Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14901) tothl


tothl
addikt

Meg is találtam kiváló Lebara karimat.. :D

(#14902) icemad válasza alexy92 (#14898) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Spigen liquid crystal

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#14903) akooos válasza alexy92 (#14898) üzenetére


akooos
veterán

(#14904) balintka válasza Erdei88 (#14900) üzenetére


balintka
addikt

Jó tok, nekem S8+on az volt. Gondolom a sárgulás miatt cseréled le.

Most nekem Ringke Fusion van az S10+on.

(#14905) Erdei88 válasza balintka (#14904) üzenetére


Erdei88
veterán

Kimostam a mosogatógépben és a kamera körüli résznél a ragasztó elengedett :DDD

(#14906) Sirandrish válasza alexy92 (#14898) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én tuti erre is Spigent veszek...az volt az S7edge-n és az S9+on is, és imádtam.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14907) guriga1234 válasza Kleroo (#14894) üzenetére


guriga1234
addikt

Igen, én csináltam sok videót így. Tény, hogy ezeket a felvételeket olyan tévén kell megnézni, ami támogatja ezt a formátumot, ellenkező esetben lehet, hogy a tévé mediaplayere nem is tudja lejátszani. A telefon egyébként át tudja konvertálni ezeket a videókat meglepően gyorsan hagyományos formátumra, ami már bárhol nézhető.
A HDR10+ videók, amiket a telefon készít, döbbenetesen jók.

(#14908) Kleroo válasza guriga1234 (#14907) üzenetére


Kleroo
veterán

Korul tudnad irni miben jobb a sima 4k hdr-hez kepest?
Az baj h ossze lett mosva a hdr mint kepalkltasi technologia, a par eve bejott TV featurrel. Hisz a hdr kvazi annyit jelent h rohadt nagy dinamikaju keped van. Nincs kieges, nincs bebukas. Na ezf evek ota tudjak a telok, kisse tulszinezett es valoszerutlen kepeket eredmenyezve. Nno es az s10 emelle tudja a TVkhez bevezetett HDR techet, jatszva a fenyerovel, kontraszttal. Csak kivancsi volnek miben tud jobb lenni a sima hdrnel a hdr10+. (Mert szerintem alapbol is bitang jo, nincs annyira jo erzekeloje egy telonak h hdr10 elonyeit megvillantsa, az inkabb egy RED szintu cucc lenne... :D )

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#14909) guriga1234 válasza Kleroo (#14908) üzenetére


guriga1234
addikt

Nem tudom körülírni. Látni kell!
Javaslom, hogy készíts felvételt, és ha nincs is olyan tévéd, valamelyik nagyobb üzletben, vagy márkaboltban nézd meg a magaddal vitt adathordozóról egy ottani, arra alkalmas tévén.

(#14910) NavySeal


NavySeal
senior tag

Sziasztok!
Rákeresve a topikban nem találtam egyértelmű választ a kérdésemre: Van lehetőség üvegfólia használatára?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#14911) Sirandrish válasza NavySeal (#14910) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14912) jacis


jacis
nagyúr

[link]
Jó lesz ez 👍😊

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14913) dkovizoli válasza NavySeal (#14910) üzenetére


dkovizoli
addikt

Pedig rengetegszer tárgyaltuk már tavasz óta. :DD

(#14914) Sirandrish válasza jacis (#14912) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mikor jön? Holnap? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14915) NavySeal válasza dkovizoli (#14913) üzenetére


NavySeal
senior tag

Elnézést akkor igyekszem figyelmesebben keresni a fórumban, illetve visszaolvasni :R

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#14916) jacis


jacis
nagyúr

Vagy utána ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14917) dkovizoli válasza NavySeal (#14915) üzenetére


dkovizoli
addikt

N3m azért és nem úgy mondtam. Azért közel 15000 hozzászólást nem egyszerű végigolvasni. Dícsérik a Whitestone dome glasst. Az nem olcsó. Sokan használunk uv ragasztós üveget, ami néhány dollár a közismert netes külföldi oldalakon. Nekem pont tegnap védte meg egy esés során a kijelzőt. Rendeltem is gyorsan még belőle.

(#14918) Valkűr válasza jacis (#14912) üzenetére


Valkűr
őstag

faxa dolgok lesznek, tetszik..

