Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) bandi0000 válasza mihail38 (#13397) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Akkor fail, azt hittem... jó gáz mindenesetre, de hír se volt róla, hogy támogatni fogja vagy akkor honnan szedtem?

Xbox One: bandymnc

(#13402) telefonmágus válasza bandi0000 (#13401) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Amit vettél az vietnami vagy chinai cucc ?

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#13403) bandi0000 válasza telefonmágus (#13402) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Elvileg vietnám

Amúgy elvileg be van/volt ígérve hogy tudni fogja a 25w-ot a nem 5g-s 210 széria is, nem tudom mi van ezzel

Xbox One: bandymnc

(#13404) sgeza válasza bandi0000 (#13395) üzenetére


sgeza
veterán

Nekem úgy rémlik, hogy a vezeték nélküli töltés esetén előfordul olyan, hogy miután feltöltötte (mondjuk bizonyos idő elteltével), teljesen lekapcsolja a töltést, és nem is kezdi újra, csak ha leveszed róla a készüléket, és újra rárakod. Ezért lehet neked reggelre 95%-on. Vezetékes töltéssel tartja 100-on, de nem erőlködik tovább a töltéssel, ezek intelligens töltők már, az akksinak nem lesz baja tőle (pontosabban a telefonban van ennek az elektronikája, de ez részletkérdés).

[ Szerkesztve ]

(#13405) mihail38 válasza bandi0000 (#13401) üzenetére


mihail38
aktív tag

Volt róla hír: [link]

(#13406) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Sziasztok!

Vettem ajandekba egy S10-et de nem Magyar hanem Ukran kartyaval fogjak hasznalni.
Samsungnal azt mondtak regiozar van a telefonokon ,de ha 15 percig eloszor Magyar kartya lesz benne utana ez torlodik es menni fog mas kartyaval is. Anno az S7 edge dobozan rajta volt ,hogy Eu sim only ,ezert valami Azsiai modellt vettem.

Van valakinek tapasztalata ezzel?

(#13407) telefonmágus válasza Gsx-rr (#13406) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#13408) Gsx-rr válasza telefonmágus (#13407) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Enyemen nincs ilyen matrica.
Koszonom szepen

(#13409) sgeza válasza mihail38 (#13405) üzenetére


sgeza
veterán

Egy műszaki válasz esetén egy picit azért nekem ez erős:
"18 wattnál nagyobb áramerősséggel töltést felvenni"
A Watt az teljesítmény, nem pedig áramerősség! Mindazonáltal a mondanivalóját tekintve rendben van, de ez két külön dimenzió.

(#13410) telefonmágus válasza Gsx-rr (#13408) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ha független ROMmal van,akkor kell lennie

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#13411) icemad válasza sgeza (#13409) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

És mennyi ilyen van... Beszarok az olyan cikkeken, amikor azt írják, hogy a 20kV halálos áramütést okozott... Én meg 20-25kV-al ugratom a kollégákat. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13412) NavySeal


NavySeal
senior tag

Sziasztok! S10plust szeretnék. Hallottam, hogy problémás a proximity szenzor. Ez a hiba pontosan mit is jelent? Fenálló probléma még, vagy megoldotta a Samsung? Más tudott nyűgje van az S10+nak?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#13413) tombike válasza NavySeal (#13412) üzenetére


tombike
aktív tag

Nem javitottak! Tünet: nem teszi a dolgát

(#13414) OPiiPO válasza NavySeal (#13412) üzenetére


OPiiPO
addikt

Ne vedd meg: rossz a közelségi szenzor, rossz az aksiidő, hibás az ujjlenyomat-olvasó, sötétben gyenge a fényképező, nincs értesítési led - remélem nem hagytam ki semmit se ;]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#13415) sgeza válasza icemad (#13411) üzenetére


sgeza
veterán

:) Meg a súly <-> kg (ami ugye nem súly, hanem tömeg. De ezt lehetne folytatni a végtelenségig. Nem akarom persze ezzel szétoffolni a fórumot.

(#13416) NavySeal válasza OPiiPO (#13414) üzenetére


NavySeal
senior tag

Ok, de akkor mi legyen a Pixel2 után?:) i11? P30Pro? Vagy?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#13417) zzola válasza OPiiPO (#13414) üzenetére


zzola
félisten

Szépen összeszedted a hiányosságait a készüléknek.

(#13418) jacis válasza OPiiPO (#13414) üzenetére


jacis
nagyúr

Meg ott van az a csúnya kamerajuk is ami lehet hogy ha nem figyel az ember bele is ég a kijelzőbe ;] (mert az mindig sötét).

