Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13301) kissady


kissady
tag

Sziasztok! Van arra lehetőség, hogy hívásnál ne csak a nevet és telefonszámot jelenítse meg, hanem a céget is? Mivel céges telefonként is használom, ezért nagyon fontos lenne, ha tudnám, hogy melyik Kovács Béla hív.

Köszi

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#13302) EnterR válasza bandi0000 (#13300) üzenetére


EnterR
veterán

Még akár a Holey Light is. Nekem AOD-s értesítés óta mondjuk nem hiányzik a LED egyáltalán.

PSN ID: marquuard

(#13303) sgeza válasza kissady (#13301) üzenetére


sgeza
veterán

Nekem úgy rémlik, hogy a név alatt kicsiben mutatja. Viszont például az autó nem. Ezért én már ezt jó régen úgy oldottam meg, hogy a keresztnév mezőbe írom a rövid cégnevet (meg persze szerepel a teljes cégnév formátum a cégnév mezőben is), a vezetéknév mezőbe pedig a teljes személynevet. Tudom, hogy ez így bénának tűnik, de nekem így jó. Így mindig mindenhol normálisan jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

(#13304) kissady válasza sgeza (#13303) üzenetére


kissady
tag

Köszönöm, valóban kiírja, csak túl gyorsan veszem fel a telefont. 3 mp után már mutatja a cég nevét! Köszönöm!

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#13305) jacis válasza MrBazsi (#13293) üzenetére


jacis
nagyúr

De le lehet írni csak nem tudjuk megérteni hogy akkor ha ezt tudtad hogy Neked kell akkor miért vetted meg a telefont?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13306) dkovizoli válasza MrBazsi (#13298) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én ezt használom. Igaz aod nélkül. Nekem bevált.

(#13307) Almonen


Almonen
aktív tag

Ha a telekomtól 2 év hűségre vásárolt S10+ lecserélem a ROMot Odinnal (nem mintha tudnám h kell xD) ugrik a garim?

Csak mert nem véletlen van rá kötve a legnagyobb biztosítás, nem tudok megengedni magamnak 100 ezret egy kijelzőre

(#13308) balintka


balintka
addikt

S10+on hívás közben nálatok is világit egy fényes pötty a kamerától balra, a kijelző tetején? Akksi százalék jel felé kb.

[ Szerkesztve ]

(#13309) -Ben- válasza balintka (#13308) üzenetére


-Ben-
veterán

Igen, szerintem az a közelségérzékelő.

[ Szerkesztve ]

(#13310) sgeza válasza balintka (#13308) üzenetére


sgeza
veterán

Ahogy a kolléga írja, annak van köze a közelség érzékelőhöz.

(#13311) dkovizoli válasza -Ben- (#13309) üzenetére


dkovizoli
addikt

Igen, az az.

(#13312) dkovizoli válasza Almonen (#13307) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nem. De ha nem tudod mi az és hogyan kell, akkor ne cseréld. Vagy nagyon olvass utána. Nem azért mert nehéz dolog, csak, hogy tudd miről van szó. Ott indul, hogy a telekomnál nem mindegy milyen régiósat fogsz ki.

(#13313) balintka válasza sgeza (#13310) üzenetére


balintka
addikt

Köszönöm a választ mindenkinek Már kezdtem aggódni hogy valami baja van. :)

(#13314) tombike válasza balintka (#13313) üzenetére


tombike
aktív tag

Ja, amugy van baja nem muxik enyem mar annyira meno hogy hivas kozben kikuld smst kepernyofotot gyart stb fenyes helyen total nem muxik a kozelsegerzekelo ertem ezen napsutes stb szoval gatya

[ Szerkesztve ]

(#13315) Toobee


Toobee
veterán

Sziasztok! Honnan érdemes venni, ha biztosan gyári garis, nem szürkeimportos készüléket szeretnénk venni, ÁFA-s számlával? 2 db-ra S10 dual SIM-re lenne szükségünk, céges beszerezés.

https://barbieripnk.hu/

(#13316) OPiiPO válasza MrBazsi (#13293) üzenetére


OPiiPO
addikt

Nem kell volna megvenni, tájékozódni kell vásárlás előtt ;]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#13317) KoNZoLik@ válasza Toobee (#13315) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Vagy valamelyik szolgáltató, vagy hivatalos Samsung store, ezek a legbiztosabak👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#13318) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

jajj nem kell ez ez az ócska duma megint leírtam ezerszer h tájékozódtam, de bíztam benne h lesz normális app. de nincs! és azért vettem S8 után ezt mert kellett a dual sim, és úgy voltam vele h időbbálló lessz mint az S9. nehogymár meg kelljen magyaráznom tényleg. hiányzik, normálisan megkérdeztem h van e ,erre totál kész vagytok hogy bla bla... rohadt unalmas. segítőkészség nulla, kötekedés jeles. fejezzétek már be! inkább próbáljatok érdemi segítséget nyújtani annak aki kéri, nem mindig kötekedni elsőre... nagyongáz!
aki segíteni próbált annak köszönöm, de a feljebb linkelt appok nem jók, ideig óráig mutatják csak, vagy egyáltalán nem is működik úgy ahogy én szeretném

