Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14951) BabMester válasza Afito (#14950) üzenetére


BabMester
senior tag

Nálunk a vidéki hivatalos Samsung-nál annyi S10 van bent javításon, hogy elfogyott az összes cseretelefon meg bubis zacsi amibe küldik Pestre :))

(#14952) Erdei88 válasza BabMester (#14951) üzenetére


Erdei88
veterán

MIlyen problémákkal küldik vissza őket? Van valami típushiba?

(#14953) BabMester válasza Erdei88 (#14952) üzenetére


BabMester
senior tag

Nem kérdeztem, elég ideges voltam amiatt h az enyém rossz, annak valószínüleg az antennájával van valami..

(#14954) bandi0000 válasza BabMester (#14951) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Kis költői tulzàs nem ? kb 5-6 csere telójuk van ezeknek + nem csak az s10 szériàért adnak cseretelót hanem bármilyen samura

Xbox One: bandymnc

(#14955) Sirandrish válasza bandi0000 (#14954) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyíregyházi szervíz sem tudott adni cserekészüléket.
Persze azt nem tudom hogy milyen telók voltak beadva javításra :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14956) lcdtv


lcdtv
aktív tag

Ezt az frissítést miért nem kapom meg? G973FXXS3ASII.

(#14957) bandi0000 válasza lcdtv (#14956) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Mert nem érdemled meg :D

Xbox One: bandymnc

(#14958) Afito válasza Taci (#14943) üzenetére


Afito
friss újonc

Nekem S10e van, és gyakran panaszkodnak hogy halkan hallanak.. Most már rendszeresen a kihangosítón beszélek mert úgy jól hallanak. Új telefon.. Vicc az egész!!! Azt javasolták csináljak egy alap helyzetbe állítás. Megcsinaltam, akkor egy darabig nem panaszkodnak.. Vagy csak lehet hogy nem szóltak.. A zajszűrőre gyanakodom. Szerintem szoftveres probléma lehet mert ha megnyomom a (hangszóró gombot) kihangosítót egyből jól hallanak. Ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel a problémával

[ Szerkesztve ]

(#14959) sgeza válasza bandi0000 (#14957) üzenetére


sgeza
veterán

:DDD

(#14960) hkari válasza Afito (#14958) üzenetére


hkari
őstag

Ez nekem is elő szokott jönni, de vagy sokan nem mondják meg h szarul hallanak, vagy csak időszakos. nem tudom sajnos.

(#14961) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah megjött a dou charger...nagyon baba :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14962) -Ben- válasza Afito (#14958) üzenetére


-Ben-
veterán

Sajnos nekem is vannak efféle gondjaim....

(#14963) Taci válasza Afito (#14958) üzenetére


Taci
addikt

Köszi, hogy megírtad. Akkor nyilván külföldi fórumon is találok ilyen bejegyzéseket - és hátha megoldást is. Ha találok, megírom ide.
Köszi.

(#14964) Markizmark válasza Sirandrish (#14961) üzenetére


Markizmark
addikt

Kár h elvileg nem tölt gear s2-t... Különben kéne egy nekem is.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#14965) Sirandrish válasza Markizmark (#14964) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kipróbáltam hogy az asszony P30 proját még ráteszem..azt tölti, meg a Galaxy Watchomat is gond nélkül elkezdte teló melett tölteni.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14966) rbertkrl válasza Sirandrish (#14955) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Semelyik hivatalos szervízben nem adnak cseretelót egy ideje. Nekem azt mondták 2 helyen is, hogy beszüntette a Samu, mert sokan ellopták a telókat...

Más:

Ezt a bétaprogramot egy német CSC kódú ROM-mal vajon el tudom érni?

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#14967) Sirandrish válasza rbertkrl (#14966) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem azt mondták a szervízben hogy van, ad a Samsung, csak keveset..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14968) dkovizoli válasza rbertkrl (#14966) üzenetére


dkovizoli
addikt

Egyelőre még nem sikerült elérnem a béta programot, pedig DBT CSC-n vagyok. Olyan , mintha ott sem terítenék még. Az xda-n sincs még zip sem. Amúgy csak a német rom nem elég, a telefon régiójának is át kell állni németre. Ahhoz meg ha nem azon vagy, kell német sim is. Plusz régióváltás fr-el jár.