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13419) TTomax válasza jacis (#13418) üzenetére


TTomax
nagyúr

Meg a térerő se az igazi,a wifi is néha vacakol... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#13420) tombike válasza NavySeal (#13416) üzenetére


tombike
aktív tag

Nincs hibátlan teló. Én pl szeretem a s10+ leszámítva a szenzort... p30 pro se hibátlan, mint ahogy a szifonok sem. 10 év szifonozás után váltottam samsungra, hozzáteszem nem bántam meg... 7-es szifontól felfelé beteg a rendszer, mondom úgy, hogy így megszakítottam az ökoszisztémámat, hisz totál apple környezetből jövök... sajna az apple furcsa döntései nem tesznek jót a márkának... (szerintem jó a samsung)

Akkuidő rossz a samsungnál? Szifonjaim délre kifeküdtek, samuval el vok 1 napig, persze nem játszani használom...

[ Szerkesztve ]

(#13421) OPiiPO válasza tombike (#13420) üzenetére


OPiiPO
addikt

+1 nincs tökéletes teló pontosan - nekem is van ami szúrja a szemem egy negyedmillás mobilnál, de nem tudok jelenleg jobb kompromisszumot számomra.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#13422) NavySeal válasza tombike (#13420) üzenetére


NavySeal
senior tag

Köszi. Haver telefonját kézbe véve (S10+) nekem nagyon bejövös. Egyedül a sokak által említett proxy hiba tart még vissza. Pontosan mit jelent ez a hiba? Mindegyik telefont érinti? El lehet lenni valahogy vele?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#13423) zzola válasza NavySeal (#13422) üzenetére


zzola
félisten

Beszélgetés közben ha elveszed a füledtől a készüléket, nem kapcsol be a kijelző...
Nálam kb. fél perc beszed után már nem.

[ Szerkesztve ]

(#13424) NavySeal válasza zzola (#13423) üzenetére


NavySeal
senior tag

És akkor be-,kikapcsoló gomb segít? Vagy magától helyreáll? Valaki mindha írta volna, h a zsebében bekapcsolt a kinelző és random hívogatott számokat. Ez azért aggasztó.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#13425) tombike válasza OPiiPO (#13421) üzenetére


tombike
aktív tag

Nekem pl még azzal is tetőzi, hogy felold fülhöz tartva, és így elkezdődik a barangolás a menüben... megjegyzem ezt a szifon is produkálta, de közel sem ilyen durván...

[ Szerkesztve ]

(#13426) sgeza válasza NavySeal (#13424) üzenetére


sgeza
veterán

Bekapcsológombbal visszajön a kép, persze! Annyira nem gáz helyzet, hogy emiatt ne vedd meg! Szerintem egyébként szoftveres a gond, remélem mihamarabb javítják.
Legalábbis ez az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#13427) NavySeal válasza sgeza (#13426) üzenetére


NavySeal
senior tag

Köszi! Az android 10 mikorra várható? Nálad meddig bírja a teló, milyen a SoT?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#13428) sgeza válasza NavySeal (#13427) üzenetére


sgeza
veterán

Nálam sima S10-en 5-6 óra a sot átlagos használattal. Az Android 10 nem tudom mikorra várható.

(#13429) dkovizoli válasza NavySeal (#13424) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az s10+-omon még nem jelentkeztek ezek a problémák. Csak, hogy halljál más véleményt is.

(#13430) NavySeal válasza dkovizoli (#13429) üzenetére


NavySeal
senior tag

Ez jó hír, köszi. :R

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#13431) zzola válasza dkovizoli (#13429) üzenetére


zzola
félisten

4-5 perc beszélgetés után sem?

(#13432) Timyyy válasza tombike (#13420) üzenetére


Timyyy
őstag

Ez szerintem is így van, 6 év iphone után most egy hete vettem s10+ telót, és imádom. Nem kell kompromisszumokat kötnöm. Nem kell 6 kerülő lépést tennem hogy meg tudjam csinálni rajta amit akarok, csak 1-et, és kész is.
Kamera sziget? Hát, az első 2 percben nézegettem, azóta azt se látom hogy ott van, pedig sok videót-fotót nézegetek és készítek is vele.
Akksi kibírja folyamatos nyomkodással is estig, nem kell 40%-on ráparáznom délben (mint az almánál), hogy hol fogom tölteni, vagy hogy legyen nálam power bank...
Imádok rajta mindent, pedig nehezen hagytam ott az ios-t, de mostmár látom hogy nincs okom a félelemre, az android ezen verziója nagyon jól kézreáll, rengeteg mindenre ad lehetőséget, és semmilyen hiba nem jött elő az én telefonomon azok közül, amit fent írtak.

