Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13551) LoGeN90 válasza zzola (#13550) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Másoknál is autóstöltővel jött elő ez a ptobléma?

(#13552) zzola válasza LoGeN90 (#13551) üzenetére


zzola
félisten

Nem tudom. Szerintem nem az autós töltőn van a hangsúly.

(#13553) icemad válasza LoGeN90 (#13551) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam a gyári 230V töltővel és gyári kábellel. Szervízben cseréltek alaplapot és aksit. Nem tudom melyik volt a problémás, gyanítom az alaplap.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13554) Markizmark válasza icemad (#13553) üzenetére


Markizmark
addikt

Gondolom elég lett volna csak csatlakozót cserélni, de ezeknél már egyben van az alaplappal, így csak kompletten tudják cserélni.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#13555) zzola válasza icemad (#13553) üzenetére


zzola
félisten

Ilyenkor a full dobozt kell visszaküldeni töltővel és kábellel?

(#13556) icemad válasza zzola (#13555) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam elég volt a telefon. De Hollandiában élek. Futár vitte-hozta, 3 nap volt az egész. Nem tudom Magyarországon mit kérnek mellé.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13557) hanti válasza zzola (#13550) üzenetére


hanti
senior tag

Volt a fórumon egy érdekes megoldás, ha gondolod próbáld ki [link]

(#13558) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Régebben megtaláltam de most napok óta nem találom, hogy hol lehet beállítani azt hogyha hivasban vagyok akkor az aki harmadikként hív azt kijelezze az készülék.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#13559) zzola válasza hanti (#13557) üzenetére


zzola
félisten

Ezt inkább kihagyom! Ez valami anti megoldásnak tűnik, gyanítom a hibának semmi köze nincsen folyadékhoz...

(#13560) jacis válasza zzola (#13550) üzenetére


jacis
nagyúr

Vegyél egy gyári autóstőltőt. Hátha a kínai töltőd lesz a probléma forrása.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13561) zzola válasza jacis (#13560) üzenetére


zzola
félisten

Akár az is lehet a probléma oka, bár eddig nem volt ilyen, ma csinálta először. Reggel még minden oké volt, dél körül meg már reklamált a készülék...

(#13562) jacis válasza zzola (#13561) üzenetére


jacis
nagyúr

Régen én is megvettem bármilyen márkát autóstőltőnek, de egy ideje (mióta negyed millát karcolnak az új teló árak) nem kockáztatok. Veszem a gyárit gyári kábellel.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13563) zzola válasza jacis (#13562) üzenetére


zzola
félisten

A BlitzWolf azért nem a bármelyik márka, semmivel sem rosszabb minőségben a gyári fejnél...
Én sok-sok éve csak ezt a márkát vásárolom és még egyszer sem volt gond, persze semmi nem tart örökké.
Kipróbálom majd a kábeles töltést, mert gyakorlatilag csak vezeték nélküli töltővel töltöm az akkumulátort...

[ Szerkesztve ]

(#13564) voyi válasza voyi (#13493) üzenetére


voyi
aktív tag

Nem semmi ez a BTU ROM amit feltelepítettem, bő 1 órával több SOT produkál mint az előző, ugyanazon appok és beállítások mellett :C Így lazán megvan a 6 óra.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#13565) Magill válasza alasoh (#13538) üzenetére


Magill
csendes tag

szia!
Köszönöm a tanácsot! Hát eddig a sima s10 felé hajlok (bár az árával meg kellene még barátkoznom), meg azért mert kicsi a kezem és nagyon jó ez a kijelző szempont. Az én hétköznapjaimon az S-pen talán annyit nem dob, bár kétségtelenül látom benne a fantáziát, mert tervezőként menő lenne előkapni és arra felrajzolni egy csomópontot stb... :D és már mehet is emailben. Hmmmm :D Nehéz döntés lesz ez, főleg hogy rengeteget olvasok telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#13566) sgeza válasza zzola (#13559) üzenetére


sgeza
veterán

Attól még lehet, hogy észhez tér tőle. Mivel vízálló a telefon, ezért elvileg megteheted vele, persze csak saját felelősségre!
Egyébként csak töltés közben írja ki, vagy ha kihúzod a kábelt, akkor is? Újraindítással megszűnik a következő töltésig?