[ Szerkesztve ]

(#14969) telefonmágus válasza rbertkrl (#14966) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Az a baj,hogy németet vagy angolt általában csak SIMkártyával tudsz csinálni,de elég pár percre

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14970) dkovizoli válasza telefonmágus (#14969) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nem általában, hanem csak azzal. Most, hogy pár percre, ha már váltasz, akkor maradhatsz is német régión. Hátránya aztán abszolút semmi.

(#14971) telefonmágus válasza dkovizoli (#14970) üzenetére


telefonmágus
senior tag

973as típus kártya nélkül is tudja az angolt,talán működne is

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14972) bigsee


bigsee
addikt

Tegnapi nappal átmentem a Note10plus-os szobàba csevegni, de azért néha beolvasok ide is...! :)

Ez is TMH-s :D

Üdv!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#14973) Taci válasza dkovizoli (#14968) üzenetére


Taci
addikt

El lett tolva a béta program a hónap vége felé: [link]

(#14974) MunezXBK válasza dkovizoli (#14968) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Írtam, hogy nincs még semmi.

(#14975) icemad válasza rbertkrl (#14966) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt meg hogy? S8 javításnál kaptam egy s5-öt. Azt meg minek lopnám el? Főleg, hogy az enyém ott van náluk. :F Nem hiszem, hogy az aktuális csúcs telefont adnák cseretelefonnak.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#14976) dkovizoli válasza telefonmágus (#14971) üzenetére


dkovizoli
addikt

Igen, ha odinnal raksz fel firmware-t. Beáll BTU-ra. Csak azt nem tudom, hogy az vajon benne lesz-e a bétaprogramban? Valahol olvastam egyszer, hogy az egyesült királyság is benne van, de azóta csak Korea, az USA és Németország szerepel mindenhol. Meg az angolnál sem mindegy, hogy BTU kapja majd vagy az XEU. Szerintem utóbbi, mert az is OXM csoportbeli. A BTU pedig nem.
SM-G975F OXM multi CSC ( ACR AFG AFR ATO AUT BGL BNG BRI CAC CAM CAU CHO COO DBT DKR ECT EGY EON EUR ILO INS ITV KSA LAO LUX MID MWD MXO MYM NEE NPL ORX PAK PEO PHE PHN ROM SEB SEE SEK SKZ SLK SMP THL THR TPA TPH TTT TUN TUR XEF XEH XEO XEU XEZ XFE XME XSG XSP XTC XXV )

single : ( BTC BTU CPW DOO EMP GLB GTO LYS MAT MM1 NZC OPS SER SIN SIO SMA STH TEB TEL TMC TNZ VAU VNZ WTL XFA XFV XNZ XSA )

(#14977) telefonmágus válasza dkovizoli (#14976) üzenetére


telefonmágus
senior tag

OXM BTU és OXM XEU byte-ra ugyanaz

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14978) dkovizoli válasza telefonmágus (#14977) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az lehet, csak nem mindegy melyikre adja majd ki a Samsung. Meg az összes többi is a csoporton belül ugyanakkora. Mert ha te pl BTU-n vagy és az XEU kapja meg a bétát, akkor nem tudod letölteni. Ráadásul Odinozni sem tudsz, mert a samfirm sem tudja letölteni, mivel annak a szervereire nem kerül fel mindenki számára elérhetően. Marad az xda-as zip ebben az esetben ha lesz. Viszont ott is felhívják a figyelmet direkt, hogy amit ők készítenek majd zip-et, azt csak OXM MULTI CSC-s romra lehet feltenni. Ezért osztottam meg a fenti listát. Ott a BTU nem szerepel a multi listában, hanem a single csoportban van! Ők meg csak tudják miről beszélnek. :) ami meglepett engem is mert én is úgy tudtam, hogy a BTU is a multi csoportba tartozik. Ettől függetlenül csak akkor jó a BTU, ha az a régió kapja és nem az XEU. Na meg fordítva is.

[ Szerkesztve ]

(#14979) dkovizoli válasza dkovizoli (#14978) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én értelmeztem rosszul a csoportot, mert újra olvasva, a single csoport is megfelel majd a zip-3s módszernek.

