Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13801) dikan


dikan
tag

Twitteren elég gyorsan szoktak válaszolni

[ Szerkesztve ]

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#13802) zzola válasza dikan (#13801) üzenetére


zzola
félisten

Standard válasz? :)

(#13803) EnterR válasza zzola (#13802) üzenetére


EnterR
veterán

Gyanús. :D

PSN ID: marquuard

(#13804) Valkűr válasza EnterR (#13803) üzenetére


Valkűr
őstag

Szokásos blabla...😁

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#13805) Almonen válasza Valkűr (#13804) üzenetére


Almonen
aktív tag

Ha kettő héttel ezelőtt kérdezik meg őket ugyanezt írták volna.

(#13806) Kleroo


Kleroo
veterán

Sziasztok!
Nem tudok P30 pro és eközött dönteni. Minden tesztet megnéztem... a kettőből kéne 1 végső telót gyúrni :)
Kérdésem az lenne, hogy jött ki Samuhoz valami komolyabb frissítés április óta? (Amikor a létező összes arc összemérte a 2 telót) Google, hüvely szerű night mode pl; vagy 4100mah-hez méltó üzemidő, egyéb nyalánkság?
(samsung felé húzok a jobb kijelző, és videó miatt...csak az a fránya 5x zoom aranyat érne túrista-utazgatva amikor nincs velem a dslr)

van vmi idegesítő nyűgje?

(egyébként most mi8-at használok GCAM-mel, és igazából egyik nagy zászlóshajótól sem estem hanyatt...ha nem cégesnek kapnám, maradnék MI8-on :D :D )

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#13807) sgeza válasza Almonen (#13800) üzenetére


sgeza
veterán

Otthon 5 perc feltenni. Na jó, lehet, hogy 10 is van. :)

[ Szerkesztve ]

(#13808) Kleroo válasza Kleroo (#13806) üzenetére


Kleroo
veterán

Illetve mikrofonban hogy teljesít?
Note4-em pl zseniálisan jó volt. Nagyon tiszta részletgazdag hangok. Pl egy tárgyalóban a halk introvertált előadást is megérte felvenni. Semelyik más telóm nem tudta ezt, fehérzajban pityogó paca volt a hang. (Amit amúgy real life is alig értettem :D )

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#13809) Almonen válasza sgeza (#13807) üzenetére


Almonen
aktív tag

Nem tudom menne-e 😅 nem ertek az ilyesmihez 🤦‍♂️

(#13810) MikeWazowski válasza sgeza (#13807) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Kicsit több is van, mert lassan jön le a rom, utána kicsomagolni, meg megvárni míg telepíti, de kb. 20 perc alatt simán megvan. Nagyon örülök, hogy itt a fórumon segítettek, mert tényleg könnyű megcsinálni, és jó, hogy nem kell várni a frissítéseket. És a szeptemberi frissítés nem csak a biztonságot növelte, így meg pláne örülök. Dex-et még nem próbáltam ki.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13811) dikan válasza Almonen (#13805) üzenetére


dikan
tag

Két hét múlva újra megkérdezem majd és megmondom nekik, hogy ennyi idő alatt megjártam volna koreát és floppy lemezeken elhoztam volna a frissítést.

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#13812) madkiller


madkiller
őstag

Nagyon tetszik a dns.adguard.com- os megoldás reklám blokkolásra.
Kérdésem vajon mennyire biztonsgos ez, mert gondolom minden adat keresztül megy rajta?

[ Szerkesztve ]

(#13813) sgeza válasza MikeWazowski (#13810) üzenetére


sgeza
veterán

Épp most raktam fel kollégámnak. Minden egyéb nélkül, csak a rom flashelése 3:02! :D

(#13814) MikeWazowski válasza sgeza (#13813) üzenetére


MikeWazowski
addikt

;] :DDD :))

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13815) T0rnad0 válasza Kleroo (#13806) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ha használnád a zoomot, akkor P30 Pro, tényleg nagyon jó dolog. Viszont pl mozgó témánál automatán jobb a Samsung, nekem sok kép elmosódott a Huawei-nél, ha nem volt időm állítgatni.

Z Fold 4

(#13816) tomajer


tomajer
tag

No para, még a régi rom!!!

Mi lehet ez, és miért kapom meg naponta egyszer kétszer?

Mindig, ha éppen valamit megnyitok, bezárok.
Nem tragikus, lehet vele élni, csak mégis nna?! ?:-)

hallotaxi.hu

(#13817) hanti válasza tomajer (#13816) üzenetére


hanti
senior tag

Köze nincs a telefonhoz! A Newpipe appot frissitsd, már a 17.3 a legújabb.