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#14919) NavySeal válasza dkovizoli (#14917) üzenetére


NavySeal
senior tag

Köszi, nem is vettem sértőnek, hisz unalmas lehet egy-egy új topiktárs kérdése egy régebbi tagnak már sokadszorra...:)
UV-s cucc nem folyik be a hangszórókba?
Flip tokot tutti nem akarok, csak normált. Viszont így előre is kell majd védelem ismerve magamat és a gyerekeimet :D

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#14920) Markizmark


Markizmark
addikt

Most tűnt föl, csak a 60fps-sel (mindegy h FHD vagy UHD) felvett videókat lehet a gyári alkalmazással szerkeszteni? Ami sima 30 fps-sel készült, annál nem mutatja a kis cerkát a galériában.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#14921) -Ben- válasza jacis (#14912) üzenetére


-Ben-
veterán

Az új gesztus funkciókat hiányolom nagyon jelenleg, úgyhogy várom már.. :K

(#14922) dancsuri válasza Sirandrish (#14850) üzenetére


dancsuri
veterán

:N

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#14923) dkovizoli válasza NavySeal (#14919) üzenetére


dkovizoli
addikt

Mindig adnak hozzá kis stickert, amit odaillesztesz a hangszóróra mielőtt elkezded a műveletet. Egyébként én papírtörlővel fel szoktam itatni az esetleg kicsurranó ragasztót közben. De nem sok az sem. Inkább oldalt szokott kijönni, mint fent vagy lent. De oda kell figyelni azért.

(#14924) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Valakinek esetleg feldobta már a német béta lehetőséget a members? Nyilván, aki olyan régiósat használ.

(#14925) guriga1234 válasza jacis (#14912) üzenetére


guriga1234
addikt

Nem esett le az állam ezektől. Nagyon hasznos dolgot, ami nélkül nem tudnék élni, nem láttam.

(#14926) amzso


amzso
tag

Nektek nem szokott furcsán működni az adaptív fényerő? Én azt vettem észre, hogy gyakran ha sötétből megyek világosba, akkor nem emeli a fényerőt. Ilyenkor ki-bekapcsolom az adaptívot, és egyből korrigálja magát. S10e októberi frissítéssel.

(#14927) Kleroo válasza jacis (#14912) üzenetére


Kleroo
veterán

Wov. Gesztusok! Miuirol érkezvén ez a samsungos kőkorszaki, és nem hasznos.
Így nagyon király, normális lesz.
Összességében ez inkább oneui1.1 mint 2.0 :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#14928) MunezXBK válasza dkovizoli (#14924) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nekem nem, pedig kint élek.

(#14929) Gara68 válasza Kleroo (#14927) üzenetére


Gara68
tag

+1
BlackBerry fanként, mikor a Huawei bevezeztte az android 9-en a gesztus vezérlést, azt gondoltam végre újra "haza értem". Mate20 Pro után itt az az S10+ gesztusa valóban fapados. Én is azt gondolom a 2.0-ban bevezetendő gesztusnak már az 1.1-ben jelen kellett volna lenni, mint ahogy a konkurenciánál...

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#14930) Tybike81 válasza dkovizoli (#14917) üzenetére


Tybike81
őstag

Linket tudsz adni hozzá? Az ujjlenyomat olvasó müködik vele rendesen?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#14931) Taci válasza Tybike81 (#14930) üzenetére


Taci
addikt

Itteni ajánlás után én ezeket rendeltem meg AliExpress-ről:
[link]
[link]

Viszont csak tartalékba, mert elsődlegesen ez megy rá:
[link]

Az előbbieket itt ajánlotta valaki, és írta is, hogy az ujjlenyomatolvasó is működik velük (újra fel kell ismertetni a felhelyezés után, valószínűleg).
Az utóbbit pedig azért vettem meg, mert a Note8-amon is ilyet használtam, és közel 2 évet volt/van rajta, nagy megelégedésemre. Erre még nem raktam fel, szóval csak remélem, hogy működik az ujjlenyomatolvasó is vele.

(#14932) vg


vg
addikt

Bocsánat a kissé lehetséges béna kérdéshez, de hol tudom állítani a gyári fényképező képméretét?

(#14933) MunezXBK válasza vg (#14932) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Fényképezőn belül, fogaskerék.

(#14934) vg válasza MunezXBK (#14933) üzenetére


vg
addikt

Néztem, ott csak a videó méretét lehet állítani.

(#14935) akooos válasza vg (#14934) üzenetére


akooos
veterán

A képaránnyal tudod változtatni. A felbontást kézzel másképp nem lehet.

(#14936) vg válasza akooos (#14935) üzenetére


vg
addikt

Ajaj, értem már. Akkor maradok open camera appnál.