(#14980) Sirandrish válasza icemad (#14975) üzenetére


Sirandrish
legenda

Beviszel egy A50et és kapsz egy Note10et :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14981) icemad válasza Sirandrish (#14980) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Már viszem is. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#14982) Sirandrish válasza icemad (#14981) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is veszek gyorsan vagy 5öt :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14983) jacis


jacis
nagyúr

Srácok azt láttátok, hogy a kijelző alatt látszik az ujjlenyomat olvasó meg a közelségérzékelő is ha fehér háttérrel és napon haszánljátok a telót?
Ma szép napos idő van és az egyik weboldalt olvasva vettem észre. Fura egy kicsit.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14984) icemad válasza jacis (#14983) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

És tényleg! Legalább már tudom hol kell nyomni. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#14985) sgeza válasza jacis (#14983) üzenetére


sgeza
veterán

Én is megfigyeltem már.

[ Szerkesztve ]

(#14986) Bilux válasza jacis (#14983) üzenetére


Bilux
veterán

igen ez ilyen :K

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#14987) Wapmester válasza jacis (#14983) üzenetére


Wapmester
senior tag

mindegyik UD FS látszik :)

(#14988) jacis válasza Wapmester (#14987) üzenetére


jacis
nagyúr

Eddig nem tűnt fel.
Amúgy nagyon szeretem ezt a telefont.
Bitang jól sikerült. 👍
Sokáig hondolkodtam hogy lecserélem a Note10+-ra de mivel nincs jack meg a gombok is idióta helyen vannak így elengedtem a dolgot.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14989) EnterR válasza jacis (#14983) üzenetére


EnterR
veterán

Korábban ezt valaki elsütötte panaszként a topikban, nehéz volt megnyugtatni. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#14990) Sirandrish válasza jacis (#14988) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem is nagyon tetszik. Örülök hogy a Telenornál nem sikerült a srácnak rábeszlénie a P30 prora.
Olyan volt mint valami ügynök.

"Vegye ezt..olcsóbb és jobb...én is Samsungról váltottam"...
Mondom dikk, há had vegyem már amit akarok :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14991) dkovizoli válasza Sirandrish (#14990) üzenetére


dkovizoli
addikt

+1

(#14992) LoGeN90 válasza Sirandrish (#14990) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Milyen arban volt az S10 ill a P30 pro?

(#14993) Taci


Taci
addikt

Ti meg tudjátok változtatni a Zárolt képernyő órájának stílusát? Akármit is választok, csak az első stílus lesz aktív. Több telefonon is próbáltam, nem lehet megváltoztatni.

(#14994) Valkűr válasza Taci (#14993) üzenetére


Valkűr
őstag

A szimpla zaroltnak is meglehet, de az always on displayen tobb van. Képernyő lezarasa, ora stilusa, ott van a zarolt is. Még a mutatok szine is varialhato

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#14995) Taci válasza Valkűr (#14994) üzenetére


Taci
addikt

Köszönöm, tudom, hol és mit lehet - a probléma pont az, bármit állítok be, nem változik meg, az alap beállítás lesz mindig csak látható.

(#14996) zzola válasza Taci (#14993) üzenetére


zzola
félisten

Meg.

(#14997) Sirandrish válasza LoGeN90 (#14992) üzenetére


Sirandrish
legenda

220 volt az S10+ és 198 lett volna a P30pro

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14998) Valkűr válasza Taci (#14995) üzenetére


Valkűr
őstag

Akkor valamit nem jol csinalsz...Az always on display ora, es a sima lezarasi kepernyo két kulon dolog..Nincs az always on véletlen bekapcsolva mellette? Nincs ilyen hiba a szeriaban , nem is hallottam meg hasonlorol sem.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#14999) Taci válasza Valkűr (#14998) üzenetére


Taci
addikt

Itt most pl. hiába van a második kiválasztva, az első látszódik, semelyik másik. S10+

Kollégám S10e-jén ugyanígy.

Én amúgy is az elsőt használom, engem nem zavar, neki akartam segíteni.

(#15000) Valkűr válasza Taci (#14999) üzenetére


Valkűr
őstag

Akkor passz, nálam müködik rendesen...Nem összeakad valamivel?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.