Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) dancsuri válasza JMarty (#13700) üzenetére


dancsuri
veterán

És az miért nem jó 4 GB-nál nagyobb fájlok tárolására?

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#13702) petya220 válasza dancsuri (#13662) üzenetére


petya220
senior tag

Perpill a rootolás elég bonyolultnak néz ki itt Samsung fronton

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#13703) Gara68


Gara68
tag

Sziasztok! Az normális, hogy egy 17-én vásárolt 0 perces S10+ tegnap 2db hívás (kb 2-3 perces időtartam/hívás) 0 nyomkodás nap közben és ezek után délután 4 órára 57% akksi állapot legyen? Előtte Mate20 Pro-t használtam, mára elővettem újra és uez a paraméterek mellett 78% volt a Mate20 Pro du. 4-kor. (Illetve ezen nézegettem még pár face posztot...)
A másik ami feltünt, hogy reggel, ébredés után 100% töltöttség mellett átnézem az érkezett értesítéket és pillanatok alatt 98%-ot mutat. Mate20 Pro kora délelőtt kezdett csak csökkeni...

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#13704) MunezXBK válasza Gara68 (#13703) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Normális. 8-10 töltés után fog beállni.

(#13705) Gara68 válasza MunezXBK (#13704) üzenetére


Gara68
tag

Köszönöm :R

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#13706) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Virágos jó reggelt mindenkinek. :DDD

Lenne egy dolog, ami nyugtalanít kicsit. Van nekem egy DeX Station-öm (EE-MG950TBEGWW), amit a telefonnal együtt szereetnék befogni munkára, tekintve, hogy a melóhelyen Google Docs-ba dolgozunk, így sok értemlmét nem látom már a laptopnak sem. Mivel ez a nagyszerű DeX eszköz csak akkor működik, ha folyamatos tápellátás alatt van, ezért előfordulhat az, hogy mondjuk a telefon 6-7 órán keresztül kapja a juice-t úgy, hogy amúgy már rég 100%-on van, közben pedig ugye a meló miatt terhelésen is.

Kérdés. Szerintetek nagy mértékben megrövidítheti az akku élettartamát ez a fajta felhasználási mód avagy sem? :R

(#13707) MunezXBK válasza Evil Snowman (#13706) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Szerintem pár hsz-t olvass vissza. ;)

(#13708) Evil Snowman válasza MunezXBK (#13707) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ez van, ha az ember lusta visszaolvasni, valóban feljebb meg is van a válasz. :)) Köszönöm szépen! :R

(#13709) MikeWazowski válasza TODI1111 (#13687) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ezt beállítottam, de most egy oldal se nyílik meg. Mit rontottam el? :F

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13710) Timyyy válasza TODI1111 (#13687) üzenetére


Timyyy
őstag

Wow, köszi, erről még soha nem hallottam, pedig milyen egyszerű :))

(#13711) akooos válasza Timyyy (#13710) üzenetére


akooos
veterán

Csak a 9.0 óta létezik ez a privát dns gyárilag :) De tényleg jó dolog, eddig összesen egyetlen oldalt nem tudtam megnyitni miatta, amit akartam.

(#13712) sgeza válasza MikeWazowski (#13709) üzenetére


sgeza
veterán

Elírtad? Nekem minden oldal megnyílt eddig.

[ Szerkesztve ]

(#13713) Timyyy válasza akooos (#13711) üzenetére


Timyyy
őstag

Nálam minden működik, lehet hogy te elírtad? :)

(#13714) ferenck


ferenck
senior tag

Sziasztok. Ha egy olyan használt s10+-t vennék amit mediamarkt-ban vásároltak banki hitellel és nem fizetik a törlesztést, akkor le tudják tiltani a telefont? Szolgáltatós részletnél tudom, hogy igen, de ebben az esetben nem tudom.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#13715) akooos válasza Timyyy (#13713) üzenetére


akooos
veterán

Nem írtam el, egy gagyi oldal volt, nem is emlékszem már mi az :) Utána pc-ről megnéztem, tele volt reklámmal, gondolom ezért tiltotta le az egészet :D

(#13716) MikeWazowski válasza sgeza (#13712) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nem írtam el. De utána a wifi egyből felkiáltó jeles lett. Lehet azzal van akkor a gond.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13717) Luser2000 válasza ferenck (#13714) üzenetére


Luser2000
addikt

A hitelezett készülék esetében a kiindulási pont, hogy a hitelszerződés és a Hitelező cég (pl. Cetelem) ÁSZF-je mint mond arra az esetre, ha nem teljesíted a fizetési kötelezettségedet.
Bizonyára a hitelszerződés (egyoldalú) felmondása után a Hitelező a pénzéhez szeretne jutni. Kicsi az esélye - de teljességgel nem zárható ki - hogy egy rendőrségi feljelentés lenne belőle (ekkor tiltható lenne), sokkal inkább végrehajtás (ha van kin érvényesíteni).

Én attól nem tartanék, hogy letiltják.

Soikkal inkább attól tartanék, hogy egy olyan ügyletnek lennék a részese, ahol a megvásárolt tárgy nem volt az eladó tulajdona. Lehet itt - ugyan jóhiszeműen jártam el, mert mondjuk elhittem valami mesét - bűnrészes lennék. Jogászkodás.

Opció: úgy fizesd ki a vételárat, hogy azt ott azonnal beforgatja a hitel törlesztésébe.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#13718) TODI1111 válasza MikeWazowski (#13709) üzenetére


TODI1111
addikt

Egy két oldalnál előfordult már nálam is, de valószínűleg az az oldal hibája lehet. Működött S10+-on és most Note 10+-on is.