(#14937) hyperspace válasza Taci (#14931) üzenetére


hyperspace
őstag

Írd majd meg kérlek, hogy mik a tapasztalatok az Optishielddel. :B

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#14938) NavySeal


NavySeal
senior tag

Mennyire számít most jó vételnek 275k-ért + Watch Active az S10+ (128Gb)?
Igazából óra nem is nagyon kellene (nem tudom megtartom e), és inkább függetlent vennék, mint szolgáltatóit a kicsit drágább ár ellenére is.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#14939) -Ben- válasza NavySeal (#14938) üzenetére


-Ben-
veterán

A szolgáltatós is független, csak a telekom erőlteti a TMH romot. De az is független... Sőt, ha szerencséd van, még akár XEH romosat is kaphatsz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14940) petya220


petya220
senior tag

BETA 10! Aki feltette, kérem jelezze, hogy van-e értelme, vagy inkább várakozzak 1 évet, mire kinyomja a telekom
Semmi, nincs fent UPDATE.zip :W

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#14941) NavySeal válasza -Ben- (#14939) üzenetére


NavySeal
senior tag

Igen, igaz csak így nem kellene aláírnom 2 évet :N

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#14942) telefonmágus válasza NavySeal (#14941) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ott sem kell,kifizeted kp. azt hello

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14943) Taci válasza hyperspace (#14937) üzenetére


Taci
addikt

Rendben. :)

De ugyanazt várom tőle, mint a Note8-nál volt ugyanez: felraktam, azóta tökéletesen rajta van, már több, mint másfél éve. :)

Más:
Panaszkodnak, hogy nem hallanak olyan jól az S10+-ról. Most felhívtam kollégámat, és az ő S9+-án valóban jobban hallom magam, erősebben, míg az S10+-on érezhetően halkabb, így hangosabban kell beszélnem, hogy tisztán értsék - ami nem minden szituációban kivitelezhető/kellemes.

Van tapasztalatotok erről? Más is észrevette?

(#14944) petya220 válasza Taci (#14943) üzenetére


petya220
senior tag

Nálam nincs ilyen gond! Rendesen hallanak, BKV-n se volt még gond vele

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#14945) Sirandrish válasza NavySeal (#14938) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én a Telenornál vettem, de az is független...muszáj neki ha már dual simes..
A telekomos mobilnetes simet úgy elnyelte mint állat :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14946) dkovizoli válasza petya220 (#14940) üzenetére


dkovizoli
addikt

Lesz az hamarosan. A members sem dobja fel. Tegnap olvastam, hogy Koreában is halasztják a kiadását.

(#14947) Taci


Taci
addikt

Nem feltétlen S10(+)-specifikus kérdés, nálam viszont most pont ezen tapasztalható csak, Note8-on nem volt:
Play Áruházban a Saját alkalmazások és játékokon belül a frissítések listájában az app neve és a Frissítés/Megnyitás gomb közötti nyilacskára ha kattintunk, kiírja az aktuális frissítési megjegyzéseket (release notes). Ez Note8-on működött, mindig megnéztem, milyen javításokat vagy új funkciókat hoz az új verzió - ezen a telefonon viszont már az első naptól kezdve észrevettem, hogy nem: hiába kattintok bármelyik mellett is a kis nyílra, csak megfordul (fentről le, lentről fel), de nem mutatja az infókat, nem csinál semmit.
Próbáltam leállítani az appot, cache-t törölni, de nem segített.
Tapasztalta más is, vagy csak nálam "akadt be" valamiért? (Utolsó ötletem még, hogy leszedem a frissítéseit, hátha az megoldja - már ha ez működik még.)

Megnéztem most kollégám S9+-szán, ott is ugyanezt (nem) csinálja, szóval a Play Áruház bugos.

Aztán közben megnéztem egy másik kollégám telefonján is (S10e), ott viszont jól működött. Utána így már megnéztem a verziószámokat, és a nem jól működőkön 16.x verzió van, a jól működőn pedig 17.x. Probléma megoldva. Köszönöm a figyelmet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14948) hanti válasza Taci (#14947) üzenetére


hanti
senior tag

Mindenkinél csinálja, de van már újabb javított verzió.

(#14949) Taci


Taci
addikt

A One UI 2.0-frissítés részletei (angolul): [link]


Nagyjából amúgy az, ami a korábban linkelt videóban volt felsorolva.

[ Szerkesztve ]

(#14950) Afito válasza petya220 (#14944) üzenetére


Afito
friss újonc

Nekem is S10e van, és gyakran panaszkodnak hogy halkan hallanak.. Most már rendszeresen a kihangosítón beszélek mert úgy jól hallanak. Új telefon.. Vicc az egész!!! Azt javasolták csináljak egy alap helyzetbe állítás. Megcsinaltam, akkor egy darabig nem panaszkodnak.. Vagy csak lehet hogy nem szóltak.. A zajszűrőre gyanakodom. Szerintem szoftveres probléma lehet mert ha megnyomom a (hangszóró gombot) kihangosítót egyből jól hallanak. Ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel a problémával :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.