Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) waccamár válasza pappkarcsi (#13146) üzenetére


waccamár
senior tag

Fú ez a kérdés engem is érdekelne! Bár nekem 515,27Ft/hét a díja - gondolom nem használtam még annyira a Revolut-ot, vagy mi alapján számolhatja?

(#13152) KZP válasza Almonen (#13149) üzenetére


KZP
őstag

Odin-nal ingyen is.

(#13153) thamasz válasza KZP (#13152) üzenetére


thamasz
senior tag

Hogyan? Eddig senkinek sem sikerült.

(#13154) pappkarcsi válasza waccamár (#13151) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Nem pontosan tudom mi a különbség. gondolom magyar telefonszám és lakcím van bent neked is? Nekem a telefon nyelve angol. Próbáld meg úgy!

MÁS:
Van már mód, hogy a nevetséges ikonok körüli fehér udvart eltüntessük? S8-on még ott a gomb rá, s10en már nincs. :(((

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#13155) jacis


jacis
nagyúr

Azt vettem észre srácok, hogy az ujjlenyomat olvasó sebessége arányban van a legutóbbi ujraindítás óta eltelt idővel. A telefon ujraindítását követően lényegesen gyorsabb.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13156) -Ben- válasza jacis (#13155) üzenetére


-Ben-
veterán

Ezt megerősítem.... :F

(#13157) sfefe válasza Almonen (#13149) üzenetére


sfefe
őstag

Ez miatt irtam a tkomnak 1 hete levelet de még nem válaszoltak.
( most irtam megint, hogy mi a helyzet... )

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#13158) kengyel


kengyel
nagyúr

Sziasztok !
Hol is találom, az akkumulátor százalékos kijelzés beállítását ?
Előre is köszönöm !

kengyel

(#13159) icecave válasza kengyel (#13158) üzenetére


icecave
nagyúr

Beállítások - Értesítések - állapotsor -> :)

Egyébként a beállítások keresőben jobb felül elkezdve,hogy "akku..." ki is dobja. Én sokszor úgy keresek rá 1-1 beállításra.

(#13160) zzola válasza sfefe (#13157) üzenetére


zzola
félisten

Teljesen feleslegesen tetted. Érdemi választ nem kapsz, csak mellédumálást.

(#13161) kengyel válasza icecave (#13159) üzenetére


kengyel
nagyúr

Az istennek nem találtam 😁
Köszönöm !

kengyel

(#13162) icecave válasza kengyel (#13161) üzenetére


icecave
nagyúr

Mert hülye helyen van, én is úgy kereseném, hogy eszközkarbantartó - akkumulátor, nekem úgy volna logikus :D

(#13163) jacis válasza icecave (#13162) üzenetére


jacis
nagyúr

Én is ott kerestem az elején 🙂

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13164) icemad válasza pappkarcsi (#13154) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Revolutnál kedvezményt kapsz a biztosításból, ha nem az ingyenes csomagod van. Asszem 7.99 euró a közepes csomag havonta. Ehhez már jár a kedvezmény.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13165) KZP válasza thamasz (#13153) üzenetére


KZP
őstag

Nem erre gondoltok?

(#13166) kengyel válasza icecave (#13162) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ugyan ott kerestem, már kezdtem ideges lenni.😁 Csináltam egy FR.t, és ezért kellett.

kengyel

(#13167) dkovizoli válasza pappkarcsi (#13146) üzenetére


dkovizoli
addikt

Amikor regisztráltam a revolutra, nekem is ennyit írt. Azután mire érdemben foglalkoztam volna vele, kb 2 hét múlva, csaknem a duplája lett.

(#13168) dkovizoli válasza KZP (#13165) üzenetére


dkovizoli
addikt

Minden bizonnyal erre. Elárulod a titkot? Bizonyára rengetegen örülnének neki, hiszen ahogy a topiktárs is említette, eddig Odinnal senkinek nem sikerült. Egy kollega írt itt a fizetős lehetőségről. Akit az érdekel, majd eldönti, de az Odinos bizonyára sokakat érdekelne.