(#13567) zzola válasza sgeza (#13566) üzenetére


zzola
félisten

Csak csatlakoztatott kábelnél írja ki, de nem minden esetben. Ha jól emlékszem legelőször úgy kezdődött, hogy autós töltőn volt a készülék és leállítottam az autót. Akkor megjelent egy vízcsepp piktogram és írta a szöveget.
Ma nem indítottam újra a készüléket, de úton hazafelé egyszer csak megjavult a töltés...

(#13568) alasoh válasza Magill (#13565) üzenetére


alasoh
tag

Nincs mit!
Az esetedben tényleg menő és egyben praktikus is lenne az S-pen használata! :D
Én sajnos nem tudnám ilyen szinten kihasználni. Én is vacilláltam a Note9 és S10+ között annó. Nekem a kijelző volt a döntő szempont, de válaszd bármelyiket is, szerintem csalódni nem fogsz!
Sok sikert a döntéshez (is)! :)

(#13569) Almonen válasza Magill (#13565) üzenetére


Almonen
aktív tag

Ha tervezőként fontos számodra hogy sokáig húzza egy töltéssel lehet jobb neked a Note. Bár az nagyobb készülék :)

(#13570) sgeza válasza zzola (#13567) üzenetére


sgeza
veterán

Ha csak akkor írja ki, ha kábelt csatlakoztatsz, akkor jó eséllyel a kábel vagy a másik végén lévő töltő okozza a problémát.

(#13571) zzola válasza sgeza (#13570) üzenetére


zzola
félisten

Oké, tesztelem...

(#13572) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Adva van egy androidhoz tartozó gmail cím de másikat szeretnék és az a kérdésem, hogy az új gmailre hogyan tudom szinkronizálni a telefon számokat és adatokat?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#13573) zzola válasza zzola (#13571) üzenetére


zzola
félisten

Ma reggel munkába menet csatlakoztattam a telefont az autós töltőre és simán töltötte-hibajelzés nélkül!
Ki érti ezt?

(#13574) Konflikt


Konflikt
addikt

sziasztok, off, de az #1 hsz kinyitasa nalatok se megy? nem lehet megjeleniteni a tartalmat. probaltam mindenfele geprol, bongeszobol, mobilbol, stb.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#13575) zzola válasza Konflikt (#13574) üzenetére


zzola
félisten

Az az összefoglaló nem az első hsz. Chrome-mal nekem sem nyílik le...

(#13576) akooos válasza Konflikt (#13574) üzenetére


akooos
veterán

Nincs benne semmi, csak az az egy sor, az akkukímélésről. Nincs mi lenyíljon, nincs topikgazda sem.

(#13577) Konflikt


Konflikt
addikt

aahh :D szoval nincs kontent meg benne.. koszi.

(@zzola: sztem te is teljesen tisztaban vagy vele h regen az elso hsz-t editaltak utoljara, szoval nyilvan egyrol beszelunk, nem ez a lenyeg hogy hivatkozok ra, tudod mirol beszelek :) )

egyebkent a csobe van hogy lesz osszefoglalo? ill. topicgazda az aktiv tagokbol?

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#13578) zzola válasza Konflikt (#13577) üzenetére


zzola
félisten

;]

(#13579) sgeza válasza Konflikt (#13577) üzenetére


sgeza
veterán

Én például nem tudtam.

