senkit nem kényszerítenek a megvételre, de tudod, sok bibi csak a mindennapi használat során derül ki (az üzletekben kirakott demókon nem tudsz mindent kipróbálni, pl a zsebben hordást sem). Az, hogy nálad ilyenek nem jönnek elő, (vagy csak szégyenled bevallani) örülj inkább, mintsem hogy leugatod a másikat! Eltérőek a felhasználási szokásai az embereknek, és az is, hogy kit mi zavar vagy sem. A nyílvánvaló hibák pedig jelen vannak, még akkor is, ha te homokba dugod a fejed!

(#13216) icemad válasza guriga1234 (#13214) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igazából nem vagy mérvadó, mert te semmilyen okostelefonos online funkciót nem használsz. Se felhőt, se navigációt, se semmit. Csak telefonálásra és fényképezésre használod, persze, hogy nem jön elő nálad egy csomó hiba.
Amit trialboj írt, az még nekem is újdonság, pedig pár éve foglalkozok telefonokkal.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13217) guriga1234 válasza tama2000 (#13215) üzenetére


guriga1234
addikt

"A nyílvánvaló hibák pedig jelen vannak" - a nyilvánvaló user errorokra gondolsz?
Amúgy meg nincs homokban a fejem, sok éve samu telefonokat használok, és nem vagyok lusta elolvasni a kézikönyvet sem.
Ha tényleges (hw) hiba van, akkor meg nem picsogni kell, hanem irány a szerviz.

PS: a nyilvánvalónak nincs köze a nyílhoz...

(#13218) guriga1234 válasza icemad (#13216) üzenetére


guriga1234
addikt

Te lennél a mérvadó, aki, aki ismeretlenül is tudja, hogy én mit használok? Vicces vagy.
"pár éve foglalkozok telefonokkal." - ez korábbi hozzászólásaid alapján meglepő...

(#13219) tama2000 válasza guriga1234 (#13217) üzenetére


tama2000
tag

Örülök, hogy a mondandómból az egy "ékezetnyi" hiba ment át neked! Ez szerintem mindent elmond:)

[ Szerkesztve ]

(#13220) MrBazsi válasza guriga1234 (#13217) üzenetére


MrBazsi
senior tag

A hiányzó értesítési led nem user error, és a nem megfelelően működő szenzorok sem. egyébként tényleg nevetséges h valaki beír egy hibát és te jössz okoskodni egyből... nem unod?

(#13221) icemad válasza guriga1234 (#13218) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Már egy pár fórumban osztottad az észt, hogy mindenki hülye, aki megosztja az adatait /fényképeit /videóit... Meg büszkén vállaltad, hogy te semmi ilyesmit nem használsz. Csak saját Nas, meg saját mentés.

Korábbi hsz-aim alapján miért meglepő? Tudom, hogy, hogy kellene működni egy telefonnak, ha nem úgy működik, akkor leírom.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13222) sgeza válasza tama2000 (#13215) üzenetére


sgeza
veterán

Így van! :K

(#13223) guriga1234 válasza icemad (#13221) üzenetére


guriga1234
addikt

Értem: szerinted az az okos, aki megosztja az adatait /fényképeit /videóit, és a mentéseit felhőben tárolja. Aki nem így tesz, az hülye.

(#13224) Parallaxis válasza guriga1234 (#13223) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ez nem okosság kérdése, de ha te nem használod ki az adott készülék képességeinek jó részét, akkor mégis milyen jogon szólsz bele azok mondandójába, akik igen és ezen a téren hibákat/hiányosságokat tapasztalnak?

Ha veszek egy mobilt, kirakom a polcra és nézegetem, tuti nem fogok olyan hibákat tapasztalni, mint egy hardcore user.

--

Értem én, hogy hivatalból védeni kell a mundér becsületét, de ha ezt túltolod, akkor pont az ellenkezőjét éred el és ezt lehet a főnökeid sem fogják jó szemmel nézni :D ;)

[ Szerkesztve ]

(#13225) ratcache válasza guriga1234 (#13214) üzenetére


ratcache
aktív tag

így van. és akinél véletlenül más funkció nem működik rendesen, az meg azt kapcsolja ki... oh... :U

szerk.: félreértés ne essék, ez a széria - számomra - még mindig bejön a nyilvánvaló hiányosságai ellenére, nem fikázás a cél. de engedtessék már meg, hogy a hosszú pro lista mellett fel lehessen hozni a nagyságrenddel rövidebb kontra közé is pár tételt...

[ Szerkesztve ]

(#13226) jacis


jacis
nagyúr

Uhh mekkora balhé lett itt hírtelen... :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13227) guriga1234 válasza Parallaxis (#13224) üzenetére


guriga1234
addikt

Na, megjött a nagytudású, aki még azt is tudja, hogy ki a főnököm. Csak neked elárulok egy nagy titkot: nincs főnököm.
Fogalmad sincs, hogy én mit használok a telefon képességeiből. Egyébként meg talán olyan jogon írok ide, mint te, de nem képzelgéseket és feltételezéseket írok le, hanem tényeket.
Továbbá - bár ezt nem te írtad, miszerint "Tudom, hogy, hogy kellene működni egy telefonnak" - akkor jelenthető ki valami hibának, vagy hiányosságnak, ha a kézikönyv (vagyis a készülék leírása) alapján nem úgy működik, ahogy az le van írva, illetve a frissítésekkel történt módosítások sem váltják be a definíciókat.

(#13228) Valkűr


Valkűr
őstag

Hmmm...Mi folyik itt gyöngyösön? 😁😁

De hogy legyen erdemi hozzászólas, ha valakinék nem működik valami akkot valóban celravezetőbb a szervíz használata, mintsem a folyamatos sopankodás.