(#13169) sgeza válasza pappkarcsi (#13154) üzenetére


sgeza
veterán

Az második felében feltett kérdésed engem is érdekelne, rohadt bénán néznek így ki az ikonok.

[ Szerkesztve ]

(#13170) zzola válasza dkovizoli (#13168) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem sikerült Odinnal és le is lett írva a hogyan...

(#13171) KZP válasza dkovizoli (#13168) üzenetére


KZP
őstag

Igen, már többször leírtam, semmi extra.

(#13172) sgeza válasza zzola (#13170) üzenetére


sgeza
veterán

Engem ugyan nem érint, de én például nem emlékszem ilyenre. A független romot rátéve a tmh-ra eddig - szinte - mindenkinek btu lett. Persze nem tudom, hogy függ-e esetleg a készüléktől, hogy S10e, S10 vagy S10+.

(#13173) zzola válasza sgeza (#13172) üzenetére


zzola
félisten

[link]

Az utolsó oldalt nézd.

(#13174) sgeza válasza zzola (#13173) üzenetére


sgeza
veterán

Itt nincs leírva semmi a probléma megoldásával kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#13175) trialboj


trialboj
őstag

Megoldható hogy bixby rutinhoz kössem a dupla koppos ébresztést?

Nekem nagyon fontos ez a funkció, de túrázás közben mezzsebben, feloldja a telefont, és a túra app, pl strava vagy komoot, nem zár vissza, mert azt hiszi navigálnia kell, ezért rettenetesen merül a telefon értelmetlenül. Meg össze vissza nyomkodja a gombokat és ha elkezdi küldözgetni az értelmetlen üzeneteket, nevetség tárgyává válik az egész telefon. Nem is emlékszem mikor volt ilyen gondom utoljára, ebbe nincs proximity szenzor?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#13176) hanti válasza trialboj (#13175) üzenetére


hanti
senior tag

Nálam még sosem csinált ilyet, március óta zsebben hordom és túrázom elég sokat, használom a dupla koppot is! Valamit beállítottál ami miatt történik. Próbáld a gyanús dolgokat egyenként kikapcsolni.

(#13177) sfefe válasza zzola (#13160) üzenetére


sfefe
őstag

Ettol tartok En is, hogy a tkom csak rizsazni tud...
(miert tart honapokig kiadni frissiteset meg egyaltalan minek van sajat rom plane ha nehany keszuleket meg anelkul adnak. Tomoren ezt irtam... )

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#13178) dkovizoli válasza sgeza (#13174) üzenetére


dkovizoli
addikt

Szerencse, hogy engem sem érint. Lehet azzal van összefüggésben, hogy mindjárt kézhezvétel után, talán még símmel való használat előtt rárakta a romot odinnal. Én legalábbis így vettem ki a szavaiból. Ha esetleg így volt és így működhet a dolog, az mondjuk a jelenlegi TMH-s készülékek tulajainak már sovány vigasz. Esetleg aki ezután vesz új készúléket. Mondjuk kapásból azt csináltam én is amikor megvettem, hogy német símmel aktiváltam. Igaz, később is válthattam volna csc-t , de a fr elkerülése miatt inkább így kezdtem. Azután ha lesz public béta program és nem lesz benne német régió, akkor főni fog a fejem, mert nem nagyon akarok teljes gyalut, viszont csak kipróbálnám a 10-et, ha lehet.

(#13179) sgeza válasza dkovizoli (#13178) üzenetére


sgeza
veterán

Én általában abból indulok ki, hogy olyan nem fordulhat elő, hogy valamit ne tudnál bármikor megcsinálni, amit valamikor lehetett (leszámítva persze azt, ha egy szoftver frissítéssel valaminek a lehetőségét kiveszik a funkciók közül, de ez más dolog). Tehát ha valóban így van/lenne, hogy rögtön rátéve a függetlent beáll XEH-re, akkor valamilyen módon biztosan előidézhető később is ilyen állapot, hogy ezt újra meg lehessen tenni. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#13180) icemad válasza dkovizoli (#13178) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Egyébként, ha német Dbt-re akarok váltani, akkor bármilyen német simkártya jó? Mondjuk egy sima lidl-ös is? Mert itt van a német határ pár kilométerre, annyit nekem megérne. Úgyis megyek minden héten tankolni meg vásárolni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13181) KZP válasza dkovizoli (#13178) üzenetére