[ Szerkesztve ]

(#13319) OPiiPO válasza MrBazsi (#13318) üzenetére


OPiiPO
addikt

Akkor szerintem ez nem a Te telefonod.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#13320) MrBazsi válasza OPiiPO (#13319) üzenetére


MrBazsi
senior tag

na jó ez még ócskább duma.... ember!!!! ezerszer leírtam h szeretem jó stb de ez hiányzik, ne te döntsd már h ez jó enekem vagy nem. tényleg nem unod bakker??
Tényleg llégyszi ha nem tudsz érdemben segíteni, inkább ne is mondj véleményt...

[ Szerkesztve ]

(#13321) bandi0000 válasza MrBazsi (#13318) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mit vársz el az apptól? lett ajánlva amik jól működnek, de mint mondtam már, led-et sajnos egyik app se tud csinálni

Xbox One: bandymnc

(#13322) akooos válasza MrBazsi (#13320) üzenetére


akooos
veterán

Itt te vagy az aki ezredszer is leírja, hogy milyen fos hogy nincs led. És te kérdezed, hogy nem unja-e más. :N

(#13323) bigrock válasza KoNZoLik@ (#13317) üzenetére


bigrock
addikt

Amúgy, azon kívül, hogy szürkeimportos, meg csak 1 év gari van rá, lehet valami komoly stikli benne? Ha bontatlan dobozos terméket kap a vásároló és EU piacra szánt modell.

(#13324) MrBazsi válasza bandi0000 (#13321) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Azt szeretném, hogy úgy tudjam paraméterezni, a kamera luk körül az értesítést, mint ahogy az S8on működött gyárilag!
Korlátlan ideig, különböző színek állandó aoddal. elég sokat kipróbáltam, de a legtöbbnek az állandó aod betesz, vagy a másik véglet h csak pár percig vagy másodpercig mutat bármit, márha egyáltalán mutat...

[ Szerkesztve ]

(#13325) bandi0000 válasza MrBazsi (#13324) üzenetére


bandi0000
nagyúr

és ezt tudja az amit linkeltem, puffogás helyett inkább nézd meg

Xbox One: bandymnc

(#13326) hanti


hanti
senior tag

Az utolsó frissítés változást hozott a wifi érzékenységbe. Ahol előtte már régen átváltott 2,4 re ott most vidáman 5-ön van jóval nagyobb sebességgel.

(#13327) MrBazsi válasza bandi0000 (#13325) üzenetére


MrBazsi
senior tag

2 hete szenvedtem vele vagy 2 órát, de egyáltalán nem működött! de ránézek mégegyszer hátha, kösz!

(#13328) bandi0000 válasza MrBazsi (#13327) üzenetére


bandi0000
nagyúr

én előfizettem a próra 1k volt
Kicsit tényleg szöszölős, de biztos működik, igaz nem örökké villog, mert a maximum 5h de talán az elég :D

Xbox One: bandymnc

(#13329) KoNZoLik@ válasza bigrock (#13323) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igazából szerintem semmi más stikli nem lehet benne...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#13330) Evil Snowman válasza MrBazsi (#13318) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

"jajj nem kell ez ez az ócska duma megint leírtam ezerszer h tájékozódtam, de bíztam benne h lesz normális app." -> ne haragudj meg, de ez az igazán ócska duma. Több száz ezer forintot költöttél egy telefonra BIZAKODÁSRA alapozva. Ez elég nagy öngól ne is haragudj meg. ;)

Félre ne érts, nem vagyok Samsung sheep. Nekem is vannak problémáim - főleg üzemidővel, ha két SIM van benne -, de megtanultam velük együtt élni. Azzal nem lesz értesítési LED a telefonodban, mert hetente X alkalommal ide leírod, hogy mennyire szar, hogy nincs LED.

Két opció van szerintem. Vagy elfogadod és elengded ezt a LED-es témát és használod vagy eladod és veszel egy olyat, ami minden igényedet kielégíti.