(#13818) EnterR válasza hanti (#13817) üzenetére


EnterR
veterán

Legalább kiderült, hogy mi ez. :D

PSN ID: marquuard

(#13819) Taci válasza T0rnad0 (#13815) üzenetére


Taci
addikt

Viszont a Mate 30 Pro-nál már csak 3x optikai zoom-ot raktak bele, mivel az oké, hogy nagyon jó dolog, ha pont az 5x zoom-ra van szükséged, viszont az alatt (2x, 3x, 4x és köztük), akkor azt csak valami féle hibrid-digitális zoom lesz. Szóval tegyük fel, gyakrabban használnád a 2x és 3x közelítést, akkor a P30 Pro-val azok az alap kamera képe + digitális zoom lesz (nem a legjobb minőség), S10(+)-nál pedig a 2x optikai, és arra a digitális, ha még többre van szükséged (sokkal jobb minőség).
Szóval attól függ, mire használnád. Hétköznapi használatra a Samsung megoldása a jobb szerintem, számomra legalábbis. Az igazi az lenne, ha lenne 2x és 5x is benne, de ez majd talán egyszer valamelyik jövőbeni generációban.

(#13820) hanti válasza EnterR (#13818) üzenetére


hanti
senior tag

Oda van írva, ez a nagy titok! :DD :DD :DD
Nem csak nézni, látni is kell!!!! :C

[ Szerkesztve ]

(#13821) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Soha többet nem veszek Telekomnál telót, vicc az egész.

(#13822) zzola válasza HorviGabi (#13821) üzenetére


zzola
félisten

Jó reggelt kívánok! :K

(#13823) -Ben- válasza HorviGabi (#13821) üzenetére


-Ben-
veterán

iPhone -t még vehetsz. :))

zzola: :D

[ Szerkesztve ]

(#13824) zzola válasza -Ben- (#13823) üzenetére


zzola
félisten

Ne bazz, most miért akarsz kitolni vele? :DDD

(#13825) Kleroo


Kleroo
veterán

No S10+ berendelve. Kíváncsi leszek. Egyedül az exynos mizéria zavar. szánalom hogy még mindig elég eltérő a 2 modell. Kamerában ahogy nézem elég drasztikus a difi. (cropban látszik, de manapság már egy 40k xiaomi is remek képet csinál, van annyi kül kb a 40k xiaomi és 300k exynos között mint a két 300k s10 között :D )

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#13826) HorviGabi válasza zzola (#13822) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

😅.

(#13827) HorviGabi válasza -Ben- (#13823) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Azt sohasem vennék😅 De már hihetetlen hogy mit összekínlódok ezzel a ledes tokkal, elindul a zene állandóan a zsebemben a buszon, a munkahelyen mindenhol. Állitólag javítva van már, csak ugye a T-s update olyan mint Colombo felesége, létezik, csak még senki nem látta 😂

(#13828) mihail38 válasza HorviGabi (#13827) üzenetére


mihail38
aktív tag

:DDD :DDD

Nevetünk rajta, de idegesítő is lehet azok számára akik telekomnál vették meg...

(#13829) akooos válasza mihail38 (#13828) üzenetére


akooos
veterán

Telekomnál vettem, XEH volt alapból, de minden hónapban PC-n keresztül frissítem, nem várok OTA-ra soha. Mindenkinek áll a zászló, hogy egy 10 perces műveletet abszolút kezdőként is elvégezzen.

(#13830) zzola válasza akooos (#13829) üzenetére


zzola
félisten

Naja, csak ez nem hivatalos frissítési mód...

(#13831) telefonmágus


telefonmágus
senior tag

Srácok le van maradva a samsung,iphone klónokon már az android13 fut :DDD

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#13832) kengyel válasza zzola (#13830) üzenetére


kengyel
nagyúr

Az lehet, de a szervíz is azzal dolgozik.😁

kengyel

(#13833) zzola válasza kengyel (#13832) üzenetére


zzola
félisten

Az lehet, de otthon nem.

(#13834) kengyel válasza zzola (#13833) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én is OTA párti vagyok, kivárom a soromat. Mondjuk, az Odin sem idegen.

kengyel

(#13835) zzola válasza kengyel (#13834) üzenetére


zzola
félisten

Nekem sem idegen, de mindig benne van az emberben a "ha". Pár éve még én is romolgattam a készülékeket, de rájöttem, hogy nem sok érteme van... :)

(#13836) mihail38 válasza akooos (#13829) üzenetére


mihail38
aktív tag

Én telenoros vagyok engem nem érint, a hivatalos frissitésre meg tudok várni egy párnapot ez még sem hetek vagy hónapok.