(#13580) hanti válasza zzola (#13573) üzenetére


hanti
senior tag

Lehet hogy a párás levegő miatt érzékelte a csatlakozó nedvességét és szimplán jól működött? :DD

(#13581) tomajer válasza Evil Snowman (#13022) üzenetére


tomajer
tag

Király vagy!
Hogy én mit görcsöltem, azzal, hogy akkor és azt lassítsa, amit én szeretnék ....

hallotaxi.hu

(#13582) Evil Snowman válasza tomajer (#13581) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Örülök, ha segíthettem. ;)

(#13583) dancsuri


dancsuri
veterán

Üdv mindenkinek
Én is beléptem a táborba egy S10+-al, Note4-et váltott

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#13584) degec


degec
senior tag

Tiszteltem,

S8 ról térnék át S10-re, trollmentesen tisztelettel kérdezném, hogy van e valami típushibánk itt 10 eseknél, mert s6-s7 nél is volt asszem töltőajzat s8 nál is (itt a kamera homályos ha elindítom oda kell verni valahova hogy helyreálljon)valami apróság mindig van..

Továbbá mikor is szoktak jönni az új S szériák március magassága? :F
Köszönöm a választ !

(#13585) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Anno nem tudtam várni és feltettem a TMH-s telefonomra egy rom-ot, így most BTU-s a telefonom. Most is telepíteném a legújabb verziót, csak azt nem tudom, hogy teljesen mindegy melyik régiót szedem le odinnal? Mindgyik fel fog menni? Vagy mivel BTU-s (United Kingdom) csak azt tehetem fel?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13586) Balázzs válasza voyi (#13564) üzenetére


Balázzs
senior tag

Nekem nem birja ilyen jol

(#13587) Gee_- válasza zzola (#13550) üzenetére


Gee_-
tag

Ez a probléma nekem is feljött. Van egy blitzwolf külső akkumulátorom, usb c verzió, asszem 6700mha verzió. Ha a külső aksi lemegy 15% alá azzonal megjelenik a telefonon a Vizes csatlakozó ikon és megáll a töltés.

Ahogy olvasom a többiek válaszát lehet a blitzwolfnál van valami hiba. Máshol nem tapasztaltam ezt.

(#13588) OPiiPO válasza degec (#13584) üzenetére


OPiiPO
addikt

https://mobilarena.hu/tema/re_samsung_galaxy_s10_es_s10_duplateszt/hsz_13414-13414.html

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#13589) Grenczii válasza MikeWazowski (#13585) üzenetére


Grenczii
tag

Mindegy melyiket töltöd le marad BTU.Én utoljára AUT-t raktam rá de mehet az XEH is amelyik a legfrissebb azt tettem fel en is.

(#13590) MikeWazowski válasza Grenczii (#13589) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szuper, köszönöm! :R

Azt még meg tudod mondani melyik a legfrissebb FW? Mármint a számát. Gondolom szeptemberi a bizt. szint.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13591) zzola válasza Gee_- (#13587) üzenetére


zzola
félisten

Köszi az infót. Nekem autós töltővel volt probléma nem powerbankkal...

(#13592) jacis válasza zzola (#13591) üzenetére


jacis
nagyúr

Kínai ne csodálkozzunk. ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13593) sgeza válasza MikeWazowski (#13590) üzenetére


sgeza
veterán

Valószínűleg most mindegyikkel a legfrissebb tölthető már, de az utóbbi időben jellemzően az AUT-tal érkezett leghamarabb.

(#13594) MikeWazowski válasza sgeza (#13593) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm akkor azt szedem majd. És akkor ha nem akarok wipe-ot s home scs kell majd?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13595) sgeza válasza MikeWazowski (#13594) üzenetére


sgeza
veterán

Persze, ez ugyanaz a rom, home csc-vel menjen!

(#13596) MikeWazowski válasza sgeza (#13595) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13597) zzola válasza jacis (#13592) üzenetére


zzola
félisten

Mi nem az? ;]

(#13598) bg612


bg612
tag

Légyszives segítsetek. Hol lehet elővarázsolni a vezeték nélküli töltésmegosztást?

(#13599) norti válasza bg612 (#13598) üzenetére


norti
addikt

(#13600) Balázzs válasza bg612 (#13598) üzenetére


Balázzs
senior tag

gyorsmenü wireless power share

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.