Maradok tisztelettel. :R

(#13331) OPiiPO válasza Evil Snowman (#13330) üzenetére


OPiiPO
addikt

+1 :R

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#13332) sgeza válasza MrBazsi (#13327) üzenetére


sgeza
veterán

Ahogy a kolléga mondja, az a linkelt aodNotify ezeket valóban tudja (én is megvettem egyébként, de én csak arra használom, hogy töltéskor és értesítés érzésekor bekapcsoljon az aod).
Egyébként éppen nem tesz be neki az aod, mert pont arra van szüksége, hogy LED-es jelzést imitáljon kikapcsolt képernyőnél.
Szóval az én tanácsom is az, hogy nézd át jobban a beállításait, mert az pont tudja azt, amire szükséged van!

[ Szerkesztve ]

(#13333) thamasz válasza hanti (#13326) üzenetére


thamasz
senior tag

Melyik az utolsó frissítés nálad, aminél ezt észlelted?
Amúgy biztos csak képzelődsz, itt többen megírták, hogy ezek csak biztonsági frissítések nincs itt semmi látnivaló.... :D

(#13334) Dave69 válasza dkovizoli (#13306) üzenetére


Dave69
tag

És ez mire jo konkrétan? Vilog a kamera körül ha kapok üzit vagy valami értesitést?

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#13335) hanti válasza thamasz (#13333) üzenetére


hanti
senior tag

H6 augusztus 22 S10+ A második augusztusi frissítés.

(#13336) Vinczenzo


Vinczenzo
csendes tag

Akkor ezt a frissítést sem fogjuk megkapni a Telekomtól...(igen, csak biztonsági frissítés van és nem ad hozzá semmi pluszt -.- )

(#13337) Alex0124


Alex0124
csendes tag

Sziasztok.
Vettem egy új S10 telefont.
Tudna valaki tanácsot adni abban, hogy az új értesítéseket hogyan tudom megjeleníteni LED-es kijelzéssel? Tudom, hogy az előlapi kamera alkalmas erre, de nem tudom beállítani, pedig a neten sok weblapot megnéztem már.
Részletes útmutatóra lenne szükségem olyan felhasználótól, aki ezt már sikeresen leküzdötte.
Előre is köszönöm.
Üdv: Alex

[ Szerkesztve ]

(#13338) dkovizoli válasza Dave69 (#13334) üzenetére


dkovizoli
addikt

Pontosan. Be tudod állítani a színt külön-külön, a sebességet illetve a jelzés hosszát.

(#13339) Alex0124 válasza dkovizoli (#13338) üzenetére


Alex0124
csendes tag

Köszönöm, de hogyan?
Leírnád a lépéseket?
Milyen app-ot kell hozzá letölteni, stb.
Alex

[ Szerkesztve ]

(#13340) Mr X válasza Alex0124 (#13339) üzenetére


Mr X
veterán

Olvass kicsit vissza, pont erről megy a beszélgetés oldalak óta. De segítségképpen, az AodNotify app kell neked.

(#13341) Alex0124 válasza Mr X (#13340) üzenetére


Alex0124
csendes tag

Köszönöm.
Alex

(#13342) Valkűr válasza Alex0124 (#13341) üzenetére


Valkűr
őstag

Lehuzod a telo tetejet es megkeresed az vilagito szeleket

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#13343) Alex0124 válasza Valkűr (#13342) üzenetére


Alex0124
csendes tag

Köszönöm, eddig is be volt állítva.
Alex

(#13344) Tomi8822


Tomi8822
tag

Üdv, galaxy s10 most akarom két kártyával használni. Második sim foglalatba raktam egy másik simet, hello data korlátlan mobilnettel, ami eddig külön probléma nélkül működött, és az lett mobilinternethez beállítva, de még sincs internet nem jövök rá mi a probléma.

(#13345) bostone


bostone
addikt

Budapest bank alkalmazással való érintéses fizetés másnál sem működik?
Beszéltem az ügyfélszolgálattal és szerintük a 10-es sorozat érintett az ügyben. Dolgoznak a hiba elhárításán.

(#13346) Evil Snowman válasza Tomi8822 (#13344) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

APN-ek rendben?

(#13347) amzso válasza bostone (#13345) üzenetére


amzso
tag

Én ma 12.30 körül fizettem vele gond nélkül. Azóta nem próbáltam.

(#13348) hanati64 válasza bostone (#13345) üzenetére


hanati64
tag

Nekem S10+ -on működik.

(#13349) thamasz


thamasz
senior tag

Telekomos S10, eddig a lakóhelyemen az értesítési sávban 4G felirat volt, mostanában a városban az utcán 4G+ jelenik meg, a lakásban továbbra is 4G csak. Tudja valaki mi a különbség a sima 4G és a + között? Használatban semmi különbséget nem észlelek egyelőre.

(#13350) Laszlo733 válasza Tomi8822 (#13344) üzenetére


Laszlo733
aktív tag

Az LTE/3G/2G/ Automatikus kapcsolódás van beállítva?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.