(#13433) mihail38 válasza zzola (#13431) üzenetére


mihail38
aktív tag

Nálam sem jelentkeztek ezek a hibák, 4-5 perc beszélgetés után sem ...

(#13434) zzola válasza mihail38 (#13433) üzenetére


zzola
félisten

Ezek? Csak 1 hibáról beszélünk , a távolság érzékelőről. Eddig mindenkinek rossz volt...vagyis nem működött...

(#13435) TTomax válasza zzola (#13434) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nálam se jött ki ez a probléma eddig.(S10+)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#13436) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Am ez a távolságérzékelő szerintem csak sötétben szar, szobába letakarva nem jön vissza a kép, viszont nappal kint meg igen

Xbox One: bandymnc

(#13437) twinkiecz válasza zzola (#13434) üzenetére


twinkiecz
tag

Nálam is hibátlanul működik.

linktr.ee/twinkiecz

(#13438) guriga1234 válasza zzola (#13434) üzenetére


guriga1234
addikt

Mindenkinek? Te nem láttad azokat a hozzászólásokat, akiknél ez a jelenség nem jön elő, mint ahogy nálam sem?

(#13439) zzola válasza guriga1234 (#13438) üzenetére


zzola
félisten

Hát lehet láttam, csak nem emlékszem rá.

(#13440) guriga1234 válasza zzola (#13439) üzenetére


guriga1234
addikt

Akkor írd fel magadnak, hogy ne hozd elő állandóan.

(#13441) zzola válasza guriga1234 (#13440) üzenetére


zzola
félisten

Oké.
Örülj neki, hogy nálad jó. Mire fel ez a kibszott kárörvendés.
Én is kifizettem a teljes árat és azt hiszem jogosan várhatom el, hogy működjön...

[ Szerkesztve ]

(#13442) icemad válasza zzola (#13441) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én ezzel a hibával (is) visszaküldtem a szervizbe. Ezzel nem tudtak mit kezdeni, mert a szenzor egybe van a kijelzővel, a kijelző meg hibátlan. (a szervizes megjegyezte, hogy mindegyik ilyen, de szerintük is javítanak rajta szoftveresen.) Plussz a kijelző érzékenységet alapra állította a menüben, azóta sokkal ritkábban van vele problémám. Esetleg ezt még megpróbálhatod.
A többi hibát javították alaplap és aksi cserével. Nedves USB port hiba volt. Tesztelés közben náluk is többször előjött, ezért cseréltek alaplapot és aksit is. Ami az enyémbe volt meg elküldték a Samsung központba tesztelésre. Több infóm nincs.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13443) zzola válasza icemad (#13442) üzenetére


zzola
félisten

:R
Érdekes.

(#13444) balintka


balintka
addikt

Sziasztok, akinek prizmazöld S10+a van, megnézné a SIM tálcát? Nekem úgy tűnik, h sötétebb ezüst az árnyalata, mint a keretnek mellette. Nálatok is így van?

[ Szerkesztve ]

(#13445) -Ben- válasza balintka (#13444) üzenetére


-Ben-
veterán

Nekem a prizmafehér is ilyen.

(#13446) balintka válasza -Ben- (#13445) üzenetére


balintka
addikt

Akkor jó, megnyugodtam. SES-től vásárolt, ott helyben felbontott a készülékem, azaz kizárt h valaki belemókolt volna korábban. Csak furcsállom, mert S8+nál, S7 edge-nél teljesen megegyező árnyalatú volt a tálca.

Más is erősítse meg azért, ha nála is így van. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#13447) -Ben- válasza balintka (#13446) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem vagyok ebben 100% -ig biztos, de talán már az S9 -nél is volt némi eltérés.... :F

(#13448) sgeza válasza balintka (#13446) üzenetére


sgeza
veterán

Szerintem más az anyaga a tálcának, ezért lehet eltérés.

(#13449) MunezXBK válasza balintka (#13446) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nálam is sötétebb, no para.

(#13450) balintka válasza MunezXBK (#13449) üzenetére


balintka
addikt

Köszönöm a választ mindenkinek.

S9-ért nem láttam, S8-nál és S7-nél megegyezett. S7-nél konkrétan 2 árnyalat is volt, külön az ezüsthöz meg külön a sötétebb szürkéhez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.