(#13719) ferenck válasza Luser2000 (#13717) üzenetére


ferenck
senior tag

Kösz. Vidéki gsm boltként árulják, gondolom aki vette, beadta hozzájuk szinte azonnal, mert bontatlan. Elég rizikósnak tűnik az üzlet, főleg úgy, hogy 1 napos regisztrációval hirdetik, telefonszám és név nélkül, de számla, garanciajegy megvan.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#13720) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

BTU.

(#13721) EnterR válasza MunezXBK (#13720) üzenetére


EnterR
veterán

Alakul. :C

PSN ID: marquuard

(#13722) akooos válasza MunezXBK (#13720) üzenetére


akooos
veterán

Durva, hogy sammobileon még nincs fent :D

(#13723) EnterR válasza akooos (#13722) üzenetére


EnterR
veterán

Abban a pillanatban megnéztem, de egyelőre csak OTA. Már ment is volna fel.

PSN ID: marquuard

(#13724) hanti


hanti
senior tag

Megkaptuk a DEX-et!!!!!!!!!!
Tökéletesen működik!

[ Szerkesztve ]

(#13725) hanti válasza EnterR (#13723) üzenetére


hanti
senior tag

A Svájci már tölthető!

(#13726) MikeWazowski válasza MunezXBK (#13720) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nekem is BTU de mégse mutatja az ota, azt írja naprakész.. Ez hogy lehet? :F

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13727) akooos válasza hanti (#13725) üzenetére


akooos
veterán

Hol? :B Nézem a sammobilet, de nem látom rajta :B

(#13728) hanti válasza akooos (#13727) üzenetére


hanti
senior tag

SamFirm, Frija

(#13729) MunezXBK válasza MikeWazowski (#13726) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én Németországban élek, lehet azért?

DBT. Miért BTU-t írtam :F

[ Szerkesztve ]

(#13730) sgeza válasza akooos (#13727) üzenetére


sgeza
veterán

A sammobile-on majd csak akkor lesz fent, ha a teljes rom tölthető. De nem értem, hogy ezt a legfrissebb rom leszedéséhez miért kell mindig erőltetni (ne vedd rossz néven!), ahogy a kolléga is javasolja, ott a samfirm vagy a frija. Nekem legutóbb jobban bejött a frija. Nem tudom miért, de a smartswitch és a samfirm is tök lassan töltött az utóbbi alkalommal egy romot, míg a frijával jött mint állat. De lehet, hogy csak esti anomália volt.

[ Szerkesztve ]

(#13731) telefonmágus válasza MunezXBK (#13729) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Nem mindegy 😂

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#13732) akooos válasza sgeza (#13730) üzenetére


akooos
veterán

Igazatok van, kicsit összekevertem a szezont a fazonnal :) Minden hónapban samfirmmel szedem le, nem tudom miért a sammobilet kérdeztem :D Gondolom azért, mert akkor szoktam letölteni, amikor ott látom, hogy elérhető :)

(#13733) sgeza válasza akooos (#13732) üzenetére


sgeza
veterán

Már jó ideje valamiért otán jön előbb, kb. 1 napra rá jön a másik is. Korábban fordítva volt.

(#13734) hanti válasza sgeza (#13730) üzenetére


hanti
senior tag

Én is a Frija-t használom.
Az új DEX -el nem sokat vártak, a megjelenést követő első frissítés és már itt is van.

[ Szerkesztve ]

(#13735) MikeWazowski válasza MunezXBK (#13729) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Így már értem. ;)

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13736) MikeWazowski válasza MunezXBK (#13720) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Dobsz egy képet a teljes frissítési leírással?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13737) MikeWazowski válasza hanti (#13724) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ez mit is jelent?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13738) akooos válasza MikeWazowski (#13737) üzenetére


akooos
veterán

Gondolom a PC-s dexet, ami a Note10-ben van. Egy sima laptopból is lehet dexperience.
[link]

Mivel minden más dex funkció működött eddig ezen kívül, kizárásos alapon ez lehet az újdonság. És ez jó hír!

[ Szerkesztve ]

(#13739) MunezXBK válasza MikeWazowski (#13736) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

(#13740) MikeWazowski válasza akooos (#13738) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ez szuper!

MunezXBK - ezer hála! :R

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13741) MikeWazowski válasza MunezXBK (#13739) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Már töltöm is le. A dex-hez kell valami appot letolteni? Lehet hülye kérdésnek tűnik de sose próbáltam.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13742) Nekton válasza MikeWazowski (#13741) üzenetére


Nekton
aktív tag

Igen. A win vagy MacOS DEX-et, mármint ha géphez akarod kötni.

link

[ Szerkesztve ]

(#13743) MikeWazowski válasza Nekton (#13742) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm, telefonra ezek szerint semmit nem kell. :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13744) Nekton válasza MikeWazowski (#13743) üzenetére


Nekton
aktív tag

Háát... őőőő... Az eddig is megvolt a telefonodon és nem kellett hozzá letölteni semmit.

(#13745) mihail38 válasza Nekton (#13742) üzenetére


mihail38
aktív tag

Ez nekem is jól jön :K

(#13746) EnterR


EnterR
veterán

Mintha megágyaznának a 10-nek.

PSN ID: marquuard

(#13747) petya220


petya220
senior tag

Na és THM-re mikor jön :Y :F

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#13748) sgeza válasza petya220 (#13747) üzenetére


sgeza
veterán

Arra nem tudni. De vajon TMH-ra? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13749) sgeza


sgeza
veterán

AUT kóddal nézte valaki az új romot (most nem ülök gép előtt)? Vajon azzal tölthető már?

(#13750) akooos válasza sgeza (#13749) üzenetére


akooos
veterán

Az a svájci, amit hanti felrakott.

Pár perc és nézem én is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.