Nálam pld a közelségérzékelő tökéletesen működik, akkor most velem van a baj, mert nálam tökeletesen megy? Igen előfordulnak hibák, nem a Samsung hanem úgy általaban az Android rendszernél, mivel nem egy zárt rendszerről beszélünk, mint egy IOS esetében, "de csendben jegyzem meg még ott is előfordul, pedig az csak a saját zárt rendszerük"

Nehogy elképzeljétek, h más gyártónál mindig minden tökéletes, mert egyszerűen ez nem igaz. Rengeteg telefonom volt már, legtöbb esetben tesztelni veszem őket. Az utóbbi időben még a Samsung bizonyult az egyik legjobbnak. Ertem én a problémákat, de az nem segit hogy napokig, hetekig irogatjuk ugyan azt, mert akkor valószínüleg olyan probléms amivel szervízbe kell vinni a készüléket.

Ui: Egymás közti marakodás pedig nem vezet sehová. 🤝

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#13229) icemad válasza Valkűr (#13228) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem pénteken jött meg a szervizből. Alaplapot és aksit cseréltek. A hiba ugyanúgy megvan. Hívtam a szervízt, hivatalosan minden működik. Nem hivatalosan tudnak a problémáról, de nem tudnak vele mit kezdeni. A közelség érzékelő a kijelzővel egyben van. Mivel a kijelző jó, és ők csak azt cserélhetik, így nem tud semmilyen segítséget adni, nem is cserélték. Ezen a héten 6 darab s10+ volt bent ezzel a problémával náluk.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13230) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok! Nem találom a duplakoppos beállítást. Megírná valaki. Előre is köszönöm :R

(#13232) guriga1234 válasza kakuk100 (#13230) üzenetére


guriga1234
addikt

Kézikönyv...
Beállítások --> Speciális funkciók --> Kéz- és egyéb mozdulatok

(#13233) bostone


bostone
addikt

Sim-eszköztár alkalmazás rejtve van?
Nem találom és előhozni sem tudom az alkalmazástárolóban, pedig létezik, ha jól emlékszem használtam is.

A beállítások-alkalmazások közt is előbukkan.

(#13234) dkovizoli válasza bostone (#13233) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ez nem csak tmobilos romban van? Ha az volt a tiéd és romot váltottál, akkor gondolom azért nem találod. Nekem nincs és nem is volt. Esetleg t-s kártyával előcsalogatható lehet.

[ Szerkesztve ]

(#13236) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Nem volt eddig semmi gondom a telóval, de most hirtelen elment pihenni a hangja.
Se YT, se Poweramp nem szól, viszont a csengőhangállításnál meg igen.
Valakinek van ötlete esetleg?

(#13237) icemad válasza bombibmw (#13236) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Média hangerőt növeld.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13238) bombibmw válasza icemad (#13237) üzenetére


bombibmw
veterán

Azért nem kezdő vagyok. :D

Megvan!!!
Be volt kapcsolva a BT és lent van a földszinten a BT füles, amire szépen rá is rakta a hangot a teló. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13239) EnterR válasza bostone (#13233) üzenetére


EnterR
veterán

Nálam úgy jött elő (dual simmel), hogy beraktam a digis kártyát és volt egy frissítés Odinnal. Ekkor elérhetővé vált mindkét SIM kezelője.

PSN ID: marquuard

(#13240) kakuk100 válasza guriga1234 (#13232) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen! :))

(#13241) icemad válasza bombibmw (#13238) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor adj egy kis segítséget... :)
Fülesen nincs hang, vagy sehogy? Bluetoothon sem megy?

OK, akkor semmi...

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13242) sgeza válasza icemad (#13235) üzenetére


sgeza
veterán

A Sony-k pedig szerintem nem rosszak.

(#13243) -Ben- válasza icemad (#13235) üzenetére


-Ben-
veterán

iPhone -t. ;]

(#13244) mihail38 válasza -Ben- (#13243) üzenetére


mihail38
aktív tag

Ez nálam is így lenne, samsung után csak is iphone jöhetne szóba, nálam a huawei és a honor telefonok is b kategória, főleg Trump miatt is és egyébként is...amit telefonnak lehet nevezni az samsung és iphone, számomra

(#13245) bigrock


bigrock
addikt

Nekem is feloldott zsebben, sőt már írtam SMS-t is az oldalsó combfeszítő izmommal... :DDD
Mióta reflexbol kijelzővel kifelé teszem el a telefont, azóta nincs ilyen anomália.

(#13246) bostone


bostone
addikt

@dkovizoli
@EnteR

A készülék a telenortól származik.
Telenor sim: csak net.
Telekom sim: csak hívás.

Azt hiszem egyszer frissítette magát az s10+, talán akkor indítottam újra utoljára.

Nincs pc-m, így gépre sem tudom tenni.

(#13248) sgeza válasza bigrock (#13245) üzenetére


sgeza
veterán

Úgy meg kockázatosabb, ha mondjuk nekimész véletlenül az asztal sarkának.

[ Szerkesztve ]

(#13249) bigsee válasza bigrock (#13245) üzenetére


bigsee
addikt

Én is így oldottam meg! És ahhoz képest jól bírja a kijelző, mondjuk vigyázok rá, hogy ne nagyon ütődjön oda semminek se.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#13250) NavySeal válasza bostone (#13246) üzenetére


NavySeal
senior tag

Ez hogy működik pontosan? (nincs DS-es telefonom még) Be lehet állítani, h az adat (net) csak a Sim2-ről, a hívás meg a Sim1-ről menjen?

Több valamit, kevesebb semmit!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.