(#13837) MikeWazowski válasza mihail38 (#13836) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hát a T-sek már nem hónapot, hónapokat vártak...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13838) Markizmark válasza MikeWazowski (#13837) üzenetére


Markizmark
addikt

Legutóbbi ápdétem július 10.... :DDD

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#13839) MikeWazowski válasza Markizmark (#13838) üzenetére


MikeWazowski
addikt

... és akkor is a júniusi jött meg, nem?
Nekem is TMH-s volt, de inkább felrakom én is manuálisan.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13840) Markizmark válasza MikeWazowski (#13839) üzenetére


Markizmark
addikt

Az hát.
Nekem nincs kedvem újrarántani és a CSC-vel tökölni.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#13841) MikeWazowski válasza Markizmark (#13840) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nem kell formázni, megmarad minden.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13842) sgeza válasza HorviGabi (#13827) üzenetére


sgeza
veterán

Egyébként az igazi felesége egy csomó részben játszott! :)

(#13843) sgeza válasza MikeWazowski (#13841) üzenetére


sgeza
veterán

Az csak akkor, ha nem váltasz csc-t. Ha valaki tmh-ról jön, illendő a sima csc-t használnia, amivel pedig gyári alaphelyzetet jár együtt.

(#13844) thamasz válasza sgeza (#13843) üzenetére


thamasz
senior tag

Vajon a BTU-ban továbbra sincs hívóazonosító és spam védelem? Ez tántorít el, hogy a tmh-ra rátegyem a dbt-t. Az újra belakást még valahogy megemészteném, úgyse árt néha. Olvastam korábban a 45 dolláros megoldásról, megcsinálta még valaki azóta? A telekom megérdemelne egy feljelentenést a fogyasztóvédelemnél, ha lenne eredménye, mert ugye mi is kifizettük a csúcs telefont, és most már elég sok javítás és új szolgáltatás van amit nem kaptunk meg.

(#13845) Markizmark válasza thamasz (#13844) üzenetére


Markizmark
addikt

A telekom megérdemelne egy feljelentenést a fogyasztóvédelemnél, ha lenne eredménye, mert ugye mi is kifizettük a csúcs telefont, és most már elég sok javítás és új szolgáltatás van amit nem kaptunk meg.

Mire várunk?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#13846) kaciokos


kaciokos
őstag

Sziasztok!

Ugyan S10e-m van, de gondoltam, itt is feldobom a problémám, eléggé hasonlóak a telefonok.

Azoktól kérdezném, akik két SIM kártyával használják a telefont, és ki szokták kapcsolni a második kártyát: néha előfordul olyan, hogy bekapcsolom a 2-es SIM-et, látszólag bekapcsol, de valami fura: ha ilyenkor én hívok valakit a 2-es kártyáról, akkor az 1-esről hívja, és a hívás alatt nem is jelzi ki a hívás képernyőn felül a SIM ikonját, viszont ha ilyenkor felhív valaki a 2-es SIM-en, akkor kicsörög, tudok beszélni, és ha ezután próbálok hívni a 2-es SIM-ről, működik.

Találkozott már valaki ilyen hibával?

(#13847) MikeWazowski válasza sgeza (#13843) üzenetére


MikeWazowski
addikt

"Az csak akkor, ha nem váltasz csc-t." Ez mit is jelent? Én korábban asszem a német verziót raktam föl, most meg a svájcit, de a home csc-t alkalmaztam. Akkor ez hiba volt?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13848) Almonen válasza Markizmark (#13845) üzenetére


Almonen
aktív tag

Nem hiszem érnénk vele sokat :) már bánom nem szóltam nekik XEH telefont hozzanak nekem ki a raktárból xD

(#13849) thamasz válasza MikeWazowski (#13847) üzenetére


thamasz
senior tag

A telekomos (TMH) romra tetted fel a németet (DBT) home csc-vel? Jól értem?

(#13850) MikeWazowski válasza thamasz (#13849) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Úgy csináltam a júliusit ahogy leírtad csak nem home-mal. Tehát akkor volt fr. És tegnap meg a dbt-s romra, amitől ugye lett btu, arra raktam rá a Svájci romot home.csc-vel.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.