KZP
őstag

Akkor még egyszer. :D S10+, Telekomnál vásárolt készülékről van szó.
Benne volt a Telekom-os SIM kártya, úgy tettem fel a letöltött svájci romot Odin-nal (és azóta sem vettem ki belőle egyszer sem a kártyát). Természetesen első alkalommal nem a HomeCSC-t flasheltem rá a romból, hanem a simát. Le is gyalult mindent a telefonról, annak rendje és módja szerint, de ezzel tisztávan is voltam, hogy így lesz.
Utána is, amikor jöttek ki az újabb firmware verziók, maradtam a svájci romnál, mert az jelent meg mindig leghamarabb. Ezeket már a romban lévő HomeCSC-vel tettem fel.
Jelenleg az olasz rom van rajta (ami ugye szintén XEH), mert az jelent meg hamar. Tényleg semmi varázslat nem volt, itt kérdeztem meg Tőletek a legelső flashelés előtt, hogy rátehetem-e biztonsággal a svájci romot. Azelőtt még Odin-t sem használtam soha.
Ha jól vettem ki a hozzászólásokból, akkor a sima S10-en nem ugyanez lett a végeredmény, mert ott BTU lett, csak S10+ -nál lesz XEH.

(#13182) dkovizoli válasza KZP (#13181) üzenetére


dkovizoli
addikt

Értem amit mondasz. Az is lehet, hogy én írtam neked, hogy hogyan csináld. Én csak őrülök neki, hogy neked sikerült xeh-ra váltani ezzel a módszerrel az s10+-t. Látom a kép alapján, hogy ez egy t-s származású s10+. De hidd el, hogy eddig te vagy az egyetlen akinek ez így sikerült. Pedig március óta elég sokan próbálták sok módszerrel, de csak BTU lett belőle. Én magam közel három éve Odinozok, több típussal is, általában megpróbálok nem hülyeségeket írni ezzel kapcsolatban sem, hanem inkább segíteni. Szóval ezért kérdeztem, nálad vajon mi lehetett a titok, hátha volt valami. De akkor ezek szerint nem. A titok marad is.

(#13183) sgeza válasza KZP (#13181) üzenetére


sgeza
veterán

Épp ezt nem értjük. Vagyis alapvetően így kellene normálisan működnie, de az volt eddig a tapasztalat, ahogy a kolléga is írja, hogy valamilyen érthetetlen okból a tmh-s romot függetlenre cserélve nem a SIM kártya szerinti régióra állnak be a készülékek (magyar esetén xeh-re), hanem btu-ra. Ezért kérdezte a kolléga is, hogy vajon nálad miért lett mégis xeh, ahogy egyébként illő lennie.
Egy kis pontosítás ehhez: nincs olyan egyébként, hogy svájci rom. Független rom van, ami tartalmaz egy rakás csc-t, például a svájcit vagy akár a magyar xeh-et. Az, hogy egy független rommal ellátott készülék mikor kapja meg - egyébként ugyanazt - a frissítést, az az aktuális csc régiótól függ. Mostanában például az aut régióban jön ki leghamarabb, de a xeh is nagyon hamar követi (szinte aznap). Korábban jellemzően a dbt jött előbb, és kb. egy hétre rá a xeh. Szóval az, hogy te egyébként "svájci" romot tettél fel, nem jelent semmit, mert valójában úgy kéne mondani, hogy feltetted a független romot (amit történetesen te éppen az aut csc kóddal kértél le).

[ Szerkesztve ]

(#13184) dkovizoli válasza sgeza (#13183) üzenetére


dkovizoli
addikt

Így bizony. Ezért szoktam kiegészíteni amikor valaki váltani akar pl a hívásrögzítés miatt csc-t és kérdezi, hogy melyik romot töltse le, mert az övé pl xeh, hogy a thl vagy ilo vagy melyiket? Semelyiket! Hiszen ezek ugyanazok. Sim. Na az kell. Anélkül semmi nincs. Persze a szolgáltatós rom esetén más.

(#13185) vohanyi


vohanyi
senior tag

Előttem szólokhoz is.. ezért -is- csípem vodát... előfizetéssel vettünk szerződéshosszabbítással 1-1 10+-t, fehér/feketét, állították, hogy 1-es SIM csak vodát vesz be, 2-es bármit.
Ezzel szemben teljesen független a készülék, és XEH-el jött :)

(#13186) zzola válasza vohanyi (#13185) üzenetére


zzola
félisten

Ez nem újdonság...

(#13187) mihail38 válasza vohanyi (#13185) üzenetére


mihail38
aktív tag

Telenornál is adják az S10+

(#13188) Valkűr


Valkűr
őstag

Én ugy tudom, h a 2 kartyas telefonok mind XEH független jönnek ki.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#13189) telefonmágus válasza Valkűr (#13188) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ezt nem jól tudod,mert vannak szolgáltatói rommal is dualosok

Sőt van a világnak olyan része,ahol a dualos is függő

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#13190) Valkűr válasza telefonmágus (#13189) üzenetére


Valkűr
őstag

Haza kiadasokrol beszelek, nem a világrol.😁 De ezt olvastam valahol, h a Mobilos forgalmazonak 2 kartyas keszüléknel ezt biztositania kell, de lehet hogy egy lehetséges jövőröl volt szo, vagy egy tervről.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#13191) dkovizoli válasza Valkűr (#13188) üzenetére


dkovizoli
addikt

Van ezekből egyáltalán single sim-es? Itthon a szolgáltatók iis csak dual-t értékesítenek. Szerintem kevered a hálózat függö és szolgáltatói rom dolgokat, az miatt amit olvastál.

[ Szerkesztve ]

(#13192) Valkűr


Valkűr
őstag

Valoban faxsagot irtam, tehat itthon ugy tudom a dualos telefonokat a szolgáltatoknak függetlenként kell forgalmaznia, vagy legalabbis volt eziranyu terv erre.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#13193) trialboj válasza hanti (#13176) üzenetére


trialboj
őstag

De most van benne közelség érzékelő v nincs? Honnan tudja mikor a fülemhez emelem hogy zárja a képernyőt?

Egy app nekem azt írta hogy nincs benne, ezért inaktív pár opció, helyette csak a kamerába jutó fényt vizsgálja és ha az kevés akkor biztos sebben van.

De ha mezzsebben hordod kifele fordítva akkor sok fény juthat bele és felold a kijelző ahogy mozgolódsz, de őszintén nem tudom miért csinálja.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#13194) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Nem sokat beszélek gsm hálózaton, ezért csak most tűnt fel egy dolog :

Hívás közben megjelenik egy fekete sáv középen, jobb oldalt. Ez valami gyári cucc? Vagy valami kéretlen program?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13195) hanti válasza icemad (#13194) üzenetére


hanti
senior tag

Felvevő program, de kikapcsolható.

(#13196) guriga1234 válasza trialboj (#13193) üzenetére


guriga1234
addikt

n+1 alkalommal le lett írva, hogy van és hogy hol.

(#13197) icemad válasza hanti (#13195) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Oké, de melyik. ACR-t használok, az ez lenne? Eddig nem tűnt fel.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13198) hanti válasza icemad (#13197) üzenetére


hanti
senior tag

Cube ACR, nálam ez van.

(#13199) ratcache válasza icemad (#13197) üzenetére


ratcache
aktív tag

Cube ACR

(#13200) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Annyi lenne a kérdésem, hogy ha egy teló bekapcsolva néha nem csörög ki és sokszor a másik fél nem hallja amit beszélek akkor nem opció a gyári visszaállítás, tehát nem oldja meg a problémát?

[ Szerkesztve ]

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.